Autor Wątek: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!  (Przeczytany 30742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 04, 2011, 19:45:50 »
Cyt:*"Wiele osób pytało nas o możliwość kontroli drużyn komputera. W tamtym roku nie było na to czasu, ale... w finalnej wersji PES12 będzie taka możliwość"
Po co to komu?
nie pamiętam jak jest w PES11 ale wydaje mi się, że to jest to, że np. grasz Lige Mistrzów a wpadnie kumpel i w każdej chwili możesz wejść w opcje i przełączyć go jako drużynę przeciwnika

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 04, 2011, 19:57:40 »
A to dobra opcja:]

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:58:02 »
Tez zauwazyliscie na gameplay'u jakby PES był szybszy? tzn szybsze tempo.. czy tylko mi sie tak wydaje ?:D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 04, 2011, 21:11:45 »
Tez zauwazyliscie na gameplay'u jakby PES był szybszy? tzn szybsze tempo.. czy tylko mi sie tak wydaje ?:D
Zawodnicy nie są już tacy sztywni, to i tempo się zwiększyło... ;)
" border="0" border="0

Offline bolekrulez

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2008r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 04, 2011, 21:26:07 »
Chciałbym by były jeszcze poprawione 2 rzeczy...
1. Fizyka piłki podczas odbić od słupka czy poprzeczki (piłka lecąca pod kątem w poprzeczkę, potrafi się odbić w innym kierunku niż powinna...)
2. Automatyczne wyjścia bramkarza do prostopadłych piłek przeciwnika
Bolek

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 04, 2011, 21:29:52 »

2. Automatyczne wyjścia bramkarza do prostopadłych piłek przeciwnika

wychodzenie bramkarza jak gralem w BAL bylo czeste...aczkolwiek nie zawsze :) zarowno po mojej stronie jak i komputera :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 04, 2011, 21:58:35 »
^ To zajebiście, czekałem na to!!! ::)
" border="0" border="0

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 04, 2011, 22:03:38 »
Panowie to tylko gameplay, w dodatku jacyś amatorzy grali hehehehe..

Mocno w to wierzę, że PES w tym roku zaskoczy nas i okaże się grą wybitna :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

budzikwn

  • Gość
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 04, 2011, 22:31:59 »
Po wykupieniu przez EA Sports programistów PESA ,konami cierpi , ta bramka zlatana to jakies dno ( wiadomo to jeszcze nie wersja finalna itd ) . Fifa chyba bedzie znow lepsza i to chyba głownie z tego powodu.
Stety ,niestety ale gra to nie nazwa i marka ,ale ludzie którzy ja robią .
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 22:39:11 wysłana przez Budzik »

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 04, 2011, 22:38:05 »
Po wykupieniu przez EA Sports programistów PESA ,konami cierpi , ta bramka zlatana to jakies dno ( wiadomo to jeszcze nie wersja finalna itd ) . Fifa chyba bedzie lepsza  jak dwie poprzednie częsci proevo ,to chyba głownie z tego powodu.
Stety ,niestety ale gra to nie nazwa i marka ,ale ludzie którzy ja robią .

w tym roku cos mi sie wydaje, ze jednak PES bedzie lepszy !!!!! :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

budzikwn

  • Gość
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 04, 2011, 22:43:14 »
w tym roku cos mi sie wydaje, ze jednak PES bedzie lepszy !!!!! :)

Taaa ,konami zamiast poprawiać błędy to dodaja co roku jakies nowosci ( mniej lub bardziej przydatne) niczym fifa sprzed kilku lat.
fifa 2010 i 2011 roznia sie praktycznie detalami , konsekwentnie udoskonalaja gre , w tym roku bedzie raczej podobnie.

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 04, 2011, 22:49:07 »
Taaa ,konami zamiast poprawiać błędy to dodaja co roku jakies nowosci ( mniej lub bardziej przydatne) niczym fifa sprzed kilku lat.
fifa 2010 i 2011 roznia sie praktycznie detalami , konsekwentnie udoskonalaja gre , w tym roku bedzie raczej podobnie.

kiedys w fife gralem.. praktycznie od 1999 do 2008 non stop fifa... potem wlaczylem pes'a 2009 i czulem kolosalna roznice:) i jaki pes by nie byl (mial pare bledow, bugi itp) to wydaje mi sie gra lepsza pod wzgledem grywalnosci... jak gra sie w pesa to czuje kazdy balans ciala gracza.. kazde uderzenie... kiedy przy fifie czulem sie jakbym gral w szachy... takie mam odczucia

od kiedy gram w pesa to najwiekszy skok zauwazylem z 2009 na 2010 tu byl przelom moim zdaniem... 2011 dla mnie stal troche w miejscu.. i wlasnie wydaje mi sie, ze teraz bedzie kolejny przelom u konami.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 05, 2011, 12:50:08 »
 Jak w każdej nowo powstającej kolejnej odsłonie PES .....  zawsze towarzyszyły gorące rozmowy. Zwolenników i przeciwników poszczególnych elementów gry, spotykaliśmy na każdym forum poświęconym tej grze. Omawiany gameplay z PES 2012 też ukazuje tych zauroczonych grą jak i tych którzy dopatrują się bugów i niedociągnień. Niestety ktoś już kiedyś powiedział że piłka wirtualna nigdy nie będzie taka jak ta z zielonych muraw znanych nam stadionów. Nie miej jednak twórcy gier starają się aby gracz poczuł to coś co powoduje że chętnie wracamy do tej gry.
 Nie ma co ukrywać że PES od dawna ma swój klimat którego pozazdrościć może jego słynny komercyjny konkurent. Niestety po obejrzeniu omawianego i zresztą krótkiego gameplay`a, trudno wywnioskować czy gra będzie powalać na nogi czy będzie tylko odkurzoną grą z kilkoma dodatkami bawiącymi tylko oko, nie wnoszącymi nic do gry. Zatem przeanalizujmy ten krótki filmik.
  Wiadoma rzecz to podniecenie każdego pesmaniaka tuż po kliknięciu na filmik. Każdy oczekuje czegoś co sprawi że z zachwytu spłyną mu tatuaże. Pierwsza scena i widzimy odsłonę stadionu z ruchomej spidercam kamery. W dole widać jak któryś z zawodników „bada” stan murawy i to pierwsza fajna animacja. Zaraz potem ujęcie w katakumbach stadionu i czujemy się przez chwile jak w PES 2011, ale nie dajemy się zniechęcić i czekamy na dalsze sceny. Ujęcie wychodzących zawodników na płytę boiska wzbogacają kolejne nowe animacje takie jak ruch kamery czy brawa podejrzewam stewarda przy linii boiska. Pierwsza akcja lewym skrzydłem i faul. Na pierwszy rzut oka wszystk to wygląda „drewniano” żeby nie ująć rasiakowo. Najlepiej wyłączyć sobie dźwięk i zobaczyć sam ruch zawodników, wtedy bardziej wyostrzamy sobie zmysł wzroku. Zauważamy od razu ciekawe kolejne animacje buntujących się zawodników, którzy się tradycyjnie nie zgadzają z decyzją sędziego. Odnoszę wrażenie że im dłużej oglądam biegających zawodników po boisku, widzę jakby biegali w pampersach. Bardzo zniekształcone spodenki i sylwetki sprawiają takie a nie inne wrażenie. W 34 sekundzie materiału niestety pojawia się to co drażniło mnie w Pes 2011, ta niemoc opanowania piłkarza którym się aktualnie steruje. Widać jak piłka opuszcza pole karne i zawodnik z przeciwnej drużyny biegnie by posłać bombę z pierwszej piłki a „nasz” zawodnik biega wokół miejsca akcji jakby motyli szukał albo go wcześniejszy pampers zaczął uwierać. Natomiast ciekawą paradą pokazał się  Casillas. Kolejną mocno się rzucającą się w oko akcją to akcja z 41 sek materiału. Ozil podaje do Marcelo i zbiega do środka stając tuż przy „żelmenie” . I tak stoją obaj jak dwa słupy animowane w te same strony. Czysty chwilowy taniec synchroniczny.  Zaraz po tym Ronaldo oddaje celny strzał i o mało nie trafia przy tym w kolegę z drużyny który nie wiem, albo blokuje obrońce albo po prostu stoi na linii strzału i nie zamierza zejść podczas jego oddawania. Realizator po tej akcji pokazuję celebrowanie bramki przez Ronaldo i co rzuca się nam w oczy??
Niestety niby bogatsza ale jak paradoksalnie słabsza animacja kibiców. W tle widać przech identycznych gości którzy w tańcu synchronicznym wykonują ruch ręką jak gdyby ciągnęli sznurek od starej spłuczki w szalecie miejskiej. Widok żenada. Kolejna słaba akcja to szturm Ibry na bramkę Realu i w ostatniej fazie odpuszczenie sobie całkowicie odebrania w/w napastnikowi przez Ramosa. Przy takich wypadkach konami po prostu nie wyrabiam finansowo na pady. Możemy zachwycać się nowościami realizatorskimi i powtórkami no ale filmy to sę na Ipla bądź Youtube ogląda. Tu się panowie gra i to powinno nas zachwycać a nie zniechęcać. Boli też że siatki nie chodzą jak powinny. Po strzale Ibry w okolicach 1.50 min, siatka wraca do stanu poprzedniego jak w matrix. Przy faulu na Rooneyu w powtórce widać (3.10min) znowu przenikanie przez nogi, a jeśli dobrze pamiętam to miało być zlikwidowane i poprawiony system kolizyjny. Żeby dalej to pociągnąć proszę zauważyć w 3.25 min jak w tle operator ze stadycam przenika przez sędziego. Niby to ma być bajer dla oka w nowej odsłonie PES 2012 no ale niestety staje się wyraźnym bugiem.
 W każdym bądź razie każdego pesmanika który co roku wyczekuje na coś co zwali go z nóg i jednocześnie zamknie dzioby napinaczą konkurencyjnej kopanki, może znowu spotkać niesmak. Oby tak się nie stało czego Wam i sobie życzę.

Pozdrawiam KapRal 

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 05, 2011, 13:40:52 »
No kapRal recenzja hoho nastukałeś niezle :D ale powiem Ci, ze zarowno PES jak i FIFA to gry bardzo dobre juz bez podzialu na gusta i gusciki... co laczy obie gry? ze tak naprawde nigdy idealne nie beda.. jesli chcemy miec wrazenia z pilki to sami wybiegnijmy na boisko, albo pojdzmy na prawdziwy mecz..:) trudno po gameplay'u oceniac gre... widzisz filmik z youtube = grafika odstaje od rzeczywistosci... nastepna rzecza jest fakt, ze gracze co grali w tym gameplay'u nie byli jacys wybitni, nie oszukujmy sie... kto jest dobry w pesa i ma wyyebany poziom to gra bedzie sama w sobie miala lepszy urok, niz jakby mial grac totalny amator...

i wlasnie teraz przedstawie Ci te Twoje "sekundy" i "momenty"

1. 34 sekunda...pilka opuszcza pole karne... ja mysle, ze gracz po prostu w celu odebrania pilki, lub jej zgarniecia przytrzymywal przycisk STRZALU (chyba kazdy wie ze jak przytrzymuje sie STRZAL (bez pilki) to zawodnik automatycznie sam goni za pilka) i tak bylo tutaj... to co opisales to nie wynik bledu w grze... tylko sterowania przez gracza:)

2. 41 sekunda... odnioslem podobne wrazenie... ale zauwaz, ze w nowym pesie sa lepsze systemy tj. wychodzenie na wolne pole.. mozliwosc wyboru gracza ktory ma wybiegac.. komputer tez automatycznie wybiega nawet i bez tego... zauwaz tez ze GRACZ sam o tym zdecydowal, ze poszedl z pilka na inna pozycje.. potem sie wymienili podaniami... i moim zdaniem nie jest to blad w grze.. czyli tak jak wyzej.. zagranie GRACZA:) a kolega z druzyny co stoi przy obroncy, to prawdopodobnie napastnik.. i logiczne, ze bedzie stal przed obronca, aby nie bylo spalonego:) poza tym poprawiono krycie graczy (co miales zapewne mozliwosc zobaczenia na filmikach..bodajze cos "marking..bla bla bla nie pamietam dokladnie teraz - mniejsza o to)

3. Masz zarzuty do grafiki... a ja powiem tak... mnie widownia srednio interesuje tak naprawde... juz wole miec dobra grywalnosc na boisku, niz wyyebana grafike na trybunach.. zauwaz, ze im wiecej "dodatkow i animacji" tym wieksze wymagania sprzetowe bylyby zapewne... = mniej klientow :) nikt nie jest glupi na tyle aby przesadzac z grafika a tym samym pozbawiac klienteli :)

4. Szturm Ibry... rowniez jak nieco wyzej napisalem... to jest wynikiem GRACZA i szczescia cala ta akcja :)

5. Przenikanie przez zawodnikow... tu masz racje faktycznie jest przenikanie...lecz jakbys grał na ich miejscu to watpie abys zwracal na to uwage.. watpie, ze chcialoby Ci sie powtorki TAKIE ogladac:) wiadomo bugi beda tak jak w psie tak i w fifie :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 05, 2011, 13:46:45 »
fifa 2010 i 2011 roznia sie praktycznie detalami , konsekwentnie udoskonalaja gre , w tym roku bedzie raczej podobnie.
jakimi detalami,10 w porownaniu do 11 to bylo najwieksze go*no jakie widzialem
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 05, 2011, 13:50:12 »
Nie wiem jak wy, ale mi się podoba i Fifa, i Pes
choć teraz w pesa jeśli gram to w wersje 6-2009, bo 2010 i 2011 to największe klapy spośród wszystkich pesów :(

Budzik - ale mówisz chyba o konsolach, bo na kompach fifa 10 i fifa 11 to ogromna różnica, z tego co wiem fifa 12 będzie super, dość dużo nowości, a pes 2012 hmmm, zdaje mi się że dość podobny do 2011 co mi niezbyt pasuje :/
" border="0

budzikwn

  • Gość
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 05, 2011, 13:56:15 »
na konsolach ,tak tak.

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 05, 2011, 14:06:42 »
na konsolach ,tak tak.
a no chyba ze tak :D
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 05, 2011, 14:10:43 »


Tu nie chodzi by zażycie bronić pesa bo ja tez nieraz z kumplami toczyłem boje która gra lepsza gra, stawiając wszystko na PES. Nie wiem czy dbre jest określenie wina gracza, bo to właśnie gracz ma mieć władze nad tym co na boisku a nie automat ma mu krać pomysł z głowy poprzez linio zapisane zachowania. Wiem że otoczka typu trybuny czy kamerzyści to tło do gry  no ale niech będzie dobrym tłem a nie mozno się rzucającym badziewiem. Odnośnie "kolega z druzyny co stoi przy obroncy, to prawdopodobnie napastnik.. i logiczne, ze bedzie stal przed obronca, aby nie bylo spalonego:)"  to zgadza się tyle czemu on nie usiłuje uciekać z lini strzału choćby odciągnąć obrńce. Masz racje co do tych automatycznych zachowań komputera no ale niestety myśle że konami dąży tego aby gracz czuł  pełną władzę nad grą, by czuł to co robi i robił tak jak czuje

on nie ucieka z linii strzalu bo akcja dzieje sie na tyle szybko i na malej przestrzeni, ze tylko cieszyc sie tym ze pilka znalazla sie w bramce:)

Niestety? to wlasnie dobrze, ze konami dazy do pelnej wladzy gracza nad gra:)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 05, 2011, 14:51:05 »
Dobra polemika z Tobą, równie mógłbym upierać się że powinien odskoczyć albo napierać na obrońce. To już losowo konami  wykonuje takie a nie inne zachowanie na automacie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2012 nowy gameplay i screeny + nowe licencje!
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 05, 2011, 14:51:05 »