Autor Wątek: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3  (Przeczytany 63932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 15, 2011, 18:18:21 »
Na pewno nie na poczatku wakacji.  Jeszcze data wydania gry nie jest znana, ale demo jest zawsze mniej więcej 2-3 tygodnie przed premierą PESa

Offline Anelka39

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 145
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2008r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 17, 2011, 20:03:32 »
Byłem wielkim fanem pesa do edycji 2011. Teraz przeniosłem się na fife ponieważ w tym roku na PC miażdży ona pesa pod każdym względem. Miałem nadzieje że PES 2012 będzie czymś nowym, o wiele lepszy gameplay, realne ruchy zawodników ale patrząc na to co pokazuje jak na razie Konami to będzie taki sam syf jak ostatnio. Obrońcy stoją jak słupy, mam wrażenie że po boisku biega dwudziestu dwóch Rasiaków. No cóż, wygląda na to że to będzie kolejny rok z fifa, szkoda.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 17, 2011, 20:18:50 »
Byłem wielkim fanem pesa do edycji 2011. Teraz przeniosłem się na fife ponieważ w tym roku na PC miażdży ona pesa pod każdym względem. Miałem nadzieje że PES 2012 będzie czymś nowym, o wiele lepszy gameplay, realne ruchy zawodników ale patrząc na to co pokazuje jak na razie Konami to będzie taki sam syf jak ostatnio. Obrońcy stoją jak słupy, mam wrażenie że po boisku biega dwudziestu dwóch Rasiaków. No cóż, wygląda na to że to będzie kolejny rok z fifa, szkoda.

Kogo to obchodzi, jak grasz w FIFE to się tutaj nie wypowiadaj. Obrońcy stoją jak słupy? Bardzo śmieszne, w filmie z Seabasem jest wyraźnie powiedziane że obrońcy będą zachowywać się bardziej realnie. Wszyscy piłkarze także, z piłką jak i bez. Zostało dodane także dużo tricków, i poprawione SI. Jak nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj.

Pozdrawiam NexaT

Offline Anelka39

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 145
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2008r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 17, 2011, 20:27:07 »
Co z tego że powiedział jak na filmiku pięknie widać jak przy prostopadłych podaniach stoją jak debile i ruszają się jakby mieli kołki w dupie? Moge sobie nawet grać w simsy a i tak będę się wypowiadał gdzie chce i na jaki temat chce i mam w dupie to że Ciebie to nie interesuje. Pozdrawiam.

Offline nicecyce

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2011r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 17, 2011, 20:31:17 »
Widac na Filmiku a nie gameplayu wiec jest jakas roznica. Poczekaj do Dema potem ocenisz.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 17, 2011, 22:47:40 »
Co z tego że powiedział jak na filmiku pięknie widać jak przy prostopadłych podaniach stoją jak debile i ruszają się jakby mieli kołki w dupie? Moge sobie nawet grać w simsy a i tak będę się wypowiadał gdzie chce i na jaki temat chce i mam w dupie to że Ciebie to nie interesuje. Pozdrawiam.

Tak, tak lepiej grać w FIFE gdzie ruletką można ominąć 11 piłkarzy... Tak, bramkarza także. Każda loba, strzał w okienko to gol w twojej pro fifie. Na PC wystarczy kliknąć 2 przyciski i już masz "podbicia", i wgl. jakieś super tricki. W PES trzeba się trochę namęczyć. To że stali jak słupy na filmiku nie oznacza, że tak będzie w oficjalnej wersji gry.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 17, 2011, 23:03:57 »
Jeśli już poruszyłeś problem poziomu trudności - po jakimś miesiącu, dwóch grania w PESa zacząłem dobrze grać na Top Playerze. Może nie miażdżę każdego, nie gram on-line, bo nie mam warunków, więc nie odnoszę na tym polu sukcesów, ale większość meczów wygrywam - i to niezależnie od poziomu drużyny. W Fifę zaś gram nieprzerwanie od edycji 2003, choć zaliczyłem także 98. Nigdy nie zbliżyłem się do ostatniego poziomu, a co tu dopiero mówić o dostępnym do odblokowania Legendary. Jestem słaby? Może i tak, ale wiem że nie jestem jedyny.

Cytuj
Tak, tak lepiej grać w FIFE gdzie ruletką można ominąć 11 piłkarzy... Tak, bramkarza także.

Lepszy jest PES, w którym bramkarza można położyć markowaniem strzału? Zawsze się na to nabierają.

EA pokazali, że jeśli się przyłożą, mogą z palcem wiadomo gdzie rozłożyć Konami na łopatki. PES przewyższa w tym roku Fifę jedynie Game Planem i powtórkami, są o wiele lepsze. Przegrywa praktycznie na każdej płaszczyźnie i wypadałoby się z tym pogodzić - szczególnie, że minęło sporo czasu od premier obu tytułów. EA mieli już swój zastój, w trakcie którego kolejne edycje Fify niewiele się zmieniły. Teraz role się odwróciły - to Fifa się rozwija, a Konami najpewniej pomimo szumnych zapowiedzi wypuści na rynek kolejnego gniota.

W dodatku jeśli chodzi o wszelakie licencje, tu mamy dwie oddzielne galaktyki. Nie uwierzę w to, że Konami to biedna firma i że nie stać ich na więcej, niż oferują. Na marginesie, dodanie Copa Libertadores było... po prostu genialnym pomysłem. Cały świat ekscytuje się tymi rozgrywkami, nie ma co. Czekam na afrykańską Ligę Mistrzów.

FIFA nie ma licencji jedynie na LM i LE.

Cytuj
W Pesie nie jest taki zly menager,mozna powiedziec ze troche lepszy niz w Fifie.

Cytat miesiąca. ML nie ma nawet ćwierci możliwości, które ma tryb menedżerski w Fifie.

Cytuj
W Fifie to juz od serii 2005 daja prawie taki sam menager troche tylko ulepszyli nic po za tym!!!

Pomiędzy trybami kariery w Fifie 2005 i 06 jest wielka przepaść. Zmieniono praktycznie wszystko. Potem tylko dodawano nowe opcje, bo kanwa była dobra.
" border="0

Offline Anelka39

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 145
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2008r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 17, 2011, 23:18:33 »
Tak, tak lepiej grać w FIFE gdzie ruletką można ominąć 11 piłkarzy... Tak, bramkarza także. Każda loba, strzał w okienko to gol w twojej pro fifie. Na PC wystarczy kliknąć 2 przyciski i już masz "podbicia", i wgl. jakieś super tricki. W PES trzeba się trochę namęczyć. To że stali jak słupy na filmiku nie oznacza, że tak będzie w oficjalnej wersji gry.
Wybacz ale nie gram na amatorze i nie doświadczyłem takiego czegoś. Kurde, muszę mieć niesamowitego pecha, strzele w okienko a piłka nie zawsze wpada, eh. Dobrze że wywołałeś temat tricków, w pesie masz ich bardzo mało, co nie przeszkadza przejść całego boiska na sprincie C.Ronaldo. W fifie masz mnóstwo tricków i nie każdy zawodnik potrafi w pełni to wykorzystać z uwagi na mniejsze umiejętności ale zaraz, to nie jest temat o fifie więc wróćmy do tematu. Do dziś wydawało mi się że filmiki promujące grę pokazują jej lepsze strony a tutaj widze że ludzie z Konami poszli inna drogą, czyżby to początek nowej mody? Dzięki że otworzyliście mi oczy!

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 17, 2011, 23:53:06 »
Powiem tak...

temat nie jest ogólnie o fifie więc ludzie piszący tutaj o tym są trochę upośledzeni bo inaczej tego nie można nazwać. "FIFA jest the best a PES ssie" komentarze na poziomie...

co do trików w pesie jest ich chyba około 30... opanować je wszystkie to jest trochę pracy, nie mówię że dużo ale trochę połączyć te tricki w combosy to jest już coś, nie mistrzostwo świata... ustawić 4 triki do comba w LF to nie jest żadna sztuka... opanujcie je normalnie to pogadamy...

ogólnie większość z was kradnie PES'a więc nie wiem dlaczego narzekacie... zachowujecie się jak ten złodziej z kawałów... najpierw ukradł telewizor a później przyszedł i powiedział że po ciemku nie widział i wziął za mały i chciał wymienić... pozdro dla kumatych...

a na koniec do tych fifomenów i poziomu trudności ich zajebistego produktu od EA... poziom trudności jest w fifie beznadziejny - grając w fife zaczynałem na najwyższym poziomie i nie miałem problemów z wygrywaniem... porażki? to było święto... kumpel dał mi save'a z odblokowanym waszym mitycznym poziomem Legedary... śmiać mi się chce co wy tu piszecie... nie jestem jakimś wyjadaczem bo dostawałem z kumplami co w fifę grają dużo i śmigają po turniejach... w fife jest tak samo beznadziejny poziom jak w pesie więc nie wiem po co tutaj rzucacie te bluzgi na siebie...

kończę bo zacznynam się upodabniać do ludzi o których pisałem w pierwszym zdaniu... (czekam na bluzgi)
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline Anelka39

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 145
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2008r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 18, 2011, 00:12:42 »
Powiem tak...

temat nie jest ogólnie o fifie więc ludzie piszący tutaj o tym są trochę upośledzeni bo inaczej tego nie można nazwać. "FIFA jest the best a PES ssie" komentarze na poziomie...

co do trików w pesie jest ich chyba około 30... opanować je wszystkie to jest trochę pracy, nie mówię że dużo ale trochę połączyć te tricki w combosy to jest już coś, nie mistrzostwo świata... ustawić 4 triki do comba w LF to nie jest żadna sztuka... opanujcie je normalnie to pogadamy...

ogólnie większość z was kradnie PES'a więc nie wiem dlaczego narzekacie... zachowujecie się jak ten złodziej z kawałów... najpierw ukradł telewizor a później przyszedł i powiedział że po ciemku nie widział i wziął za mały i chciał wymienić... pozdro dla kumatych...

a na koniec do tych fifomenów i poziomu trudności ich zajebistego produktu od EA... poziom trudności jest w fifie beznadziejny - grając w fife zaczynałem na najwyższym poziomie i nie miałem problemów z wygrywaniem... porażki? to było święto... kumpel dał mi save'a z odblokowanym waszym mitycznym poziomem Legedary... śmiać mi się chce co wy tu piszecie... nie jestem jakimś wyjadaczem bo dostawałem z kumplami co w fifę grają dużo i śmigają po turniejach... w fife jest tak samo beznadziejny poziom jak w pesie więc nie wiem po co tutaj rzucacie te bluzgi na siebie...

kończę bo zacznynam się upodabniać do ludzi o których pisałem w pierwszym zdaniu... (czekam na bluzgi)

Zastanawiałem się czy jest w ogóle sens odpisywania ci ponieważ poziom twojej wypowiedzi jest bardzo niski. Wydaje mi się że pierwsze zdanie jest skierowane m.in do mnie ponieważ miałem czelność napisać złe zdanie na temat PESa ale pragnę podkreślić że to nie ja zacząłem rozmowe na temat fify tylko napisałem że w nią gram. Nie mam zamiaru dyskutować z tobą na ten temat bo widzę że jesteś znakomitym graczem skoro nie masz problemu z wygrywaniem na najwyższym poziomie tylko dziwi mnie że miałeś problemy w pesie ogarnąć wszystkie triki. Ja kończę swoją przygodę na tym forum bo widzę że rozmowy na poziomie tutaj nie ma co szukać. 'Tylko PES a jak masz inne zdanie to [cenzura]'. Cześć.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 18, 2011, 00:23:10 »
Zastanawiam się LA, gdzie ty tu widzisz bluzgi. Z naciskiem na ostatnie strony.

Anyway, zawiesiłem wzrok na tym:

Cytuj
*Podania i strzały są podobne do tych w PES 2011, ale minimalnie się różnią

Dobrze wiedzieć, że strzały nadal będą więcej niż tragiczne. Booyah.

Cytuj
*Piłkarzom będą się zdarzać kicksy - np. źle kopnie piłkę i odturla się ona w bok

Kiksy już są, i to aż za często. Mówię tu o podaniach piętą gdzie się da, strzałach nożycami gdzie i jak często się da oraz o strzałach na wiwat przy hektarze wolnego miejsca i truchcie połączonymi z delikatnym stuknięciem przycisku.

Cytuj
*Największa nowość i nowy znak rozpoznawczy PESa to zachowania piłkarzy podczas rzutów rożnych, wolnych i autów. Na początku pewnie nie będziecie z tego korzystać, ale z czasem sami będziecie zadawać sobie pytanie czemu to nie zostało wprowadzone już wcześniej. Za pomocą prawej gałki będziecie mogli wskazać do którego gracza zostanie skierowane podanie a nawet tak nim pokierować, aby lepiej ustawić go np. do strzału. System ten jest bardzo intuicyjny i łatwy w opanowaniu.

W Fifie było to już dawno temu i cholernie na to narzekano.
" border="0

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 18, 2011, 00:51:41 »
problemów ja nie miałem z ogarnięciem tych tricków... nie wiem gdzie to wyczytałeś - wiadomo że każdy musi poćwiczyć bo od razu nikt nie potrafi wszystkich :D
nie jestem żadnym pro playerem ale newbie który nie ogarnia tej gry na tyle żeby siedzieć przy niej nocki... zdecydowanie wole zepsutego PES'a niż cukierkową fifę... kwestia gustu... wiadomo że fifa będzie niszczyć PES'a sprzedażą głównie dla tego że nie ma dużo znaczących bugów i jest multum licencji w PESie jest bieda ale są za to patchmakerzy...

masz inne zdanie to spoko nie bronię Ci tego napisać - tylko dziwi mnie to że piszecie o fifie w temacie o PESie... to jak jakby w sejmie poruszali temat żywności i ktoś nagle wyskoczył o tym jaką to kupę zrobił z rana ^^

dla mnie możesz obrażać PES'a... wiesz że nigdy nie przekonasz fana PES'a i na odwrót... więc na forum fify pewnie jest to samo - nie wiem bo nie byłem tam i pewnie nigdy nie będę... Ja grałem może ze 4 tyg. w fifę nie powiem przyjemnie się gra - aż za bardzo... chciałbym aby ludzie z Konami obrali podobny kierunek co fifa... zrobić jeden kod i go udoskonalać przy okazji nie rozwalać go... to mi się podoba w EA

ogarnijcie real i będzie dużo lepiej i podchodźcie trochę więcej na luzie... Ja bym założył temat Fifa vs. PES i tam można by było pisać co się podoba a co nie... bo przeglądać temat o nowościach z PES'a gdzie dużo jest wrzut z fify to nie jest nic przyjemnego...

co do bluzgów odniosłem się do całości a nie tylko do tego tematu :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2011, 01:06:38 wysłana przez L.A. »
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline sashaa101

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.05.2011r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 18, 2011, 01:07:20 »
Nederland_cytata miesiaca srytat wiesz,czemu jak nastrzelam Rooneyem gole i na koniec sezonu zostaje krolem strzelcem ligi(mowa o Rooneyu),i spada jego cena transferowa, a jak chcem najwieksze gwiazdy sprzedac w pierwszym sezonie lub w drugim,to nikt sie nie zglasza,bo pozniej to ich cena tak spada,ze nie oplaca sie nawet ich sprzedawac.Tak samo z mlodymi za nim sie rozwinna(choc troszke),to trzeba grac 5-7 sezonow i zeby troche cena poszla za nich w gore.To powiedz czemu w fife jest lepszy menager od yego co jest w pesie,prosze bardzo,ze masz slupek procentow czy zawodnik chce do ciebie przejsc,pff nic sie nie zmienil prawie przez te lata!!


A ty---- L.A.----,zagraj w fife na manualnych podaniach i nie kozacz,ze grasz na klawie to ja ci moge na legendarnym tez wygrac bez problemow i jeszcze mecz towarzyski,zagraj menagera na poziomie amator na manualnych ,dam sobie lape uciac ze nie wyjdziesz z wlasnej polowy,powtarzam na amatorce kozaku za dyche.Fifa ma lepszy gameplay i twoje gadanie i innych kozakow Pesa nic nie zmieni tego,Pes oczywiscie tez nie mowie ze jest zly 2011 oczywiscie,ale na pewno nie lepszy!!!!  
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2011, 01:10:59 wysłana przez sashaa101 »

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 18, 2011, 01:16:56 »
Nederland_cytata miesiaca srytat wiesz,czemu jak nastrzelam Rooneyem gole i na koniec sezonu zostaje krolem strzelcem ligi(mowa o Rooneyu),i spada jego cena transferowa, a jak chcem najwieksze gwiazdy sprzedac w pierwszym sezonie lub w drugim,to nikt sie nie zglasza,bo pozniej to ich cena tak spada,ze nie oplaca sie nawet ich sprzedawac.Tak samo z mlodymi za nim sie rozwinna(choc troszke),to trzeba grac 5-7 sezonow i zeby troche cena poszla za nich w gore.To powiedz czemu w fife jest lepszy menager od yego co jest w pesie,prosze bardzo,ze masz slupek procentow czy zawodnik chce do ciebie przejsc,pff nic sie nie zmienil prawie przez te lata!!


A ty---- L.A.----,zagraj w fife na manualnych podaniach i nie kozacz,ze grasz na klawie to ja ci moge na legendarnym tez wygrac bez problemow i jeszcze mecz towarzyski,zagraj menagera na poziomie amator na manualnych ,dam sobie lape uciac ze nie wyjdziesz z wlasnej polowy,powtarzam na amatorce kozaku za dyche.Fifa ma lepszy gameplay i twoje gadanie i innych kozakow Pesa nic nie zmieni tego,Pes oczywiscie tez nie mowie ze jest zly 2011 oczywiscie,ale na pewno nie lepszy!!!!  

nie gram gościu na manualach, ogarnij temat... na klawie też nie gram bo jest takie coś jak pad na którym gra się lepiej w kopanki... widzisz nie udowodnię Ci tego ale poważnie że poziom trudności w obu tytułach jest marny tak jak twoja wypowiedź :P nie chce mi się ssać fify i nagrywać głupich filmików bo leje na ciebie ciepłym moczem...

w jednym Ci przyznam rację że jestem amatorem za dychę jednak ty się uważasz za pro i wielkiego kozaka to śmiać mi się chce... pokaż swojego skilla to uwierzę... pewnie powiesz zaraz że takiemu noobowi nic nie będziesz udowadniał ^^ pozdro 2000

i proszę nie pisz nic już...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2011, 01:22:36 wysłana przez L.A. »
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 18, 2011, 01:28:38 »
Nederland_cytata miesiaca srytat wiesz,czemu jak nastrzelam Rooneyem gole i na koniec sezonu zostaje krolem strzelcem ligi(mowa o Rooneyu),i spada jego cena transferowa, a jak chcem najwieksze gwiazdy sprzedac w pierwszym sezonie lub w drugim,to nikt sie nie zglasza,bo pozniej to ich cena tak spada,ze nie oplaca sie nawet ich sprzedawac.Tak samo z mlodymi za nim sie rozwinna(choc troszke),to trzeba grac 5-7 sezonow i zeby troche cena poszla za nich w gore.To powiedz czemu w fife jest lepszy menager od yego co jest w pesie,prosze bardzo,ze masz slupek procentow czy zawodnik chce do ciebie przejsc,pff nic sie nie zmienil prawie przez te lata!!

Z trudem przyszło mi zrozumienie tego... czegoś.
Ale proszę bardzo, przy okazji napiszę na temat - co chciałbym w PESie nowego w trybie ML widzieć. Kariera w produkcie od Konami jest cholernie uproszczona - klubu zmienić się nie da, są zachowane jedynie pozory kadry szkoleniowej, bo ulepszenia zwykle niewiele dają i ma miejsce kretyński sposób odliczania kosztów. W Fifie po każdym meczu podliczany jest bilans strat i zysków, daje to o niebo lepszy efekt. Kadrę można ulepszać w każdym momencie i daje to wymierne rezultaty. Można także ustalać czyste błahostki, czyli przybliżoną cenę biletów, kalendarz treningowy, dawniej mecze towarzyskie i budować relacje z fanami, udzielać schematycznych wywiadów (to chyba już usunięto, szkoda), zostać zwolnionym... Transfery też są trudniejsze, a żeby w ogóle sprzedać najsłabszych zawodników, nie trzeba czekać tyle co w Fifie Manager na początku... W PESie już bardziej taką zarazę opłaca się zwolnić i zapłacić te kilka dych odprawy.

Jeśli chodzi o tego Rooneya - wystawiłeś go na listę transferową? Wtedy to zupełnie logiczne, że wartość zawodnika nie co się zmniejsza. Za to w PESie wartość zawodnika praktycznie nie ulega zmianie po słabszym czy lepszym sezonie, tylko zmienia się tylko wraz z overallem i to nie zawsze prawidłowo. I co, jest niby lepiej?

Cytuj
zdecydowanie wole zepsutego PES'a niż cukierkową fifę...

Zawsze to PES był wypicowany i cukierkowy.
" border="0

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 18, 2011, 19:07:12 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5d5935fa4422cba0a359de533a021ec&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5d5935fa4422cba0a359de533a021ec&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 18, 2011, 21:35:58 »
Nederland - PES nie przerasta FIFY? Przestań mnie rozbawiać. A świetny system podań? Rzutów z autu, wolnych, karnych? No tak, dla noobów karne są przesra**... Ja osobiście umiem strzelać i karne dla mnie są cudem i miodem, aż się zasmuciłem że zostaną zmienione na te amatorskie z PES'a 2010... gdzie tylko wystarczyło wcisnąć "D" i bramkarz leży i płacze... O twarzach w FIFIE nie ma co wspominać, bo to żałosne oglądając filmiki na youtube typu: pes 2011 vs fifa 2011 faces, widać że PES króluje.. No ale cóż, co ja wspominam jakieś tam twarze? Liczy się przecież tylko kariera...

Teraz do wszystkich, co piszą że obrońcy stoją jak słupy - na filmiku UP widać, że gdy idzie kontra to prawie wszyscy się cofają... Bez względu na to czy przeciwnik się zatrzyma czy nie. No, ale zaraz i tak coś wymyślicie nowego. Widać poprawione SI u wszystkich graczy. Nasi koledzy odciągają obrońców, a nam zostaje wolne pole do strzału. Widać to perfekcyjnie na 0:58 sekundzie filmiku.

Ciekawy jestem jaki zobaczymy trening w nowej odsłonie PES'a. To co zrobiło EA w tym roku to szacuneczek, bo trening jest akurat wyśmienity. Ale co ja pisze! FIFA rządzi, PES błądzi co nie?

Offline cyngiel08

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2010r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 19, 2011, 00:50:13 »
Twarze w fifie pecetowej są słabe ale w konsolowej są świetne. Niestety nie wszystkie ale EA z każdą nową fifą dodaje kilkadziesiąt nowych twarzy.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5d5935fa4422cba0a359de533a021ec&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5d5935fa4422cba0a359de533a021ec&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5d5935fa4422cba0a359de533a021ec&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5d5935fa4422cba0a359de533a021ec&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=channel_video_title

Aż takie złe żeby pisać żałosne?

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 19, 2011, 03:16:49 »
Nederland - PES nie przerasta FIFY? Przestań mnie rozbawiać. A świetny system podań? Rzutów z autu, wolnych, karnych? No tak, dla noobów karne są przesra**... Ja osobiście umiem strzelać i karne dla mnie są cudem i miodem, aż się zasmuciłem że zostaną zmienione na te amatorskie z PES'a 2010... gdzie tylko wystarczyło wcisnąć "D" i bramkarz leży i płacze... O twarzach w FIFIE nie ma co wspominać, bo to żałosne oglądając filmiki na youtube typu: pes 2011 vs fifa 2011 faces, widać że PES króluje.. No ale cóż, co ja wspominam jakieś tam twarze? Liczy się przecież tylko kariera...

Teraz do wszystkich, co piszą że obrońcy stoją jak słupy - na filmiku UP widać, że gdy idzie kontra to prawie wszyscy się cofają... Bez względu na to czy przeciwnik się zatrzyma czy nie. No, ale zaraz i tak coś wymyślicie nowego. Widać poprawione SI u wszystkich graczy. Nasi koledzy odciągają obrońców, a nam zostaje wolne pole do strzału. Widać to perfekcyjnie na 0:58 sekundzie filmiku.

Ciekawy jestem jaki zobaczymy trening w nowej odsłonie PES'a. To co zrobiło EA w tym roku to szacuneczek, bo trening jest akurat wyśmienity. Ale co ja pisze! FIFA rządzi, PES błądzi co nie?

ziomek ma rację zmiana karnych to jest straszna decyzja... głupie będzie to że teraz każdy strzeli tego karnego i tyle bez żadnych umiejętności... dlatego gra ma już u mnie jednego minusa oby ostatniego...
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline nicecyce

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2011r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 19, 2011, 10:01:32 »
Fakt te twarze nie sa zle ;p ale jak ruszaja tymi oczyma to wyglada jakby byli najarani lub najeb**i ( mowa o Fifie ofc ) :P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 19, 2011, 10:01:32 »