Autor Wątek: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!  (Przeczytany 78401 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline sienko

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2010
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2010r.
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #320 dnia: Lipiec 18, 2011, 21:07:27 »
Nie piszcie zbędnych postów na temat: "która gra jest lepsza" Jedni wolą tą a drudzy inną. Ktoś wcześniej pisał że będzie nowy filmik w środę to prawda ?

Offline nicecyce

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2011r.
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #321 dnia: Lipiec 18, 2011, 21:10:05 »
Ja pisalem ale chyba jakis fake bo cos nikt nic nie odpisuje co oznacza ze lipton z filmiku ;p

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #322 dnia: Lipiec 18, 2011, 21:31:01 »
Kolego, te filmy sa z E3 z Czerwca, takze poprawy napewno jeszcze beda.

co z tego że ten film jest z czerwca... obecnie kod gry wygląda lepiej niż ten z PES11 (a nie jest ukończony) a jeśli ktoś tego nie widzi jak ten typ (surma90) to szczerze gratuluje ogarnięcia tematu...
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline nicecyce

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2011r.
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #323 dnia: Lipiec 18, 2011, 21:38:40 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE tu sie wypowiedzial jakis  chlop ktory mial juz szanse przetestowac.

Offline Pendrax

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2010r.
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #324 dnia: Lipiec 18, 2011, 22:04:18 »
Moim skromnym zdaniem kolejna edycja pesa będzie udana ano dlaczego bo jest to czego oczekiwałem czyli korekta AI zawodników;)Wiadomość dla tępaków np fifa 2009 jest na tym samym silniku co fifa 2012(wersja konsolowa) tylko że co roku wprowadzane były korekty i jej to na dobre wyszło...Czego wy oczekujecie całkiem nowej gry czy tej samej z poprawkami ja wole to drugie bo to co jest  nowsze zawsze wymaga większych korekt niz to starsze.Surma ile ty masz lat nie wiesz że często to co widzimy  jest tak naprawde złudzeniem?Pierw trzeba samemu spróbować by się dowiedzieć co tak naprawdę w trawie piszczy.Ja od fify już wole Iss pro i możecie się z tym zgadzać lub nie mam to gdzies;)a ci co piszą że zawodnicy są sztywni czy siatki są nie takie jak potrzeba  to jest mi ich żal bo szukają dziury w całym by sobie tylko ponarzekać...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2011, 22:17:10 wysłana przez Pendrax_HSB »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #325 dnia: Lipiec 18, 2011, 22:08:28 »
Więcej animacji kolizji, lepsze animacje ruchów, przyjęcia, podania, biegu etc, gra obrońców, gra ciałem, strzały - jak to poprawią będziemy mieli w tym roku 2 równorzędne gry.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #326 dnia: Lipiec 18, 2011, 22:31:18 »
Od paru lat gram w pesa,w tym roku jednak podziekuje i nie zakupie tej gry nie wiem nawet czy sciagne,dlaczego?po obejrzeniu filmikow trailerow uwazam ze zmiany sa praktycznie nie widoczne,pilkarze dalej ruszaja sie w stylu Rasiaka-drewno,biegaja jak sztywniaki,bramkarze puszczaja strzaly ze smiesznych kontow ,a bugow pewnie tez bedzie nie malo,po przecietnej 11 liczylem ze konami wyciagnie wnioski i zrobi gre niemal idealna,a oni cofaja sie wracamy do pesa 2008,w demo zobacze jak to wyglada w praktyce ale te filmiki i te ich niby zmiany zenada zmiany ale na gorsze,dziekuje

Kurde ten Gameplay jest chyba z czerwca a ci testerzy sa nim zachwyceni bo jak na tak wczesna faze to juz PES jest fantastyczny oprocz kilku błedów i już nie moga sie doczekac pełnej wersji gdzie napewno gra bedzie sie rozniła od tej niz na tym gameplayu
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline piotrstce

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 272
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Forza Parma !!!!
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #327 dnia: Lipiec 18, 2011, 22:50:50 »
co z tego że ten film jest z czerwca... obecnie kod gry wygląda lepiej niż ten z PES11 (a nie jest ukończony) a jeśli ktoś tego nie widzi jak ten typ (surma90) to szczerze gratuluje ogarnięcia tematu...
co mnie obchodzi że wygląda lepiej niż w PES 2011 jak i tak jest drewno....a jeśli oni tyle zrobili przez rok to myślisz że zrobią nagle 1000 razy więcej w 2 miesiące czy miesiąc?
mam kupować gry z roku na rok dlatego że jest lepsza od poprzedniej mimo tego że nie da się w nią pograć dłużej niż miesiąc? szczerze to gorszej gry na tym kodzie i z większymi błędami nie dało się zrobić....więc lepsza napewno będzie...

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #328 dnia: Lipiec 18, 2011, 23:18:17 »
sienko - Gdzie ty tutaj widzisz spam? Ja i inni dyskutujemy tu co jest lepsze w FIFIE, a co w PES'ie, oraz co można byłoby poprawić. To chyba nie spam. ;)

nicecyce - Fake.

Pendrax_HSB -
Cytuj
a ci co piszą że zawodnicy są sztywni czy siatki są nie takie jak potrzeba  to jest mi ich żal bo szukają dziury w całym by sobie tylko ponarzekać...

Mam rozumieć, że chciałbyś biegać zawodnikami z PES'a 10? Chłopie przejrzyj na oczy, to co ty nazwałeś "sztywni zawodnicy" to najważniejszy punkt gry (prawie). Jak to ma być symulator, to gracz musi mieć pełną swobode nad zawodnikiem. Jak na razie w PES tego nie ma, w FIFIE jest.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #329 dnia: Lipiec 19, 2011, 08:59:55 »
tylko taka refleksja mi się nasuwa jak bardzo trzeba nie pomyśleć by powiedzieć że pes jest w porównaniu z fifą gniotem i twierdzić że dzialą go lata świetlne.
Gry są bardzo zbliżone a różnią się moim zdaniem losowościa akcji i strzałów. W fifce  niestety mało jakiegoś zaskakujacego rozwiazania kiksu pilki.

a reszta to promocja i komercja wystarczy zwrócic uwagę ile newsow pojawia się w magazynach stronach internetowych o fifie ile o pesie.  Kasakasakasa a jeszcze gorsze jest podświadome promowanie fify przez tak zwanych redaktorow portali. Oni nawet nie musza dostawać za to kasy i pewnie nie dostaja. To promocja i robota ekspertow od marketingu .

Najlepszy test kto jaka czesc bardziej lubi to granie  np 3 miesiace z kompem w obie gry - celowo z kompem bo z ludzmi to w najwiekszy gniot sie dobrze gra

ja widze bardzo duzo pozyrtywow na filmikach nie jest to calosc ale niezwykle pozytywne przeslanki.

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #330 dnia: Lipiec 19, 2011, 09:53:10 »
nicecyce - Fake.

Dlaczego uważasz, że tamta wypowiedź to fake ?
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #331 dnia: Lipiec 19, 2011, 10:23:58 »
Niestety produkt od EA jest lepszy od PESa. Taka jest prawda.

Ale dajmy taką zamiankę: PES 2012- dużo licencji  (z 20 lig) i polska wersja (spolszczenie i komentarz) a Fifie daj te licencje z PESa to jaką grę byś wybrał?? Dużo ludzi właśnie wybiera Fifę ponieważ jest dużo lig.

Ale to po jaką cholerę EA wydaje Fifę na PC nie taką samą jak na konsolę! Dopiero teraz EA postanowiło że na PC, XBOX 360 i na PS3 wyjdzie taka sama gra. I tu mają u mnie wielki minus.

Za rok KONAMI kończą się już licencje na LM i LE. Gdy to zabierze EA to zapewne dużo fanów PESa przejdzie na Fifę.

Co do Fify 11 PC- beznadziejna animacja biegu... ( niewiem jak tam na PS3 czy na xboxa) ( nie zgodzę się z mpoesp który powiedział że PES muszą poprawic animacje biegu. Wcale nie bo fifa ma gorszą animację. Bieg z podniesionymi stopami na pośladki... bezsens biegają jak pedały.) 

Wyraziłem swoją opinię i nie chcę tym nikogo urazić [fanów fify (widzę że jest ich tu dużo)]

Najważniejsza i tak jest dla mnie grywalność. PES!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2011, 10:32:18 wysłana przez carlosinho1111 »

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #332 dnia: Lipiec 19, 2011, 10:51:01 »
Niestety produkt od EA jest lepszy od PESa. Taka jest prawda.

Ale dajmy taką zamiankę: PES 2012- dużo licencji  (z 20 lig) i polska wersja (spolszczenie i komentarz) a Fifie daj te licencje z PESa to jaką grę byś wybrał?? Dużo ludzi właśnie wybiera Fifę ponieważ jest dużo lig.

Ale to po jaką cholerę EA wydaje Fifę na PC nie taką samą jak na konsolę! Dopiero teraz EA postanowiło że na PC, XBOX 360 i na PS3 wyjdzie taka sama gra. I tu mają u mnie wielki minus.

Za rok KONAMI kończą się już licencje na LM i LE. Gdy to zabierze EA to zapewne dużo fanów PESa przejdzie na Fifę.

Co do Fify 11 PC- beznadziejna animacja biegu... ( niewiem jak tam na PS3 czy na xboxa) ( nie zgodzę się z mpoesp który powiedział że PES muszą poprawic animacje biegu. Wcale nie bo fifa ma gorszą animację. Bieg z podniesionymi stopami na pośladki... bezsens biegają jak pedały.) 

Wyraziłem swoją opinię i nie chcę tym nikogo urazić [fanów fify (widzę że jest ich tu dużo)]

Najważniejsza i tak jest dla mnie grywalność. PES!

co do lig to racja w tej części dotyczącej konsol bo na pc  paczy multum wychodzi różnych fanowskich. gdybym mial konsole moze faktycznie bym sie zastanowil ale na pc fifa nie daje rady bo traci przewage licencji a bez tego zostaje suchy gameplay  a to juz kwestia gustu

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #333 dnia: Lipiec 19, 2011, 13:01:46 »
Do takich dyskusji macie specjalnie stworzony temat- REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Jeśli nie macie niz do powiedzenia na temat tego newsa to juz tu nie spamujcie.

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #334 dnia: Lipiec 19, 2011, 13:29:33 »
carlosinho, konami sie postara aby tych praw do lm i ile nie stracilo :)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #335 dnia: Lipiec 19, 2011, 18:58:47 »
Czy wy czytacie WSZYSTKIE posty? Chyba nie... tutaj macie temat do spamowania:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

W tym temacie MAMY pisać posty dodające coś do tego "newsa", ale, że tutaj nie można już nic dodać bo gameplay już był (wszyscy go już ocenili) to najlepiej jest zamknąć na "obecną chwilę ten wątek".

Offline Pendrax

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2010r.
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #336 dnia: Lipiec 19, 2011, 19:52:48 »
Prośba do tych co próbuja znichęcić do pesa a tak wychwalają fife.Nie podoba się wam pes to w niego nie grajcie a nie pier... bez sensu.A gdy już będziecie grać w tą fife to sobie przy okazji zróbcie dobrze bo poza narzekaniem tylko na tyle was stać.Dla mnie 100 razy lepszy jest pes od fify tylko paru z was to debi... co nie potrafi tego uszanować i potrzebuje wmawiać że tak nie jest.Co z tego że we fifie lepiej się zawodnicy poruszają jak  gra jest  na maxa schematyczna i praktyczni wiekszość akcji i bramek jest praktycznie identyczna ale o tym już pajace nie wspomną takie rzeczy nadają się na żal pl i tyle.Żałuje tylko że na pesleague jest tak wiele dzieci co nie potrafią docenić ludzkiej pracy a jedyne co potrafią to krytykować...pozdro

Offline Magic105

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: Gliwice
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2008r.
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #337 dnia: Lipiec 19, 2011, 20:00:27 »
gratuluję, sam jedziesz uzytkowników, że wychwalają fife, po czym zaraz sam piszesz, że ci ludzie to pajace i że pes jest 100 razy lepszy. Myśle, że słowo debil dobrze by ciebie określiło :p

Offline Pendrax

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2010r.
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #338 dnia: Lipiec 19, 2011, 20:40:12 »
Magic105 ty mnie chyba źle zrozumiałeś ja szanuje tych co wolą fifę od pesa.Dla mnie pajace to są ci co potrafią jedynie narzekać a nie cieszyć się z tego co jest...

Offline Magic105

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: Gliwice
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2008r.
Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #339 dnia: Lipiec 19, 2011, 21:02:20 »
no spoko, mnie za to denerwuje jak ludzie już będą wiedzieć w co będą grać, choć nawet żadna z opisywanych gier nie wyszła....:p

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2012 gameplay. Zaczynamy odliczanie!
« Odpowiedź #339 dnia: Lipiec 19, 2011, 21:02:20 »