Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (116/142) > >>

pawlodar_10:
Nick: Kop synu kop, może się do złota dokopiesz. 6/10
Avatar: Raczej średnio wykonany, ale jest E2, więc jest ok. 7/10
Sygna: - - -
User: "Świeżak", ale spokojnie się wpasował, pisze z sensem, nie zanotował wejścia w stylu NexaTa :) 8/10

robi99:
Nick: Kiedyś kojarzył mi się z Piotrem Włodarczykiem :D Teraz w sumie z niczym. Dziwny nick, aczkolwiek oryginalny. 7/10
Avatar: Coś w stylu "może znam go, ale nie kojarze" ;D Generalnie fajny. 8/10
Sygna: Żołnierze wychodzący z helikoptera i pouczający podpis,  z którym aczkolwiek się nie zgadzam. 7/10
User: Stara gwardia ;D Znany i lubiany, z poczuciem humoru, unika potyczek, chociaż ma swoje zdanie. Wzór dla świeżych gimbusów. :D 9/10

cinosław:
Nick: hmm... nick pewnie od imienia + jakieś cyfry. 6\10
Avatar: kot w krawacie, czego chcieć więcej na avku ? 8\10
Sygna: świetna, uwielbiam kibiców Liverpoolu. Sygna kapitalnie wykonana. 10\10
User: "znamy" się już dłuugo. Dawno z nim nie rozmawiałem, ale widać, że ogarnięty, inteligentny chłop ;P 8,5\10

madridista1400:
Nick: Cino - fajny i przyjemny wyraz; -sław źle mi się kojarzy (coś dawno, dawno temu ze szkołą). Ogołnie łatwo sie go czyta i wymiawia, no i łatwo zapamiętac. 8/10
Avatar: mam wyłączone ;). Kibic Wisły. Wycieta częsc herbu + efekt otarcia i zadrapan, jakby miął symbolizowac ciągła walkę. Odkąd sięgam pamięcia nie zmienia go. 8,5/10
Sygna: też mam wyłączone ;). Ładna pani, która jest bramkarką, w kraju jakim że jest Juesej. Nie lubię futbolu kobiecego, chociaż raz wytrzymałem nawet z 20 minut. Bardzo słaby efekt (słaby w znaczeniu, że nie: zły, tylko mało widoczny), podoba mi się. 7,5/10
User: Kojarzę go z działu Sport i ostatnio z Forum Publiczne. Kibic Wisły. Jestem kibicem wszystkich polskich klubów więc nie musisz przepraszać z to że jesteś ich fanem  :D. Bez większych wybryków, a może i bez żadnych. Nie pamiętam żęby sie z kimś kłocił. 9/10

Mathi:
Nick: Od razu można dostrzec, że opisuję fana jakiejś drużyny z Madrytu (co ty...oczywiście że Real Madryt :D). Bez tych numerków i z dużej litery byłaby ocena 8/10, tak mogę postawić 5/10.
Awatar: Wnętrzności i herb Realu Madryt po stronie, gdzie powinno znajdować się serce i wiem, że znaczenie jest łatwo rozszyfrować. Kolory które mi się podobają (przecież to jest rentgen), więc na pewno nie powinien on być kolorowy. 8/10.
Sygnatura: Brak
Użytkownik: W sumie jest ogarnięty. Dużo wypowiada się w hydeparku, poza tym nigdzie go często nie widzę. Błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i tym podobnych nie popełnia. 7/10.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej