Autor Wątek: PES 2012: Król powrócił??  (Przeczytany 32839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 24, 2011, 12:27:06 »
Poczytajce mnie. Ja zawsze byłem fanem fify do 2009 roku. Bo pes w porównaniu z Fifą wymiatał. Gamepay w fifie był schematyczny w 2007,08,09 taki sam. Wiec nie bylem antyfanem Pesa. Grałem w to co było lepsze. Bo na tym to polega. Nie bejdzide slodzil fifie jak bedzie słaba ani nie bede slodzil Pesowi tylko dlatego ze jestem ich fanem. W tym momencie niezaprzeczalnie lepszą grą jest Fifa. Co do pesa nie podoba mi sie bardzo dużo. Zwłaszcza to ze dodają piękne trailery a gra się nie zmienia. Zachowanie bramkarzy jest dramatem jezeli ja ide sam na sam a on czeka w ktory rog mu strzelę nawet nie wyjdzie. To jak bramkarze zamiast na pilke bokiem rzucają się na brzuch. Bardzo drażni mnie również bieganie. W Fifie wygląda to bardzo płynnie nie ma naglej zmiany  biegu jak to ma w pesie. Lecz jest to płynnie. W Fifie widac walke. Podkreslam nie jestem fanem Fifiy. Jestem fanem doibrej kopanki na konsole i PC. Bo Fifa ta z konsoli nie wiele rozni sie od tej z PC bo w domu mam to i to wiec dobrze wiem. Podsumowując mój monolog. Wy "co niektórzy" fani Pesa. Zainstalujcie sobie Fife i spójrzcie obiektywnie nie jako fan Pesa. Zagajcie z 10 meczów i wyciagnijcie wnioski. A smarowanie i słodzenie Pesowi a co za tym idzie biegnięcie do lokalnego empiku po grę. Tylko dlatego ze jestem fanem Pesa. Do niczego nie prowadzi. Bo nie moobilizuje to Konami do robienia dla nas leposzego produktu!

wlasnie POCZEKAJMY na demo fify :) nie ma co smarowac i chwalic pod niebiosa czegos czego nie ma jeszcze:)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline makabra1988

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location: N.M.L
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2011r.
  • only Milan ...
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 24, 2011, 13:30:44 »
Dziwne gdy w lutym byłem w Empiku w Iławie w galerii Jeziorak, szukałem pesa po całym sklepie(tzn. jego części z grami) i jakoś nie mogłem go znaleźć więc podszedłem do kasy i zapytałem się kasjerki czy jest gra Pro Evolution Soccer 2011 na co odpowiedziała mi, że tak seria gier została wycofana z Empików w całym kraju. Jak znajdziecie do dajcie znać bo szukałem na stronie i jakoś pesa niewidziałem ;p

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę.

— Muhammad Ali

Offline szymonk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 24, 2011, 14:04:00 »
Przeczytałem kilka ostatnich zdań zapowiedzi, zaśmiałem się pod nosem i uznałem, że nie ma sensu czytać reszty. Od razu widać, że tekst został napisany przez fanboja serii PES. Lepiej twierdzic że FIFA jest dla dzieci niż pograć trochę bez asyst na Legendarnym, co nie? PES nie jest wcale dużo trudniejszy niż FIFA. W PES 2012 nie miałem większych trudności z konstruowaniem akcji na Top Player i gdyby nie bramkarze-kretyni, może nawet bym wygrywał mimo że ne grałem w jedenastkę.

Krótko mówiąc: ta zapowiedź jest napisana przez fanboja dla fanbojów. I tak w tym roku znowu lepsza będzie FIFA.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 24, 2011, 14:34:01 »
W PES 2012 nie miałem większych trudności z konstruowaniem akcji na Top Player i gdyby nie bramkarze-kretyni, może nawet bym wygrywał mimo że ne grałem w jedenastkę.
no właśnie skoro Ci tak bez trudności szło to powinieneś nastrzelać bramek :) bo bramkarze wpuszczają co się da :P

Lepiej twierdzic że FIFA jest dla dzieci niż pograć trochę bez asyst na Legendarnym, co nie? PES nie jest wcale dużo trudniejszy niż FIFA.
Gra z komputerem... najważniejsza i najlepsza w takich grach jest gra z żywym przeciwnikiem czy to przy jednym kompie czy po sieci. W fife nie pograsz za dużo w ligach w Polsce bo ich praktycznie brak. Chyba że w kóńcu ktoś mnie oświeci bo do tej pory zawsze jak o tym aspekcie piszę to nikt się nie odezwie :D

a na online co Ci da gra bez asyst? utrudni może, i to mega, bo wszyscy przeciwnicy będą grali z asystami i idealnie podawali piłkę. (piszę o 11 bo 12 jeszcze w żadną z tych gier nie zagrasz na online.

Niestety w pes12 też teraz te asysty wprowadzili, od razu je wyłączyłem bo nie da się z nimi grać ładnych akcji, tylko takie jak komputer chce.

pogram w PES z żywym przeciwnikiem, to ocenię i wyrobię sobie zdanie, bo gra ze sztuczną inteligencją nigdy mnie nie cieszyła.
W fifę też może mi sie uda z kimś zagrać :) w 11 grałem i bardzo się zawiodłem.

Offline szymonk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 24, 2011, 15:02:04 »
no właśnie skoro Ci tak bez trudności szło to powinieneś nastrzelać bramek :) bo bramkarze wpuszczają co się da :P
Muszę po portu popracować nad celnością. Często też strzelam trochę nad ziemią co bramkarzom nie sprawia tak wielkiego problemu. Bramkarze dosyć dobrze wyjmują górne piłki, a gdy leci lekki strzał po ziemi, kładą się zamiast szybko interweniować >:(

a na online co Ci da gra bez asyst? utrudni może, i to mega, bo wszyscy przeciwnicy będą grali z asystami i idealnie podawali piłkę. (piszę o 11 bo 12 jeszcze w żadną z tych gier nie zagrasz na online.
To jest właśnie problem w FIFIE, który skutecznie psuje frajdę z gry online. Koleś stosuje ping-pong pass a ty nie możesz nic zrobić. W FIFIE 12 chyba to poprawili.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 15:06:28 wysłana przez szymonk »

Offline piotrstce

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 272
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Forza Parma !!!!
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 24, 2011, 15:16:43 »
no właśnie skoro Ci tak bez trudności szło to powinieneś nastrzelać bramek :) bo bramkarze wpuszczają co się da :P
Gra z komputerem... najważniejsza i najlepsza w takich grach jest gra z żywym przeciwnikiem czy to przy jednym kompie czy po sieci. W fife nie pograsz za dużo w ligach w Polsce bo ich praktycznie brak. Chyba że w kóńcu ktoś mnie oświeci bo do tej pory zawsze jak o tym aspekcie piszę to nikt się nie odezwie :D

jaja se robisz? scena fify jest 100 razy większa od sceny Pes gdzie tak naprawdę istnieje tylko jedna sensowna liga czyli pesleague...
lig jest co niemiara i to z różnymi atrakcjami ...

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 24, 2011, 15:36:39 »
piotrstce racja, co więcej, ostatnio na stronie I.S.nline zaproponowano coś takiego - przeczytajcie: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" border="0" border="0

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 24, 2011, 16:19:13 »
Czy to temat Fify? Płaczki wypier*alać na fora fify...

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 24, 2011, 16:21:47 »
jaja se robisz? scena fify jest 100 razy większa od sceny Pes gdzie tak naprawdę istnieje tylko jedna sensowna liga czyli pesleague...
lig jest co niemiara i to z różnymi atrakcjami ...
tylko pesleague ? to nieźle masz. na pesleague gra się 1-2 sezony na rok, gdzie na innych stronkach masz sezon na 1,5 miesiąca i po tygodniu następny :) jest mniej oszustów, wychodzących, lagujących (też dlatego że mniej graczy ale lepiej mniej a uczciwych niż więcej a rozwydrzonych. dobre są tutaj puchary czy turnieje dnia :)

dobrze zrobionych lig fify szukając w google znalazłem aż... jedną w porywach do dwóch na upartego :) powtarzam - dobrze zrobionych z ludźmi którzy tam faktycznie to organizują, pilnują i jakoś to działa, reszta jak wchodziłem to albo nikt się nie zapisał, albo po kilku meczach same WO. także pokaż mi 2-3 stronki gdzie fifa działa sprawnie z ligami i pucharami od dłuższego czasu :) może być na priv żeby tutaj nie spamować wątku.

Dodam że szukałem tych lig po to, żeby zastanowić się nad przejściem od 12 na fifę jeżeli dobrze by mi się w nią grało.

piotrstce racja, co więcej, ostatnio na stronie I.S.nline zaproponowano coś takiego - przeczytajcie: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
no szkoda że chyba nie wystartowała po dwóch miesiącach od newsa :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 16:28:37 wysłana przez kdetys »

Offline Visca_El_Barca

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.07.2011r.
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 24, 2011, 16:34:50 »
Co dla niektorych co by KONAMI zrobilo to i tak bedzie zjebane , do du*y itd

Zjebani bramkarze ?  Cytat " Nie moge na to patrzec jak puszczaja takie [cenzura] " - To zamknij oczy ....
Co moze najbardziej wqrwiac ? Zdania " PES 2012 nie rozni sie nic od PES 2011 ".  Trzeba byc takim debilem zeby nie widziec  roznicy  ? Jest to przedwczesne demo a wiekszosc juz pisze ze to gniot ..... Ciekawo jak by EA dalo tak wczesnie demo Fify z 70 -80 % kodu gry ciekawo ile by bylo tam bugow. Czemu EA nie odwazy sie na taki krok ?









Offline miko_pes

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.10.2010r.
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 24, 2011, 16:52:57 »
Powrót króla to za dużo, ale na pewno gra się przyjemniej niż w 8, 9, 10, 11, demo zazwyczaj jednak znacznie różni się od oryginału więc poczekajmy. Co do oceny dema, to jest nieźle, da się szybko i składnie przeprowadzić akcję, nie rażą błędy z 11 jak ciulate przyjęcia i gra obok lini (teraz można na metrze się przeciś koło lini bocznej) więc jest lepiej wg MNIE oczywiście, ja tam się cieszę że jest lepiej, a nie gorzej bo bywało już różnie z konami... więc nie narzekać uczyć się defensu i mieć nadzieję żę poprawią jednak grę bramkarzy, aczkolwiek im więcej się gra to jest to do ogarnięcia :) jest lepiej, a to już dużo :-d

Offline kosioraldo

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 123
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2011r.
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 24, 2011, 16:59:57 »
Przecież to **bane debile piszą, TO JEST 80% kodu a oni oceniają to jak pełna wersje, nie podoba się to wio grać w FIFE 80% ciekawe co to by był za bubel :P

Offline Orion99

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 24, 2011, 17:05:33 »
Co dla niektorych co by KONAMI zrobilo to i tak bedzie ****ane , do du*y itd

****ani bramkarze ?  Cytat " Nie moge na to patrzec jak puszczaja takie [cenzura] " - To zamknij oczy ....
Co moze najbardziej wqrwiac ?

Akurat ocena bramkarzy jest całkowicie adekwatna do tego co się dzieje na boisku. Śmiem twierdzić, że gdyby była hokejowa opcja zastąpienia bramkarza zawodnikiem z pola, to ilość traconych goli zwiększyła by się tylko nieznacznie o ile w ogóle by się zwiększyła.
Za to cała reszta jest dobra, albo bardzo dobra, aczkolwiek w PES-ie wersja demo potrafi się mocno różnić od wersji gotowej, niekoniecznie na korzyść. Jestem absolutnie pewny że zajdą zmiany w sędziowaniu (prawdopodobnie na minus), w strzałach (tutaj nie wiem czy na plus, czy na minus), oraz usprawnią bramkarzy (z całą pewnością na plus, bo tego co jest nie da się bardziej zepsuć)

A propos tych, którzy ciągle piszą co można zrobić z FIFĄ mam pytanie - czy grają na co dzień w trybie Legendary z manualnymi podaniami? Bo jeśli nie, to jaki sens o tym mówić?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 24, 2011, 17:35:24 »
no szkoda że chyba nie wystartowała po dwóch miesiącach od newsa :)
"Chyba"... :) Chociaż nawet "jakby", to sama inicjatywa na stronie PES'a, jest... Dokończ sobie sam... ;)
" border="0" border="0

Offline piotrstce

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 272
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Forza Parma !!!!
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 24, 2011, 22:59:33 »
Przecież to **bane debile piszą, TO JEST 80% kodu a oni oceniają to jak pełna wersje, nie podoba się to wio grać w FIFE 80% ciekawe co to by był za bubel :P
tylko właśnie debile jak Ty nie mogą zrozumieć że CI co krytykują lub zachwalają właśnie oceniają ten materiał który dostali do testowania czyli jedyne dostępne demo... jeśli wyjdzie następne to będziemy oceniali następne demo i zobaczymy czy coś poprawią bo wiemy że różnie z tym bywa....nieraz jest lepiej nieraz zostaje tak jak było...

Etir

  • Gość
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 25, 2011, 10:29:12 »
beka, jak nie wiem hahaha. dawac dalej kolejne posty dyskusji, jazda xDD. A ziomek co napisal, ze nie ma dobrych lig Fify w PL ma Oscara odemnie, spoko fajnie pzdr haha.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 25, 2011, 11:07:32 »
beka, jak nie wiem hahaha. dawac dalej kolejne posty dyskusji, jazda xDD. A ziomek co napisal, ze nie ma dobrych lig Fify w PL ma Oscara odemnie, spoko fajnie pzdr haha.
piszę na różnych tematach, ale nikt! nie podał mi jeszcze ani jednego linku do jakiejkolwiek stronki z ligą fify :) ja szukałem znalazłem jedną dobrą, a że nikt z was cwaniaczki fifowi tylko się śmiać potraficie ale podać mi linki mimo że proszę o to już od dłuższego czasu to nie ma komu... :D  przeczytałeś moją wypowiedź, tam też jest napisane że zapraszam na priv z linkami :) ja ciągle na kogoś z funboyów fifki czekam, ale jakoś nie ma odważnych do pochwalenia się i zachęcenia mnie tym do fify (bo może wcale nie ma się czym chwalić)

a bez dobrych lig i pucharów online to fifa królem nigdy nie będzie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2011, 11:14:51 wysłana przez kdetys »

kokus98

  • Gość
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 25, 2011, 15:09:55 »
Mam nadzieje es_sabbi,że nie cisnąłeś za bardzo tych Niemców  ::) ;D.

Offline Anelka39

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 145
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2008r.
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 25, 2011, 15:17:09 »
piszę na różnych tematach, ale nikt! nie podał mi jeszcze ani jednego linku do jakiejkolwiek stronki z ligą fify :) ja szukałem znalazłem jedną dobrą, a że nikt z was cwaniaczki fifowi tylko się śmiać potraficie ale podać mi linki mimo że proszę o to już od dłuższego czasu to nie ma komu... :D  przeczytałeś moją wypowiedź, tam też jest napisane że zapraszam na priv z linkami :) ja ciągle na kogoś z funboyów fifki czekam, ale jakoś nie ma odważnych do pochwalenia się i zachęcenia mnie tym do fify (bo może wcale nie ma się czym chwalić)

a bez dobrych lig i pucharów online to fifa królem nigdy nie będzie

Po co ligi jak masz w fifie mistrzostwa wirtualnych klubów (od 12, 11vs11), teraz wejdą sezony online, fifa football club. Z lig to tylko efife znam.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2011, 15:40:56 wysłana przez Anelka39 »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 25, 2011, 16:35:12 »
Szukam ludzi do organizacji turnieju PESA 2012. Chce, żeby było tego jeszcze więcej! Aby Polska scena była jeszcze większa!

Chętni pisać na priv!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2012: Król powrócił??
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 25, 2011, 16:35:12 »