Autor Wątek: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3  (Przeczytany 62334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nicecyce

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2011r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwiec 19, 2011, 20:38:53 »
Dobra dajcie juz spokoj :D Lepiej powiedzcie kiedy mozna sie spodziewac jakis nowych informacji o PES 2012 ? :)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 19, 2011, 21:32:10 »
Hmm... ja odpisze tylko po to, bo nie lubię jak ktoś sobie po mnie pojeżdża:

Drogi Nederland -

Cytuj
Tak jakby Fifa go nie miała... I to już bodaj od 2010 roku.

System podań - chodzi mi o ten który w PES'ie występuje tylko w wersji 2011... czyli dokładne podawanie piłek. W FIFIE takie coś nie występuje, może na konsoli tak, ale na PC? No raczej nie... ja bardziej przywiązuje się do wersji pecetowej.

Cytuj
Jak wyżej. Pogódź się z tym, że te wszystkie epokowe innowacje zapowiadane w PESie już od chyba dwóch lat, były wcześniej w produktach od EA.

Wolne, karne? Ha,ha śmieszne. Karne i wolne w FIFIE są bardzo zabawne... Ehem, grałem w FIFE 10, i każdy wolny to była bramka. Samo podkręcanie piłki jest komiczne, dla zabawy kamere wziąłem na maxa w prawo, i trzymałem strzałkę w lewo... o dziwo była bramka. :P
Komiczne.
Karne - heh, tutaj też nie ma żadnych rewelacji. Wystarczy że klikniemy np. strzałkę w prawo i "strzał", a pod sam koniec strzałkę w lewo i bramka. Bramkarz bez szans, przy każdej takiej sytuacji.

Cytuj
Jakoś nie zauważyłem, żeby którykolwiek zwolennik tegorocznej Fify odwalił taki nerd rage jak NexaT wyżej.

Ja tylko napisałem szczerą prawdę o PES'ie.

Pozdrawiam Cię!



nicecyce - teraz informacji raczej się nie spodziewaj, są wakacje więc przypuszczalne newsy typu: wymagania, najnowsze filmiki, screnny zobaczymy przed premierą.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2011, 21:35:47 wysłana przez NexaT »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwiec 19, 2011, 22:28:21 »
pierwszy gameplay będzie na pewno na gamescom który odbędzie się 17-21 sierpnia, a wcześniej na pewno czeka nas parę filmików, parę wywiadów, trochę informacji od twórców, informacje o licencjach itd.

Offline P@ul

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2008r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwiec 19, 2011, 22:40:49 »
Dl mnie wystarczy jak poprawią ruch zawodników bo to co jest w 2011 to normalnie kpina żeby z zawodników zrobić jakieś mamuty- to już chyba pierwszy człowiek lepiej sie poruszał. I poprawie muszą ulec też bramkarze i sędziowie i było by w porządku przynajmniej dla takiego niedzielnego gracza jak ja.

Co do fify to fajnie bedzie jak dadza do tych swoich ulepszeń  grafikę i ogolne wymiary boiska i zawodników jak w pesie a gra byla by też fajna a nawet super

Offline Klocek12355

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 550
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwiec 19, 2011, 22:54:00 »
Po tym poście stwierdzam, że nie znasz super tricku, aby uniknąć straconej bramki? Jak masz wolny z 20m. dla komputera to zmień kamerę na której widać dokładnie twoją bramkę, i szybko obojętnie jakim piłkarzem stań w miejscu gdzie bramkarz ma odkrytą bramkę. Wtedy jak komputer strzela to ty naciskasz 'D' (wybicie), i nie ma szans na bramkę. (komputer)

Co do fauli - porażka, brak komentarza z tej strony.

Hmm, sam nie znałem tego tricku. Spróbuję go ogarnąć.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwiec 19, 2011, 22:58:14 »
Dl mnie wystarczy jak poprawią ruch zawodników bo to co jest w 2011 to normalnie kpina żeby z zawodników zrobić jakieś mamuty- to już chyba pierwszy człowiek lepiej sie poruszał. I poprawie muszą ulec też bramkarze i sędziowie i było by w porządku przynajmniej dla takiego niedzielnego gracza jak ja.

Bez przesady, patrząc na ruchy zawodników z PES 10, a 11 jest bardzo duża poprawa... Wspominam tutaj o ruchach z piłką, jak i bez. Czasami wygląda to sztucznie, ale gdy gramy na kamerze Wide albo Long to nie widać tego aż tak bardzo. FIFA też nie jest idealna, i tam piłkarze też nie poruszają się bardzo realistycznie. (patrz. cieszenie się po bramce np. na youtube zobaczcie, kpina :D)

Co do sędziów - to katastrofa! Mnie faulują jak chcą, i kiedy chcą... ja czasami ich tam walne lub lekko popchnę i już od razu gwizdek, faul! Żółta kartka... Już wcześniej o tym dyskutowano - i pisali, że zostało to poprawione tzn. sędziowie teraz używają więcej głowy. Mogliby też dodać takie coś jak wpadki sędziów czyli: gol ze spalonego, czasami nieuznany karny, nieuznany faul itp... W PES 2011 każdy spalony jest wypatrzony przez sędziego, i to trochę nierealne, bo zawsze ktoś się pomyli.

Klocek12355 - tutaj nie ma nic do ogarniania. :P Jak nie możesz załapać o co chodzi, to napisz na PW, lub tutaj jakoś... to Ci nawet filmik nagram.

Offline nicecyce

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2011r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwiec 19, 2011, 22:59:11 »
to zaden Trick :) Po prostu doczas wolnego stajesz w bramce obronca, pomocnikiem czy tez napastnikiem :)

Offline bolekrulez

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2008r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwiec 19, 2011, 23:04:41 »
Ja od kilku lat jest fanem PES'a i pewnie nim zostanę na długi czas :) ale w sposób jaki pisze "Nederland" to widać że naprawdę mądry facio ;) Nie czepiajcie się się osób które porównują PES do FIFY, bo do czego mają porównywać?? są to 2 największe i najsłynniejsze kopanki, w jednej jest coś fajnego, a w drugiej inna rzecz i tyle ;) Oczekiwania graczy spełniła by fuzja KONAMI z EA ;)
Bolek

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwiec 20, 2011, 00:14:01 »
najlepsze jest w BaL jak grasz na kamerze swojego zawodnika to słychać to bieganie słonia to jest beznadziejne

Offline Klocek12355

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 550
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:33:27 »
Klocek12355 - tutaj nie ma nic do ogarniania. :P Jak nie możesz załapać o co chodzi, to napisz na PW, lub tutaj jakoś... to Ci nawet filmik nagram.

Hehe, przed chwilą próbowałem tego 'tricku' i wyszło! Obrońcą zasłaniam bramkę, piłka zmierza pod poprzeczkę i wtedy 'D'! Obrońca robi wyskok i piłka ląduję na głowie. Teraz tylko zobaczyć czy to zawsze działa. I dzięki.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwiec 20, 2011, 11:27:01 »
Nederland weź wreszcie skończ to cytowanie bo się patrzeć nie da. Nawet jak bedziecie mówić że Fifa jest o wiele lepsza od pesa to i tak nie zmienie zdania. Grałem w Fifę 11 i powiem szczerze jest ona taka sobie. Teraz zróbmy taką zamiankę, to fani fify niech skrytykują grę od EA.

Pozdro

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwiec 20, 2011, 12:07:12 »
Teraz to ja zrobiłem przegląd twoich opinii.


Cytuj
"Wyborne jest patrzenie, jak się błaźnicie i jak piana leci wam strumieniami z ust, kiedy przyrównuję Pesa do Fify głównie w kategoriach "co poprawić", "jak ulepszyć grę" czy "dlaczego trochę do tej Fify PES-owi brakuje".

Nederland po pierwsze nie jesteśmi psami z których piana leci z ust być może leci ci. Takie słownictwo jest na poziomie bachora.
My już dobrze wiemy co brakuje Pesowi do Fify. Ale teraz powiedz co brakuje Fifie do Pesa. Zastanów się.


Cytuj
O czym ty w ogóle mówisz?

Zastanów się ty o czym mówisz :-\



Cytuj
FIFA nie ma licencji jedynie na LM i LE.

A ma licencje na wszystkie kluby? Bo mi się wydaje że parę klubów w niektórych ligach nie mają prawidłowego herbu i strojów. Oczywiście PES ich też nie ma (to zdanie jest abyś nie odp. tak samo). Ale po co komu liga irlandzka czy 4. liga angielska jakby nie starczyła liga PL i Championship.



Cytuj
Cytat miesiąca. ML nie ma nawet ćwierci możliwości, które ma tryb menedżerski w Fifie.

No zastanów się co piszesz. Bo każdy fan Fify patrzy na to ile jest lig i klubów. W Fifie jest więcej to fakt. ale to 1.sza powstała Fifa i wzięła te najważniejsze licencje ( no nie wszystkie  :)).



Cytuj
Kiksy już są, i to aż za często. Mówię tu o podaniach piętą gdzie się da, strzałach nożycami gdzie i jak często się da oraz o strzałach na wiwat przy hektarze wolnego miejsca i truchcie połączonymi z delikatnym stuknięciem przycisku
.

Być może poprawią te kiksy. Kiksy tzn. że piłka wyślizgnie, źle przejmiemy piłkę itp. .Chyba lepiej jest gdy są kiksy niż ich nie ma jak jest to w Fifie. Gra jest wtedy nudna nic się nie dzieje bo wiemy że się nic nie wydarzy. W Fifie jest to tak że gdy strzelimy z daleka to ten strzał na pewno będzie groźny dla bramkarza (chyba że za słabo naciśniesz "D"). A co do podań piętą. Oczywiście jest ich dużo ale jak chcesz grac szybko to trzeba tak grać :) A co do nożyc do dobra sugestia. Ale przecież nie musimy strzelać z daleka z takiej pozycji.



Cytuj
Zawsze to PES był wypicowany i cukierkowy.

No czy ja wiem. PES ma lepszą grafikę bo gra jest bardziej realistyczna. Co do Fify jest dobra ale te twarze, stroje doprowadzają mnie do szału, wołają o pomstę do nieba (mówię o PC) ;) (nie wiem jak jest to na konsolach)



Cytuj
Kariera w produkcie od Konami jest cholernie uproszczona - klubu zmienić się nie da, są zachowane jedynie pozory kadry szkoleniowej, bo ulepszenia zwykle niewiele dają i ma miejsce kretyński sposób odliczania kosztów

Masz rację. Ale jedno muszę powiedzieć że jak gramy na początku np. Barcą to jak chcemy zmienić klub to są to słabe kluby. Tutaj Fifa się nie popisała. Trzeba zagrać parę sezonów by dostać ofertę od minimalnie słabszego klubu (przypadku Barcy). Co od kariery w FIFIE 2005 to dla mnie była to jedna z najlepszych karier zrobionych przez EA.

Pozdro, carlosinho1111

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwiec 20, 2011, 12:17:48 »
Co do licencji (post u góry).
Pytasz się po co 4 liga angielska? Nie jest czasami mieć w zanadrzu więcej, niż nie mieć nic (w PES-ie nie ma nawet Premier League).
Mówisz, że FIFA była pierwsza i zagarnęła wszystkie licencje? Nie, to po prostu KONAMI nie ma kasy na licencje.

I oczywiście nie mówię tego, żeby się z wami kłócić, bo też gram od czasu do czasu w PES-a. Niech każdy gra w co chce. ;)

Offline Xfire

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 181
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2008r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwiec 20, 2011, 12:19:42 »
Ale po co komu liga irlandzka czy 4. liga angielska jakby nie starczyła liga PL i Championship.
wiesz gdybyś był irlandczykiem albo mieszkał w angli w mieście w którym jest 4 liga to byś się pytał po co komu liga irlandzka albo 4 angielska?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2011, 12:21:43 wysłana przez Xfire »

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwiec 20, 2011, 12:37:56 »
Sugeruję komukolwiek zamknąć już ten temat. Każdy kto miał coś wartościowego do powiedzenia to już to zrobił. Jeden pisze że dobra dosyć o fifie, kłotniach by 3 posty dalej znowu się podpalać.
Gamescom jest około 20 sierpnia, wtedy na pewno pojawi się multum filmików z gameplayem. Wcześniej pewnie będą jakieś bety. Rok temu było testowanie MLO przez użytkowników Playstation 3.
Wcześniej będą się pojawiać nowe informacje, jakieś dalsze wywiady z Seabasem gdzie pokaże trochę więcej (albo chociaż w tle będzie widać szerszy gameplay.)
Więc jak nie macie nic na temat do powiedzenia to siedźcie cicho :)

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwiec 20, 2011, 12:48:44 »
liga irlandzka jest dobra bo grałem są tak dobrzy zawodnicy i miło się gra a najlepiej się rozpoczyna kariera ekipą z Npower League2 wiele godzin super rozgrywki polecam

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwiec 20, 2011, 14:43:18 »
Irlandzka liga? Po co? Oczywiście Konami nie ma takiego budżetu jak EA. Moim zdaniem jak KONAMI kupiło LM I LE to przecież chyba mają kasę na licencje. Jakby nie mieli to by nie było nowych licencji (mówi się Copa Sudoamericana). Co do licencji gracie klubami z irlandii? Chyba tylko nieliczni albo irlandczycy. Bachu12 grałeś jako nieliczny bo nie wierze w to. Każdy kto gra w karierę to zaczyna Realem, Barcą czy kimś z polskiej ligi. No cóż z tej licencji cieszą się jedynie Irlandczycy. No cóż to jest wasza opinia.
 Pozdro


Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwiec 20, 2011, 14:46:08 »
Dobrze najlepiej dla wszystkich było by zamknięcie tego tematu i założenie PES 12 vs. FIFA 12.  ;)

Offline Klocek12355

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 550
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwiec 20, 2011, 15:53:40 »
W ogóle nie rozumiem dlaczego fani Fify przychodzą na te forum i piszą o swojej super-słit Fifie, przy tym docierając PESa.. Przecież to jest forum PESa, więc po jakiego tutaj przychodzicie pisać swoje żale? Wasze forum Wam nie wystarcza?

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwiec 20, 2011, 16:29:51 »
Ja tutaj nadal jestem (mimo, że w większości gram w FIFĘ), żeby poczytać nowe wiadomości o PESie, popatrzeć jakie nowe dodatki powychodziły, poczytać kariery i w ogóle są tu mili ludzie i lubię tu popisać od czasu do czasu. ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwiec 20, 2011, 16:29:51 »