Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (128/142) > >>

robi99:
Gap12

Nick: Krótki, jakoś mi nic szczególnego nie mówi. Wygląda też nieco niemrawo 5/10
Avatar: Rozciągnięty Messi. 3/10
Sygnatura: Kilka usebarów, całkiem schludnie to wygląda. 6/10
User: Nie znam go, aż tak dobrze. Wydaje się być w porządku, niczym dla mnie szczególnym się nie wyróżnia. 6/10

Nederland:
Nick: taki sobie. 6/10
Avatar: fajny kot. Podoba mi się pomimo tego, że wolę psy. Niestety lepszy był avatar z Henrym, którego miał już szmat czasu temu. 7/10
Sygnatura: jasne, można być dumnym. Bo nic innego nie pozostaje. 6/10
User: bywa irytujący, zwłaszcza jak się z nim dłużej dyskutuje (nie, to nie ma nic wspólnego z lawiną argumentów, jej brakiem czy niczym podobnym - to po prostu męczące), ale da się go znieść. Jeden z normalniejszych grasujących tutaj ludzi. 8/10

piuk11:
Nick: ciekawy, jednak stricte kojarzący się z Holandią, zatem oryginalność mała 7/10
Avatar: niezmienny od lat"(miesięcy). całkiem stonowany, nie jebie po oczach 9/10
Sygnatura: Przyzwoita, acz szału nie robi 6,5/10
User: chyba najbardziej stanowczy na forum. często ogałaca prawdę, jak dotąd nie miałem sprzeczek 10./10.

barthez:
Nick: cóż... taki inny. Niespotykany raczej. Nie mam pojęcia co może znaczyć, całość może być. 7/10
Avatar: Rocky. Już chyba kiedyś miałeś ze Stallonem, tak mi się wydaje. Dość oryginalny. 9/10
Sygnatura: Odnośnik do powoli kultowej kariery. Jakoś mnie jednak nie urzeka, coś w nim mi nie pasuje, ale konkretnie nie potrafię powiedzieć co. 4/10
User: Słynie z kariery Wisłą, ostatnio jakby więcej udzielał się na forum. Miło się gawędzi, jest w porządku. 10/10

chmielu2108:
Nick: Słyszałem, że był kiedyś taki bramkarz.. Do tego 7. Podoba mi się. 8/10.
Avatar: Perquis, do tego słowa wypowiedziane przez niego w meczu z Rosją. 8/10.
Sygnatura: Brak.
Użytkownik: Najczęściej widzę go w temacie o reprezentacji. Podkreśla swoje przywiązanie do naszej kadry tekstem spod avatara. Siedzi już dość długo na forum. Jest bezproblemowy, jest ok.
8/10.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej