Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (22/142) > >>

Artur 7:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEAvatar : podoba mi się, choć coś w nim mnie nieco irytuje, sam nie wiem na czym to polega

--- Koniec cytatu ---
Może denerwują Cie zadowolone kobiety...? ;)

rageman:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEMoże denerwują Cie zadowolone kobiety...? ;)

--- Koniec cytatu ---

Wątpię, jest to osobna kwestia tego konkretnego zdjęcia

Irius:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENick: w dobie pokemońskich nicków, ten wydaje się całkiem przyjazny 7/10

--- Koniec cytatu ---
Nick był wymyślany bardzo dawno temu do pewnej gry internetowej (nie, nie mówię o Tibii) więc może zalatywać pokemonem.

REJESTRACJA lub LOGOWANIEAvatar : podoba mi się, choć coś w nim mnie nieco irytuje, sam nie wiem na czym to polega, 6/10

--- Koniec cytatu ---
Sam nie wiem co on oznacza, po prostu spodobał mi się i go używam.  :D

REJESTRACJA lub LOGOWANIEUżytkownik : szczerze mówiąc wcześniej o tobie nie słyszałem, stąd też nie mogę cie subiektywnie ocenić

--- Koniec cytatu ---
Pewnie dlatego, że ja tutaj wypowiadam się praktycznie tylko w hyde parku w dziale Sport i to też nie za często. Ludzie przebywający w tamtym dziale pewnie by się mogli wypowiedzieć.

AreQ:
Nick: z komixxów, może być 7/10
Avatar: lubię buty NIKE więc 9/10
Sygnatura: ŁKS Łódź, byłem ostatnio z lekkoatletami z Łodzi na obozie poznałem kilku fajnych kolesi i koleżanek z ŁKS'u dam 8/10
User: co tu mówić jest spoko ale osobiście z nim nie rozmawiałem 8/10

Portugal:
Nick: Wygląda na spoko. 8/10
Avatar: Nie lubię Messiego, średnio mi się podoba. 5/10
Sygnatura:...coś tam jest. 3.5/10
Użyt: Słyszałem że jesteś nowym moderatorem. Nie znam ale jako że dużo osób pisze że jesteś pomocny. 7/10 bo nie znam gdyż jestem nowy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej