Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (115/142) > >>

Lewy23:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEraz chcieliście mnie wkręcić w płacenie za ewentualne upominki dla najlepszych pisarzy, czyli krótko mówiąc szukaliście sobie wtedy jakiegoś frajera za te gratyfikacje, a ja przecież rzuciłem tylko suchą idee, a o płaceniu nic nie wspominałem

--- Koniec cytatu ---

To Ty chciałeś mnie wkręcić w płacenie za ewentualne upominki dla autorów najlepszych karier na tym forum. Krótko mówiąc, chciałeś ze mnie zrobić frajera.

MaddiMNagic:
Plumber

Nick: Kojarzy mi się z dentystą, ta 10  dodaje fajny efekt, ogólnie nie jest źle 7/10
Avatar: Fajne wygląda, jest to chyba mały fan United, 8,5/10
Sygna: -
User: Miły, strasznie niezdecydowany, czasami to wygląda na to że nie potrafi sam decydować. Nie miałem z nim kłopotów. 8,5/10

blackout.:
Eripe

Nick: dosyć oryginalny, nie wiem do czego się odnosi. Prosty, mi się podoba. 9,5/10.
Avatar: brak.
Sygnatura: brak.
Użytkownik: nie znam, nie miałem bliższej styczności. Wygląda jednak na miłego i inteligentnego. 8/10.

cinosław:
Nick: o wiele lepszy niż S222. Mi się podoba. 9\10
Avatar: eee, ciężko ocenić 5\10
Sygnatura: ładnie zrobiona, prosta 7\10
User: pamiętam go za czasów S222, gdy robił x patchów i wnerwiał 100% społeczności ;). Teraz widać, że wrócił zupełnie inny, mniej się udziela, ale pisze rozsądnie i mądrze. Nie przeszkadza mi 8,5\10

kopson:
Nick: Kojarzy mi się z cienkim Jarosławem :D 9/10
Avatar: Bardzo fajnie zrobiony 9/19
Sygna: O ile się nie mylę to jest to Pani bramkarz reprezentacji USA :P 8/10
User: Osobiście nie znam, ale sądząc po postach jest spoko userem. 9/10

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej