Autor Wątek: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka Romy, Viola lepsza !  (Przeczytany 112468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhi Gadzhiev : W zespole panuję dobra atmosfera
« Odpowiedź #760 dnia: Listopad 08, 2011, 21:08:07 »
Tureckie drużyny są nie wygodnymi rywalami,więc spodziewałem się takiego wyniku.Żebyś wygrał z Fiorentiną w Lidze  :)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhi Gadzhiev : W zespole panuję dobra atmosfera
« Odpowiedź #761 dnia: Listopad 08, 2011, 21:25:35 »
Jestem ciekaw jak to się wszystko dalej potoczy. Ciekaw jestem co będzie z tym bramkarzem z Brazylii. Myślę, że w Romie może on się nie spisać, ale to twoja kariera i ty tutaj kierujesz. Ja osobiście tego bramkarza nie znam. Co do napastnika to myślę, że González może się przydać. Jest dość ograny w Seria A, więc może się okazać dobrym wzmocnieniem.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhi Gadzhiev : W zespole panuję dobra atmosfera
« Odpowiedź #762 dnia: Listopad 09, 2011, 17:08:19 »
Dobrze, że chociaż w zespole jest atmosfera. Chyba, że to po prostu takie gadanie żeby sobie pracy nie utrudniać. Faktycznie musisz szukać już zastępcy za Cudiciniego, który jest już po prostu stary i zbliża się ku końcowi kariery. Nie jestem jednak do końca przekonany czy ten Brazylijczyk jest w stanie go zastąpić. Myślę, że lepiej byłoby poszukać kogoś z większym doświadczeniem, bądź kogoś z epizodami w Serie A.
Co do tego napastnika, to skoro jest jednym z czołowych strzelców i uda się go pozyskać to... dlaczego nie? Może ożywiłby nieco te przednią formację.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhi Gadzhiev : W zespole panuję dobra atmosfera
« Odpowiedź #763 dnia: Listopad 09, 2011, 17:14:27 »
Tam taka gadka szmatka ;) Dobra mina do złej gry ;) Ostatnie remisy są nieco niepokojące. Tak chyba być nie może, ale czy napewno wina leży w trenerze? Czy po prostu zmiana na innego menedżera wystarczy? Czasami nie wystarcza.

Co do spekulacji o nowym bramkarzu - myślę, że okaże się dobrym rezerwowym. Brazylijscy bramkarze zawsze mają to coś i grają na wysokim poziomie.  O tym napastniku nic nie słyszałem, czy szkoda to nie wiem.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhi Gadzhiev : W zespole panuję dobra atmosfera
« Odpowiedź #764 dnia: Listopad 20, 2011, 13:09:39 »
Gadzhiev ma pewną posadę !



Prezes Romy - Thomas Richard DiBenedetto zaznaczył na ostatniej konferencji prasowej, że Gadzhi Gadzhiev ma pewną posadę i nie zamierza go zwalniać. Ostatnie wyniki nie są dobre ale on tu jest dopiero od miesiąca, musi wszytko po układać po swoich poprzednikach, którzy zrobili na prawdę wielkie zamieszanie w Rzymie przez co Roma od początku sezonu tuła się po środku tabeli. Do klubu mają dołączyć zawodnicy ogranie w Serie A i w europie, którzy będą pasować do Romy a nie gwiazdki z Ameryki, które po kilku miesiącach dobrej gry odmówią wyjścia na boiska i zażądają transferu do potężnych marek Europejskich. " Jesteśmy średniakiem. Mówię to teraz całkiem szczerze, ludzie czekają aż minie kryzys w Romie i zaczniemy walczyć o mistrzostwo ale ten kryzys dopiero nadciąga. W klubu odejdą zawodnicy, których po prostu nie da się zatrzymać nawet grą w Lidze Europy. Berbatov czy Totti zostaną bo to są oddani klubowi. Dziwi mnie Bułgar, jest wielkim przyjacielem trenera i zastanawiam się czy tylko ta przyjaźń go trzyma w Romie to zawodnik godny gry w Lidze Mistrzów. " AS Roma zapewne nie wywalczy tej czwartej pozycji na koniec sezonu, Liga Europejska będzie dużym osiągnięciem jednak trzeba popatrzeć realnie. W klubie brakuje zgrania i zrozumienia. Wielki chaos trzeba po prostu naprawić i powrócić do gry.

Offline The Stig

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhiev ma pewną posadę !
« Odpowiedź #765 dnia: Listopad 20, 2011, 13:13:30 »
Mam nadzieję, że wrócisz do pełni formy i pokonasz Trabzonspor w rewanżowym meczu LE.

A Pablo Gonzales to był by dobry ruch transferowy z twojej strony ;]

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhiev ma pewną posadę !
« Odpowiedź #766 dnia: Listopad 20, 2011, 14:37:25 »
A już myślałem, ze ta kariera dobiegła końca ;D.

Cieszy mnie fakt, że twój trener ma bardzo mocną posadę. Szkoda tylko, że na razie nie ma dobrych wyników, no ale cóż na to będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.
Mam nadzieję, że forma prezentowana teraz przez ciebie nie odbije się na koniec sezonu, gdzie może zabraknąć kilku oczek do awansu czy też mistrzostwa.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhiev ma pewną posadę !
« Odpowiedź #767 dnia: Listopad 20, 2011, 17:16:58 »


27. Kolejka Seria A



ACF Fiorentina 3 - 1 AS Roma

8' Alberto Gilardino (1-0)
40' Gianni Munari (2-0)
53' Gianni Munari (3-0)

90' Taddei (3-1)
88' Taddei




Kolejna porażka Romy, Viola lepsza !

AS Roma po raz kolejny nie jest w stanie wygrać i mimo dobrej gry i wielu okazji do zdobycia bramki pod koniec meczu oddają inicjatywę. Fiorentina od samego początku atakowała i jak się okazało bardzo skutecznie. W 8 minucie Alebrto Gilardino po kontrze znalazł się w dobrej sytuacji i sam na sam z bramkarzem Romy pokazał się z dobrej strony strzelając bramkę otwierając wynik spotkania. Rzymianie mieli kilka groźnych okazji, właściwie to trzy jednak ani Berbatov ani Boriello nie byli w stanie wyrównać meczu jednak sztuka strzelania goli udała się skrzydłowemu gospodarzy. Gianni Munari po pięknym rajdzie znalazł się w dogodnej sytuacji. Na raty ale strzelił bramkę i wyprowadził Fiorentinę na dwubramkowe prowadzenie. W drugiej połowie na boisku pojawił się Beretta oraz Totti. Kapitan Romy zagrał na środku pomocy jednak widocznie nie idzie mu granie na rozegraniu. Po jego wejściu gra przestała się kleić i zaliczył on kilka strat. Miał się stać bohaterem i pomóc odrobić straty jednak stał się katem bo to po jego fatalnym podaniu Gianni Munari strzelił kolejna bramkę. Na boisku pojawił się kolejny napastnik - Alessandro Matri jednak były napastnik Juventusu nie wniósł nic do gry Romy ale też nie zaliczył żadnych strat bądź błędów. W 90 minucie meczu prawą stroną dobra akcję przeprowadził Beretta, dośrodkował w pole karne a tam piłkę trącił do bramki Taddei strzelając bramkę honorową. Chwilę później sędzia zakończył mecz.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Gadzhiev apeluję o cierpliwość..



W pomeczowym wywiadzie 68 - letni trener Romy Gadzhi Gadzhiev prosił na łamach prasy o cierpliwość do fanów bowiem gra dziś nie wyglądała tak źle jak wynik. " Jest już lepiej. Gramy ładniej i mamy okazję czego po moim przybyciu tutaj nie było, teraz czas na zdobywanie punktów czego chcemy dokonać już w kolejnym meczu " Gadzhiev dodał także, że z klubu odejdzie już na 100% Gabriel Heinze czyli pierwsze poważne osłabienie a do końca sezonu jeszcze 10 spotkań. Podstawowy obrońca Romy nie zamierza wywoływać zbędnych problemów i da z siebie wszytko by pomóc Romie w odniesieniu jak najwyższego miejsca w ligowej tabeli na koniec sezonu.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka Romy, Viola lepsza !
« Odpowiedź #768 dnia: Listopad 20, 2011, 19:43:44 »
No za dobrze to Wam nie idzie niestety... Niby rywale mieli przewagę, jednak mieliście także na tyle dużo sytuacji, że spokojnie mogliście powalczyć. Jednak już na początku Fiorentina ładuje Wam bramkę, pod koniec pierwszej połowy dostajecie drugą i sytuacja mocno się komplikuje... Próbowaliście zmieniać ustawienie, wchodzili zawodnicy, jednak nic to nie dało bo... kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy tracicie kolejną bramkę i chyba pewne już się stało, że nic w tym meczu nie ugracie. W doliczonym czasie gry Taddei zdobył gola na otarcie łez... Musicie wziąć się mocno w garść, wiadomo, że Fiorentina do słabych drużyn nie należy, ale wasza gra nawet we wcześniejszych meczach nie napawa optymizmem...

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka Romy, Viola lepsza !
« Odpowiedź #769 dnia: Listopad 21, 2011, 12:36:55 »
szkoda ze znow sie nie udalo wygrac, ale viola to trudny rywal z bardzo dobrymi zawodnikami, co pokazali w tym meczu i przekonujaco cie pokonali, bo byli po prostu lepsi.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka Romy, Viola lepsza !
« Odpowiedź #769 dnia: Listopad 21, 2011, 12:36:55 »