Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 129963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Ach ten Beattie, a ja chciałem go sprzedać...
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 24, 2011, 21:40:19 »
No i znowu Beattie ratuje Ci skórę. ;D Z tego co widzę, to Blackpool wygrało pewnie. Dużo więcej oddanych strzałów i pełna kontrola. Szkoda że tylko jedną bramkę strzeliłeś, ale najważniejsze utrzymanie fotela lidera. Ładnie tego bramkarza zrobiłeś.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Ach ten Beattie, a ja chciałem go sprzedać...
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 24, 2011, 21:49:05 »
Piękna bramka Beattiego zapewniła Ci trzy punkty ;). Jak tak dalej to mistrz jesieni. Z Watford będzie trudno ale dasz radę.

Super_Mario

  • Gość
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Ach ten Beattie, a ja chciałem go sprzedać...
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 24, 2011, 22:11:10 »
No cóż, co ja tu mogę napisać. Bardzo piękna bramka Beattiego załatwiła Wam 3 punkty. Mieliście kilka sytuacji, ale Cardiff też było blisko strzelenia gola.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Ach ten Beattie, a ja chciałem go sprzedać...
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 24, 2011, 23:08:19 »
Kolejka 16



Lwy takie groźne? Może jednak mandarynkę!

0:2

Strzelcy:


4' Grandin (Phillips)

85' Beattie


Ten mecz był ciężki choć szybko zdobyliśmy bramkę. W 4 minucie Phillips podaje na wolne pole do Grandina, który płaskim strzałem po ziemi zdobywa gola. Gospodarze rzucili na nas niczym wygłodniali drapieżcy na bezbronne jagnię. Ale mieli pecha bo świetnie bronił Gliks albo marnowali stworzone przez siebie szanse. Po niezbyt długim okresie ich przewagi do akcji znów wkroczyliśmy my i mogliśmy zdobyć kolejnego gola ale marnowaliśmy swoje szanse. W 85 minucie huknął jak z armaty zza pola karnego Beattie, piłka przełamał ręce bramkarza i wpadła do siatki. Teraz dopiero zagramy mecz z Watfordem.


Gracz meczu:




James Beattie 7.0




REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cd095c05fe543686a122a94aebdb721f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cd095c05fe543686a122a94aebdb721f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Zapowiedź meczu:







Gracze Blackpool mają pecha do meczów na szczycie, jeszcze nie odpoczęli po jednym a już muszą się szykować na następny bój o obronę lidera.Na Vicarage Road zmierzą się z wiceliderem Watfordem FC. Zapowiada się ciekawy pojedynek.
[/font]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2011, 23:22:27 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Lwy takie groźne? Może jednak mandarynkę!
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 24, 2011, 23:11:37 »
Na luzie przejechałeś się po Lwach :) Szybko otworzyliście wynik i kilka minut przed końcem wszytko było już ustalone :) Beattie zagrał świetnei i chwała mu za to  :) A ty go chciałeś sprzedać....

Mecz z Watfordem FC ciekawie się zapowiada :) Myślę,ze wygrasz i będziesz liderem :) Powodzenia :)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Lwy takie groźne? Może jednak mandarynkę!
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 24, 2011, 23:31:19 »
Szybko strzelona bramka znowu ustawiła spotkanie. Mimo, że Millwall walczyli to nie udało się zdobyć gola a później Ty doszedłeś do głosu i spokojnie już raczej kontrolowałeś przebieg gry, pod koniec strzelając drugą bramkę, dobijając rywali.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Lwy takie groźne? Może jednak mandarynkę!
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 24, 2011, 23:34:52 »
2 mecze z rzedu widze Beattie  najlepszy piłkarz , dobrze zrobiles ze go zostawiles .

Co mecz miazdzysz przeciwnikow liczba strzalow i to procentuje w bramki , tak daelj i bedzie awans
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Lwy takie groźne? Może jednak mandarynkę!
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 25, 2011, 01:14:22 »
Kolejka 17



Piękny mecz na zakończenie Jesieni. Mandarynki liderem!

2:4

Strzelcy:

6' Evatt (Phillips)

21' Townsend

28' Ormerod (Sylvestre)

34' Beattie


46' Sordell (Cowie)

62' Beattie (Taylor-Fletcher)


To był prawdziwy bój o lidera. Obie ekipy zagrały na maksa i kibice nie mieli prawa się nudzić. W 6 minucie Phillips rzuca z rogu piłkę na głowę Evatta i mamy 1:0. W 21 minucie na mocny strzał decyduje się Cowie jego strzał broni Gliks ale przy dobitce Townsenda jest bezradny. Taki stan rzeczy trwa tylko 7 minut, bo wtedy po podaniu Sylvestra gola zdobywa Ormerod. Chwilę później Beattie zdecydował się na strzał z 18 metra piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Na początku drugiej połowy Sordelll mocno uderza po rzucie rożnym i mamy już tylko 3:2. W 62 minucie mieliśmy najpiękniejszą akcję tego meczu, nie będę pisał to trzeba zobaczyć. Wynik 4:2 i fotel lidera dla nas z 6 punktową przewagą nad 2 i 3 miejscem.

Gracz meczu:



James Beattie 7.5



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cd095c05fe543686a122a94aebdb721f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cd095c05fe543686a122a94aebdb721f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Doniesienia transferowe cz. 3




Niestety oprócz pozyskania Cleytona nie można było kupić nikogo z dwójki Jay Spearing/Ragnar Kravan. Obaj gracz okazali się za drodzy dla biednego Blackpool. Skoro nie można kupić młodych to trzeba spróbować starszych graczy.Wybór padła na bocznych obrońców, gdyż w klubie jest ich tylko 3. Pierwszym z graczy jest 30 letni hiszpański boczny obrońca Malagi CF Manuel Gaspar Haro zwany też Manolo. Mierzy 176 centymetrów i waży 71 kilogramów. Mimo  zaawansowanego wieku posiada dużą wytrzymałość oraz jest dobry zarówno w akcjach ofensywnych jak i defensywnych. Dużą pomocą w jego transferze jest fakt, że został on wystawiony na listę transferową przez swój macierzysty klub. Drugim z graczy jest 29 letni czeski boczny obrońca Stanislav Angelović z MSK Zylina. Mierzy 171 i waży 73 kilogramy. Jego silną stroną jest siła fizyczna oraz duża szybkość. Oferty za obu graczy zostały już złożone teraz czekamy na ich rozstrzygnięcie.

Później podsumowanie, transfery, wywiady na teraz dobranoc :)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękny mecz na zakończenie Jesieni. Nowe plotki!
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 25, 2011, 01:17:34 »
Super mecz jakiego oczekiwano w walce o fotel lidera ;). Dużo ciekawych akcji a ta ostatnia zakończona bramką to wisienka na torcie. Masz lidera i teraz być może ktoś do twojego klubu dołączy.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękny mecz na zakończenie Jesieni. Nowe plotki!
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 25, 2011, 01:54:35 »
James Beattie nie no kapitenem go zrob :D 3 mecz z rzedu MVP :D
 no i piekny wynik :))
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękny mecz na zakończenie Jesieni. Nowe plotki!
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 25, 2011, 09:34:02 »
3 mecze i 9 punktów pod koniec rundy świetnie spisał się Beattie który zawsze strzelał teraz możesz sie cieszyć że go nie sprzedałeś.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękny mecz na zakończenie Jesieni. Nowe plotki!
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 25, 2011, 10:43:18 »
Czemu podsumowanie jak to dopiero połowa sezonu ?:)
Bardzo szybko grasz, jesteś liderem.
James Beattie nie no kapitenem go zrob :D 3 mecz z rzedu MVP :D
Kapitanem się tak bez powodu nie robi każdego lepszego piłkarza bo by co kilka spotkań musiał zmieniać a wtedy by się wielka afera w zespole zrobiła.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękny mecz na zakończenie Jesieni. Nowe plotki!
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 25, 2011, 11:06:45 »
Cytuj
Czemu podsumowanie jak to dopiero połowa sezonu ?

Podsumowania robi się co pół sezonu.
" border="0

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękny mecz na zakończenie Jesieni. Nowe plotki!
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 25, 2011, 12:23:17 »
Piękny mecz na zakończenie rundy. Po ładnym boju pokonałeś Watford, i znów Beattie zabłysnął. Dobrze, że na 1:1 szybko odpowiedziałeś golem, później dołożyłeś jeszcze jednego i Watford już nie było w stanie odrobić tych strat. Ciekaw jestem czy któryś z tych graczy przyjdzie do Ciebie. Prędzej widziałbym w Twoich szeregach gracza Żyliny.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Piękny mecz na zakończenie Jesieni. Nowe plotki!
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 25, 2011, 12:34:04 »
Podsumowanie Rundy Jesiennej:



Wyniki drużyny:

1 miejsce w tabeli ligowej 38 punktów i 6 oczek przewagi nad 2 i 3 zespołem.


17 spotkań w lidze: 12 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki. Bilans bramkowy: 32-14 (+18). (strzelone 2,3 gola na mecz ) ( stracone 0,8 gola na mecz)

2 spotkania w pucharze: 1 wygrana, 1 porażka. (Eliminacja w 2 rundzie)

Najwyższa wygrana u siebie i na wyjeździe: (4:1 z Hull City i 0:6 z Doncaster Rovers)

Najwyższa porażka u siebie i na wyjeździe: (0:2 z Birmingham City i 3:1 z West Ham United)


Ciekawostki:

Tylko West Ham United potrafił strzelić 3 bramki "The Tangerines (3:1).

W dwóch ligowych meczach nie potrafiliśmy zdobyć gola. Były to spotkania z Birmingham City (0:2) oraz Derby (0:0).

Blackpool FC  nie doznało porażki od 5 kolejki.

W ciągu następnych 12 meczy zanotowali: 11 zwycięstw i 1 remis.


Wyniki indywidualne:

Najwięcej spotkań:


(18) - Gary Taylor Fletcher

(16) - Keith Southern, Jason Puncheon

(15) - James Beattie, Matt Phillips, Neal Eardley


Najwięcej bramek:


(9) - James Beattie

(4) - Billy Clarke, Ian Evatt

(3) - Nelly Castolo, Elliot Grandin, D.J. Cambell


Najwięcej asyst:

(7) - Matt Phillips

(4) - Gary Taylor Fletcher

(2) -  Thiago Minanda, Brett Ormerod, Elliot Grandin


Najgorsza dyscyplina:


(2) (0) - Stephen Crainey

(1) (0) - Neal Eardley, Keith Southern, Lusi Ximelez, Alex Baptiste, Chris Basham, Ludovic Sylvestre


Najlepszy zawodnik rundy:




James Beattie (6,7)



Wywiad z najlepszym zawodnikiem tej rundy specjalnie dla stacji Sky Sports:


Witam, zostałeś wybrany przez fanów "The Tangerines" zawodnikiem minionej rundy. Jak się z tym czujesz?

Witam, czuję się z tym dobrze. Nie ma we mnie jakieś wielkiej euforii, ale dziękuje fanom za uznanie. Dla mnie jednak liczy się dobro drużyny, nie moje własne.

No właśnie, jeszcze jakieś 2 miesiące temu byłeś bliski odejścia z tego zespołu. Podobno nie do końca przykładałeś się do pracy na treningach i nie zgadzałeś się z decyzjami personalnymi trenera. Jak możesz odnieść się do tych informacji?

Przyznam, że była taka sytuacja dwa miesiące temu. Nie byłem zadowolony z mojej pozycji i powiedziałem wprost do trenera co o tym myślę. Nie był zadowolony z moich słów, ale nie powiedział żebym spadał bo nie mam czego już tu szukać. Powiedział tylko, że muszę ciężko pracować na treningach a dostanę szansę.


Rozumiem, że zacząłeś się przykładać do pracy na treningach i to przyniosło efekty w postaci rosnącej z meczu formy. Kto ci pomógł?

Kto mi pomógł, na pewno w jakimś stopniu nasz trener który uwierzył we mnie i zaczął mnie wystawiać w pierwszej "11". To mi bardzo pomogło i znów uwierzyłem w swoje umiejętności. Zaczęliśmy wygrywać i już wszystkie złe myśli odeszły w zapomnienie.


To prawda z twoją pomocą a także świetną grą 2 na liście kibiców Matta Phillipsa zaczęliście wygrywać mecz za meczem. Goniliście czołówkę i w końcu ją złapaliście. Jesteście liderem z 6 punktową przewagą nad dwoma zespołami. Co spowodowało u was taką przemianę?

To jest tylko i wyłącznie zasługa naszego trenera. Wszyscy mają go szaleńca a to jest bardzo mądry człowiek. Jest świetnym motywatorem i psychologiem, każdy może się do niego w każdej sprawie zgłosić, bo ona zawsze jest chętny do pomocy. Jak przegraliśmy mecz z Birmingham nasz szkoleniowiec w szatni nie krzyczał na nas, tylko poklepywał po plecach i mówił spokojnie jeszcze nic nie stracone. Poszliśmy z nim do kina na jakąś komedie, to nam bardzo pomogło. Teraz zawsze na drugi dzień po meczu idziemy drużyną gdzieś na miasto, to nas zespoliło.


Ostatnie pytanie, miałeś jakieś oferty transferu podczas tego okienka?

Nie miałem nic, ale mi to nie szkodzi. Ja narazie nie chcę nigdzie odchodzić, bo świetnie czuję się w Blackpool.

Rozumiem, dziękuje za miłą rozmowę.

Również dziękuje, do widzenia.


Już niedługo transfery + konferencja
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2011, 14:49:29 wysłana przez reddevil8911 »

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 podsumowanie rundy, wywiad z Beattiem!
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 25, 2011, 12:46:37 »
Beattie w formie 2 bramki na zakończenie rundy. Być może powalczy o króla strzelców w 2. rundzie ;) Czekam na transfery :)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 podsumowanie rundy, wywiad z Beattiem!
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 25, 2011, 12:47:20 »
Ciekawe podsumowanie. Jak już przegrywacie, to dość nisko, a zresztą to było dawno bo narazie macie świetną serię bez porażki. Tego, że Beattie będzie najlepszym graczem można było się spodziewać. Rozstrzelał się chłopak, ale to dobrze.
Co do wywiadu to bardzo fajny. James, to ja powiedziałem idiocie (bez urazy ;)) prowadzącemu tą karierę :D żeby zaczął na Ciebie stawiać, bo tak pewnie by Cię sprzedał i później szukał napastnika będąc na 10 miejscu w lidze :D Liczę na jakąś flaszeczkę z Twojej strony :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2011, 12:50:02 wysłana przez Emilek1908 »

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 podsumowanie rundy, wywiad z Beattiem!
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 25, 2011, 12:49:56 »
Noo super seria. 12 spotkań bez porażki z rzędu, już od 5. kolejki jesteś niepokonany! Nagroda dla Jamesa Beattie zasłużona, zdobył aż 9 bramek. Był bliski odejścia z zespołu, ale ciężko pracował i stał się twoją największą gwiazdą.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 podsumowanie rundy, wywiad z Beattiem!
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 25, 2011, 13:46:22 »
James Beattie bardzo dobrze wypowiedział się na temat drużyny w tym wywiadzie ;) Ciesze się,że go nie sprzedałeś ponieważ on może Ci wiele dać :) Fajne wszytko podsumowałeś ;) James walczy o tytuł najlepszego strzelca w Premier League :) Powodzenia w drugiej rundzie :)

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 podsumowanie rundy, wywiad z Beattiem!
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 25, 2011, 14:09:20 »
Jamie zasłużył na to miano choć jakoś wyjątkowo się nie wyróżniał. Czekam na transfery bo tu może być bardzo ciekawie. Podsumowanie mi się podoba.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blackpool FC by reddvil8911 podsumowanie rundy, wywiad z Beattiem!
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 25, 2011, 14:09:20 »