Dział Ogólny > PES 2012

PES2012 - Pierwsze wrażenia z E3

<< < (11/55) > >>

F.C B.a.r.c.e.l.o.n.a:
zapraszam wszystkich gości tu obecnych do rejestrowania i dyskutowania a nie się chowania i tylko czytania ;)

jozin666:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEja czekam za demem żeby sam ocenić ..nie będę się podniecał corocznymi wypocinami redaktorów ,bo jak co roku obiecanki cacanki a w każdych nowych rozwiązaniach chychaja schematy !jedno naprawia dwie inne rzeczy spapraja i tak co roku

--- Koniec cytatu ---
Znajac ciebie to znowu interem bedziesz  gral:D

Lukaszeq:
Rok temu nie wiem czy to na targach E3 czy na jakiś innych też były filmiki z gameplay'a Pesa i każdy się zachwycał. Później przyszło demko i każdemu się podobało że ciężko strzelić gola, że ładnie to wygląda. Przyszła pełna wersja to też było fajnie. Minęły 2-3 tygodnie i już każdy widział jak drewniany i schematyczny jest ten PES.
Pamiętajmy że pierwsze wrażenie nawet po około 10 meczach może być mylne więc nie jarajcie się tak.

nicecyce:
PES 2012 z pewnoscia bedzie lepszy od 11 ale czy bedzie rewolucja ? zobaczymy

Lupus86:
Fakt. Potrzeba czasu, żeby ocenić PES-a, podobnie jak z FIFĄ. Nie ma się co łudzić, że to będzie produkt doskonały, bo takich nie ma. Animacje, kolizje na pewno nie będą tak dobre, jak w FIFIe, bo to dwa różne poziomy i musieliby przebudować cały silnik,  ale jeśli będzie to coś, co było w PES 6, to biorę bez zastanowienia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej