Autor Wątek: Real Valladolid - Chyba koniec karier. Kolejny popsuty save.  (Przeczytany 21771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Real Valladolid - Mocnym akcentem kończymy pierwszą rundę.
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 28, 2011, 23:44:35 »
Mimo wysokiej formy goście rozgromiłeś ich nie dając im cienia szans na jakiekolwiek punkty w tym meczu. Jestem ciekawe kogo kupisz ;)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Valladolid - Mocnym akcentem kończymy pierwszą rundę.
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 29, 2011, 00:08:14 »
Skończyłeś fantastyczną rundę w której tylko dwa razy straciłeś punkty. Niesamowicie Ci poszło, mam nadzieję, że podobnie będzie w rundzie wiosennej i szybko sobie zapewnisz awans. Mimo defensywnego ustawienia Huesci, na spokojnie wbiłeś im 3 bramki, brawo!

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Real Valladolid - Podsumowanie pierwszej rundy ! Transfery !
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 29, 2011, 01:38:42 »
Podsumowanie pierwszej rundy


Bilans spotkań w lidze: 15 zwycięstw 2 remisy 0 porażek

Bilans wszystkich spotkań: 18 zwycięstw 5 remisów 0 porażek

Pozycja w lidze: 1

Copa del Rey: Awans do półfinału

Bramki strzelone w lidze: 34  (2 bramki na mecz)

Bramki stracone w lidze: 2  (0,11764705 bramki na mecz)

Najlepszy strzelec: Oscar Gonzalez 13 bramek

Najlepszy asystent: Salomon Rondon 7 asyst

Najlepsza średnia: Salomon Rondon 6.7

Real Valladolid pod wodzą Cesara Fariasa zaimponował wszystkim. Na półmetku mają już 17 punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli i wszyscy fani ekipy z Valladolid są pewni ich awansu. Warto zaznaczyć, że Real stracił tylko dwa gole w 17 spotkaniach. Imponują szczelną defensywą, fantastycznym bramkarzem, świetną pomocą i skutecznymi napastnikami. Mają wszystko czego im potrzeba. W Copa del Rey są już w półfinale a wcześniej wyeliminowali m.in. Malagę i Osasunę. Widać, że Cesar Farias ma duży wpływ na te sukcesy bo przecież na tle takiej Malagi skład Valladolid jest słaby. Oby Pucela dalej tak grała i wygrała wszystko co możliwe.


Jorge Alonso wybrany przez dziennikarzy piłkarzem rundy


W wyborze zawodnika rundy mieliśmy twardy orzech do zgryzienia. W bramce cuda wyczyniał Justo Villar co udokumentował tylko dwoma wpuszczonymi bramkami ale na jego postawę wpływa w dużym stopniu obrona. Kolejnym kandydatem był Oscar Gonzalez czyli najlepszy strzelec Realu ale jego gole są w dużej mierze zasługą pomocników i Rondona więc wybraliśmy Jorge Alonso, który przed rozpoczęciem sezonu nie był brany pod uwagę gdy Cesar Farias ustalał skład. Wskoczył do niego dzięki transferowi Alvaro Rubio i od kiedy tam się znalazł jest pewnym punktem i ostoją tej drużyny. Strzela, asystuje i wszystko inne. Jest świetny w defensywie jak i ofensywie. Angażuję się w każdą akcję ofensywną ale po stracie piłki jest w defensywie. Strzelił piękne bramki m.in. w meczu z Malagą i Gironą. Jednym słowem taki zawodnik to skarb i dlatego został on przez nas wybrany jako zawodnik tej rundy.

Tabela i zestawienie najlepszych strzelców i asystujących Segunda Division







A co słychać na półmetku w innych ligach?

Primera Division


Premier League


Ligue 1


Serie A


Eredivisie


Bundesliga


Transfery czyli kto przyszedł i kto odszedł

Odeszli

Baraja za 117 900 euro do Stade Brestois

Nafti za 185 500 euro do SC Heerenveen

Quique za 155 500 euro do Racingu Santander

Javi Guerra za 249 400 euro do Crveny Zvezda

Przyszli


Jedynym transferem okazał się Edward Ofere. Edward jest nigeryjskim piłkarzem występującym na pozycji napastnika. Ofere ma 24 lata i przyszedł do Realu z Lecce za 1 330 700 euro. A oto zdjęcie z prezentacji nowego gracza:


Jak widać nowy nabytek będzie występował z numerem 11. Sam zainteresowany zapytany o transfer odpowiedział krótko " Jestem zadowolony z tego transferu i podoba mi się w Hiszpanii ". Oby ten nowy gracz spisywał się dobrze.

Jak zadebiutuje i czy zadebiutuję dowiemy się już na dniach kiedy to Real Valladolid zagra z najstarszym hiszpańskim klubem czyli Recreativo de Huelva.


Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Valladolid - Podsumowanie pierwszej rundy ! Transfery !
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 29, 2011, 02:36:25 »
Mocno zakończyliście pierwszą część sezonu. Huesca nie miała żadnych szans. Ciekawe podsumowanie, na razie jesteście niepokonani w lidze.  Nie dziwi mnie fakt wyboru Jorge Alonsu zawodnikiem rundy, o grał kapitalnie.Lekkie wietrzenie szatni zrobiłeś u siebie. Ciekawy transfer tego Ofere, jeśli jest z Nigerii to napewno szybko biega :D. Powodzenia dalej.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Real Valladolid - Podsumowanie pierwszej rundy ! Transfery !
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 29, 2011, 12:04:36 »
Transfer może się przydać. Duży i silny napastnik. Nie zgodzę się z Red'em bo on raczej nie należy do sprinterów a z resztą mając 191 cm wzrostu nie łatwo jest tak szybko biegać. Podsumowanie fajne, przejrzyste.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Real Valladolid - Podsumowanie pierwszej rundy ! Transfery !
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 29, 2011, 12:53:14 »
Pierwsza część sezonu rozegrana przez was była bardzo dobra nie odnieśliście porażki :) Macie lidera w lidze i moim zdaniem macie już awans do Primera División :) Powodzenia w rundzie wiosennej :) 

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Real Valladolid - Gubimy punkty w pierwszych kolejkach.
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 29, 2011, 14:32:38 »
18 kolejka

0:0

Pierwszy mecz drugiej rundy w którym wystąpił Ofere. Od początku Real dominował i miał dogodne sytuacje ale szwankowała skuteczność. Dzisiaj te celowniki były strasznie przestawione. Z minuty na minutę coraz większa przewaga ale i coraz większa nieskuteczność i właśnie dlatego w 18 kolejce Real Valladolid zremisował z Recreativo de Huelva.





19 kolejka

1:1

Cristian 0:1 85'
Ferreira (Sisi) 1:1 90'+

W 19 kolejce Real chciał zmazać plamę jaką pozostawił kolejkę wcześniej. Znów dominacja Realu ale tym razem oprócz skuteczności brakowało szczęścia bo dwa razy piłka trafiła w słupek. Marnowano sam na sam i inne dogodne sytuacje i zemściło to się w 85 minucie kiedy to Crisitan w sytuacji sam an sam pokonał Villara. Odpowiedź mogła być natychmiastowa ale Ofere zmarnował sytuację sam na sam. Strasznie nieskuteczni są podopieczni Cesara Fariasa od początku tej rundy. Zbawienie przyszło w doliczonym czasie gry kiedy to Ferreira po podaniu Sisiego skierował piłkę do siatki będąc w sytuacji sam na sam. Kolejny remis i kolejne stracone punkty na własne życzenie. Oby skuteczność w najbliższym meczu się poprawiła.






Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Valladolid - Gubimy punkty w pierwszych kolejkach.
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 29, 2011, 15:03:49 »
szkoda tych dwoch remisow na poczatek rundy wiosennej, ale nie jest zle masz chociaz dwa punkty.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Real Valladolid - Perea strzałem z innej galaktyki zabiera punkty.
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 29, 2011, 15:36:55 »
20 kolejka

1:0

Perea 1:0 72'

Festiwal zmarnowanych okazji przez Real Valladolid trwał i w tym meczu. Aż przykro było patrzeć jak marnuje się najlepsze sytuacje. Nie funkcjonował ten mechanizm, którym wszyscy się zachwycali. W 72 minucie najgorszy dramat z najgorszych. Perea jakiś strzałem nie z tej ziemi albo innej galaktyki pokonał Villara. Trudno mi ocenić odległość ale stawiam na 35-40 metr. Takiej bramki jeszcze w PES mi komputer nie strzelił. Po tym golu goście nie mogli się otrząsnąć i zasmakowali pierwszej porażki w tym sezonie. Dramat trwa, dwa punkty w trzech meczach.





Castrolinho

  • Gość
Odp: Real Valladolid - Perea strzałem z innej galaktyki zabiera punkty.
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 29, 2011, 15:45:37 »
Nie ma się co denerwować. Prowadzisz 13 punktami i jak będziesz się starać to PD jest twoje

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Valladolid - Perea strzałem z innej galaktyki zabiera punkty.
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 29, 2011, 16:09:07 »
No jest pewna załamka formy... obyś z tego szybko wyszedł.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Real Valladolid - Perea strzałem z innej galaktyki zabiera punkty.
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 29, 2011, 16:28:07 »
No i znowu nie spodziewany spadek formy ale Ty już tak masz i podobnie było w Hull tyle, że tam był długi kryzys a tu mam nadzieję, że tak nie będzie.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Valladolid - Perea strzałem z innej galaktyki zabiera punkty.
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 29, 2011, 16:50:34 »
No jest ciężko dwa remisy i ta porażka po golu z kosmosu Perey. Na razie jest obniżka formy, ale zaliczka i tak jest wielka nad resztą ekip. Kryzys minie i będzie lepiej.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Real Valladolid - Forma wraca? Zapowiedź Copa del Rey.
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 29, 2011, 17:07:55 »
21 kolejka

4:0

Pedro Lopez (Matabuena) 1:0 12'
Jorge Alonso (Sisi) 2:0 22'
Jozefzoon (Ofere) 3:0 50'
Ofere (karny) 4:0 90'+

Od początku Real był głodny wygranej bo dwóch remisach i porażce. W 12 minucie Pedro Lopez strzela na bramkę ale piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Cordoby. Ta trafiła pod nogi Matabueny, który odegrał ją do Pedro Lopeza a ten strzałem w sam róg bramki gości otworzył wynik spotkania. Napór trwał i trwał aż w 22 minucie Sisi asystował przy bramce na 2:0 Jorge Alonso. To nie koniec bramek bo po przerwie gospodarze nadal zaciekle atakowali. Nowy gracz Realu Ofere w 50 minucie idealnie dograł do Jozefzoona a ten w sytuacji sam na sam podwyższył na 3:0. Po tej bramce wciąż szalone ataki ale o bramkę już coraz trudniej. Ostatni gol padł w doliczonym czasie gry. Koledzy dali podejść do rzutu karnego Ofere a ten ładną podcinką ustalił wynik spotkania. Wreszcie maszyna funkcjonuję tak jak w poprzedniej rundzie i oby nadal tak funkcjonowała.








Zapowiedź pierwszego meczu półfinałowego w Copa del Rey


vs

Już w ten weekend prawdziwy spektakl. Mowa o półfinale Copa del Rey w którym Sevilla ugości Real Valladolid. Ekipa Cesara Fariasa ostatnio miała mały kryzys ale chyba z niego wygrywając 4:0 przed meczem z Sevillą. Jedyną złą wieścią jest brak Sisiego, który pauzuje za kartki. Zapowiada się pasjonujące starcie.


Czeka nas najtrudniejszy mecz w tym sezonie. Jedziemy zagrać z Sevillą czyli absolutną czołówką ligi hiszpańskiej od dobrych paru lat. Nie zagra Sisi czyli nasz motor napędowy ale taka jest piłka i w pierwszym meczu bez niego musimy sobie radzić i wywieźć korzystny rezultat. Mam nadzieje, że te 4:0 po dwóch remisach i porażce jest dobrym prognostykiem.


Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Valladolid - Forma wraca? Zapowiedź Copa del Rey.
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 29, 2011, 17:16:07 »
no zapowiada sie na ciekawe spotkanie w pofinale Copa del rey, mam nadzieje ze uda ci sie pokonac Seville. a no i ladnie rozgromiles cordobe, oby tak dalej.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Valladolid - Forma wraca? Zapowiedź Copa del Rey.
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 29, 2011, 17:24:59 »
Będzie ciekawie z Sevillą, tym bardziej że forma wraca i po pogromie 4:0. Zespół znów wierzy w swoje siły.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Real Valladolid - Forma wraca? Zapowiedź Copa del Rey.
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 29, 2011, 20:09:14 »
nawet gdy ci się gorzej wiodło, to Xerez niespecjalnie się kwapił aby cię gonić. ale ważne że się odkułeś i pięknie, gładko 4-0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Real Valladolid - Rakitić fenomenalnym strzałem przybliża Seville do awansu.
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 29, 2011, 20:13:19 »
Półfinał Copa del Rey - 1 mecz

1:0

Rakitić (Fazio) 1:0 81'

Pierwszy mecz z Sevillą zapowiadał się emocjonująco ale Real Valladolid bez swojego motoru napędowego nie błyszczał. Mowa tu o Sisi, który nie zagrał z powodu zawieszania za kartki. Od początku strasznie wyrównana gra ale to goście doszli jako pierwszy to groźnego strzału. Jozefzoon uderzył z pola karnego na długi róg ale Palop świetnie to wybronił. Później dalej wyrównany bój ale tym razem Villar musiał pokazać na co go stać po strzale z główki Kone. W 81 minucie Rakitić uciszył swoim fenomenalnym strzałem fanów z Valladolid. Pomocnik Sevilli uderzył z 25-30 metra tak mocno i celnie, że Villar nie miał żadnych szans na obronę tego strzału. Kolejny taki strzał komputera w przeciągu trzech meczy. Do końca Real walczył dzielnie ale nie mógł się przebić przebić się przez świetną defensywę gospodarzy i mecz zakończył się wynikiem 1:0. Sevilla pojedzie do Valladolid bronić tej zaliczki ale Real jak zapowiada Cesar Farias na 100% powalczy do ostatnich minut. Kolejny raz przegrywam z Sevillą, już nie pamiętam, który ale Racingiem też z nimi dostawałem no i pierwszy mecz Rayo też dostałem. W rewanżu będzie mi strasznie trudno wbić im dwa gole nie tracąc żadnego.




Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Real Valladolid - Rakitić fenomenalnym strzałem przybliża Seville do awansu.
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 29, 2011, 20:40:21 »
Ach ta nieszczęsna Sewilla. Zawsze z nią masz problemy od kiedy pamiętam twoje kariery.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Valladolid - Rakitić fenomenalnym strzałem przybliża Seville do awansu.
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 29, 2011, 20:52:23 »
Nie możesz ograć Sevilli, to twoja wielka zmora. Znów mega strzał was załatwia. Myślę,jednak że w rewanżu powalczycie i coś zdziałacie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Valladolid - Rakitić fenomenalnym strzałem przybliża Seville do awansu.
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 29, 2011, 20:52:23 »