Autor Wątek: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski  (Przeczytany 21586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 04, 2011, 21:21:12 »
No sytuacja była naprawdę kiepska, kasy brakowało. 5 zł. napiwku - hojny nie jesteś :D
To samo sobie powiedziałem ale sam widzisz, jego sytuacja finansowa była krucha :D

Offline Maelecjus

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.07.2011r.
  • Gram w: PES 06
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 04, 2011, 21:25:47 »
Naprawdę fajnie. Uśmiałem się trochę jak napisałeś że przyszedłeś w dresie  :D Twój serial zapiera dech w piersiach :)

Super_Mario

  • Gość
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 04, 2011, 21:34:14 »
Już oczami fantazji widzę połączenie trzeciego i czwartego odcinka w filmowym stylu :D Po słowach że "chyba mamy odpowiedni osobę", w następnym ujęciu jesteś pokazany Ty :) Dobra ale teraz poważniej...

Rozmowa w gabinecie Bossa nie należała do przyjemnych Szukanie roboty to przerąbana sprawa, ale w końcu ktoś się odezwie i jej ok. Małe ilość kasy na koncie to też przesrana sprawa. Dobrze, że Radek zadzwonił i wszystko jest OK. Już Ci przelali kasę na konto i... Mam nadzieję, że uda Ci się w tym klubie :)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 04, 2011, 21:41:06 »
Nie było najlepiej z tobą najlepiej, ale myślę, że teraz powoli będziesz wychodził na prostą.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 04, 2011, 21:47:29 »
Hehe wszyscy w garniaku a ty w dresie, niezły pomysł. 5 zeta dla gościa. Czekam na kolejny odcinek.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 04, 2011, 22:20:12 »
Twoja sytuacja w tym okcinku nie była dość miła :-\ Na szczęście udało Ci się,ponieważ zadzwonił do Ciebie niejaki Radosław w i zaproponował pracę :) Jestem ciekawy następnego odcinka.

Ps.Fajny napiwek :D

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 04, 2011, 22:53:24 »
Sporo  czytania. jak znajdę czas to się zapoznam z tym opowiadaniem

Offline sebav18

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2010r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 04, 2011, 23:20:55 »
Bardzo ciekawe . Ale ludzie nie doceniają tego . Czytajcie takie kariery bo są najbardziej wartościowe .
Pięknie piszesz , ogólnie zajebista kariera .

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 05, 2011, 15:52:45 »
i jest już pierwsze spotkanie z Polską liczę że na dłużej będziesz i liczę że będziesz tym trenerem

zapraszam do mnie

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 05, 2011, 18:43:45 »
Odcinek 5

Pewien mężczyzna otworzył mi drzwi do budynku, a ja wszedłem za nim. Zanim doszliśmy do biura prezesa minęło kilka minut. Po drodze minęliśmy galerię z klubowymi trofeami, salę z historią klubu, bufet dla personelu, halę sportową oraz wejście na boisko treningowe. Kiedy dotarliśmy do drzwi prezesa ten zaprosił mnie do środka i powiedział, żebym usiadł. Oprócz prezesa w pokoju było jeszcze dwóch pracowników klubu. Na głównym biurku szefa leżała umowa oraz klubowy długopisik. Prezes na pewno czekał na mój podpis. Zdziwiłem się gdy boss na sam początek zaprosił mnie do niższego stolika, na którym stały puste szklanki.
-Nalać ci czegoś? Mam tu duży wybór. - Uśmiechnął się wypowiadając te słowa. - Może przejdziemy na ty? Jesteśmy w podobnym wieku. – Prezes zasiadł na wygodnym fotelu i otworzył barek.
-Jak najbardziej. Nazywam się Sebastian Maliszewski. – Podałem rękę bossowi.
-Mnie chyba znasz, a jeśli nie to nazywam się Maciej Turnowiecki. Chciałbym żebyś mi mówił panie prezesie czy coś w tym stylu. No to czego ci nalać? –Skinął głową w kierunku barku, chcąc żebym spojrzał na liczne butelki.
-Bez różnicy. Byle było mocne i dobre. – Prezes wstał i nalał całemu towarzystwu po lampce czerwonego wina. Wzniósł toast za przyszłe sukcesy klubu. Wypiłem i usiadłem z powrotem na miejscu. Zapytałem się szefa. – Mógłbym się dowiedzieć po co zostałem tu ściągnięty? Jakie ma pan wobec mnie zamiary?
-Czyli nic nie wiesz? Radek nic nie mówił? – Zapytał się bardzo zdziwiony i popatrzył na najstarszego w tym gronie mężczyznę. Jego podwładny zmieszał się i dziwnym wzrokiem spojrzał na prezesa.

Szef kazał wyjawić swoim pracownikom ich plan. Ten w którym główną rolę miałby odgrywać młody trener. Byłem mocno zdziwiony, że klub z Ekstraklasy chciałby mnie widzieć na stanowisku szkoleniowca pierwszego zespołu. Nawet jeśli było by to na okres próbny. Przez ponad godzinę rozmawiałem z bossem o mojej przeszłości. Chciał się o mnie dowiedzieć wszystkiego. Charakter, ambicje, zainteresowania, rodzina, poglądy na piłkę, umiejętności trenerskie, podejście do tego zawodu. Na koniec rozmowy pogadaliśmy o mojej przyszłości w tym klubie. Domyśliłem się, że chce mnie jak najbardziej dokładnie sprawdzić, zanim podpisze ze mną jakiekolwiek papiery. Chyba dobrze wypadłem w jego oczach, ponieważ prezes chciał rozmawiać ze mną nie tylko o futbolu. Bardzo zadowolony był moją ciekawą myślą taktyczną. Według niego mógłbym dodać zespołowi trochę świeżości i polotu. Jednak nadal, po tak ciekawej i udanej rozmowie chciał mnie zatrudnić na miesiąc, dwa. We wrześniu już będę wiedział co z moją przyszłością. Mogę zostać zwolniony, albo dostać umowę do końca sezonu. Gdybym osiągnął to drugie miałbym pracę do końca czerwca 2011 roku. Moja początkowa pensja będzie wynosić nieco ponad 7 tysięcy Euro. Byłem zadowolony z takich zarobków, tym bardziej, że jeszcze kilka dni temu miałem ledwie kilkaset Euro na koncie. Mieszkanie dostałem od klubu. Przez okres próbny mieli mi je opłacać jego włodarze. Jeśli podpisałbym dłuższy kontrakt wtedy sam musiałbym płacić za nie. Osiedle było piękne. Nowy Horyzont, bo tak ono się nazywa, wybudowane zostało dość niedawno. Mieszka na nim kilku piłkarzy z mojej nowej drużyny. Większość z nich to obcokrajowcy. Niestety nie dostałem żadnego auta. Będę musiał na nie zarobić. Ale cóż, takie jest życie. Nic nie ma za darmo. Na razie będę musiał liczyć na znajomych, lub piłkarzy. Może oni zapewnią mi transport. Ostatecznie mogę poruszać się po mieście komunikacją miejską, albo rowerem.

Pan Maciek zaprosił mnie na krzesło postawione po drugiej stronie swojego biurka. Pokazał umowę i wyszczególnił miejsca na mój podpis. Złożyłem kilka parafek tuż po przeczytaniu umowy. Musiałem wiedzieć czy nie ma w niej żadnych kruczków. Ucieszyłem się z tego faktu. Zrobiłem kolejny krok w moim życiu. Nowa praca może mi przynieść dużo satysfakcji. Po podpisaniu kontraktu prezes wstał z fotela i podał mi rękę mówiąc: "Witam cię w gdańskiej Lechii!"
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2011, 18:47:34 wysłana przez seba_maliszewski »

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 05, 2011, 18:54:42 »
Przeczytałem 3 odcinki. Bardzo Ciekawa kariera muszę przyznać. Czekam na kolejne odcinki

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 05, 2011, 19:24:31 »
no gratuluję trenerze Lechii mam nadzieję że teraz pod twoimi skrzydłami dojdą do europejskich pucharów :)

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 05, 2011, 19:50:15 »
Super opowiadania, przeczytałem wszystkie ;) Czytając to, czułem się jakbym czytał dobrą książkę :) Czekam na następną część :D
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 05, 2011, 20:12:45 »
Dobrze się to czyta i w końcu poznałem gdzie będziesz trenerem. Lechia to bardzo ciekawy zespół nowy stadion PGE Arena napewno będzie się szybko zapełniał. Czekam na więcej.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 05, 2011, 20:20:11 »
Dużo czytania jest ale warto poświęcić kilka minut i solidnie to poczytać.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 05, 2011, 21:00:38 »
Odcinek 6

Pierwszy dzień w pracy był bardzo ciężki. Miałem dużo roboty zapoznawczej. Na początku poznałem cały sztab szkoleniowy, który będzie mi pomagał. Oceniłem ich przydatność i stwierdziłem, że będę musiał go poszerzyć o trenera motorycznego. Stwierdziłem, że nie zmienię obecnego asystenta Piotra Gruszki, który nie odszedł po zwolnieniu Tomka Kafarskiego. To właśnie jego pracownik będzie moją prawą ręką. Oprócz tego iż zna zespół pomoże mi w poprowadzeniu juniorów. Głównie to on będzie się nimi zajmował. Po godzinie zostałem zaproszony do sali narad. Mieliśmy omówić najważniejsze sprawy z początkiem sezonu. Na początek zadano mi pytanie: o jakie cele chcę powalczyć z Lechią? Zastanowiłem się jakiś czas. Naradziłem się z moimi podwładnymi (to oni najlepiej wiedzą na co stać obecny zespół) i stwierdziłem, iż w tym sezonie stać nas na powalczenie o miejsce na podium co będzie równoznaczne z awansem do europejskich pucharów. Wiem, że było to bardzo optymistyczne stwierdzenie. Ten klub stać na miejsce w czołówce, ale czy aby na pewno powalczy o trójkę? Pomyślałem, że chyba porywam się z motyką na słońce, jednak nie chciałem zmieniać moich celów. Pierwszy trening przeprowadził mój asystent. Przed rozpoczęciem przywitałem się z zawodnikami, przedstawiłem się i porozmawiałem z każdym trochę. Najtrudniej porozumieć mi się było z obcokrajowcami, ponieważ nie znam zbyt dobrze innych języków obcych niż niemiecki. Po treningu dałem pierwsze zadanie Piotrowi. Zleciłem mu, aby zrobił mi na wieczór listę wszystkich zawodników pierwszego zespołu oraz po krótce ich opisał.

Bramkarze:

Paweł Kapsa [POL] – W klubie gra już 3 lata i zawsze był ostoją bramki. Właśnie dlatego przybył z KSZO. Miał jak najmniej razy wyciągać piłkę z siatki i jak dotąd udaje mu się to dobrze. Czasami popełnia błędy.

Sebastian Małkowski [POL] – Na tą chwilę bramkarz numer dwa. Umiejętności ma nieco słabsze od Pawła i właśnie dlatego będzie oglądać mecze z ławki rezerwowych. Jednak, jeśli na treningach będzie pokazywał się z dobrej strony to być może zajmie miejsce między słupkami.

Wojciech Pawłowski[POL] – 18-letni zawodnik, przed którym kariera stoi otworem. Być może za kilka lat będzie bronił w pierwszym składzie. Na razie nie mieści się w meczowej kadrze, ale zastanowię czy nie zagra kilku meczy, aby nabrać doświadczenia. To kolejny facet, który pokazuje jacy bramkarze rodzą się w tej części europy.

Obrońcy:

Krzysztof Bąk [POL] (OŚ/OP) – Bardzo doświadczony obrońca. Jest bardzo ważnym elementem w linii defensywnej. Wychowanek Polonii Warszawa z której w 2009 roku trafił do Gdańska w ofercie za Łukasza Trałkę. Sześć lat grał w zespole ze stolicy gdzie nabierał doświadczenia.

Rafał Janicki [POL] (OŚ) – Młodziutki obrońca, który dopiero zaczyna karierę. Na treningu pokazywał się z bardzo dobrej strony, jednak czas pokaże jak jest naprawdę. Dam mu trochę pograć, aby przekonać się czy będzie przydatny. Na pewno wyrośnie z niego solidny piłkarz.

Sergejs Kozans [LAT] (OŚ) – Łotysz, który rozegrał kilka meczy w młodzieżowych reprezentacjach. Przymierzany jest do gry w seniorskiej kadrze. A jeśli ma w niej grać to czemu nie sprawdzić go w meczach ligowych. Ma 25 lat, ale myślę, że może podnieść jeszcze swoje umiejętności. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że nie skreślam go. Zobaczymy czy będzie grać w pierwszym składzie.

Luka Vucko [CRO] (OŚ) – Do Lechii przeszedł  z Eskişehirsporu. Jest najbardziej doświadczonym zawodnikiem bloku defensywnego. Uważam, że to jeden z najlepszych obrońców w lidze. Na pewno będzie podstawowym obrońcą w moim zespole. Grał on nawet w lidze rosyjskiej, a więc na pewno nie będzie miał tremy. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.

Maciej Osłowski [POL] (OL/OŚ) – Na razie za dużo o nim nie mogę powiedzieć. W zeszłym sezonie grał w drużynie rezerw. Zobaczymy jak poradzi sobie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Słyszałem, że nie jest obdarzony wielkimi umiejętnościami. Jeśli rekomendacja się potwierdzi to może pakować się i szukać nowego klubu.

Vytautas Andriuskevicius [LIT] (OL) – Jeden z dwóch dobrych lewych obrońców. Na pewno bez walki nie odda miejsca w składzie. Litwin jest młodym zawodnikiem, który grał w młodzieżowych reprezentacjach kraju. Został powołany na sierpniowe sparingi. Tym razem już do seniorskiej kadry. Jest to na pewno wyróżnienie. Zobaczymy czy wygra rywalizację ze swoim kolegą na tej pozycji.

Levon Hayrapetyan [ARM] (OL/PŚ) – Równie młody co Vytautas. Tak jak Litwin ostatnio grał w młodzieżowych reprezentacjach, a teraz dostał powołanie do pierwszego zespołu. To pomiędzy nim i Andriuskeviciusem rozegra się walka o miejsce w pierwszej 11. Ormianin potrafi również grać na środku pomocy, ale zbytnio mnie nie przekonuje jego gra w tym rejonie.

Deleu [BRA] (OP) – Brazylijczyk, który trafił tu z czwartej ligi brazylijskiej. Jest szybkim zawodnikiem, ale według opinii asystenta popełnia czasem katastrofalne błędy, dając ogrywać się jak junior. Być może będziemy szukać zastępcy na tą pozycję, tym bardziej iż tylko on jest naturalnym prawym obrońcą w naszym zespole.

Pomocnicy:

Jakub Popielarz [POL] (ŚP/DP) – Kolejny zdolny młodzieniec. 21-latek za kilka lat może być gwiazdą ekstraklasy. Jak na razie pozostaje mu się uczyć od starszych kolegów. Kto wie. Być może w tym sezonie przekona mnie do siebie i dostanie swoje szanse na zaistnienie.

Łukasz Surma [POL] (DP) – Kapitan klubu i jego ikona. Do Lechii przyjechał po nieudanej przygodzie w Austrii. Jest wychowankiem zaprzyjaźnionej ekipy, Wisły Kraków. Tego zawodnika od zawsze podziwiałem. Według mnie to jeden z najlepszych defensywnych pomocników w Polsce. Dziwię się, że w kadrze rozegrał tylko pięć spotkań. Potrafi świetnie odbierać piłkę przeciwnikom i ruszyć z kontratakiem. Jego podania są bardzo dokładne. Będzie to najważniejszy gracz, zarówno formacji defensywnej jak i ofensywnej.

Piotr Kasperkiewicz [POL] (DP) - Zawodnik nie mający miejsca w składzie. Na treningu nie pokazał się z dobrej strony. Przy pierwszej sposobności będzie mógł opuścić klub.

Marko Bajic [SRB] (SP/DP) - Kolejny piłkarz mający miejsce w pierwszym składzie. Świetnie rozgrywa piłkę. Do tego ma piekielnie mocny strzał. Potrafi uderzyć z kilkudziesięciu metrów. Liczę na jego strzały z przed pola karnego.

Kamil Poźniak [POL] (ŚP/SPO) - Rezerwowy zawodnik. Nie ma co do tego wątpliwości. Potrafi rozegrać akcje, ale asystent twierdzi, że zbyt często zdarzają mu się słabsze mecze. Właśnie dlatego musi pokazać swoją wartość wchodząc z ławki. No chyba, że przekona mnie do siebie w sparingach.

Marcin Pietrowski [POL] (ŚP) – Młody, utalentowany pomocnik. Wychowanek Lechii rozegrał w niej już 43 spotkania. Pomimo młodego wieku, gra na dobrym poziomie. Dam mu szansę. Zobaczymy czy ją wykorzysta.

Mateusz Łuczak [POL] (LP/LPO/N) – Zawodnik, którego przesunę do zespołu rezerw. Według mnie nie ma umiejętności pozwalających mu na grę w Ekstraklasie. Niech trener drugiego zespołu postanowi czy trzymać go dalej, czy dać mu wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Jedno jest pewne. Jak na razie nie pogra sobie w pierwszym zespole.

Paweł Nowak [POL] (ŚPO/ŚP) – Świetny Playmayker. Zawodnik, który wraz z Surmą i Bajicem będzie tworzył znakomity tercet. Na pewno będę mógł liczyć na niego w każdej sytuacji. Zdziwiłem się, gdy powiedziano mi, że Cracovia pozbyła się go na zasadzie wolnego transferu. Liczę, że zaliczy udany sezon i ustrzeli kilka bramek, a do tego dołoży mnóstwo asyst.

Piotr Wiśniewski [POL] (PP/OPP/N) – Dwudziestoośmioletni pomocnik, który w ostateczności może grać w ataku. Obdarzony świetną techniką i dryblingiem. Na pewno mogę na niego liczyć. To on będzie napędzał akcje Lechii, w której gra od pięciu lat.

Abdou Razack Traore [BFA] (OPL/LP) – Skrzydłowy jakich mało. Został okrzyknięty jedną z gwiazd ekstraklasy. Nasza największa gwiazda. O tego piłkarza biją się najlepsze kluby europy. W tym sezonie nie opuści Lechii. Musi nam pomóc w zrealizowaniu celów. Bez niego nie poradzimy sobie. Trudno będzie znaleźć drugiego takiego zawodnika.

Napastnicy:

Jakub Zejglic [POL] – Młody zawodnik, który jak na razie nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu. No chyba, że zmogą nas kontuzje. Jest jednak utalentowany, więc pozwolę mu na pozostanie w zespole i trenowaniu z najlepszymi. Ma dopiero 21 lat i najlepsze dni w karierze dopiero przed nim.

Ivans Lukjanovs [LAT] – Niedawny debiutant w reprezentacji Łotwy. Jego gra powala na kolana. Do Lechii został sprowadzony po to, aby strzelał gole, jednak nie spełniał wymagań i został przekwalifikowany na skrzydłowego. Zobaczymy na jakiej pozycji zagra w mojej ekipie.

Bedi Buval [FRA] – Obdarzony wysokimi umiejętnościami. Snajper, który grał w lidze angielskiej, francuskiej, duńskiej czy greckiej. Pomimo dobrej rekomendacji w swoich klubach nie nastrzelał zbyt wiele goli. Zdobył 18 goli w karierze, z czego 15 w 57 meczach w Randers FC. Jest to zbyt mało jak na snajpera. Być może poszukamy lepszego napastnika.

Aliaksandr Sazankov [BLR] – 27-letni Białorusin obdarzony ponad przeciętną techniką. W swojej rodzimej lidze grał w dwóch klubach, zdobywając 13 bramek w 47 występach. Nie jest to zadowalający wynik, ale Aliaksandr pracował dla klubu i to dzięki jego akcjom padło wiele goli.

Tomasz Dawidowski [POL] – Po Łukaszu Surmie jest to najstarszy zawodnik w klubie. Nie zdobywa wielu goli, ale potrafi grać tyłem do bramki co często jest przydatne. Zalicza więcej asyst od bramek co na napastnika jest dość dziwnym wynikiem. Znany jest z gry aktorskiej, która często przynosi korzyści. Dzięki temu wywalczył kilkanaście rzutów karnych. Jest również bardzo agresywnym piłkarzem. Często dostaje bardzo głupie żółte kartki. Głównie za dyskusje z sędziami bądź udawanie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2011, 21:13:35 wysłana przez seba_maliszewski »

Offline ESTroyes

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2010r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 05, 2011, 21:08:39 »
Masz mocną kadrę. Dużo zagranicznych graczy, stawiaj na zawodników Ameryki Południowej bo tam wiele wielkich talentów.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 05, 2011, 21:11:32 »
no liczę że ta pierwsz trójka będzie powodzenia

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 05, 2011, 21:39:38 »
Mocna  kadra, no i masz tego niesamowitego Traore, myślę, że na podium staniesz. Z obecnym składem możesz nawet wygrać.

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 05, 2011, 21:54:19 »
Niezbyt znam się na Polskiej lidze, ale zapowiada się ciekawie. Powodzenia!  ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 05, 2011, 21:54:19 »