Autor Wątek: FIFA 12-wątek o grze.  (Przeczytany 52733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Abismail

  • Gość
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #140 dnia: Grudzień 05, 2011, 19:27:47 »
A jak pad od ps2 się zwie?

Offline mcizdek

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 70
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2009r.
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #141 dnia: Grudzień 08, 2011, 17:39:37 »
Panel sterowania -> Drukarki i inny sprzęt -> Kontrolery gier
Tam wyświetli się nazwa pada, którą należy wpisać.

Abismail

  • Gość
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #142 dnia: Grudzień 09, 2011, 21:32:00 »
Dzięki, spróbuje jak będę miał możliwość.  :P

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #143 dnia: Grudzień 10, 2011, 18:13:34 »
jak tam wasza gra? napiszcie może kim gracie jak wam idzie i jakie zrobiliście transfery ;) no to ja zacznę :D

gram BVB. Pierwszy sezon bo wcześniej grałem jedną karierę i doprowadziłem ją do 4 sezonu i zacząłem teraz Borussią. Zajmuję 2 miejsce ze stratą 6 punktów do Bayernu Monachium. Jestem dwie kolejki po transferach zimowych. W zimowym oknie nikogo nie kupiłem. Do klubu przed sezonem dołączyli: Rui Patricio (Sporting Lizbona),Branislav Ivanović (Chelsea) i w składzie mam jednego juniora a dwóch siedzi na ławce. Sprzedałem Hummelsa (--> Manchester City 34 mln), Barriosa (--> Chelsea 32mln) Da Silva (--> Espanyol 1 mln) Grosskrotz (Bordeux chyba 8 mln za niego wziąłem) a na wypożyczeniu jest Leitner i Dynamo Moskwa. Barriosa sprzedałem bo w zyciowej formie jest Lewandowski który strzelił w tym sezonie już 24 bramki. Zgłaszało się po niego Napoli i Blackbourn, ale chce go zatrzymać przynajmniej do końca sezonu :) Oto moja wyjściowa 11:
Rui Patricio
Piszczek-Subotić (c)-Ivanović - Owomoyela
       Gundogan - Bender
Goetze - Pesković (junior) - Błaszczykowski
       Lewandowski

Abismail

  • Gość
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #144 dnia: Grudzień 10, 2011, 19:58:42 »
Ja gram aktualnie karierę piłkarza, w 2 meczach towarzyskich 8 bramek strzeliłem i będę stopniowo zwiększać poziom trudności gry. 1 mecz gdzie 5 goli strzeliłem to grałem na amatorze, 2 w którym 3 to na amatorze i już w tym poziomie mam problem z kiwnięciem. Jedyna kiwka jaką znam to markowanie strzału. Możecie mi pomóc bo kiwać się nie umiem? Gram na ps2 padzie.

P.S
W folderze GAME w pliku buttonData.ini musisz dodać nazwę swojego pada -> AddAlias "NazwaTwojegoPada"
Panel sterowania -> Drukarki i inny sprzęt -> Kontrolery gier
Tam wyświetli się nazwa pada, którą należy wpisać.

Dzięki wielkie, jesteś pro :d. Wreście mogę se w fife popykać :)

-SENDER-

  • Gość
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #145 dnia: Grudzień 10, 2011, 20:28:22 »
Ja gram obecnie 3 sezon. Zaczynałem Legią, kupiłem pare niezłych zawodników i paru ze szkółki. W pierwszym sezonie mistrzostwo i puchar, ljuboja i kosecki łącznie zdobyli 40 bramek, swoje dołożyli także Anderson (Nottigham Forest) i Kucharczyk. W drugim sezonie grałem w LE, ponieważ z el. LM odpadłem po dwumeczu z Celtic Glasgow. Wpadłem na Anzi Machaczkala, Tottenham i kogoś jeszcze ale nie pamiętam. Awansowałem wraz z Tottenhamem do 1/16. Tam grałem z Benficą, z którą po nieprawdopodobnych okolicznościach odpadłem. Niestety, mimo w dobrej postawy w LE w ekstraklasie nie szło mi tak dobrze, po rundzie jesiennej zająłem 9. miejsce. Ostatecznie byłem piąty bez możliwości gry w europejskich pucharach, w międzyczasie miałem kryzys finansowy i straciłem pół pierwszej 11. Postanowiłem odejść. Jednak oferty nie były zbyt zachęcające: Valerenga Oslo i jakieś kluby z Japonii i Australii. Wybrałem norweską ligę. Mecze kontrolne poszły mi całkiem nieźle, 2 zwycięstwa i porażka. W 1. kolejce przegrałem z jakimś słabiakiem, ale w 2. pokonałem u siebie Rosenborg Trondheim 1:0. Skład jest całkiem niezły, zwłaszcza w ataku, trochę kiepska ławka. O jednego gościa biją się najlepsze kluby (ma 20 lat i over 79).

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 11, 2011, 01:52:49 »
Niepotrzebnie odpuściłeś tak szybko Legią ;p Czy mi się zdaje czy kariera w 12 jest znacznie łatwiejsza niż w poprzednich fifach ? Bodajże w 6 sezonów wygrałem LM Wisłą i to nie przypadkowo (16pkt w grupie z Realem i Interem). Na pewno ułatwieniem jest to że piłkarze bardzo szybko się rozwijają, najlepszy przypadek to z jakimś newgenem z 60 do 76 w 4 lata ;D   

-SENDER-

  • Gość
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #147 dnia: Grudzień 11, 2011, 10:05:56 »
Mój brat grał 7 sezon ale skończył, bo podobno nie ma żadnych nowych zawodników. Wszyscy się starzeją, nikt nie przybywa, jedynie tylko ci których sam wytrenowałeś w szkółce. Trochę lipa. :-\ 

Offline patryk'95

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1598
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2009r.
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #148 dnia: Grudzień 11, 2011, 14:37:00 »
Wydawało mi się że inne drużyny też generują newgeny ale nie jestem pewien. W dalszych sezonach możesz ściągać większe nazwiska (F.Macheda w Wiśle za 6,5mln ;D ) więc nudno nie jest, może poza tym że za łatwo.
Irytujące jest to że co drugi newgen nazywa się Glik albo Kuszczak ;/ Jeszcze jest dużo Brożków, Klichów i Matuschyków. W FMie jakoś nie ma takiego problemu

Jeffreo

  • Gość
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #149 dnia: Grudzień 11, 2011, 17:04:31 »
A więc w wolnym czasie pogrywam sobie w Fifę 12. Gram Chelsea a oto moja ''11''

Cech
Ivanović - Pepe - Terry - Cole
       Essien - Lampard
G. Rossi - Mereiles - Mata
       Torres

P.S: Mam 2 sezon

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #150 dnia: Grudzień 15, 2011, 14:59:02 »
Grałem 3 sezony Manchester United, w 1 nie zdobyłem nic, w drugim zdobyłem Puchar Anglii i 1 miejsce w Lidze, byłem w Finale LE z Juventusem, ale przegrałem 2:1. W 3 sezonie doszłem do ćwierćfinału LM i tam odpadłem z FC Porto. W lidze zająłem 3 miejsce.
Lloris
Rafael-Vidic(C)-Smalling-Evra
Nani-Martin-Anderson-Young
Rooney-Welbeck
Tak wyglądała moja pierwsza  Po trzech sezon mogę wam polecić Welbecka,Jones,Smalling,Clyne,Anderson wszyscy grają bardzo dobrze. Po mojej przygodzie w Manchesterze zacząłem karierę od początku. Zacząłem grać na poważnie i wziąłem Fortuna Dusseldorf z drugiej Bundesligi i na razie gra mi się dobrze, gdyż miałem zająć miejsce w środku tabeli, a jestem piąty w tabeli. Gram na klasie światowej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2011, 20:46:48 wysłana przez Giggs11 »
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #151 dnia: Grudzień 15, 2011, 19:18:12 »
doszłem

LOL?

Ja cały czas gram w 2011, jakoś mi nie śpieszno do najnowszej wersji. Mam sezon 2018/19, zaczynałem w Legii, byłem tam 3 sezony, doszedłem nawet raz do finału LE, ale przegrałem z City. Gwiazdą drużyny był Cleverley (tak, ten z United). Po sukcesie postanowiłem się rozwijać i wyjechać do mocnego klubu, niestety oferty nie powalały. Wybrałem UD Leirie, mieli słaby skład i mały budżet, ale posprzedawałem pachołków, kupiłem kilku zdolnych zawodników i zatrudniłem paru bez klubu. Udało się zdobyć wicemistrzostwo Portugalii i awans do LE. Chciałem jeszcze nimi pograć, ale w lecie napłynęła oferta z Porto (zajęli 3 miejsce, zaraz za mną) i żal było odmówić. W pierwszym sezonie zdobyłem mistrzostwo, puchar i LE, gdzie pokonałem w finale Werder. Teraz po 4 sezonach mam 4 mistrzostwa, 3 puchary i 2 LE. W ostatnim sezonie doszedłem do finału LM, gdzie niestety przegrałem znów z City. Chciałem odejść, bo już mi się trochę znudziło to ciągłe wygrywanie po 5:0 w lidze (nigdy nie symuluję), ale jedyne oferty z zagranicy były od Ponferradiny z Ligi Adelante i Portsmouth. Wahałem się, czy nie odejść do Anglii, ale postanowiłem zostać jeszcze rok. Po tym sezonie już na pewno odejdę. Mam grupę LM z Interem, Stuggartem i Villarealem, po 4 meczach 10 punktów. W lidze też prowadzę. Wkurza mnie trochę to, że żadna większa gwiazda nie chce przyjść, bo "twój klub gra w niewystarczająco prestiżowej lidze"...

Mój skład się prezentuje tak:

-------------Gabulov---------------
----Garay/Otamendi----Lescott-----
Fucile-------------------------Gibbs
----------J. Moutinho--------------
---Prince Boateng------Ganso------
-Hulk-----------------------Neymar
----------Falcao------------------

Czasem też Neymar gra na szpicy, Prince na skrzydle, a Anyon (22 lata, 84 overall) w pomocy. Gabulov to bramkarz, którego kupiłem z 1.3 mln i była to najlepsza inwestycja w moim życiu. Uratował mi już nie jeden mecz.

Statystyki: OB 84, PO 83, NA 86

Gram oczywiście na klasie światowej
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2011, 19:21:08 wysłana przez pawlodar_10 »
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline chmielu2108

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Bolesławiec
  • Wiadomości: 307
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #152 dnia: Grudzień 15, 2011, 22:03:03 »
Ten Orgin to totalne gówno. Kupiłem FIFE 12 zaraz po premierze ,wszystko działało tak jak trzeba ,pożyczyłem koledze ,zainstalowaliśmy tak jak mówili ,lecz przestała działać u mnie. Wszelkie próbny reinstalu FIFY jak i Orgin ,zakładanie nowego konta ,sposb na Crash Dump nie pomagały. Zdecydowałem się kupić jeszcze raz FIFE ,z racji na nowy kod aktywacyjny. Założyłem nowe konto użytkownika ,tam zainstalowałem ,poprzedzając to usunięciem Orgina i innych rzeczy związanych z grą od EA z poprzedniego konta. Gra działała aż do przedwczoraj ,kiedy to Orgin miał problemy z serwerami (wrzucili dodatek do Battlefielda 3). Gre niedziała ,nie wyświetla jej w panelu Orgin ,reinstal i tak nic nie da ,bo pisze ,ze kod został już aktywowany... Chyba pobiore pirata. Pomyłka z tym Orginem.. 
" border="0
" border="0

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #153 dnia: Grudzień 16, 2011, 00:47:56 »
Jeżeli masz oryginała to możesz się chyba zgłosić do obsługi klienta ea. Powinni ci pomóc. Bo bez sensu wydawać 2x kasę przez głupiego orygina. EA zrobiło największe gówno świata ale sami niewiedza jak je naprawić.

Offline mateuszcwks

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 1165
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • Zwycięzca konkursu na najładniejszą bramkę PES2013
  • Gram w: PES 2013
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #154 dnia: Grudzień 16, 2011, 01:08:54 »
Jeżeli masz oryginała to możesz się chyba zgłosić do obsługi klienta ea. Powinni ci pomóc. Bo bez sensu wydawać 2x kasę przez głupiego orygina. EA zrobiło największe gówno świata ale sami niewiedza jak je naprawić.
Dokładnie ten orgin i fifa to nieporozumienie i optymalizacja bo to zwalili najgorzej w tym roku! Dobrze ze nasz pes nie zawodzi(są minusy małe ale się dobrze gra) a nie to co fifa drewno i bug na bugu
Zapraszam NEW FILM !!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Jeffreo

  • Gość
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #155 dnia: Grudzień 16, 2011, 16:18:47 »
Fifa drewniana ?  ::)  Ja grajac w FIFE nie doświadczyłem, ZADNEGO bugu.

Ja tak, ale to tylko drobnostki

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #156 dnia: Grudzień 16, 2011, 17:48:33 »
To dziwne bo są bugi na bugu.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #157 dnia: Grudzień 16, 2011, 18:23:55 »
ja zauważyłem błędy, ale nie przeszkadzaja mi one, a wręcz przeciwnie, dodają humoru :) poważnie

chodzi mi o ten nowy system kolizji :D jak piłkarze się czasami wywalają o siebie :D
jedyne co mnie martwi to malutka ilość ofert po sezonie :(
" border="0

Offline Kamillo 82

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 68
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.12.2009r.
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #158 dnia: Grudzień 26, 2011, 13:07:50 »
Nowy filmik ode mnie panowie ; )
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #159 dnia: Grudzień 26, 2011, 13:28:32 »
mam pytanie bo podłączyłem do kompa pada. W grze wszystko chodzi idealnie tylko nie mogę ustawić prawego drążka analogowego. Jak wezmę drążek do góry to jest strzał mimo tego że strzał mam ustawiony na przyciskach ;/

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FIFA 12-wątek o grze.
« Odpowiedź #159 dnia: Grudzień 26, 2011, 13:28:32 »