Autor Wątek: PES2012 - Master League Online  (Przeczytany 118937 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buli17buli17

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.11.2011r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #160 dnia: Grudzień 22, 2011, 18:43:51 »
Online to kicha. Grało się fajnie kupiłem z 6 już takich w miarę piłkarzy i co. Patch 1.03 wygrywasz z kolesiem on rozłącza dostajesz 0000 kasy zawodnicy mają mecz w plecy i pupcia. W ten sposób wykończyli mi drużyne którą budowalem z 3 tygodnie. A jak wygrasz z kimś z d2 d3 to bank że rozłączy. Wczesniej jak rozłączyło nie z twojej winy to kasa była a teraz to jakaś kpina  :o Albo czekac na nowego patcha może coś poprawią albo rankingowe grać i ciąglę REAL BARCA BARCA REAL no może się trafi ktoś z Interem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2011, 18:50:13 wysłana przez buli17buli17 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #161 dnia: Grudzień 22, 2011, 21:48:47 »
Patch z ich strony nic nie pomoże (zbyt tępej komercji w tym)...

Tu kwestia ogarnięcia trybu online w przypadku "nieokreślonego błędu".

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 22, 2011, 23:56:05 »
człowieku to jest temat MLO...
w trybie online nie wzrasta skill zawodnika!

-.- jp
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #163 dnia: Grudzień 23, 2011, 00:01:51 »
weź zrób tak jak opisałem a potem dyskutuj i widze jaki to jest temat człowieku ::) Ustawiasz styl zespołu na Speed i skille szybkości, przyśpieszenia wszystkim Twoim zawodnikom wzrastają - zobacz przed meczem, a potem wejdź tu na forum, przeproś i powiedz że miałem racje ;) Elo <-----
" border="0" border="0

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #164 dnia: Grudzień 23, 2011, 07:47:15 »
Ty ale to wzrasta i wartość jest później stała... dalej skill nie rośnie
i raczej bym powiedział że się zmienia po dokonaniu wyboru tzw. stylu drużyny a nie wzrasta...

i dobrze wiem że jest taka możliwość i nie musisz mi tego uświadamiać. a koledze wyżej chyba chodziło o tym co ja pisze - że każda umiejętność wzrasta tam o X do jakiegoś maksimum.

z resztą nie ważne ;] skoro on się nie udziela ;p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2011, 07:49:59 wysłana przez L.A. »
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #165 dnia: Grudzień 23, 2011, 19:17:52 »
A ja zapytam się jak przedmówca nieco wyżej, czy statystyki zawodników (umiejętności) zwiększają się z czasem gry ?
No to ja mu odp.: z czasem gry młodzi zawodnicy w MLO sami się nie rozwijają. Poszczególne Statsy wzrastają wszystkim zawodnikom w zależności od stylu drużyny - SPEED, TECHNIQUE...
Ty ale to wzrasta i wartość jest później stała... dalej skill nie rośnie
i raczej bym powiedział że się zmienia po dokonaniu wyboru tzw. stylu drużyny a nie wzrasta...
i dobrze wiem że jest taka możliwość i nie musisz mi tego uświadamiać. a koledze wyżej chyba chodziło o tym co ja pisze - że każda umiejętność wzrasta tam o X do jakiegoś maksimum.
z resztą nie ważne ;] skoro on się nie udziela ;p
Teraz lepiej...? ::)
" border="0" border="0

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #166 dnia: Grudzień 23, 2011, 19:39:24 »
luzz :D

tak to jest jak się pisze a nie rozmawia :D
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #167 dnia: Grudzień 23, 2011, 19:44:44 »
no tu jestesmy skazani tylko na to pierwsze... ;)
" border="0" border="0

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #168 dnia: Grudzień 23, 2011, 19:58:04 »
Cytuj
Poszczególne Statsy wzrastają wszystkim zawodnikom w zależności od stylu drużyny

Sorry ameryki nie odkryłeś, to już wiedziałem po rozpoczęciu MLO (a staty rosną o +5)

A mi chodziło o rozwijanie się zawodników.... czy jak rozegram 200 meczy tymi samymi zawodnikami to ich poszczególne parametry wzrosną..... bo jeśli nie to bezsens ten MLO.... szkoda czasu na kupowanie super graczy gdzie połowa zawodników online będzie mieć podobny skład....

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #169 dnia: Grudzień 23, 2011, 21:22:55 »
to jak ameryki nie odkryłem to czytając mój post też nie "odkryłeś" ameryki, bo mówiłem, że zawodnicy w MLO sami się NIE rozwijają nawet po 500 meczach
" border="0" border="0

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #170 dnia: Grudzień 23, 2011, 22:07:40 »
Sorry ameryki nie odkryłeś, to już wiedziałem po rozpoczęciu MLO (a staty rosną o +5)

A mi chodziło o rozwijanie się zawodników.... czy jak rozegram 200 meczy tymi samymi zawodnikami to ich poszczególne parametry wzrosną..... bo jeśli nie to bezsens ten MLO.... szkoda czasu na kupowanie super graczy gdzie połowa zawodników online będzie mieć podobny skład....

jeszcze większym bezsensem byłoby wzrastanie poszczególnych statów...

wyobrażasz sobie gościa który ma 2k meczów rozegranych? jaki by miał skład?...
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline mandi94

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 159
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2009r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #171 dnia: Grudzień 27, 2011, 14:58:48 »
witam, o co chodzi z tym Mypes ? jak się do tego zalogować ? proszę o odpowiedź bo słyszałem że za każdy mecz dostaję się dodatkowe 500.000

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #172 dnia: Grudzień 27, 2011, 18:12:16 »
witam, o co chodzi z tym Mypes ? jak się do tego zalogować ? proszę o odpowiedź bo słyszałem że za każdy mecz dostaję się dodatkowe 500.000

Aby korzystać z mypes musisz posiadać konto na facebook'u. Jeśli już masz wchodzisz na adres: REJESTRACJA lub LOGOWANIE i zakładasz konto. Później uruchamiasz PES'a i w opcjach profilu wpisujesz dane do tego konta aby PES mógł się łączyć z usługą mypes. Wtedy dostajesz za mecz 500k i dodatkowe 50gp do sklepu ;)
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline mandi94

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 159
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2009r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #173 dnia: Grudzień 27, 2011, 20:04:33 »
dobra , dzięki ;) wiesz co okazało się że już kiedyś założyłem konto na tym myPes wchodzę tam i jestem zalogowany automatycznie i mam problem bo nie pamiętam hasła a potrzebne mi jest żeby wpisać je w Pesie a jak próbuję zmienić hasło w myPes to się nie zmienia ;/ nie wiem może się zmieni ale dopiero jutro albo coś w ogóle jakoś ta aplikacja kiepsko funkcjonuje ...

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #174 dnia: Grudzień 28, 2011, 00:48:00 »
jeśli chodzi o działanie tej aplikacji to wygląda jak niedorobiona chińska zabawka z przeceny... wybiera sobie sama mecze, rekordy bramkowe itp.
mój najwyższy wynik to chyba 14:0 a mam zapisane 10:1... do tego jak wejdę w tablice to tak jak wyżej napisałem mecze sama sobie wybiera...

fajna ta aplikacja ale tego nawet konami nie potrafi dobrze zrobić...
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline DWaT

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2011r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 03, 2012, 20:00:10 »
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyc ja lepiej grać MLO??
===================================
gramjeszcze podstawowym składem i kupiłem 4 graczy wyszej klasy (tj ok. 70), dałem im kontrakty na 40 meczy, pozostałym zawodnikom kończą się kontrakty i tak teraz gram 8 zawodnikami. i czy warto jest im przedłużać kontakty?? i co zrobić gdy się przegrywa i kaska tak szybko nie wpada.....

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 04, 2012, 00:02:24 »
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyc ja lepiej grać MLO??
===================================
gramjeszcze podstawowym składem i kupiłem 4 graczy wyszej klasy (tj ok. 70), dałem im kontrakty na 40 meczy, pozostałym zawodnikom kończą się kontrakty i tak teraz gram 8 zawodnikami. i czy warto jest im przedłużać kontakty?? i co zrobić gdy się przegrywa i kaska tak szybko nie wpada.....

bezsensu jest wydawanie kasy na 2x20 na kontrakt... jeśli wiesz że zawodnik będzie u Ciebie trochę dłużej w drużynie to kontrakt na 50 meczy... przelicz sobie że wtedy dużo więcej zyskujesz... ja robiłem tak że podstawowy zawodnik miał na 50 a rezerwowy góra na 20... co do samej gry - polecam grać same turnieje na początku naszej przygody a długie pojedyncze mecze zostawiać sobie tylko jako dodatek i grać sporadycznie.
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 09, 2012, 13:44:05 »
Witam wszystkich na forum.

Zacznę od tego, że ostatni raz grałem w PES 2006 online, więc opcja master league on line to dla mnie zupełna nowość, grałem jedynie w wersję bez żywych graczy.

Moje odczucia odnośnie ML w PESIE 2012

1) Po dwóch tygodniach mam ponad 100 rozegranych meczy, raz resetowałem drużynę, ponieważ nie wyrobiłem się z budżetem.

2) Nie rozumiem tej gry, nie wiem na czym ona polega, gdyż z moim budżetem na poziomie rzędu 50kk.. wygrywam z graczami z finansami na poziomie 600kk... ostatnio grałem na MLOpen i przegrałem dopiero w finale, po drodze wygrywając z graczami co mają fantastycznych zawodników w składach. Tamci gracze zmieniali formacje, pauzowali, robili zmiany... ja oglądałem film w drugim pokoju. Dodam, iż mam wymieniony cały skład i cztery gwiazdy w składzie, które nie mają nawet ogólnego poziomu 80 z trzech to emeryci grubo po 30. Aby była jasność mój najdroższy gracz kosztował mnie 11kk, 9kk, 6kk, 5kk, 4kk, 3,5kk... pozostali to naprawdę tak zwane zapchaj dziury aby stała tyczka na boisku :)

Aby nie było tak różowo z graczami, którzy dopiero zaczynają mam dużo większe problemy w dywizji D5, tam strzelam znacznie mniej bramek i wygrywam jedynie 1:0... albo przegrywam w takiej proporcji zazwyczaj.

Oczywiście w grze zdarzają się "pro gracze"... u którzy wygrywają ze mną po 3-4 : 0 ale to rzadkość.
Reasumując.
Mam wrażenie, iż z ML jest nie do końca dobrze i są tam jakieś błędy. Drugą moją obserwacją jest to, że gra tam bardzo dużo "noobskich" graczy, którzy skupiają się na wykupieniu gwiazd nie zerkając na ich umiejętności, według mnie na boisku widać od razu jak gracz gra i do czego się nadaje.

Oszustwa w ML,
Kończę swoją przygodę z ML online na jakiś dłuższy czas, jak konami nie upora się oszustami w grze. To już szósty mecz dziś w którym prowadzę a gość ucieka, mecz zostaje odwołany.. mi lecą mecze z kontraktów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 15:10:26 wysłana przez FlamingAwe »

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 16, 2012, 11:49:49 »
Nie zrażony internetowymi oszustami (w myśl zasady jak jesteś wśród wron kracz jak i one, też pozwalam sobie na drobne nadużycia, które pozwoliły mi wygrać kilka pucharów), gram dalej w MLO. Po dwóch tygodniach mam skład, którym mogę rywalizować z każdym graczem.

Swoją grę opieram na systemie 3-6-1(dobry system kiedy ktoś potrafi grać jednym napastnikiem i sprytnie potrafi się bronić). Pes nawet z żywymi graczami wydaje się schematyczny. Moja gra w większości spotkać polega na klepani jednej akcji, którą mało kto potrafi zatrzymać... trochę to nużące. Grę opieram wyłącznie na CR7, który na boku jest nie do zatrzymania... kwestia czy wygram zależy ile padanie bramek z główki, rożnych, bądź zamieszaniu do centrach. Strzały z dystansu, akcje środkiem tego u mnie nie ma. Jedynie podania między pomocnikami Ronaldo, centra, gol albo nie.

Offline camora

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 16, 2012, 16:50:41 »
Ktos w koncu rozkminil o co cho z ta forma zawodnikow,bo mam kolesi co juz rozegrali po 40 spotkan a forma caly czas slup w ziemie i ani drgnie?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 16, 2012, 16:50:41 »