Autor Wątek: PES2012 - Master League Online  (Przeczytany 118961 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 16, 2012, 19:09:42 »
Ktos w koncu rozkminil o co cho z ta forma zawodnikow,bo mam kolesi co juz rozegrali po 40 spotkan a forma caly czas slup w ziemie i ani drgnie?

W trybie on line liczba spotkań nie jest wyznacznikiem formy. Możesz rozegrać 200 spotkań jednego dnia i jego forma nie ruszy. Forma zawodnika spada bądź stale niezależnie od ilości rozegranych spotkań. Mówiąc prosto zawodnik jest w formie przez kilka dni. Kiedy będzie w formie możesz wywnioskować obserwując wykres jego formy.

Offline camora

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 16, 2012, 23:42:30 »
dzieks.
hmm tak wlasnie myslalem ze ta sinusoida to leci tygodniami,ale wierzyc mi sie nie chcialo
czyzby mialo to byc zacheta do zmiany skladu co jakis czas,a nie grania ciagle tymi samymi mordami?
w kazdym razie na poczatku to spore utrudnienie.

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 23, 2012, 18:54:17 »
czyzby mialo to byc zacheta do zmiany skladu co jakis czas,a nie grania ciagle tymi samymi mordami?
w kazdym razie na poczatku to spore utrudnienie.

Dokładnie tak... to jest utrudnienie aby nie grać cały czas tymi samymi zawodnikami, co według mnie jest fajnym pomysłem, ponieważ sprawia, że musisz bardziej kombinować.

Osobiście przeżyłem traumę, ponieważ przypadkiem mój dwu letni kuzyn skasował mi zespół w MLO. Podkreślam, że rozegrałem 600 spotkań i wygrałem kilka pucharów, jednakże dorobienie się dobrego zespołu to kwestia 200-300 spotkań i masz zespół z którym możesz rywalizować z powodzeniem z każdym graczem. Na pewno polecam kupić w miarę szybko CR7 kosztuje dużo ale naprawdę robi przewagę z graczami ze słabą obroną, kiedy ktoś potrafi oczywiście odpowiednio nim pokierować : )
 

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 23, 2012, 20:21:18 »
Ja np. nigdy nie robiłem tego co narzuca gra ^^
kupuje zawodników takich jakich lubię a nie tych co mają formę -.-

przegrywam/wygrywam only fun ;]
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 28, 2012, 14:53:33 »
Ja np. nigdy nie robiłem tego co narzuca gra ^^
kupuje zawodników takich jakich lubię a nie tych co mają formę -.-

przegrywam/wygrywam only fun ;]

Czyli Twoje podejście zasadniczo się różni od mojego. Jako, że w moich żyłach płynie polska krew kibicuję polskim zawodników. Jednakże kiedy mam wybór między Lewandowskim a Cristniano Ronaldo, wybieram Cristiano mimo, że go nie "lubię". Aczkolwiek jako zdrowy mężczyzna nie spoglądam na zawodników z perspektywy lubię, nie lubię, tylko z perspektywy jego umiejętności na boisku. 

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 28, 2012, 20:02:13 »
moje lubię to tyczy się umiejętności... skoro ktoś ma duże to lubię go oglądać i jeśli w grze ma podobne umiejętności co w życiu to lubię też nim grać ;] logiczne... źle może to napisałem...
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline Reksio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.02.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 03, 2012, 09:45:03 »
Ludzie co sie dzieje z ta gra? co chwile ktos kto przegrywa zrywa polaczenie i ja dostaje walkowera! czemu tak jest ze zawsze ja? to jest strasznie denerwujace ;/

zlomer

  • Gość
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 05, 2012, 20:21:41 »
Jak to jest z naliczaniem punktów w turniejach?
Czasem mi nalicza, czasem nie.
Już myślałem, że rozgryzłem temat stwierdzając iż nie nalicza mi 1pkt za remis ze słabszym rankingowo zawodnikiem, ale dzisiaj wszystko stanęło na głowie.
Wyniki w kolejności rozgrywania meczy:
R
Z
R
R
Z
i...... 5pkt zamiast 7, o co kaman? Ostatni mecz skończyłem na 5min przed końcem turnieju.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 05, 2012, 23:19:37 »
Liczą się 3 najlepsze mecze pod rząd.

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 08, 2012, 07:57:40 »
Ludzie co sie dzieje z ta gra? co chwile ktos kto przegrywa zrywa polaczenie i ja dostaje walkowera! czemu tak jest ze zawsze ja? to jest strasznie denerwujace ;/

Oszukiwanie w ten sposób oraz zrywanie połączenia aby anulować mecz w trybie MLO, to standardowa praktyka w pes, robi tak każdy ogarnięty gracz, który wie jak w ten sposób działać. Niestety ktoś musi bankrutować aby ktoś mógł się rozwijać. Taka sytuacja na pewno psuje obraz MLO i wypacza rozgrywkę ale cóż poradzić, trzeba się przystosować albo zbankrutować.

Więc radzę abyś poczytał sobie o "hakach" do pesa, zacznij działać tak samo jak inni oszuści i ciesz się z jechania po uczciwych graczach.

Offline dawrus

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.10.2011r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 08, 2012, 14:41:53 »
Wie ktoś może od czego zależy miejsce zajęte w turnieju w przypadku takie samej ilości punktów?

Offline Reksio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.02.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 08, 2012, 18:30:53 »
Oszukiwanie w ten sposób oraz zrywanie połączenia aby anulować mecz w trybie MLO, to standardowa praktyka w pes, robi tak każdy ogarnięty gracz, który wie jak w ten sposób działać. Niestety ktoś musi bankrutować aby ktoś mógł się rozwijać. Taka sytuacja na pewno psuje obraz MLO i wypacza rozgrywkę ale cóż poradzić, trzeba się przystosować albo zbankrutować.

Więc radzę abyś poczytał sobie o "hakach" do pesa, zacznij działać tak samo jak inni oszuści i ciesz się z jechania po uczciwych graczach.

wiem jak to sie robi ale tego nie uzywam bo to sensu nie ma ;/ chwile temu anulowalo mecz a teraz raz za razem dostaje ja walkowera ;/  no ale trudno jesli nie ma na to sposobu to zostaje nam cenic tych uczciwych :D 

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 09, 2012, 07:49:42 »
wiem jak to sie robi ale tego nie uzywam bo to sensu nie ma ;/ chwile temu anulowalo mecz a teraz raz za razem dostaje ja walkowera ;/ 
no ale trudno jesli nie ma na to sposobu to zostaje nam cenic tych uczciwych :D 

Wątpię czy wiesz jak to robić. Gdyś wiedział to byś nie wylewał łez na forum. Skoro nie jest to dla Ciebie istotne czy wygrasz czy przegrasz to ciesz się z każdej minuty gry przed walkowerem, nie patrz na wyniki, bankrutuj i graj od nowa.

Również cenie tych uczciwych graczy, których osobiście nazywam "mięsem armatnim". Ktoś musi służyć do nabijania punktów.



Offline Mustafaras

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.02.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 20, 2012, 15:12:05 »
Witam!
Od dzisiaj posiadam PES 12 na xbox 360 i mam takie pytanie czy ktoś z Was zauważył w zakładce gdzie można odkrywać zespoły piłkarzy piłki stroje za punkty jest możliwość kupienia Master League za 600pkt. i jest opis, że można kupować dowolnych zawodników i tu moje pytanie czy w tej opcji chodzi o to, że mogę sobie zamienić skład wymyślonych piłkarzy (Ordaz itp.) na orginalnych zawodników (tych co powinni się znajdować w danym składzie) ?? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję ;)

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 20, 2012, 15:32:30 »
tak

Offline Pan.Paradise

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.02.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 21, 2012, 02:11:30 »
Tak się zastanawiam jak to się dzieje. Otóż wczoraj grałem online z kolesiem który oczywiście grał Barcą. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że praktycznie w ogóle do piłki nie dochodziłem, wyprzedzał każdy ruch mojego zawodnika, nawet jak miałem wolny i podawałem do najbliższego gracza to on już był przed moim - tak jakby na wiecznym i maksymalnym pressingu. Czy ktoś wie o co chodzi?

Na początku myślałem że jak będę grał cały czas presingiem to się coś zmieni, więc ustawiłem swojej drużynie pressing na full, jednakże dalej nie dało to rezultatu jaki obserwuje grając przeciwko innym. Oczywiście zdaje sobie sprawę że może to być kwestia umiejętności poszczególnych graczy, no ale nie za bardzo w to wierzę iż 99% moich przeciwników grając domyślnym składem przeciwko trochę lepszym grajką dalej potrafi robić to niezwykle skutecznie....

Offline Reksio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.02.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 24, 2012, 18:38:41 »
Witam!
Od dzisiaj posiadam PES 12 na xbox 360 i mam takie pytanie czy ktoś z Was zauważył w zakładce gdzie można odkrywać zespoły piłkarzy piłki stroje za punkty jest możliwość kupienia Master League za 600pkt. i jest opis, że można kupować dowolnych zawodników i tu moje pytanie czy w tej opcji chodzi o to, że mogę sobie zamienić skład wymyślonych piłkarzy (Ordaz itp.) na orginalnych zawodników (tych co powinni się znajdować w danym składzie) ?? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję ;)

zadna tajemnica ( podczas meczu wchodzisz do menadzera zadan i na pes2012 dajesz "utworz plik zrzutu" mecz zostanie anulowany ) moze zle ze pisze to tak publicznie ale pelno tego na Youtube :) pytanie odemnie czy na konsolach tez sa takie walki? jesli nie to moze lepiej sie na konsole przerzucic xd

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 24, 2012, 20:07:36 »
na konsolach nie ma takiego czegoś.
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline Reksio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.02.2012r.
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 25, 2012, 11:37:49 »
A jesli chodzi o "Team Type" jaki styl preferujecie i dlaczego hmm?

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 25, 2012, 12:00:57 »
hmm...

to chyba zależy od sposobu gry...

ja np. mam ustawione na speed... dlaczego?
lubię szybkie akcję z klepki i kontry - taki jest mój styl...

nienawidzę zamulania katalońskiego - mnie irytują tacy gracze. 1000 podań a oddaje strzał w trybuny.
Dostaje bramę i gra już normalnie :D coś pięknego
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2012 - Master League Online
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 25, 2012, 12:00:57 »