Autor Wątek: 1. FC Köln 01/07 e.V. by Lewy 23 | Koniec kariery, dzięki za czytanie. |  (Przeczytany 28128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: 1. FC Köln 01/07 e.V. by Lewy 23.
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 15, 2011, 15:08:57 »
Wywiad z Adamem Matuszczykiem - największym pechowcem sezonu.

Dziennikarz "Bild": - Dzień Dobry, Adam, jak to jest nie grać w piłkę przez 8. miesięcy, będąc zawodowym piłkarzem? To chyba okropne uczucie, gdy zawodnik nie może pomóc przez tyle czasu swojej ukochanej drużynie?

Adam Matuszczyk: - Dokładnie tak. Liczne operacje, zabiegi, stosowanie jakiś leków, pobyty w szpitalu, rehabilitacje, ćwiczenia, to bardzo męczące, na szczęście teraz wracam po tym koszmarze.

Dziennikarz "Bild": - Jak się czujesz po tym, jak to określiłeś "koszmarze"? Czy odzyskałeś pełną sprawność w nodze, jest tak, jak dawniej?
 
Adam Matuszczyk: - Raczej wszystko w porządku z nogą, ale zerwanie więzadeł na zawsze odciśnie swoje piętno w mojej grze. Potrzebował będę wiele czasu, a może i nigdy tak się nie stanie, by odzyskać dawną formę i walczyć z takim zaangażowaniem.

Dziennikarz "Bild": - To było najstraszniejsze wydarzenie, które odcisnęło swój ślad na Twojej psychice?

Adam Matuszczyk: - Nie grałem w piłkę 8. miesięcy, przez 3 miesiące poruszałem się na wózku inwalidzkim, codziennie cierpiałem. Tak, to brzmi strasznie, ale najgorsze wydarzenie, które zapamiętałem to to, z dzieciństwa, gdy przebiłem sobie kolano na przewylot, gwoździem wystającym z płotu sąsiada, ogradzającym jego sad. Miałem wtedy 10 lat i o wiele więcej się wycierpiałem niż teraz.

Dziennikarz "Bild": - Myślisz, że prześladuje Cię jakiś pech, fatum? Wierzysz w przesądy, czy jesteś raczej sceptyczny?

Adam Matuszczyk: - Zdecydowanie to drugie. Jestem człowiekiem wierzącym, więc mi nie przystoi wierzyć w jakieś zabobony. Takie jest życie, czasami tak się dzieje i my nie mamy na to wpływu. Ponadto, Sławek Peszko też nie miał kolorowo.

Dziennikarz "Bild": - Mówiłeś, że dojście do formy zajmie Ci wiele czasu. Potrafisz trochę bliżej to określić?

Adam Matuszczyk: - Nie mówiłem, że zajmie mi to na pewno wiele czasu, tylko być może. Być może także nie będę grał już nigdy tak jak kiedyś. Wszystko jest możliwe, mam nadzieję, że będę grał na wysokim poziomie i to jak najszybciej.

Dziennikarz "Bild": - Powalczysz o miejsce w składzie jeszcze w tym sezonie? Uważasz, że to możliwe, by forma wróciła tak szybko?

Adam Matuszczyk: - Oczywiście, na pewno będę bardzo ciężko pracować na treningach. Trener obiecał, że za 2. tygodnie da mi zagrać kilka minut. Zobaczymy jak wypadnę, na pewno o wiele więcej się dowiemy o mojej dyspozycji po tamtym meczu.

Dziennikarz "Bild": - Wierze, że będziesz grał, jak dawniej, a nawet lepiej. Życzę sukcesów z 1. FC Köln, które jest liderem ligi. Myślę, że pomożesz w zdobyciu tytułu. Dziękuję za wywiad, do widzenia.

Adam Matuszczyk: - Ja również dziękuję, cześć.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 15:11:38 wysłana przez Lewy23 »

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Dobrze, że w 94 minucie wyrwałeś ten punkt Schalke bo na półmetku nie byłbyś liderem, i to teraz oni muszą martwić żeby Cię wyprzedzić, choć punkt przewagi to na całą rundę jest akurat tyle co nic. Czołówka bardzo wyrównana. Wystarczy, że mecze źle się ułożą dla Ciebie i po jednej kolejce możesz spaść nawet na 4 miejsce, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie.
Ciekaw jestem postawy tego Polaka, może Ci się przydać ale to raczej na przyszłość, niż na teraz. No i fajnie, że Matuszczyk będzie wracać po kontuzji. Mam nadzieję, że trener nie rzuci słów na wiatr i da Adamowi zagrać faktycznie chociaż te parę minut.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
No skończyliście 1 rundę jako lider, bardzo dobry wynik. Fajny wywiad z Matuszczykiem, obu w końcu przestały go kontuzję dręczyć. Ciekaw jestem tego młodego polaka w twoim składzie.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Dobry wywiad czekamy na 2 połowe sezonu i udane występy Matuszczyka.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: 1. FC Köln 01/07 e.V. by Lewy 23.
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 15, 2011, 18:57:56 »

Znów szpital w 1. FC Köln.
Martin Lanig, Miro Varvodić, Christian Eichner - oto zawodnicy, którzy nie zagrają w najbliższych 3 meczach. Powodem tego jest zatrucie pokarmowe, jakiego nabawili się w jednej z restauracji, gdzie świętowali urodziny Lanig'a. Cała trójka wylądowała w szpitalu, nie obyło się bez płukania żołądka. Zawodnicy czują się już dobrze, ale treningi wznowią dopiero za 21 dni. Wydawało by się, że jest to kuriozalna sytuacja, ale czasami tak bywa.

Offline LajonAG

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.05.2011r.
Co za pech :(
Takie życie...

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: 1. FC Köln 01/07 e.V. by Lewy 23.
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 15, 2011, 19:18:35 »

Jak się okazuje, to nie koniec kontuzji...5. zawodników odniosło kontuzję na przestrzeni 5. dni. Szczególnie bolesną stratą jest uraz Novakovič'a, to 2. najlepszy strzelec drużyny z Kolonii, a dodatkowo przerwa potrwa aż 9 tygodni.

Offline LajonAG

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.05.2011r.
Odp: 1. FC Köln 01/07 e.V. by Lewy 23 | No to już jest przesada... |
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 15, 2011, 19:25:36 »
Twoi zawodnicy są strasznie podatni na kontuzje. Mam nadzieję, że masz zmienników na ich pozycje.

Offline Milten4867

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.06.2010r.
Odp: 1. FC Köln 01/07 e.V. by Lewy 23 | No to już jest przesada... |
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 15, 2011, 19:57:29 »
5 kontuzji to dużo. Mam nadzieje, że zmiennicy będą równie dobrze grali!

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: 1. FC Köln 01/07 e.V. by Lewy 23 | No to już jest przesada... |
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 15, 2011, 20:10:46 »
Te kontuzje to coś strasznego, mam nadzieję że zawodnicy rezerwowi pokażą klasę i Cię nie zawiodą ;)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: 1. FC Köln 01/07 e.V. by Lewy 23 | No to już jest przesada... |
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 15, 2011, 20:20:11 »
No i ponawia się sytuacja z początku. Wielka szkoda, bo nie będziesz mógł pokazać pełni potencjału jaki tkwi w Twojej drużynie przynajmniej jak ta piątka nie będzie mogła grać. Najbardziej szkoda Novakovicia który już raz z powodu kontuzji w tym sezonie pauzował. Oby te urazy nie odbiły się na Twojej grze!

Offline ESTroyes

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2010r.
Odp: 1. FC Köln 01/07 e.V. by Lewy 23 | No to już jest przesada... |
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 15, 2011, 20:32:39 »
No kontuzji masz dużo w zespole jednak myślę, że sobie mimo wszytko jakoś poradzisz.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
1. FC Köln 01/07 e.V. by Lewy 23.
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 15, 2011, 20:33:44 »
18. Kolejka Bundesligi.

1 - 1  

58' Kostas Giannoulis 1:0
61' Mladen Petrić 1:1.

Plaga kontuzji w ekipie z Kolonii, nie przeszkadza w osiąganiu dobrych wyników. Za Yalçın'a zagrał Ehret i to właśnie on mógł w 26 minucie wyprowadzić Kozły na prowadzenie. Jego strzał zdołał jednak trącić bramkarz i piłka po odbiciu się od słupka, wyszła w pole. Ledwie 7 minut później, defensorzy HSV omal sami sobie nie strzelają gola. Znów z pomocą przyszedł słupek, ponieważ to właśnie w niego trafił obrońca wybijający piłkę. Köln atakowało i wreszcie przyniosło to efekty. Bramkę zdobył Kostas Giannoulis, który popisał się pięknym uderzeniem nożycami z 35 metra, z bocznego sektora boiska. Niestety, radość gospodarzy długo nie trwała, ponieważ 3 minuty później, po wyrzucie z autu Toruna Petrić (także nożycami) wyrównuje stan meczu. W końcówce ekipa z Kolonii coś próbowała, ale nie za bardzo im to wychodziło i ostatecznie mecz zakończył się remisem.

« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 20:38:40 wysłana przez Lewy23 »

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: 1. FC Köln 01/07 e.V. by Lewy 23 | No to już jest przesada... |
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 15, 2011, 20:35:33 »
O kurde ty to się masz z tymi kontuzjami. 5 graczy mają kontuzję, bardzo szkoda Novakovića, bo grał świetnie, ale 9 tygodni...

No Vidać z HSV jakoś sobie daliście radę, 1:1 z nimi dobry wynik, choć mogło być lepiej.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: 1. FC Köln 01/07 e.V. by Lewy 23 | Zaczynamy runde wiosenną od remisu. |
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 15, 2011, 20:43:49 »
Jakieś fatum... same kontuzje  :-\ Pierwszy raz coś takiego widze w PES. Ładne bramki padały w pierwszej kolejce :) Niby ciągle robią te nożyce w tym PES ale czasem takie ufo leci, że szok więc łatwo nie jest trafić... Pierwsza kolejka nowej rundy to taki " mały sparing " zaraz złapiesz swój rytm i będziesz jechał wszystkich :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: 1. FC Köln 01/07 e.V. by Lewy 23.
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 15, 2011, 22:20:09 »
19. Kolejka Bundesligi.

1 - 0

27' Kevin McKenna 1:0.

1. FC Köln zaczęło mecz od szaleńczych wręcz ataków. Już w 12 minucie mogło być 1:0, lecz cudowny strzał z woleja zza pola karnego Andrezinho, trafił w słupek bramki rywali. Gospodarze nie zdejmowali nogi z gazu i dalej przeprowadzali akcje ofensywne. Po jednym z rzutów rożnych, w zamieszaniu w polu karnym, McKenna, który wskoczył do pierwszego składu za Geromel'a (złapał kontuzję na rozgrzewce przed meczowej - 3 tygodnie przerwy), trafił do siatki. I teraz dopiero zaczęła się jazda, bo to Borussia ostro ruszyła do ofensywy. Rensing bronił cudownie, w kilku sytuacjach chyba nawet trener Kozłów widział piłkę w siatce. W końcówce, Chihi zmarnował doskonałą okazję, a właściwie dwie, ponieważ miał szansę jeszcze dobić swój strzał. Ostatecznie ekipa z Kolonii skromnie wygrała po ładnym, szybkim i wyrównanym meczu. 


Offline LajonAG

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.05.2011r.
Kolejne 3 pkt. dopisujemy do Köln, jeśli możesz zrób screenshot-a tabeli, bo jestem niezmiernie ciekaw jak wygląda sytuacja w Bundeslidze. ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Bardzo dobry meczyk mieliście z Borussią M.Szybkie, ładne dla oka spotkanie. 24 strzały, 12 celnych szkoda tego strzału w słupek, ale i Rensing wykazał się kilka razy wielkimi umiejętnościami.

Super_Mario

  • Gość
Bardzo dobry i (sądząc po opisie) emocjonujący mecz z Borussią, której miasta nie umiem napisać :D Ten strzał w słupek musiał być potężną bombą. McKenna odwdzięczył się za wystawienie do składu. Cieszę się, że Borussia nie strzeliła żadnego gola, bo wiem że wielu użytkowników tego forum ma z nią problemy.

Offline ESTroyes

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2010r.
Bardzo wyrównany mecz z Borussia Mönchengladbach, nie spodziewałem się, że postawia tak trudne warunki :) Reus musiał Cię nękać.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer