Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (130/142) > >>

barthez:
Nick: Milion razy lepszy od poprzedniego, jednak nadal do mnie szczególnie nie trafia. 6/10
Avatar: Klaun... w dzieciństwie właśnie takich klaunów się bałem. Ciekawie to wygląda, nawet mi się podoba. 8/10
Sygnatura: David Villa. Nic dodać nic ująć, fajna. 9/10
User: I tu zaczynają się schody. Nikt nie jest święty, wiadomo, jednak czasami bywa irytujący. O, i zasłynął z idiotycznego podpisu pod avatarem. 3/10

Nejdro:
barthez7

Nick: Oczywiście kojarzy mi się z genialnym francuskim bramkarzem+ siódemka- pewnie nr w dziennika czy coś takiego. Podoba mi się. 8/10
Avatar: Ładnie zrobiony Perquis, do tego ten słynny cytat tego piłkarza i znak przywiązania do reprezentacji Polski. 9/10
Sygnaturka: -
User: Najczęście udziela się w dziale naszej reprezentacji. Pomocny, ogarnięty, rzadko wdaje się w jakieś sprzeczki. 10/10

robi99:
Nejdro

Nick: Oryginalny, całkiem ładny. 8/10
Avatar: Ładne ujęcie. Puyol i Raul (? - dobrze mówie ?), którzy trzymają się w geście przyjaźni, pomimo że obydwa kluby dzieli niechęć, jak nie nienawiść - nie tylko czysto sportowa. 9/10
Sygnaturka: -
User: W miarę ogarnięty user, można porozmawiać z nim na poziomie. Wydaje się być normalny w porównaniu do niektórych tu. ;D 7/10

Positive:
robi99


Nick: Pewnie od imienia Robert. Dwie dziesiątki od roku urodzenia, lub coś w tym stylu. 5.5/10.
Avatar: Śmiesznie wyglądający kot ;) .6.0/10.
Syngatura: You'll Never Walk Alone. 10/10.
User: Zawsze musi wtrącić swoje pięc groszy.. Lubi wdawać się w sprzeczki.. 4.0/10.

Nejdro:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE(? - dobrze mówie ?)

--- Koniec cytatu ---

Tak. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej