Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235193 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do kariery | Rewanż w 1/8 LM z Milanem |
« Odpowiedź #1080 dnia: Styczeń 24, 2012, 12:47:37 »
no i piknie udalo sie pokonac rywali z mediolanu i awansowac dalej w ladnym stylu, na wlasnym stadionie nie daliscie szans rywalom i zasluzenie wygraliscie 2:0, oby tak dalej po triumf w lm!

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do kariery | Rewanż w 1/8 LM z Milanem |
« Odpowiedź #1081 dnia: Styczeń 24, 2012, 13:06:12 »
Świetnie, bardzo się cieszę, że wróciłeś do tej kariery, jest zdecydowanie dużo ciekawsza od Newcastle. Czytam ją jak zwykle z dużym zainteresowaniem. Widocznie potrzebowałeś tej przerwy, bo zauważyłem, że w szczególności opisy stoją na ciut wyższym poziomie niż poprzednio. Fajnie, naprawdę fajnie. Najlepsza kariera na forum dla mnie :)


W lidze sytuacja niezbyt ciekawa - to wstyd, żeby taki klub jak Real tracił do rywala zza miedzy pięć punktów. Jak mogłes przegrać z Mallorcą? :D No ale prawdziwy Real też ostatnio prawie poległ w konfrontacji z tą drużyną. Musisz naprawdę dobrze grać w PESa, skoro na poziomie Super Star grając w dziewiątkę zremisowałeś na San Siro z Milanem ;) Fajnie, że Benzema w dobrej formie, lubię go. Powodzenia w ćwierćfinale LM i w próbach dogonienia Atletico i Barcy :)



Offline heenro19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do kariery | Rewanż w 1/8 LM z Milanem |
« Odpowiedź #1082 dnia: Styczeń 24, 2012, 14:11:00 »
Allelujah! Brakowało mi tej kariery Realem, tamta Newcastle jakoś nie zachwycała aż tak bardzo ;) No proszę myślałem, że Ronaldo zastąpi Coentrao,a tu Higuain. Wygrana z Milanem powinna być tylko formalnością, patrząc na ustawienie Milanu, ale napsuli Ci trochę krwi. Ważne że awansowałeś dalej. Myślę, że trafisz na Porto, albo OM.

Pisz stylem jakim chcesz, pisz najlepiej tym, którym czujesz że pisze Ci się łatwiej i ciekawie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2012, 11:18:11 wysłana przez heenro19 »
" border="0  " border="0  " border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do kariery | Rewanż w 1/8 LM z Milanem |
« Odpowiedź #1083 dnia: Styczeń 24, 2012, 14:28:28 »
Ambrosini najbardziej wysunięty napastnik :D? Dziwny ten skład Milanu, nie dziwie się, że dostali w dupę. Zasłużenie awansujesz dalej i o dziwo poradziłeś sobie bez Ronaldo. Dobry mecz Benezmy i dwóch Argentyńczyków, którzy asystowali przy bramkach - Higuaina i di Marii. Gratuluję awansu i życzę powodzenia w losowaniu ;). Coś tak czuje, że na FC Porto trafisz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2012, 14:37:08 wysłana przez Pikachu »

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do kariery | Rewanż w 1/8 LM z Milanem |
« Odpowiedź #1084 dnia: Styczeń 24, 2012, 19:53:37 »
Cieszy mnie to,że wróciłeś, zresztą nie tylko mnie :).
Najpierw skomentuje mecz w 1/8. W pierwszym meczu, naprawdę trudnym pomimo gry w 9 udało Ci się zremisować, to bardzo dobry wynik i na to na Superstarze :).
W meczu rewanżowym nieco szwankowała skuteczność(a Milan wystawił do ataku Ambrosiniego,więc jak mieli strzelać gole :D), tylko 3 celne strzały na 12, na szczęście gole Higuaina i Alonso wprowadziły Cię do ćwierćfinału, ciekawe z kim zagrasz :).
W lidze wciąż 5 punktów, tylko że zarówno do Atletico jak i do Barcy.Ciężko może być w tym roku Ci wygrać ligę, tym bardziej że zremisowałeś w GD, oraz przegrałeś niespodziewanie w 26 kolejce z Mallorcą na własnym obiekcie, jednak dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe :).
Powodzenia w kolejnych meczach i liczę na rewanż w moim temacie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do kariery | Rewanż w 1/8 LM z Milanem |
« Odpowiedź #1085 dnia: Styczeń 25, 2012, 15:59:42 »
Po pierwszym meczu zakończonym remisem kwestia awansu nadal pozostawała sprawą otwartą, jednak w rewanżu zagraliście o wiele lepiej od drużyny z Włoch i pewnie ograliście Milan 2-0.

Ps:Fajnie że wracasz do Realu mam nadzieje że pociągniesz do setki.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Powrót do kariery | Rewanż w 1/8 LM z Milanem |
« Odpowiedź #1086 dnia: Styczeń 25, 2012, 16:01:41 »

30. kolejka

Świetne widowisko w derbach Madrytu!


Atletico Madryt 4-6 Real Madryt

18' Adrian (Arda Turan), 30' Silvio, 64' Arda Turan (Diego), 90' Silvio (PK) - 13' Benzema (Ramos),
23' di Maria (Xabi Alonso), 33' Hazard (Ramos), 45' Ronaldo, 69' Benzema (Fabio Ceontrao), 89' Hulk
63' Christian Zapata, 84' Xabi Alonso


Królewscy w meczu na szczycie trzydziestej kolejki ligi Hiszpańskiej z dość sporymi problemami ograli swoich miejscowych rywali 4-6 (2-4). Obie drużyny odpowiadały sobie atakiem na atak. Było to bardzo emocjonujące widowisko. Przed przerwą jednak to Królewscy zdołali uciec rywalom na dwie bramki. W drugiej połowie padł remis 2-2, a to oznaczało, że Królewscy wygrywają w tym spotkaniu, w którym raziła defensywa Realu. Wszystkie stracony bramki padły.. po prostych błędach naszych stoperów..

Przejdźmy teraz do analizy kilku bramek z tego spotkania. Zacznijmy tutaj od pierwszej bramki. Wydawało się, że Atletico spokojnie rozpocznie akcję, jednak Benzema bardzo szybko przerywa podanie któregoś z obrońców. Francuz od razu podał do boku do Ramosa, a ten wystawił ponownie do Karima. Będący ostatnio w znakomitej formie napastnik Królewskich oddał mocny strzał po którym piłka wpadła do siatki. Kolejny ciekawy moment tego meczu to bramka na 2-3. Tutaj znów świetnie zagrał Ramos. Hiszpan po minięciu kilku rywali podał do Hazarda, a ten oddając mocny strzał pokonał bramkarza. Przed przerwą bramkę także trafił Ronaldo, który miejmy nadzieję przełamał złą passę. W drugiej części gry ponownie trafił Benzema. Francuz tym razem wykorzystał świetną centre Fabio Coentrao. Pod koniec meczu niestety gola zdobyło Atletico.. W polu karnym został sfaulowany Salvio i sędzia bez wahania wskazał na " 11 " metr z którego później padła ostatnia bramka w tym meczu.

Wnioskując spotkanie to nie było najlepsze w wykonaniu Królewskich. Może i strzelili multum bramek, ale nie można grać tylko ofensywie. Proste błędy i Casillas musiał wyjmować cztery razy piłkę z siatki.. My mamy nadzieję, że tak proste błędy będą wyeliminowane w przyszłości.

" To nie było nasze najlepsze spotkanie, ale cieszę się, że udało nam się wygrać, a ja znów przyczyniłem się do końcowego sukcesu. Mam nadzieję, że ta forma pozostanie najdłużej i za dwa miesiące wraz z kolegami z drużyny będziemy świętować zdobycie Mistrzostwa Hiszpanii. " - zakończył optymistycznie patrzący w przyszłość Karim Benzema.

Ocena wg. Los Blancos Noticias:
9/10



Tabela, strzelcy oraz asystenci..


Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dziesięć goli w derbach Madrytu! Kto to wygrał?
« Odpowiedź #1087 dnia: Styczeń 25, 2012, 16:34:45 »
fajnie że wróciłeś do kariery Realem

Ciekawy mecz, a wynik raczej hokejowy, Benzema zagrał dobry mecz, stzrelił dwie ważne bramki,
musisz gonić Barcę i Atletico, zostało jeszcze 8 kolejek więc jeszcze może się dużo zdarzyć
zajrzyj do mnie ;)

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dziesięć goli w derbach Madrytu! Kto to wygrał?
« Odpowiedź #1088 dnia: Styczeń 25, 2012, 17:09:02 »
Hoho co za mecz. Nie często takie wyniki padają w meczach derbowych. Atletico przegrało i teraz masz już do graczy z Calderon tylko 2 punktową stratę. Jest szansa że już w następnej kolejce ich przeskoczysz.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dziesięć goli w derbach Madrytu! Kto to wygrał?
« Odpowiedź #1089 dnia: Styczeń 25, 2012, 17:13:47 »
No nie lubię spotkań z taką ilością straconych bramek ale niestety Sakho i Zapata się nie popisali dziś. Trudny mecz, rywal nie odpuszczał i w drugiej połowie was przycisnął, gra była bardziej wyrównana. Benzema się rozstrzelał. Mecze derbowe zawsze dają wiele emocji wiec może dlatego takie błędy  w obronie . Z obrony najlepiej zagrał chyba S. Ramos bo tam kilka razy ratował jak i zagrywał dobre piłki do napastników.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dziesięć goli w derbach Madrytu! Kto to wygrał?
« Odpowiedź #1090 dnia: Styczeń 25, 2012, 17:14:47 »
No,no, no interesująco było w Twoich derbach, już dawno Real nie stracił czterech goli w jednym spotkaniu i również nie strzelił sześciu :).
Masz chyba błąd u góry, bo jest tylko pięć nazwisk strzelców goli, a powinno być przecież 6 :).
Powodzenia w kolejnych spotkaniach i liczę na rewanż w moim temacie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

przybyl10

  • Gość
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dziesięć goli w derbach Madrytu! Kto to wygrał?
« Odpowiedź #1091 dnia: Styczeń 25, 2012, 17:21:20 »
Ależ emocjonujące derby Madrytu aż 10 bramek.Świetny mecz Karima Benzemy ale i również całego zespołu Królewskich.Końcówka tego sezonu na pewno będzie emocjonująca.Do Barcy tracisz aż 5 Pkt wystarczy że barca przegra i zremisuje.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dziesięć goli w derbach Madrytu! Kto to wygrał?
« Odpowiedź #1092 dnia: Styczeń 25, 2012, 18:00:04 »
jak dla mnie takie derby to jest dopiero gratka, duzo bramek, emocji i wogole napewno to sie podobalo kibicom. dobrze dla was ze daliscie rade to wygrac, choc atletico latwo nie chcialo sie poddac i kilka razy was przycisneli.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dziesięć goli w derbach Madrytu! Kto to wygrał?
« Odpowiedź #1093 dnia: Styczeń 25, 2012, 18:39:07 »
Jestem zadowolony że powróciłeś do twojego ulubionego klubu, zwanym powszechnie Realem Madryt. Podsumowując, w lidze idzie ci niezbyt dobrze (3 miejsce i Real to jak kalkulator porównać do odjechanego notebooka). Natomiast Liga Mistrzów powoli idzie z sukcesami, już w 1/8 udało ci się pokonać wielki AC Milan (po kadrze widać że pomieszany), ale na szczęście to daje ci satysfakcje na kolejny awans do półfinału (jestem ciekaw z kim zagrasz w 1/4). Dodając w to derby Madrytu, grad goli plus wygrana to wielki sukces dla Galaktycznych.
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Dziesięć goli w derbach Madrytu! Kto to wygrał?
« Odpowiedź #1094 dnia: Styczeń 25, 2012, 20:38:10 »

31. kolejka

Zacięta bitwa z Malagą.


Malaga 0-1 Real Madryt
50' Benzema (Ronaldo)


Królewscy po bardzo zaciętym meczu pokonali drużynę Malagi 0-1 (0-0). Mecz od początku zapowiadał się na bardzo wyrównane widowisko. Obie ekipy wiedziały o co grają. Królewscy wiedzieli, że porażka w tym meczu oddali ich szanse na mistrzostwo kraju, także atakowali zaciekle bramkę rywala. Dziś także defensywa Realu stała na wysokim poziomie. Dwójka stoperów praktycznie nie pozwalała Maladze przedostać się pod bramkę Casillasa, dlatego też gospodarze częściej atakowali zza pola karnego. Decydująca akcja tego meczu miała miejsce na początku drugiej połowy, gdzie bramkę zdobył Karim Benzema.

Przejdźmy teraz do krótkiej analizy tego spotkania. Pierwsza taka dogodna sytuacja miała miejsce w 17 minucie. Ronaldo wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali, jednak oddany przez niego strzał trafił w słupek. Piłka po odbiciu od słupka doleciała jeszcze do di Marii, jednak ten dobijając mocno przestrzelił. Do przerwy oglądaliśmy podobne widowisko. Pięć minut po zmianie stron Królewscy zdobyli decydującego gola. Piłkę z głębi pola do Benzemy podał Ronaldo. Francuz bez najmniejszych trudów minął Pinto i umieścił futbolówkę w siatce. Malaga ma czego żałować, bowiem w końcówce meczu mieli rzut rożny z którego mogli trafić bramkę, jednak napastnik owego klubu trafił zaledwie w poprzeczkę.

Spotkanie było ciężkie, ale na całe szczęście udało się je wygrać. Wpadkę zaliczyło Atletico, które przegrał z Getafe. Tym samym Królewscy są już na drugiej pozycji i do liderującej Barcelony nadal tracą pięć oczek.

" Te spotkanie było zupełnie inne niż te derbowe. Tutaj rywal mądrze się bronił, jednak nam jakoś udawało się przedostawać pod bramkę. Miałem wiele sytuacji po których mogły paść bramki, lecz cieszę się z tej jednej, która dała na cenne trzy punkty. " - zakończył najlepszy gracz na placu gry Karim Benzema.

Ocena wg. Los Blancos Noticias:
7.5/10



Tabela, strzelcy oraz asystenci...





Półfinał - pierwszy mecz.

Dobra gonitwa Królewskich.
Villarreal 2-2 Real Madryt

17' Llorente (Nilmar), 33' Nilmar - 42' Hulk (Ramos), 60' Higuain (Hulk)

Jak wiecie meczy Copa del Rey w zwyczaju opisywać nie mam także i ten mecz streszczę wam w kilku zadaniach. Villarreal przyznam miło mnie zaskoczył. Nie spodziewałem się, że zagrają tak dobry mecz.. Już po nieco ponad dwóch kwadransach przegrywałem 2-0, jednak jeszcze przed przerwą udało mi się zbliżyć do przeciwnika. W drugiej połowie Higuain zdobył bramkę i wydawało się, że ten mecz można jeszcze wygrać.., lecz Villarreal miał dziś spore szczęście. Kto wie gdyby nie te słupki i poprzeczki to jaki był by wynik tego spotkania. Barcelona swoja spotkanie wygrała tylko 4-3, także ją również czeka ciężki mecz w rewanżu..





Wydanie: 78

Królewscy poznali rywala w ćwierćfinale Ligi Mistrzów sezonu 2013/14.


Dziś o godzinie 12:00 we Francuskim Nyonie odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Losowanie poniekąd było szczęśliwe dla ekipy z Madrytu, bowiem trafili oni na Portugalskie FC Porto. Wielu internautów właśnie taki wynik losowania przewidywało i myślę, że oni także są z tego zadowoleni. Troszkę zaskakujące jest to, że nie ma żadnego hitowego pojedynku, choć za najciekawsze spotkanie można uznać mecz pomiędzy Juventusem a Barceloną.



Jak by to wyglądało w półfinale?

Juventus/Barcelona vs. Bayern Monachium/Bayer Leverkusen
Real Madryt/FC Porto vs. Manchester United/Ol. Marsylia

Największe szans na zdobycie Ligi Mistrzów ma?



1. FC Barcelona 3-1
2. Real Madryt 4-1
3. Manchester United 6-1
4. Bayern Monachium 8-1
5. FC Porto 12-1
6. Juventus 16-1
7. Ol. Marsylia 22-1
8. Bayer Leverkusen 25-1



Panowie na wasze wszystkie komentarze do tego jak i wcześniejszego postu odpowiem dziś po zakończonym Gran Derby, albo jutro w granicach godziny 16 :).


« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2012, 20:40:03 wysłana przez mojsesh »

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Spotkanie w lidze z Malagą | Mecz w CDR | Pary 1/4 LM
« Odpowiedź #1095 dnia: Styczeń 25, 2012, 20:45:50 »
Wynik z Malagą powinien być wyższy, lecz byliście mało skuteczni patrząc na sytuacje podbramkowe.
Trzy punkty jednak są, w tabeli pozostaje wciąż 5 punktów do odrobienia.
Masz w kadrze ciekawego grajka, chodzi mi o Vrsailko. 
W Copa Del Rey uzyskaliście korzystny, choć nie porywający wynik na wyjeździe i w rewanżu masz lekką przewagę.
Szykuję się nam kolejne Gran Derbi w finale  ;)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Spotkanie w lidze z Malagą | Mecz w CDR | Pary 1/4 LM
« Odpowiedź #1096 dnia: Styczeń 25, 2012, 20:53:04 »
Zacznę od początku czyli bardzo trudnego meczu z Malagą jednak bardzo szczęśliwego ponieważ udało się wygrać i zbliżyć do Barcelony w tabeli na 5 punktów i masz już drugą pozycję. Rywal dziś był silny i dzielnie się bronił jednak Benzema bez większych problemów pokonał byłego bramkarza Barcelony. Mecz w Pucharze Hiszpanii z Villarreal tez mnie zaskoczył muszę Ci przyznać bo nie spodziewałem się tak dobrej postawy gospodarzy jednak został jeszcze rewanż i szykuje się Gran Derbi w finale. W Lidze Mistrzów trafiłeś prawie najlepiej bo tylko Bayer jest zespołem słabszym od Porto jednak nie daj się zwieść. Smoki potrafią nie jednych zaskoczyć, ciekawe jak się czuje teraz Jose. Na pewno nie chciał trafić na swój były klub gdzie świat o nim usłyszał a jak nie świat to przynajmniej ja.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Spotkanie w lidze z Malagą | Mecz w CDR | Pary 1/4 LM
« Odpowiedź #1097 dnia: Styczeń 25, 2012, 20:53:20 »
Malaga sprawiła wam w tym meczu sporo problemów, spotkanie było wyrównane choć gdybyście zagrali w tym meczu skuteczniej nie było by takich problemów.
W pucharze Króla grałeś z Villarreal, które tradycyjnie już w twojej karierze sprawiło ci problemy, jednak mimo bardzo słabego początku, udało wam się wyrównać i jesteście w dobrej sytuacji przed rewanżem.
W ćwierćfinale trafiliście na Porto czyli drużynę z którą powinniście sobie poradzić, liczę na Gran Derbi w Finale.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Spotkanie w lidze z Malagą | Mecz w CDR | Pary 1/4 LM
« Odpowiedź #1098 dnia: Styczeń 25, 2012, 21:22:53 »
Cytuj
Coś tak czuje, że na FC Porto trafisz.
To na wstępie. Jak zawsze się nie pomyliłem i dobrze wytypowałem twojego rywala :D. Teraz spotkania. Pierwszy mecz z Malagą, oj ciężka bitwa ale jak widać Barca w Copa del Rey też się z nimi męczyła. Mi natomiast gra się z nimi łatwo i przyjemnie. W półfinale Copa del Rey nie miałeś łatwego zadania i musiałeś gonić Żółtą Łódź Podwodną. Na szczęście po dwóch straconych bramkach przystąpiłeś do szturmu i szybko doprowadziłeś do wyrównania, była jeszcze szansa na zwycięstwo ale zabrakło szczęścia. Powodzenia w rewanżu.


PS. Co do mojej kariery to zwrot Królowie Hiszpanii odnosił się jak najbardziej do tego sezonu. ;)

Offline ExTRemE

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 401
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.05.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Spotkanie w lidze z Malagą | Mecz w CDR | Pary 1/4 LM
« Odpowiedź #1099 dnia: Styczeń 25, 2012, 22:19:10 »
Trafiłeś na Porto napewno łatwo nie będzie

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid by, mojsesh | Spotkanie w lidze z Malagą | Mecz w CDR | Pary 1/4 LM
« Odpowiedź #1099 dnia: Styczeń 25, 2012, 22:19:10 »