Autor Wątek: _Inter by Yascarr_ | TIM Cup 2. runda. Genoa ratuje remis w ostatnich sekundach!  (Przeczytany 21917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: _Inter by Yascarr_ | Inter przegrywa na Giuseppe Meazza! Van Gaal niezadowolony!
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 04, 2011, 11:23:29 »
no szkoda porazki z catania, ale takie rzeczy sie zdarzaja niestety w futbolu, a co dopiero w pesie!

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: _Inter by Yascarr_ | Inter przegrywa na Giuseppe Meazza! Van Gaal niezadowolony!
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 04, 2011, 12:38:23 »
Ach słabo zagrał Wesley jak  i cały zespół. Dużo strat i błedów, a Catania to bardzo trudny zespół do ogrania. Nie dziwie się irytacji Van Gaala, też bym się wkurzył.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: _Inter by Yascarr_ | Inter przegrywa na Giuseppe Meazza! Van Gaal niezadowolony!
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 04, 2011, 13:25:58 »
po wygranym w dobrym stylu meczu z Lecce nie spodziewałem się, że polegniesz z takim rywalem jak Catania. No ale tak to bywa. Holender ma rację, ma prawo być zezłoszczony na piłkarzy po takim meczu.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: _Inter by Yascarr_ | Inter przegrywa na Giuseppe Meazza! Van Gaal niezadowolony!
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 04, 2011, 16:19:13 »
Van Gaal Ma rację. Jedna porażka się nie liczy. Szkoda że Diego nie popisał się tym razem taką samą zwinnością jak wcześniej :)
" border="0

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: _Inter by Yascarr_ | Inter przegrywa na Giuseppe Meazza! Van Gaal niezadowolony!
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 04, 2011, 16:31:29 »

5. kolejka

Inter po dobrym meczu wygrywa 3:1!

    3:1    
 Inter                                    Palermo
42' Sneijder
43' Miccoli (k)
58' Stanković
88' Diego Milito


Składy:



Mecz zaczął się od ataków Interu. Kilka dobrych sytuacji zmarnowali m.in Eto'o i Diego Milito. W 48 minucie
Eto'o oddał potężny strzał zza pola karnego, ale tylko w poprzeczce. Do odbitej piłki dopadł Diego Milito, który
odegrał głową na 13 metr do Sneijdera, a ten silnym strzałem w środek bramki dał prowadzenie Interowi.
Radość jednak nie trwała zbyt długo, bo pierwsza akcja po wznowieniu z środka Palermo, dała im bramkę.
Miccoli minął obrońcę, i wyszedł sam na sam z Cesarem, bramkarz Interu sfaulował napastnika i sędzia wskazał
na 11 metr. Sam poszkodowany pewnie wykorzystał jedenastkę, kompletnie myląc Cesara. Do przerwy zatem
1:1. Na drugą połowę, trener Van Gaal postanowił wprowadzić swój nowy nabytek do gry, a więc Moutinho.
Zmienił Thiago Mottę. Portugalczyk zagrał przeciętnie, nie wyróżniał się niczym specjalnym, ale nie tracił też
w głupi sposób piłek.W 58 minucie Stanković trafił na 2:1. Rzut z autu, Sneijder podaje na pole karne do Eto'o,
ten przed bramkę do Stanković'a, a Serb wślizgiem pakuje piłkę do bramki.W 72 minucie podwójna zmiana w
drużynie Interu. Boisko opuścili Eto'o i Sneijder, a na ich miejsce odpowiednio Pazzini i Alvarez. W 88 minucie
dobre podanie od Chivu na 16 metr do Alvareza, a ten lekko musnął piłkę w pole karne, do futbolówki dopadł
Diego Milito i z zimną krwią wpakował ją do bramki ustalając tym samym wynik meczu. Genialna asysta Alvareza!



Man of the match


Dejan Stanković
Ocena 4.5
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 16:33:54 wysłana przez Yascarr »

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: _Inter by Yascarr_ | Inter lepszy od Palermo! Dwie bramki w 2 minuty!
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 04, 2011, 16:53:02 »
Wesley trafił fajnie, bo ostatnio coś nie błyszczał.Piękna asysta Alvareza, widać ma chłopak potencjał. Po słabym meczu z Catanią, teraz przyszedł dużo lepszy. Oby takich meczy było więcej.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: _Inter by Yascarr_ | Inter lepszy od Palermo! Dwie bramki w 2 minuty!
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 04, 2011, 17:53:17 »
Miałeś przewagę i musiałeś to wygrać chociaż bramka w  43 minucie trochę Cię podłamała. Alvarez błysnął w ostatniej akcji. Ciekawy piłkarz.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: _Inter by Yascarr_ | Inter lepszy od Palermo! Dwie bramki w 2 minuty!
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 04, 2011, 18:02:12 »
cieszy przebłysk Alvareza i wysoka skuteczność Milito i na dokładkę przebłysk Sneijdera. Wygrana z mocnym zespołem cieszy, tym bardziej, że mieli niewiele do powiedzenia.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: _Inter by Yascarr_ | Inter lepszy od Palermo! Dwie bramki w 2 minuty!
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 04, 2011, 19:14:10 »
Hmm..nic nie wspomniałeś o Gago, jak się spisał ?
Dobry mecz w twoim wykonaniu. Eto'o i Milito grają coś nie najlepiej. Mam nadziej, że to się zmieni choć ten drugi strzela bramki. Dobry mecz Alavareza, wykorzystał szanse od trenera. Moutinho może jeszcze się rozkręci.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: _Inter by Yascarr_ | Inter lepszy od Palermo! Dwie bramki w 2 minuty!
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 04, 2011, 19:49:52 »
Pod koniec pierwszej połowy musiało być ciekawie. 2 bramki w ciagu minuty ;D
Ważne że udało Ci się w drugiej połowie zdobyć jeszcze 2 bramki
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: _Inter by Yascarr_ | Inter lepszy od Palermo! Dwie bramki w 2 minuty!
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 04, 2011, 22:27:49 »
Po bardzo słabym mecz z Catanią w pięknym stylu pokonałeś Palermo :) Gdy Wesley trafił goście natychmiast wyrównali,lecz Ty nie złożyłeś broni i odniosłeś ważne zwycięstwo ;) Powodzenia w drodze po odzyskanie majstra ;)

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: _Inter by Yascarr_ | Inter lepszy od Palermo! Dwie bramki w 2 minuty!
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 05, 2011, 00:21:10 »

1. mecz fazy grupowej


Bardzo słaba gra Interu, Manchester wygrywa!

     1:0     
Manchester City                       Inter Mediolan 

45'+ Kun Aguero


Składy:



Mecz rozpoczął się od szturmu Interu na bramkę gospodarzy. Doskonałe strzały z dystansu Eto'o w fantastyczny sposób bronił Joe Hart. Młody Anglik był w tym spotkaniu nie do pokonania, bronił przepotężne strzały z kilkudziesięciu metrów, bez znaczenia, czy w okienko, czy po ziemi. Wydawało się, że do przerwy utrzyma się wynik 0:0, ale w ostatnich sekundach pierwszej części spotkania, doskonała akcję środkiem przeprowadził nowy nabytek The Citizen, Sergio Aguero, który minął 2 rywali i strzelił obok bezradnie interweniującego Julio Cesara. W przerwie boisko opuścił słabo grający Thiago Motta, pojawił się Moutinho, który po raz kolejny nie zabłysnął. Druga połowa była bardzo podobna Inter, nieudolnie rozgrywał akcje środkiem i oddawał dużo strzałów z dystansu, niestety Hart był w życiowej formię. W 66 minucie Sneijder zszedł z murawy, pojawił się Alvarezm który niestety zagrał beznadziejnie, stracił praktycznie wszystkie piłki, do tego mnóstwo niedokładnych podań sprawiło, że Van Gaal był zawiedziony. W 75 minucie pojawił się Giampaolo Pazzini, zmieniając fatalnie grającego Eto'o, niestety Włoch nie miał nawet okazji się pokazać, nie oddał nawet jednego strzału, wykonał jedno jedyne podanie. Mecz zakończył się wynikiem 1:0, Van Gaal był wściekły na piłkarzy.



W drugim meczu grupy D niespodzianka. NAC wygrywa na wyjeździe z Szachtarem.


Man of the match


Joe Hart
Ocena 5.0


« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2011, 19:22:03 wysłana przez Yascarr »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: _Inter by Yascarr_ | Kolejna porażka, tym razem w Lidze Europejskiej...
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 05, 2011, 00:23:22 »
No nowy nabytek City już szaleje :D. Grałeś dobrze w pierwszej połowie ale Joe Hart jest świetny i trzeba się natrudzić by go pokonać. Dominowałeś, strzelałeś ale nic z tego nie wyszło więc trener nie kryje złości.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: _Inter by Yascarr_ | Kolejna porażka, tym razem w Lidze Europejskiej...
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 05, 2011, 01:26:04 »

6. kolejka

Świetny mecz na Olimpico! Inter zgarnia 3 punkty!

     1:2     
  Juventus                                   Inter     

23' Diego Milito
76' Pazzini
86' Del Piero


Składy:



Inter wyszedł na to spotkanie w nieco zmienionym składzie. Na środku obrony zamiast Lucio zagrał Ranocchia, a na lewej stronie Yuto Nagatomo. Już w 23 minucie Inter wyszedł na prowadzenie. Znakomita piłka z głębi, na pole karne Stanković'a, do piłki dopada Diego Milito, który o kilka centymetrów ubiegł bramkarza Juve wślizgiem, 1:0! Do przerwy wynik się utrzymał, mimo kilku dobrych okazji Starej Damy. Inter w pierwszej części oddał tylko jeden strzał, który na dodatek wylądował w siatce. W przerwie Van Gaal zdjął z boiska fatalnie spisującego się Eto'o, jego miejsce zajął Pazzini. Murawę opuścił również bardzo słabo grający Maicon, zastąpił go Ivan Cordoba.W drugiej połowie gra Nerazzurri nie wyglądała za dobrze. W 63 minucie w miejsce Sneijdera pojawił się Coutinhoi to była genialna zmiana. Młody Brazylijczyk wniósł mnóstwo świeżości do gry, akcje Interu wyglądały o wiele lepiej. Philipe dwoił się i troił, był dosłownie wszędzie! Przeprowadził dwie świetne akcje, które mogły dać bramkę,niestety sytuacje marnowali Pazzini i Milito. W 76 minucie świetna piłka w tempo Stanković'a, Pazzini znalazł się w doskonałej sytuacji i na raty, ale pokonał Storariego. 86 minuta, dobra akcja Ekdala środkiem, wbiega w pole karne,spore zamieszanie, ostatecznie piłkę na 15 metr wybił Julio Cesar, ale dobrze ustawiony Del Piero trafił na 1:2.Podsumowując... Niezłe spotkanie Interu. Genialny występ Gago, który rządził w środku, był prawdziwą ostoją,większość akcji Interu przechodziła przez tego piłkarza. Wprowadzony Coutinho także dał popis na tle Juventusu.


Man of the match

Fernando Gago
Ocena 4.5
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2011, 19:21:17 wysłana przez Yascarr »

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013

Gago: Wreszcie udowodniłem, że byłem wart tych pieniędzy.

- Cieszę się, że, mogę grać w tak wspaniałym klubie. Od dziecka marzyłem, aby zostać piłkarzem Interu pracowałem na to całe życie. Mam tu mnóstwo przyjaciół, Cambiasso, Javier czy Walter Samuel. Trener szybko mi zaufał, często wychodzę od pierwszych minut. Dla mnie Louis van Gaal to najlepszy trener na świecie, jest bardzo wymagający, ale ma w sobie coś, co powinien mieć wybitny trener. W spotkaniu z Juventusem wreszcie udowodniłem, że byłem wart tych pieniędzy, które zapłacił za mnie Inter. Myślę, że z biegiem czasu będę grać coraz lepiej, wiadomo, że muszę się jeszcze przystosować do warunków któretu panują. Na razie jestem szczęśliwy, że mogłem udowodnić kibicom w dzisiejszym spotkaniu swoja klasę.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2011, 19:20:40 wysłana przez Yascarr »

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: _Inter by Yascarr_ | Świetny mecz z Juventusem! Gago zachwycony grą w Interze...
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 05, 2011, 10:28:46 »
Gago całkiem dobrze się spisuje w Interze. Bardzo dobrze Ci poszło z Juventusem, ja im rady nie dałem na wyjeździe. Dobra zmiana młodego Brazylijczyka, za kilka lat będzie wielka gwiazdą. Nie ma co się dziwić, Gago zadowolony w meczu.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: _Inter by Yascarr_ | Świetny mecz z Juventusem! Gago zachwycony grą w Interze...
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 05, 2011, 10:35:30 »
W lidze nie idzie rewelacyjnie bo ta wpadka w 4 kolejce ale szybko o niej trzeba zapomnieć. Widać że w 6 kolejce już zagrałeś swój futbol i wygrałeś z Juve 2:1 a Gago rozegrał fantastyczny mecz. Szkoda tej porażki z Man City ale to jest najtrudniejszy rywal w tej grupie i teraz będą łatwiejsi rywale. Teraz postaram się wpadać systematycznie. :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: _Inter by Yascarr_ | Świetny mecz z Juventusem! Gago zachwycony grą w Interze...
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 05, 2011, 14:08:30 »
Szkoda meczu z City, ale oni mają niesamowitego Harta na bramce, więc się nie dziwie.Aguero dobrze się zaaklimatyzował w City i zdobył decydującą dla nich bramkę.

Klasyk ligi włoskiej dla Interu, odwieczny rywal pokonany. Martwi mnie słaba gra Wes, czyżby był na wylocie.

Gago pokazuję, że pieniądze wydane na niego nie poszły w błoto.Gra dobrze w tym sezonie i oby grał tak częściej.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: _Inter by Yascarr_ | Świetny mecz z Juventusem! Gago zachwycony grą w Interze...
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 05, 2011, 14:11:25 »
1. Mecz z City.
No widać że pieniądze wydane na Kuna spłacają się szejkom. Ale jak bramkarz zostaje najlepszy na boisku to musi cos znaczyc,

2, Mecz z Juve

Ach ten Alex, mogło być ładnie do 0 ale weteran pokazał że gra cały czas na wysokim poziomie.
Jak chyba kiedys pisałem , Gago poszedł do ukochanego klubu i przykłada się jak nigdy do treningu
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: _Inter by Yascarr_ | Świetny mecz z Juventusem! Gago zachwycony grą w Interze...
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 05, 2011, 14:24:50 »
Gago dostąpił marzenia i się spłaca. brawa dla niego za determinację. zwyciestwo z Juve cenne, choć do końca nie było pewne. Aguero kosztował aż 38 mln Ł, także coś wartać musi i ci odebrał 3 pkt.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: _Inter by Yascarr_ | Świetny mecz z Juventusem! Gago zachwycony grą w Interze...
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 05, 2011, 14:24:50 »