Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (129/142) > >>

Positive:
chmielu2108

Nick: ,,chmielu2108'', dobra kombinacja liter, kojarzy mi się z chmielem. 6.5/10.
Avatar: Zapatrzony na coś chłopak. 5.0/10.
Syngatura: Fan FC Barcelona i Tottenham Hotspur ;) Kolory bardzo dobrze się komponują. 8.0/10.
User: Często udziela się, ogarnięty. Nie miałem z nim sprzeczek. 7.5/10

Nederland:
Nick: gdy zwróciłem mu uwagę, że zrobił błąd w nicku, to oburzył się, że tak właśnie miało być, a niedawno dziwnym trafem zmienił jego zapis na poprawny... Wnioski nasuwają się same. Poza tym, ten login nie robi wielkiego wrażenia. 5/10
Avatar: nie widać w nim za wiele. Plus za nierozciągnięcie - wbrew pozorom to już coś. 5/10
Sygnatura: nie dość, że ma koszmarne wymiary jak na sygnaturę, to jeszcze znajduje się na niej facet, do którego straciłem szacunek jako piłkarza po jego transferze do Barcelony; choć z drugiej strony cenię go za to, że przyznał, iż nie przejdzie do klubu z ligi angielskiej, bo obawia się tamtejszego stylu gry. 4/10
User: zaliczył głośne i niestety niefortunne wejście. Potem przystopował. Gdy już zacząłem myśleć, że się wyciszył, wyszumiał, ogarnął i wróci jako lepszy i bardziej wartościowy użytkownik, srogo się rozczarowałem. To wciąż ta sama osoba, chociaż trochę mniej się rzuca. 3/10

pawlodar_10:
Dobra misiaczki, starczy. Wracamy do oceniania.

Artur 7:
to ja ocenie

Nick: Zwyczajny. Od Holandii - 5
Avatar: Pasuje do Cb. Poważny i tajemniczy - 9
Sygnatura: Jakoś mi nie pasuje ten typ... - 2
User: Nie lubimy się i nie lubię jego "filozofii". Mimo to nie mogę powiedzieć, że nie jest jedyny w swoim rodzaju na tym forum - 9

Positive:
Artur 7


Nick: Imię i literka ,,7", nic specjalnego. 4.5/10.
Avatar: Nic dodać, nic ująć. 10/10.
Syngatura: Można powiedzieć mała reklama. 6/10.
Użytkownik: Ogarnięty, nie miałem z nim żadnych konfliktów. 10/10.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej