Autor Wątek: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !  (Przeczytany 37865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 05, 2011, 19:30:25 »
NexaT, to ty chyba grać nie umiesz. Proszę ja na Top Player jakoś sobie 2-go ligowcem radzę z drużynami PL...

Nie jestem jakimś maniakiem który spędza 24h/7 przed samym pesem... Gdzie ja napisałem że nie mogę strzelić bramki lub coś podobnego? Napisałem tylko że nie ma szans w pojedynku 1 vs 1 na wyprzedzenie przeciwnika, co jest totalnie żałosne. Naucz się czytać.

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 05, 2011, 20:39:55 »
PES 2012 news in June 02 ?

PES 2012 news in June 02 ? Konami has just revealed that it’s planning to hold a global online screening event the week before this year’s E3 to help “build buzz” before the show.

According to the publisher the June 2 screening will include live events in a number of cities such as Los Angeles, San Francisco, Toronto, São Paulo and Mexico City. Viewings will be open to “a select number of journalists, gamers and KONAMI fans” and will include new company announcements, exclusive interviews with developers, and never-before-seen game trailers.

“The annual E3 show is the world’s marquee video game conference and trade show event that draws a critical mass of gaming enthusiasts from all over the globe,” said Shinji Hirano, President of Konami Digital Entertainment, Inc. “This year, we want to build buzz ahead of E3 by hosting our own Pre-E3 show that will tie the viewing party attendees from each city with online viewers through Flickr, Twitter and Facebook.”

The Konami show will also be “simulcast” at online sites and gaming outlets. Source: Kotaku.

We will have any news for PES 2012 demo release date on June ?

Źródło :  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 05, 2011, 23:53:21 »
w pesie 2012 bedzie liga mistrzow i liga europy poniewaz konami ma prawa do wrzesnia 2012

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 06, 2011, 20:41:56 »
teraz nie będzie można powiedzieć że pes ma ligę mistrzów a fifa nie

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 06, 2011, 21:30:31 »
Konami Digital Entertainment Co., Ltd poinformowało, iż Pro Evolution Soccer 2009 uzyska dostęp do zasobów UEFA Champione League dzięki porozumieniu z UEFA.Umowa ma charakter na wyłączność i daje prawo twórcom PES’a na korzystanie z niej przez cztery lata.
Widocznie nie czytałeś, tego bachu :)
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 06, 2011, 21:38:19 »
czytałeś to

Powołując sie na naszych partnerów z Rosji fifarus.ru Gdzie na ich stronie można przeczytać dość zaskakujace informacje na temat że EA Sports podpisała kontrakt z UEFA! Niebywałe?, a to może oznaczać ze nowa fifa ukaże sie z Ligą mistrzów!

to jest możliwe może w fifie i pro evo będzie

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 06, 2011, 23:46:51 »
wiem ale konami miało umowę na 4 lata pes 2009 wyszedł w 2008 roku więc w 2012 im się skończy a pes 2012 wychodzi w marcu 2012 więc kończy im się ta umowa 4 lata minęły

chyba że coś źle obliczyłem albo nie ogarniam

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 07, 2011, 00:07:14 »
      
     Pro Evolution Soccer 2012: ulepszony system kar

Wystarczy jedno nieprzymyślane zdanie w trakcie konferencji prasowej czy zdawkowa informacja na Twitterze, by spowodować lawinę plotek na temat nadchodzącej wersji gry. Prześledźmy te abstrakcyjne i mniej abstrakcyjne pogłoski na temat PES 2012.

Wiadomo, że już kilka dni po premierze Jon Murphy na swoim twitterowym koncie potwierdził, że w PES 2012 ulepszony zostanie system kar. Ten sam człowiek nie zdementował również pogłosek o ulepszeniu sterowania piłkarzami na boisku - programiści pracują już podobno nad lepszym wykorzystywaniem drążka analogowego na padzie w trakcie gry. Co więcej, akcja w grze ma być dużo częściej przerywana przerywnikami filmowymi, co ma wzbogacić "dramaturgię" spotkania i zapewnić lepszą dynamikę akcji.

Wiele dyskusji toczy się również na temat nowych lig. Zachodnie serwisy internetowe poświęcone grom twierdzą, że w najnoszym PES-ie będzie można zagrać w japońską J-League z pełną licencją, tak jak to jest w japońskiej wersji PES-a, Winning Eleven. Wspomniany Murphy na Twitterze stwierdził, że będzie starał się "załatwić" taką licencję do PES 2012.

Ponadto jeśli wierzyć brazylijskim serwisom, licencję w "dwunastce" otrzyma również Copa Sudamericana (południowoamerykańska Liga Mistrzów), a zespoły z tej ligi mają być wykorzystywane w Master League.

Bardzo ciekawa rzecz pojawiła się w sieci w temacie daty premiery PES 2012. Oficjalnie data premiery ma zostać podana na targach Gamescom w Kolonii (17-21 sierpnia 2011), wtedy też dowiedzieć się będzie można czegoś o wersji demonstracyjnej produktu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na słynnym zachodnim serwisie ShopTo można już grę zamówić w pre-orderze. Co więcej, sklep podaje datę 7 października 2011 roku jako datę premiery. Można jednak stwierdzić, że takie zabiegi sklepów internetowych znane są już z przeszłości i pogłoski te można potraktować z przymrużeniem oka.

pes-rev.com


              Pro Evolution Soccer 2012 z licznymi usprawnieniami w gameplayu

Jak na razie o Pro Evolution Soccer 2012 nie wiemy nic konkretnego. Jon Murphy po raz kolejny wyćwierkał kilka ogólnych informacji na temat zmian, które zostaną wprowadzone w nowej odsłonie serii.

- Spędziłem więcej czasu z PES 2012. SI z pewnością uległa poprawie w ataku, obronie i podejmowaniu decyzji. Nie mogę ujawnić nic ponadto - napisał na swoim Twitterze Jon Murphy, szef PES Team w Konami.

Przypomnijmy, że Murphy po raz pierwszy wspomniał o PES 2012 pod koniec kwietnia, kiedy to wyćwierkał, że gameplay jest wspaniały, a SI fantastyczne.

Czy są to słowa rzucane na wiatr czy też znajdą one pokrycie w rzeczywistości? Jak sądzicie? Przydałyby się jakieś konkretny zamiast ogólników, bo wiadomo, że rokrocznie zarówno Konami, jak i EA pracuje nad usprawnieniem kluczowych elementów, czyli właśnie gameplaya i SI.

gram.pl


          Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że jak co roku pojedynek o króla wirtualnej piłki nożnej stoczą kolejne odsłony Fify i Pro Evo.

W przypadku tej drugiej do Sieci zaczynają powoli trafiać pierwsze informacje. Tyle, że jak zwykle są to tylko ogólniki.

Doniesieniami podzielił się na swoim Twitterze Jon Murphy, szef PES Team, który dostał już od "Seabassa" wersję grywalną Pro Evolution Soccer 2012. Jakie są jego spostrzeżenia?

"Właśnie dostałem nowy kod PES 2012 . Niesamowita, niesamowita gra. SI jest fantastyczne. Więcej wkrótce ..."

"Uwierzcie mi, SI jest świetne. Prawdziwy postęp na całym boisku.

"Spędziłem większą ilość czasu z kodem PES 2012. Sztuczna inteligencja uległa zdecydowanej poprawie zarówno w ataku, obronie, a także w kwestii szybkości podejmowania decyzji. Na razie nie mogę nic więcej powiedzieć."

"Seabass poinformuje Was o wszystkich szczegółach w nadchodzących tygodniach."

Tak oto Murphy ćwierkał ostatnio na Twitterze i jak widać tematem przewodnim jest cały czas sztuczna inteligencja zawodników. Pozostaje nam czekać na wspomniane przez Jona konkrety. Jeśli seria utrzyma tempo rozwoju z zeszłego roku, może być naprawdę nieźle.

ppe.com
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 23:19:57 wysłana przez lukasz200992 »

Offline Danie(L)

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 333
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.10.2009r.
  • Potrzebuję wczoraj... :)
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 07, 2011, 12:23:17 »

Rywalizacja między dwoma seriami piłkarskimi - FIFA i Pro Evolution Soocer - toczy się od niepamiętnych czasów. Jeszcze kilka lat temu na topie był cykl od Japończyków, teraz króluje marka Electronic Arts. Konami nie zamierza jednak wywieszać białej flagi i zapowiada proces przebudowy PES-a.

Dyrektor generalny brytyjskiego oddziału firmy, Pete Stone, wyraził w rozmowie z portalem MCV opinię, że serii nie dzieli wcale przesadnie szeroka przepaść w kwestii grywalności - jego zdaniem istnieją pewne aspekty, które w PES-ie trzeba poprawić, i Konami jest coraz bliżej zrobienia tego. Jeśli idzie o sprzedaż, firma Stone'a wcale nie liczy na prześcignięcie w tym względzie cyklu EA i nie traktuje tego jako formy walki - chce zbyć po prostu zadowalającą liczbę sztuk swojego produktu. By to zrobić, Konami przy Pro Evolution Soccer stawia sobie obecnie za cel renowację całej serii:
Zrobiliśmy postęp, który zaczyna być widoczny, ale zamierzamy poświęcić kilka lat, by przebudować serię i poprawić jej sprzedaż. To długi proces.

Zobaczymy, czy Japończycy osiągną zamierzony efekt - pierwsza szansa na weryfikację pojawi się w październiku, gdy na rynek najprawdopodobniej trafi PES 2012.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zapraszam na mój profil na yt :) dużo dobrej muzy, bramki z meczów i inne. REJESTRACJA lub LOGOWANIE

barca-winner

  • Gość
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 07, 2011, 21:56:01 »
Ja bym wolał żeby wyszedł gdzieś tak w grudniu-luty czym dłuższy termin tym chyba Konami się postara z gierką

Offline lukasz cfc

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1092
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2008r.
  • Chelsea Till I Die
    • http://rapideo.pl/polecam,lukaszcfc
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 07, 2011, 22:53:39 »
Cytuj
Wiadomo, że już kilka dni po premierze Jon Murphy na swoim twitterowym koncie potwierdził, że w PES 2012 ulepszony zostanie system kar. Ten sam człowiek nie zdementował również pogłosek o ulepszeniu sterowania piłkarzami na boisku - programiści pracują już podobno nad lepszym wykorzystywaniem drążka analogowego na padzie w trakcie gry. Co więcej, akcja w grze ma być dużo częściej przerywana przerywnikami filmowymi, co ma wzbogacić "dramaturgię" spotkania i zapewnić lepszą dynamikę akcji.

Wiele dyskusji toczy się również na temat nowych lig. Zachodnie serwisy internetowe poświęcone grom twierdzą, że w najnoszym PES-ie będzie można zagrać w japońską J-League z pełną licencją, tak jak to jest w japońskiej wersji PES-a, Winning Eleven. Wspomniany Murphy na Twitterze stwierdził, że będzie starał się "załatwić" taką licencję do PES 2012.

Ponadto jeśli wierzyć brazylijskim serwisom, licencję w "dwunastce" otrzyma również Copa Sudamericana (południowoamerykańska Liga Mistrzów), a zespoły z tej ligi mają być wykorzystywane w Master League.

No to mi się podoba. I to jest bardzo prawdopodobne moim zdaniem.
" width="500" height="200

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 08, 2011, 00:03:12 »
Dobra mam nadzieje że Jon znowu nie kombinuje z wypowiedziami. Pewne jest jedno Pesowe szaleństwo czas zacząć ;)
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline piotrstce

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 272
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Forza Parma !!!!
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 08, 2011, 11:46:06 »
Czym się podniecacie?  ...heh co rok te same zapowiedzi a Wy kisiel w majtkach...zobacz na zapowiedzi innych gier i we wszystkich prawie takie same ...

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 08, 2011, 14:08:56 »
Czym się podniecacie?  ...heh co rok te same zapowiedzi a Wy kisiel w majtkach...zobacz na zapowiedzi innych gier i we wszystkich prawie takie same ...
Ja na Pesie 2011 się nie zawiodłem i na 2012 też się nie zawiodę, kwestia oczekiwań.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline lukasz cfc

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1092
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2008r.
  • Chelsea Till I Die
    • http://rapideo.pl/polecam,lukaszcfc
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 08, 2011, 18:53:29 »
Ja również na 2011 się nie zawiodłem.
" width="500" height="200

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 08, 2011, 19:51:46 »
ja się zawiodłem na strzałach i sędziach i ruchach piłkarzy w pes 2011

Offline lukasz cfc

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1092
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2008r.
  • Chelsea Till I Die
    • http://rapideo.pl/polecam,lukaszcfc
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 08, 2011, 21:07:06 »
No może na tych beznadziejnych faulach z niczego i tak jak napisał bachu ruchy piłkarzy którzy wcale nie chcą ruszyć do piłki czasami. Ale ogólnie moim zdaniem PES 2011 jest udany.
" width="500" height="200

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 08, 2011, 21:45:19 »
Progres był w 11, ale błedy szybko sie ukazały, najważniejsze poprawic gre obrony!!!
" border="0" border="0

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 08, 2011, 23:34:04 »
No może na tych beznadziejnych faulach z niczego i tak jak napisał bachu ruchy piłkarzy którzy wcale nie chcą ruszyć do piłki czasami. Ale ogólnie moim zdaniem PES 2011 jest udany.
Dokładnie, sędziowie i jak mówi Artur linia obrony. Tzn. że piłkarzom nie chce się piłki dotykać
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 09, 2011, 04:50:52 »
graficznie gra ładna ale reszta do bani wystarczy luknąć  że nasi właściciele serwisu nawet nie chcą grać :o :o

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zapowiedź PESA 2012 już niedługo !
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 09, 2011, 04:50:52 »