Autor Wątek: Portsmouth by MasterCreati | Porażka na Turf Moor ! Burnley lepsze !  (Przeczytany 26118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Portsmouth by MasterCreati | Nwankwo Kanu daje ważne zwycięstwo !
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 02, 2011, 20:09:51 »
I Runda Fa Cup


0 - 0

Koniec marzeń o FA Cup ! Porażka w karnych !

To był fatalny wieczór dla Portsmouth, mimo wielkiego zaangażowania Pompey nie udało się strzelić bramki przez całe 120 minut i dopiero po rzutach karnych poznaliśmy kolejny zespól, który zagra w drugiej rundzie FA Cup z Stoke City a jest to niestety drużyna Cardiff City, która po rzutach karnych gra dalej. Przepraszam, że tak krótko ale zadowolony nie jestem, następne mecze będą obszerniejsze.

Składy
 


Statystyki



Galeria

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Skrót

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
najgorsze co moze byc porazka w karnych
walczysz caly mecz i wszystko zalezy od komputera, albo wygrasz albo nie
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
karne to loteria. dziś niestety szczęście się od ciebie odwróciło i przegrałeś, ale skup się na powrocie do PL

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Jednym słowem szkoda miałeś więcej sytuacji do strzelenia gola, widać po statystykach że przeważałeś cały mecz jednak brakował trochę skuteczności. Taki właśnie jest football trochę niesprawiedliwy, nieprzewidywalny. Awansuj do PL i pokaż wszystkim kto jest najlepszy.
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
wiesz powiem szczerze ze kibicowalem cardiff, ale tez nie zyczylem ci zle. szkoda ze nie udalo ci sie wygrac z moim teamem, ale w nastepnym ci sie juz uda zajsc napewno dalej. ;)

Offline Etirek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.03.2011r.
Szkoda spotkania ale karne to loteria. Zapraszam, do mojej nowej kariery.

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Ahh.. szkoda tego odpadnięcia z FA Cup, byłem przekonany, że nawet wygrasz to trofeum. Ale cóż, karne... wiem coś o tym ;P

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
7 Kolejka



2 - 1

53' Martin Devaney 0 - 1
61' David Nugent 1 - 1
93' Nwankwo Kanu 2 - 1


Nugent i Kanu ratują Pompey od kompromitacji !

Barnsley okupuje ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie dwoma punktami na koncie i porażka w tym meczu na Fratton Park mogła być dość kompromitująca i po bramce na 0 - 1 dla gości w 53 minucie taka myśl na pewno przeszła po głowach piłkarzy Pompey. Kilka minut później było już tylko lepiej, David Nugent potężnym strzałem pokonał bramkarza gości i był już remis jednak to i tak nie mogło zadowolić Portsmouth. W ostatnich sekundach meczu kapitan Pompey wyprowadził ich na prowadzenie po ładnej akcji całego zespołu. W następnym meczu Portsmouth czeka wyjazd na Cardiff City Stadium do Walii  by tam zmierzyć się z liderem tabeli nPower Championship.

Skład



Statystyki



Galeria

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Uploaded with REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Skrót

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Nie dziwię się że przegrałeś w karnych. Karne w Pesie to porażka
" border="0

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
no i znowu ten KANU :D   dobrze ze zrobiles go kapitanem
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Nie dziwię się że przegrałeś w karnych. Karne w Pesie to porażka

Jak sie nie potrafi ich strzelać i bronić to tak jest, ja wygrałem raz karne 1:0 albo 3:0.

Widze ze jednak przeważałeś w tym meczu i zasłużone zwycięstwo ;)

Giggs11

  • Gość
No, szkoda bardzo odpadnięcia z pucharu, ale takie mecze sie zdarzają i trzeba sie nie załamywać tylko grać dalej! No, a w lidze niezawodny Kanu daję ci ważne zwycięstwo. No i teraz w lidze masz szansę na zemstę za Puchar Anglii!

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Widać ostatnio gracie w kratkę 2 porażki i 2 wygrane, ten gol w 93 minucie był bardzo ważny bo udało się wam wygrać mecz czerwoną latarnią. Nugent i Kanu w formie są nie do zatrzymania. Szkoda tylko pucharu po karnych, ale to loteria. Mam nadzieje, ze odbijesz to sobie w lidze, choć będzie bardzo trudno.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Jak sie nie potrafi ich strzelać i bronić to tak jest, ja wygrałem raz karne 1:0 albo 3:0.

Widze ze jednak przeważałeś w tym meczu i zasłużone zwycięstwo ;)
ale mogli je zrobić o wiele lepiej, bo czasami to totalna klapa wychodzi :)
" border="0

Offline LaCoka

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 11.09.2010r.
Gratulacje wygranej! Na razie trzymasz się czołówki i oby tak do końca. Przed Tobą spotkanie z liderem, Cadriff jest dobrą ekipą i czasem trzeba trochę poganiać zanim strzeli się bramkę. Ale jesteś na pewno na fali, mimo potknięcia w Pucharze. Myślę, że Kanu po raz kolejny udowodni, że daleko mu do piłkarskiej emerytury!

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
szkoda że już odpadłeś z pucharów tym bardziej szkoda że już w 1 rundzie i to jeszcze po karnych ale w lidze nadal idzie ci bardzo dobrze

wpadnij do mnie

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
pechowy początek, jeszcze podłamani porażką w karnych twoi gracze byli zdeprymowani, ale dobrze że później wzięli się w garść i wygrali

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
8 Kolejka



0 - 1

23' Nwankwo Kanu 0 - 1

Nwankwo Kanu i wszytko jasne !

Mecz na szczycie, faworytów do awansu do Angielskiej Ekstraklasy zapowiadał się imponująco jednak nie było aż tak kolorowo. W pierwszej połowie Portsmouth miało spora przewagę, bramka Kanu w 23 minucie spowodowała, iż goście musieli się cofnąć pod swoje pole karne by nie ryzykować kontry zespołu Cardiff. Wszytko szło dobrze, Cardiff City atakowali a Portsmouth praktycznie większa częścią zespołu skutecznie się bronili aż do 90 minuty kiedy to sędzia odgwizdał koniec meczu. Pompey mieli nawet okazję na drugą bramkę jednak nie udało się Lawrence pokonać bramkarza gospodarzy.

Składy



Galeria

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Skrót

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Portsmouth by MasterCreati | Nwankwo Kanu i wszytko jasne !
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 03, 2011, 13:28:19 »
Nwankwo Kanu i Dickinson kontuzjowani !



Kapitan i najlepszy zawodnik w tym sezonie Portsmouth FC - Nwankwo Kanu doznał dziś kontuzji na porannym treningu. Klubowy lekarz wyznał, iż kontuzja nie jest groźna i w ciągu trzech tygodniu Nigeryjski napastnik powinien wrócić do gry. Gorzej wygląda sprawa Carla Dickinsona, który szybciej niż w ciągu 6 tygodni się nie pojawi na boisku, ma dosyć poważny uraz barku.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Portsmouth by MasterCreati | Nwankwo Kanu i wszytko jasne !
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 03, 2011, 13:39:28 »
no tym razem udalo ci sie wygrac z moim Cardiff, gratulacje, szkoda tylko ze kanu doznal kontuzji i nie zagra w kilku meczach.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Portsmouth by MasterCreati | Nwankwo Kanu i wszytko jasne !
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 03, 2011, 13:39:28 »