Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (139/142) > >>

NexaT:
Odświeżę. Ocenie pawlodara, bo on ostatni pisał. (pamiętam, że MaddiMNagic oceniałem wiele razy - także bez urazy)

Nick: Poznałem historie tego nicku w wywiadzie. Mimo to tak do Ciebie przywykł, że nadal myślę, że nazywasz się Paweł. Bardzo charakterystyczny. 8/10
Avatar: Pamiętam, że kiedyś miałeś jakąś laskę z pistoletem w ręku, a jako sygnaturę dwie flagi Barcy. Myślałem sobie, co to za koleś. Wtedy jakoś się nie mogłem do Ciebie przekonać, ale w końcu go zmieniłeś i zacząłem patrzeć na to jakoś inaczej. Wracając do avka, to bardzo mi się podoba. Nie wiem co to za postać, chociaż w głowie mam różne myśli. Biało-czarny ma w sobie to coś. 9/10
Sygnatura: To o czym pisałem wyżej. To scena z "Helikopter w Ogniu"? Za jasny według mnie. 5/10
User: Nie miałem nigdy jakichś spin. Ostatnio przestał się udzielać, jak wszyscy zresztą, ale taka sympatia pozostała. Może po tej forumowej Mafii? :P 8/10

hose444:
Nick: 7/10. Zawsze czytam "NexTa"  ;) Jakoś nie kojarzę Cię jako NexaT  ;D
Avatar: 8/10. Nie przywiązuje do nich takiej dużej wagi (oczywiście, jakiś musi być, bo bez to tak jakoś dziwnie), ale jest OK.
Sygnatura: 6/10. Widzę filmomaniak ? Ja też, ale nie lubię odnośników do innych stron w podpisie.
User: 7/10. Nawet nie za bardzo znam, coś tam kojarzę, spin chyba nie mieliśmy  ;)

Artur 7:
Nick: fajny kojarzy mi się z Mourinho :) 8/10
Av.: Wisła -  ostatnio wraca na dobre tory... 7/10
Sygna: Niema, ale wpis jest dość mądry choć nie do końca "Nic z tym nie zrobimy" - zawsze coś możemy zrobić... 8/10
Użytkownik: Nie kojarze za bardzo, ale jest w porządku 8/10

Spark:
Nick: Imię i zapewne ulubiona liczba, niezwykle prosty, a zarazem trafny. 8/10
Avatar: Ronaldo i ten rozpoznawalny na całym świecie obrazek, dla mnie super. 9/10
Sygnatura: Dwie gry mojego dzieciństwa. Nie może być inaczej 10/10
User: Jestem nowy, nigdy nie miałem z nim kontaktu, dlatego też z oceną samego usera się wstrzymuje.

Blues Fan:
Nick: Kojarzy mi się z Chevroletem  ;) 7/10
Avatar: Dobrze zrobiony 9/10
Sygnatura: Trafił swój na swojego (CHELSEA!) i do tego ładna,estetyczna 10/10
User: Nie kojarze chyba pisze karierę. Pozostawiam bez oceny.

PS. W tym dziale zawsze było pełno postów a teraz szkoda gadać  :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej