Autor Wątek: BaL: Miralem Baotic -WAŻNE INFO!!!!!!-  (Przeczytany 26427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Nie mam już co opisywać :D Lewy i RedDevil zrobil to za mnie :D Nie mam nic lepszego do roboty niż czekać na Wyjazd z Micanskim. Szkoda że tylko 1:0 dla was :(
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:38:40 »
W tych twoich opisach czegoś mi brakuje hmmm np. Jak byś przed opisem dodał logo ligi czy tam meczu towarzyskiego, a pod opisem podał składy etc. było by bardziej estetyczniej.
Co do meczu no dobre spotkanie z Rubinem wygraliście skromnie bo skromnie, ale zwycięstwo jest.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 20, 2011, 11:11:56 »
W tych twoich opisach czegoś mi brakuje hmmm np. Jak byś przed opisem dodał logo ligi czy tam meczu towarzyskiego, a pod opisem podał składy etc. było by bardziej estetyczniej.
Co do meczu no dobre spotkanie z Rubinem wygraliście skromnie bo skromnie, ale zwycięstwo jest.

tak dodawał bym takie dodatki graficzne wtedy gdybym prowadził karierę jakimś klubem, a tu prowadzę BAL więc skupiłem się bardziej na opisywaniu :P ale dzięki za rady ;)

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 20, 2011, 11:51:16 »
Jest poniedziałek. Zadzwonił do mnie telefon. To był Illian Micanski. Rozmawialiśmy chwilę, a zaraz po tym jak skończyliśmy mój brat zapytał mnie o co chodziło. Odpowiedziałem że Illian ma dla mnie jakąś niespodziankę. Wiedział on że tęsknie za rodzicami. Od mojego pobytu tu w Kaiserslautern u rodziców w Polsce byłem zaledwie 3 razy. Ostatnio dwa lata temu. O godzinie 12.15 pod nasze mieszkanie podjechał Ford Focus Illiana Micanskiego. Zaprosiłem go do domu i zapytałem o co dokładnie chodzi. Powiedział mi że mamy teraz przerwę w graniu bo następny mecz, już ligowy gramy za 2 tygodnie, więc jedzie on na 3 dni do Polski, bo musi załatwić jakieś sprawy. Zaproponował mi abym jechał razem z nim. Bardzo się ucieszyłem, lecz od razu przypomniałem sobie o treningach. Illian wyjaśnił mi że zwolnił siebie i mnie z treningów także nie ma z tym problemu. Powiedział że wyjeżdżamy jutro rano o godzinie 5.00. Po czym skończył pić herbatę i wrócił do swojego domu. Zacząłem się szybko pakować i zapytałem brata czy także nie chciał by spotkać się z rodzicami, lecz on odpowiedział że nie da rady ponieważ ma bardzo dużo pracy. W końcu jakoś trzeba utrzymać dwie osoby. Słabo spałem tej nocy. Byłem podekscytowany tym że spotkam się z moimi rodzicami. Oni także się bardzo ucieszyli gdy zadzwoniłem do nich uprzedzić ich że przyjadę do nich w odwiedziny. Obudził mnie mój brat o godzinie 4.00. Poszedłem się wykąpać, doprowadzić się do porządku. Wziąłem także moją koszulkę którą poprosiłem od prezesa klubu, aby sprawić prezent rodzicom. Punktualnie o godzinie 5.00 pod nasze mieszkanie podjechał Illian. Pożegnałem się z bratem, przywitałem z Micanskim i wyruszyliśmy w drogę. Kaiserslautern to miejscowość położona w południowo-zachodnich Niemczech, więc mieliśmy sporo drogi do przejechania. Prawie przez całą drogę spałem. Illian obudził mnie tylko gdy zatrzymaliśmy się w mieście Chemintz. Zatrzymaliśmy się po to aby coś zjeść i po prostu aby rozprostować kości. Illian swoją sprawę miał załatwić w Lublinie także podrzucił mnie do Stalowej Woli. O godzinie 17.30 byłem już u moich rodziców. Od razu zjadłem pyszny obiad ugotowany przez moją mamę. Tęskniłem za takimi obiadkami, lecz nie mogę za dużo jeść tak jak to sportowiec musze się pilnować. Długo rozmawialiśmy o tym jak mi się żyje w Kaiserslautern, opowiedziałem co u Elvira,wręczyłem im moją koszulkę. Mama się rozpłakała. Pocieszyłem ją i poprosiłem aby teraz rodzice opowiedzieli co u nich słychać. Rozmawialiśmy długo, bo do godziny 22. Następnego dnia poszedłem pospacerować po Stalowej Woli. Zaczepiło mnie dwóch młodych chłopców. Jeden zapytał czy to ja naprawdę jestem Miralem Baotic. Odpowiedziałem ze tak, lecz nie ukrywam że bardzo mnie to zdziwiło że chłopcy w wieku ok. 10 lat mnie rozpoznało. Zapytałem skąd mnie znają. Odpowiedzieli że trenują w Stali i trener opowiadał im o mnie. Bardzo mnie to ucieszyło. Poprosili mnie o autografy. Oczywiście podpisałem im przyniesioną piłkę i zrobiłem sobie z nimi zdjęcie. Wróciłem do domu na obiad. Po obiedzie dalej rozmawiałem z rodzicami – w końcu ostatnio widzieliśmy się 3 lata temu. O 17.30 poszedłem na mecz pomiędzy popularną w Stalowej Woli  ‘’Stalówką”, a Resovią Rzeszów. Był to mecz towarzyski, zarazem mecz przyjaźni bo oba kluby sympatyzują ze sobą. Wynik meczu to 2-0 dla ‘’Stalówki”. Po meczu poszedłem do trenera i chwilę z nim porozmawiałem. Powiedział mi że miejsce w Stali jest i będzie dla mnie zawsze. Ucieszyłem się, że w tym klubie darzą mnie taką sympatią. Wróciłem do domu. Zadzwonił do mnie telefon. To był Elvir. Pytał mnie czy dojechałem już do Stalowej. Z tego wszystkiego zapomniałem do niego zadzwonić. Następnego dnia wracałem już do Niemczech. O 11.00 przyjechał po mnie Illian. Przedstawiłem go moim rodzicom. O 11.30 wyjechaliśmy. Żal mi było opuszczać moich rodziców, lecz niestety musiałem to zrobić. Podróż minęła mi tak samo jak wcześniej – większość drogi przespałem. O 22.10 byłem już w domu. Poszedłem od razy pod prysznic i poszedłem spać, ponieważ jutro trening.

W następnej części: Mecz z St. Pauli  

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 20, 2011, 13:12:07 »
Wiadomo, rodzina, to rodzina, człowiek tęskni;P Ilijan ma teraz dużo pracy, w końcu ma na utrzymaniu 2 osoby. Czekam na mecz z St. Pauli, myślę, że wygracie po Twoim golu.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 20, 2011, 14:36:51 »
Sobota. Dzień meczu z St. Pauli. Gramy u siebie. Mecz jest o 15.30. Zbiórka w szatni o 13.00. Byłem 10 minut przed 13 pod budynkiem klubowym. Akurat spotkałem trenera. Przywitałem się z nim i zapytałem jak tam przed meczem. Odpowiedział lepiej ty się martw jak sobie poradzisz w pierwszym składzie. Uśmiechnął się. Mnie zamurowało. W szatni napiłem się wody bo wciąż nie mogłem w to uwierzyć. Jeszcze na dodatek w napadzie gram z Micanskim. Przebrałem się i czekałem na wskazówki od trenera. Powiedział nam że już nie ma opier*alania się. Zaczęło się już to co najważniejsze – nowy sezon. Skupiłem się niesamowicie na tym co mówi trener. Powiedział też słowa które zapamiętałem na dobre: ‘’ Wygrajcie to i spieprza*cie do domu”.
Wyszliśmy na murawę. Wtedy zamurowało mnie jeszcze bardziej. Fritz Walter Stadium wypełniony po same brzegi. Za bramką tak zwany ‘’ kocioł” czyli najzagorzalsi kibice. Pomyślałem już wiem gdzie podbiegnę jak strzelę gola. Wyobrażałem sobie ten tłum jak odpowiada spikerowi: ‘’Gola strzelił – MIRALEM – BAAAAOOOTTTTTIIICCC”. Ale najpierw trzeba tą bramkę zdobyć. Wtedy Illian powiedział mi: ‘’ Ja wiem ze sobie poradzisz z presją. Zapomnij o tym i rób to co robisz najlepiej”. Tak też zrobiłem. Zaczął się mecz. Moje podanie do Micanskiego rozpoczęło spotkanie. Gramy w tradycyjnych trykotach bordowych. St. Pauli w całych białych strojach. Pierwsza groźna okazja. Ilicevic wrzuca piłkę w pole karne, a tam obrońca St. Pauli Zambrano mija się z piłką. Futbolówka spadła mi pod nogi. Strzeliłem po długim rogu bramki i GGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Szalałem z radości. Podbiegłem pod kocioł i ukłoniłem się w pas. Illian podbiegł do mnie i powiedział: ‘’Mówiłem!! Wiedziałem że sobie poradzisz”. I cały stadion za spikerem wykrzykiwał moje nazwisko. Piękna chwila lecz trzeba grać dalej. Była to dopiero 7 minuta, a więc początek spotkania. Później nic się nie działo aż do 23 minuty. Przejąłem bezpańską piłkę na 18 metrze. Wbiegłem z piłką w pole karne. Było przy mnie trzech zawodników St. Pauli, więc zdecydowałem się na strzał. Uderzyłem po ziemi, a piłka odbiła się lekko od któregoś obrońcy i kompletnie zmyliła bramkarza St. Pauli i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!!!!!!!!. Moja druga bramka w tym meczu. Rzuciłem się na murawę i po chwili poczułem na plecach niesamowity ciężar. To koledzy z drużyny cieszyli się razem ze mną. 23 minuta – 2-0 dla Lautern!!!!!! Kolejna akcja. Dostałem prostopadłą piłkę ze środka pola od Moravka i w sytuacji sam na sam z bramkarzem Kesslerem poradziłem sobie przerzucając nad nim piłkę. To było coś niesamowitego. Mój oficjalny debiut i od razu hattrick. Niesamowita rzecz, a mecz się jeszcze nie skończył.38 minuta – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!!!!!! 3-0 dla Lautern. Wszystko wychodziło mi w tym meczu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0 dla Kaiserslautern po mioch trzech bramkach. Gdy schodziliśmy do szatni Illian powiedział mi: ‘’ Młody, bo będę musiał szukać nowego klubu” i się uśmiechnął. Ja tez się ucieszyłem z tego komentarzu. Słyszałem w tunelu że kibice na całym stadionie skandują moje nazwisko. To było coś pięknego. Trener powiedział mi abym w drugiej połowie dłużej utrzymywał się przy piłce jak najdalej od własnego pola karnego. Tak też robiłem. Wykonywałem tą taktykę do 69 minuty. Wtedy zmienił mnie Walch. Dostałem tak zwane ‘’Standing Ovation”(owacje na stojąco). To było fantastyczne. Lepszego debiutu nie mogłem sobie wymarzyć. Dostałem gratulacje od trenera i to co on mi powiedział: ‘’ Dobrze młody, graj tak dalej a od ciebie będę zaczynał ustalanie składu”. Resztę meczu będę oglądał z ławki rezerwowej. Do końca meczu gra toczyła się chaotycznie w środku boiska. Gdy sędzia zagwizdał po raz ostatni znów na trybunach brzmiało moje nazwisko. Podziękowaliśmy kibicom i zeszliśmy do szatni. W szatni cieszyliśmy się z tego zwycięstwa. Trener powiedział nam że odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Wtedy podszedł do mnie nasz kapitan, Amedick i powiedział ze teraz koledzy z drużyny będą bardziej mi ufać w szukać zagrań w kierunku do mnie.


screeny z meczu:






W następnej częsci: Wywiad i...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2011, 15:04:22 wysłana przez kamil18kks »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 20, 2011, 14:55:42 »
Ohoho pierwsze spotkanie i od razu strzelasz Hart-Tricka trener na pewno nabierze do ciebie pewności jak i sami koledzy.
 Ps. jeszcze wyśrodkuj to wszystko i będzie OK.

Offline e-Adiss

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.11.2010r.
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 20, 2011, 16:04:40 »
Dobry mecz w Twoim wykonaniu. Na pewno staniesz się podstawowym zawodnikiem Kaiserslautern. Powodzenia ;)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 20, 2011, 19:05:39 »
Po tym meczu pierwsza 11 gwarantowana! Zapraszam do mnie.

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 20, 2011, 19:25:13 »
Gościu powiem ci jedno, chce kolejny odcinek :D. Zajebiscie opisane, i na dodatek to to twoja pierwsza kariera, cud miód i malina :D. Nie ma co się podniecać trzema golami bo w next meczu możesz doznać kontuzji i kariera zjebana(pff odpukać ;D). Oj tam trzeba, trzeba haha :D. Brawo Boatic, a tak wgl Smuda już coś zrobił z tobą :D ???

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 20, 2011, 19:45:13 »
no no no robisz się gwiazdo
jestem ciekaw czy jakiś mocniejszy klub się tobą zainteresuje czy jednak zostaniesz w tym
zapraszam do mnie

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 20, 2011, 19:57:11 »
Zagraliście niesamowity mecz, naprawdę cała ekipa, w tym także Ty oczywiście, zagrał doskonały mecz. Oficjalny debiut i od razu hat-trick, co za mecz! Nowa gwiazda nam się szykuje! :D

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 20, 2011, 20:19:01 »
Po meczu gdy wracałem już do samochodu mojego brata zatrzymał mnie jakiś dziennikarz. Zauważyłem na jego bluzie napis EUROSPORT 2. Nie mogłem uwierzyć. Dawniej to ja oglądałem mecze na Eurosporcie a teraz inni mogli obejrzeć mnie w akcji. Rozmawialiśmy w języku angielskim, którego zdążyłem się nauczyć. Jednak języka niemieckiego chyba nie opanuję bo to chyba najtrudniejszy język. Reporter zadał mi kilka pytań.
R-Reporter
B-Baotic

R- Witam! Świetny mecz!
B- Dzień dobry. Dziękuje, cieszę się z mojego występu.
R- Pierwszy oficjalny mecz i od razu hattrick.
B- Bardzo się z tego cieszę, co miałem to wykorzystałem, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni jak to mówią. Dalej będę mocno pracował na treningach.
R- Jak się czułeś gdy publiczność na Fritz Walter Stadium kilkakrotnie skandowała Twoje nazwisko?
B- Oj, to był fantastyczne. Na początku obawiałem się tego jak zostanę przyjęty przez taką ilość kibiców. To są świetni kibice i z tego miejsca chciałem bardzo im podziękować za doping w czasie meczu.
R- Teraz pewnie treningi aby utrzymać formę tak?
B- W środku tygodnia, bodajże w środę gramy towarzyski mecz z Crzveną Belgrad i poproszę trenera aby wystawił mnie w pierwszym składzie, po to abym lepiej zgrywał się z drużyną.
R- Mówi się o tym ze prezesi Fiorentiny są zainteresowani tym abyś przeszedł do drużyny ‘’Violi”. Jak to skomentujesz?
B- Na pewno w przerwie zimowej nigdzie się nie przeniosę. Mam dwuletni kontrakt i będę chciał go wypełnić. Wiele zawdzięczam temu klubowi. Od wielu lat już tu trenuję i nie tak łatwo było mi by go opuścić.
R- Jak ci się współpracuje z Illianem Micanskim?
B- O Illian jest świetnym zawodnikiem i doskonałym przyjacielem. Jest Miom kolegą nie tylko na boisku, ale także po za nim. To on pomagał mi stawiać pierwsze kroki w Lautern.
R- Jakie jest Twoje piłkarskie marzenie?
B- Chciałbym zadebiutować w reprezentacji i zagrać w finale Ligi Mistrzów.
R- A w jakim klubie chciałbyś najbardziej zagrać?
B- W Arsenalu Londyn lub w Olympique de Marsille.
R- Wielkie marzenia. Krążą także plotki także o tym że szukasz lepszego agenta, czy to prawda?
B- Nie mam pojęcia skąd wy takie głupoty wyciągacie. To nie prawda. Jestem zadowolony z mojego agenta, którym jest mój wujek.
R- Na tym zakończymy naszą rozmowę. Dziękuję.
B- Dziękuje.
R- Do widzenia.
B- Do widzenia.

Wróciłem po tym wywiadzie do mojego brata, który mówił że ma dla mnie niespodziankę. Zabrał mnie do domu a tam czekali na mnie moi rodzice. To był niesamowity widok. Nie mogłem uwierzyć. Byli na meczu. Mówili że nie mogli tego przegapić jak nasz syn wkracza w świat piłki nożnej. Niestety następnego dnia musieli już wracać.

W następnej części: Mecz z Crzveną Zvezdą Belgrad

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 20, 2011, 22:20:29 »
Nic tylko bić brawo ;)! Pierwszy mecz i trzy gole :D Ja tyle nie strzeliłem przez cały sezon mojej gry ;).

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 20, 2011, 22:31:14 »
Ależ debiut ;) Świetnie rozpocząłeś sezon, hat-trick w pierwszym meczu to wspaniały prognostyk. Czekam na kolejne mecze.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 21, 2011, 00:02:58 »
No kibice zapamiętają już teraz twoje nazwisko, w końcu Hattrick nie zdarza się za często. Wszytsko fajnie i szczegółowo opisane, ciekaw jestem co będzie dalej.

Offline adrianmlawa

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 392
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.12.2010r.
  • MŁAWIANKA MŁAWA
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 21, 2011, 12:17:54 »
Zajebisty meczyk na otwarcie a co do opisywania naprawdę super inni co robią karierą BAL powinni się od ciebie uczyć choć brakuje mi screenów

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 21, 2011, 21:37:02 »
Dobre, rzeczowe pytania, ale musisz tylko popracować nad interpunkcją ;P

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 22, 2011, 14:54:58 »
Dobry wywiad.Gratuluje zdobycia hattricka. Mi się to Jeszce w Balu nie udało tylko na normalu, a hard nie dla mnie
" border="0

Offline e-Adiss

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.11.2010r.
Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 22, 2011, 15:01:11 »
Dobry mecz zagrałeś. Strzelić 3 bramki to nie lada wyczyn :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Kariera BAL: Miralem Baotic - wspiąć się na szczyt. (koment za koment)
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 22, 2011, 15:01:11 »