Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (122/142) > >>

blackout.:
Nick: pewnie chodzi o mc jako rapera. Prosty, ale bardzo fajnie się prezentuje. 8/10.
Avatar: animacja z Jay-z. Nagrał kilka kawałków z Linkin Park, po za tym nie interesuję się jego twórczością. Co do samego gifu, niech będzie 6/10.
Sygnatura: dziewczyny w gifie. :) Ładne, gif też fajny. ;D 9,5/10.
Użytkownik: znam, bo ostatnio dużo się wypowiada. Po postach widać, że ogarnięty, nic do niego nie mam. 8,5/10.

NexaT:
Nick: nie zdążyłem się jeszcze przyzwyczaić, może z tego powodu, iż tamten miałeś przez długi okres czasu - ale komentujemy wygląd/estetykę, a więc... całkiem fajny, kropka tutaj pasuje i jest stosunkowo krótki. 8/10
Avatar: miałeś lepsze, dziwny ten efekt - puzzli? różnie to można nazwać. 4/10
Sygnatura: bardzo ładny napis, estetyczny. fajnie dobrane kolory, czcionka i gitarka pasuje. 10/10
Użyt.: w porządku, było kilka spięć, ale o pierdoły. 7/10

TekU:
Nick: Nadal mam lekką bekę ze znaczenia ale podoba mi się 8/10
Avatar: Fajny kadr, ładna pani 10/10
Sygna: Efekt ładny, pani brzydka i jakiś cytat(?) 8/10
Użytkownik: Ostatnio polepszyły nam się stosunki była jedna sprzeczka ale było mineło 9/10

chmielu2108:
Nick: Grzeszczak bardziej mi się podobał. 4/10.
Avatar: Na Facebook'u jest jej pełno. Nic szczególnego. 5/10
Sygna:
Użytkownik: Kiedyś strasznie prowokował swoim zachowaniem, troche jak dziecko neo. Wydaje mi się, że teraz się ustatkował. 6/10.

Przemek112:
Nick: Kojarzy mi się ze Piwem. ::) 6/10.
Avatar: Wydaje się ,że to jakiś raper. Może być. ;) 7/10
Sygna: Userbary , jednak pasują do siebie i razem z Avatarem twarzą ciekawy efekt. ;) 9/10
Użytkownik: Nie znam za bardzo , jednak po wypowiedziach jakiś się udziela jest spoko. ;D Ogarnięty i wydaje się być mądrym kolesiem. ;) 9/10

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej