Autor Wątek: ★ Kariery by karata96 ★ Confederations Cup 2013 ! Ważne info !  (Przeczytany 49267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Mecz o życie Meksyku !
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 19, 2011, 21:20:56 »
ehh meksyk odpada, ale jest Jamajak. Come On Regge Boys. Twój turniej jest ciekawy i nieprzewidywalny i to w nim jest fajne.

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Mecz o życie Meksyku !
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 20, 2011, 08:07:55 »
Grenada wygrywa i gra dalej !



Grupa B

Red Bull Arena, Harrison
Widzów: 62,020
Sędzia: Baldomero Toledo (Stany Zjednoczone)


Gwatemala 0 - 1 Grenada

10' Bain (Bubb)




Składy obu drużyn

W przed ostatnim meczu Grupy B, Gwatemala grała z Grenadą. Faworytami byli Gwatemalczycy. Od pierwszych minut nie spodziewanie przeważali zawodnicy Grenady i juz w 10 minucie objęli prowadzenie po jednym golu w tym meczy Bain'a. Do końca meczu Gwatemalczycy atakowali, ale z marnym skutkiem jedynie cztery strzały i jeden w światło bramki.



Galeria z meczu :


Skrót spotkania :
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=28b1d2fadf409c04d5259140168124bf&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=28b1d2fadf409c04d5259140168124bf&amp;action=login">LOGOWANIE</a>



Remis i awans obu drużyn !



Grupa B

Red Bull Arena, Harrison
Widzów: 62,020
Sędzia: Joel Aguilar (Salwador)


Honduras 1 - 1 Jamajka

7' Nunez (Pavón)
60' Cambell-Ryce




Składy obu drużyn

W ostatnim, ale najciekawszym meczu Grupy B, Honduras uczestnik Mistrzostw Świata 2010 w RPA, zagrał z Jamajką. Honduras w poprzednich spotkaniach raz przegrał (z Gwatemalą 0:1) i wygrał (z Grenadą 2:0), a Jamajka raz zremisowała (z Grenadą 1:1) i wygrała (z Gwatemalą 1:0). Już od pierwszych minut bardzo dynamicznie do meczu podeszli zawodnicy Hondurasu, co dało efekt w 7 minucie, kiedy to objęli prowadzenie po strzale Nuneza. Jamajczycy byli trochę zadziwieni takim obrotem sprawy, Honduras nie odpuszczał i był bliski zdobycia kolejnych goli. Jamajka broniła się jak mogła, w 41 minucie żółta kartkę otrzymał Oneil Thompson. W pierwszej połowie nie padło więcej goli. W drugiej części gry, zobaczyliśmy inny zespół Jamajki, to teraz on kontrolował grę, a Honduras się bronił i szybko kontratakował. W 56 minucie doszło do sytuacji sam na sam, Pavóna z bramkarzem Jamajki, napastnik nie zdążył strzelić bo został brutalnie sfaulowany od tył przez obrońcę Jamajki, Marshall'a, który został ukarany jedynie żółtą kartką. Wynik spotkania wyrównał Cambell-Ryce w 60 minucie. Kilka minut później boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Davis. Mecz zakończył się remisem i awansem obu drużyn.



Galeria z meczu :



Skrót spotkania :
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=28b1d2fadf409c04d5259140168124bf&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=28b1d2fadf409c04d5259140168124bf&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Tabela końcowa : Grupa B

1. Jamajka 5pkt.
2. Honduras 4pkt.
3. Grenada 4pkt.
4. Gwatemala 3pkt.


kolor czerwony - awans /dwie najlepsze drużyny z trzeciego miejsca awansują dalej/

Następne mecze:



Grupa C

Kanada vs. Panama
Livestrong Sporting Park, Kansas City
Sędzia: Walter López (Gwatemala)


Gwadelupa vs. Stany Zjednoczone
Livestrong Sporting Park, Kansas City
Sędzia: Jeffrey Solis (Kostaryka)

" border="0

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Mecz Honduras vs. Jamajka !
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 20, 2011, 15:31:55 »
Panama wygrywa !



Grupa C

Livestrong Sporting Park, Kansas City
Widzów: 20,400
Sędzia: Walter López (Gwatemala)


Kanada 1 - 2 Panama

23' Tejada
61' Johnson (Radzinski)
88' McKenna (Own Goal)




Składy obu drużyn

W przed ostatnim meczu fazy grupowej, Kanada grała z Panamą. Kanadyjczycy, którzy w pierwszym meczy pokonali Stany Zjednoczone, a w drugim zremisowali z Gwadelupą, byli faworytami tego spotkania, Panamczycy pierwsze spotkanie zremisowali (z Gwadelupą) a drugie przegrali ze Stanami Zjednoczonymi. W pierwszych dziesięciu minutach to Kanada miała kontrole nad meczem, bardzo dobra sytuację zmarnował Radzinski, który był sam na sam z bramkarzem Panamy. Po woli było widać, że wskazówki dawane przez trenera Panamy, Julio Valdés przynoszą efekty. W 23 minucie prowadzenie objęła Panama po golu Tejada. Do przerwy Panam prowadziła, ale w drugiej części gry to Kanada prowadziła grę, co przyniosło skutki w 61 minucie gry, bramkę na 1:1 strzelił Johnson. Panamczycy się nie poddawali i jak tylko umieli nacierali na bramkę Kanady. W 88 minucie bramkę samobójczą strzelił McKenna. Panama wygrała i awansowała do kolejnej rundy.



Galeria z meczu :


Skrót spotkania :
Wczoraj gdy zacząłem nagrywać, zabrakło prądu :D



Pewne zwycięstwo USA !



Grupa C

Livestrong Sporting Park, Kansas City
Widzów: 20,400
Sędzia: Jeffrey Solis (Kostaryka)


Gwadelupa 0 -3 Stany Zjednoczone

10' Altidore (Feilhaber)
33' Donovan (PK)
59' Dempsey




Składy obu drużyn

W ostatnim meczu fazy grupowej, Gwadelupa grała ze Stanami Zjednoczonymi. Faworytami byli Amerykanie. Już w 10 minucie gry strzelili gola dającego im prowadzenie. Bramkę strzelił Altidore. W 33 minucie był on faulowany w polu karnym Gwadelupy, do jedenastki podchodził Donovan i podwyższył na dwa do zera dla USA. W tym samym czasie kontuzji doznał strzelec pierwszej bramki Altidore i musiał opuścić boisko. Do przerwy nie padło więcej goli. W 51 minucie boisko opuścił Alhonse, który został sfaulowany przez gracza USA. W 59 minucie piłkę po raz trzeci do bramki Gwadelupy wprowadził Dempsey. Stany zjednoczone w fenomenalnym stylu wygrały z Gwadelupą 0:3 i grają w ćwierćfinale.



Galeria z meczu :



Skrót spotkania :
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=28b1d2fadf409c04d5259140168124bf&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=28b1d2fadf409c04d5259140168124bf&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Tabela końcowa : Grupa C

1. Stany Zjednoczone 6pkt.
2. Panama 4pkt.
3. Kanada 4pkt.
4. Gwadelupa 2pkt.


kolor czerwony - awans /dwie najlepsze drużyny z trzeciego miejsca awansują dalej/

W następnej części :
Pary ćwierćfinałowe, podsumowanie fazy grupowej !

" border="0

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Za nami faza grupowa !
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 20, 2011, 16:37:09 »
Heh a jednak USA udało się wygrać grupę mimo fatalnego początku :D Cieszy mnie to. Ładny wykończenie akcji przy golu na 3-0 przez Dempseya. Ciekawi mnie jaki będzie miał rozwój sytuacji w ćwierćfinałach ;)

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Za nami faza grupowa !
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 20, 2011, 17:36:48 »


Rozegranych meczów: 18
Gole strzelone: 28
Średnia goli na mecz: 1.6
Samobóje: 2
Najwięcej strzelonych goli: Johnson  - 3 gole
Asyst: 16
Hit: Grenada
Kit: Meksyk


" border="0

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Podsumowanie fazy grupowej !
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 20, 2011, 18:19:42 »
Obstawiam tak:

Honduras
Kostaryka
Jamajka (załatwiają mi ziółko, wiec...:D)
Stany Zjednoczone

Wielka szkoda, że Meksyk tylko 2 pkt i do tego odpadł. Liczyłem na coś więcej...
" border="0

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Podsumowanie fazy grupowej !
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 20, 2011, 18:37:26 »
ładne posumowanie jestem ciekaw czy Grenada nadal sprawi sensację i wygra z USA

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Podsumowanie fazy grupowej !
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 20, 2011, 19:00:59 »
Szkoda Meksyku... Liczę teraz na USA! Zapraszam do mnie

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Podsumowanie fazy grupowej !
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 20, 2011, 19:07:50 »
Hmm ciekawie się zapowiadają meczyki. Już teraz obstawiam finał Kostaryka- USA. Ale jak będzie, okaże się w praniu ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Podsumowanie fazy grupowej !
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 20, 2011, 23:59:04 »
USA do boju wygrajcie ten Turniej. A podsumowanie na bardzo wysokim poziomie. Fajne te plansze które pokazujesz.

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Podsumowanie fazy grupowej !
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 21, 2011, 08:13:06 »


Jeden z reporterów Eurosportu - Patrick Louises, zapytał kibiców co sądzą o turnieju GOLD CUP 2011.

Mario (Włochy)



"Mi sento benissimo, l'atmosfera qui è eccellente, ero alla partita Guadalupa - Stati Uniti, mi piace molto lo stile locale di giocare nel calcio europeo, tutto è così caotico, e qui ogni azione, ogni applicazione è considerata, non ci sono palle perse."

"Czuje się wspaniale, atmosfera tutaj jest znakomita, byłem na meczu Gwadelupa - Stany Zjednoczone, bardzo mi się podoba tutejszy styl gry w piłkę, w futbolu europejskim wszystko jest takie chaotyczne, a tutaj każda akcja, każde podanie jest przemyślane, tutaj nie ma straconych piłek."

Leonardo (Kostaryka)



"Estoy aquí sólo unas pocas horas, me encontré específicamente para el partido de cuartos de final. Estoy muy contento de que mi amado equipo de Costa Rica avanzó desde el primer lugar en el grupo. Creo que la organización de estos campeonatos no es lo peor, pero no he visto nada, sin embargo, como ya he dicho que estoy aquí por sólo unas pocas horas."

"Jestem tutaj dopiero kilka godzin, przyjechałem specjalnie na mecz ćwierćfinałowy. Jestem bardzo zadowolony , że moja ukochana reprezentacja Kostaryki awansowała z pierwszego miejsca w grupie. Sądzę, że organizacja tych mistrzostw nie jest najgorsza, dokładnie wszystkiego jeszcze nie widziałem, tak jak już mówiłem jestem tutaj dopiero od kilku godzin."

Julia (Stany Zjednoczone)



"I was at all meetings of the U.S. national team. After the first match I was a little surprised that the United States have given up so easily outplay Canada, but in subsequent meetings showed that they are in great shape. Both meetings have won even without conceding a goal and now we are pleased with the advancement in the first place [...] Finale? Of course, The United States vs. Canada, you need to return the favor for the group stage."

"Byłam na wszystkich spotkaniach reprezentacji USA. Po pierwszym meczu byłam trochę zdziwiona, że Stany Zjednoczone dały się tak łatwo ograć Kanadzie, ale w kolejnych spotkaniach pokazała, że są w wysokiej formie. Oba spotkania wygrali, nawet bez straty gola i teraz cieszymy się z awansu z pierwszego miejsca [...] Finał ? Oczywiście Stany zjednoczone kontra Kanada, trzeba się zrewanżować za fazę grupową.

Diego (Meksyk)



"Estoy muy decepcionado con la forma de México, y me gusta todo México centrado que medir de nuevo en la final con Estados Unidos, en Pasadena, pero desgraciadamente ocurrió lo contrario. No fueron muy efectivas en ataque, nuestros jugadores también muy descuidado oponente. Se puede ver que estaba en el partido contra El Salvador, que sucumbió por 1-0. Me gustó mucho, por ejemplo Hugo Sánchez tras la primera ronda, ha añadido un montón de verdad acerca de la actitud del equipo y sus juegos."

"Jestem bardzo zawiedziony formą Meksyku, ja i jak cały Meksyk nastawiliśmy się, że znowu zmierzymy się w finale ze Stanami Zjednoczonymi w Pasadenie, ale niestety stało się inaczej. Byliśmy bardzo nie skuteczni w ataku, nasi piłkarze za bardzo zlekceważyli przeciwnika. Widać to było w meczu z Salwadorem, któremu ulegliśmy 1:0. Bardzo mi się podobała wypowiedz Hugo Sancheza po pierwszej kolejce, zawarł w niej dużo prawdy odnośnie postawy drużyny i jej gry."

Thierry (Grenada)



"Je suis en grand choc, que la Grenade a encore progressé. Je suis plein d'admiration pour l'entraîneur Mike Adams, il a formé une très forte et une bonne équipe. Je viens d'acheter un billet pour le match de quart avec les États-Unis. Même les États-Unis devient la Grenade et si le pays tout entier est maintenant au septième ciel. Merci!"

" Jestem w ogromnym szoku, że Grenada awansowała dalej. Jestem pełen podziwu dla trenera Mike Adams'a, utworzył on bardzo mocny i zgrany zespół. Właśnie przed chwilą kupiłem bilet na mecz ćwierćfinałowy ze Stanami Zjednoczonymi. Nawet jak Grenada ulegnie USA to i tak cały kraj jest już w siódmym niebie. Dziękujemy !"

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2011, 18:54:37 wysłana przez karata96 »
" border="0

Offline e-Adiss

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.11.2010r.
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Opinie kibiców !
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 21, 2011, 08:45:16 »
Wszystko ładnie wygląda. Dobry pomysł z tymi wypowiedziami kibiców.  ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Opinie kibiców !
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 21, 2011, 10:13:39 »
Fajne wypowiedź kibiców, spoko że dałeś je w kilku językach. Fajnie się to czyta, poliglota z ciebie.

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Opinie kibiców !
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 21, 2011, 10:51:15 »
Pomysł z wypowiedziami kibiców trafiony. Strasznie słaba postawa reprezentacji Meksyku. Podobnie jak Diego jestem bardzo zawiedziony postawą Meksyku. Myślę, że finał USA - Kanada nie jest nie możliwy. ; )

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Opinie kibiców !
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 21, 2011, 11:16:45 »
bardzo dobry pomysł z tymi wywiadami z kibicami

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Opinie kibiców !
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 21, 2011, 11:52:50 »
Naprawdę świetny pomysł z wypowiedziami kibiców :). Masz łeb do tych pomysłów :). Ta Julia bardzo fajna i chętnie zaprosiłbym ją do nas na jakiś mecz  :D Najbardziej zadowoleni kibice to chyba fani Grenady. Zaszli daleko i radość fanów jest uzasadniona. A największymi przegranymi oczywiście Meksyk. Cały kraj na nich liczył a oni zawiedli.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Opinie kibiców !
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 21, 2011, 17:53:08 »
poliglota z ciebie.

Raczej użytkownik Google Translate.
" border="0

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: ★ GOLD CUP 2011-USA ★ by karata96 ★ Opinie kibiców !
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 21, 2011, 19:28:17 »
Sześć goli w pierwszym ćwierćfinale !



Ćwierćfinały

New Meadowlands Stadium, East Rutherford
Widzów: 78,807
Sędzia: Roberto Moreno (Panama)


Kuba 2 - 4 Honduras

10' Pavón (David Suazo)
28' Munoz (Linares)
46' David Suazo
62' David Suazo (Nunez)
74' Nunez (David Suazo)
83' More (Linares)




Składy obu drużyn

W pierwszym ćwierćfinale Gold Cup, Kuba, która wyszła z drugiego miejsca z Grupy A grała z Hondurasem, który wyszedł również z drugiego miejsca z Grupy B. Faworytem był zespół Hondurasu, udowodnił to już w 10 minucie , kiedy gola na 1:0 strzelił Pavón. Kuba atakowała chcąc jak najszybciej odrobić straty, już w 15 minucie padł gol dla Kuby, lecz nie został uznany bo strzelec gola był na spalonym. W 28 minucie po błędzie defensywy Hondurasu bramkę wyrównującą stan meczu strzelił Munoz. Drugie czterdzieści pięć minut należało stanowczo do Hondurasu, już w 46 minucie po pięknym strzale gola na 2:1 strzelił zawodnik Interu Mediolan, David Suazo. Szesnaści minut później było już 3:1 dla Hondurasu, ponownie gola strzelił Suazo, tym razem po przepięknej asyście Nunez'a który zastąpił Pavóna na boisku. W 74 minucie role się od wróciły David Suazo asystował (to jego druga asysta w tym meczu), a Nunez strzelił bramkę. Kuba była upokorzona, jeszcze w 83 minucie bramkę dla Kuby strzelił More, ale nie miała ona najmniejszego wpływu na rezultat meczu. Tak wiec Honduras pierwszym półfinalistą GOLD CUP 2011, już dziś pozna swojego kolejnego rywala w starciu Kostaryka-Kanada.



Galeria z meczu :



Skrót spotkania :
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=28b1d2fadf409c04d5259140168124bf&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=28b1d2fadf409c04d5259140168124bf&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Następne mecze:



" border="0

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
ale się Honduras nastrzelał i już półfinał ma
jestem ciekaw czy po wygranej z USA Kanada wygra z Kostaryką

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Świetny mecz Davida Suazo. 2 bramki i dwie asysty mówią wszystko. A moim zdaniem Kostaryka ma lepszą drużynę niż Kanada i to z nimi Honduras zmierzy się w półfinale :) Ale w piłce nigdy nic nie wiadomo, może Kanada sprawi niespodziankę :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer