Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (17/142) > >>

NexaT:
Nick: 7/10
Avatar: Nie znam tego klubu? Nie wiem co to za herb, ale nie pasuje tło, dlatego 5/10.
Sygnatura: 10/10, ponieważ czekam na tego patcha!! aaa.. :D
User: Jednym słowem: ogarnięty. 8/10.

Nederland:
Nick: luziq i spoczq, Arsonq. 3,5/10
Avatar: herb jakiegoś mało znanego klubu. Zakładam, że lokalnego. Ogólnie wklejanie herbów jako avatar do moim zdaniem strasznie kiepski i mocno nie ql pomysł. 2/10
Sygnatura: słaba po prostu. 2/10
User: nie rozmawiałem z nim nigdy, ale wiem że prowadził plebiscyt na logo (a właściwie to baner, ale jakoś nikomu nie chciało się odróżnić) forum. Szczerze mówiąc, póki co za jakoś szczególnie rozgarniętego człowieka go nie mam, ale głupi też nie jest. 6/10

Fak.

Nick: ciekawy na tle różnych fatalnych tworów, jakie tu można spotkać. 8/10
Avatar: herb to herb, nadal słaba idea. I nie ma znaczenia, do którego klubu należy. 3/10
Sygnatura: populistyczne hasełko i dwa userbary, z czego jeden ze scouserem. Bieda, ale zasiłki będą. 4,5/10
User: rocznik '97 czy tam '98. Nadal zdarza mu się pleść kompletne bzdury, ale gdyby nie ujawnił swojego wieku w profilu, za nic bym nie wpadł na to, ile ma lat - no chyba, żeby się zdradził. 7/10

NexaT:
Nick: Jak mniemam to nick twojej ulubionej reprezentacji, moim zdaniem bardzo oryginalnie, nie widzę tu osób o podobnych. 8/10.
Avatar: Postaci niestety nie dostrzegam, w ogóle nie wiem kto to może być, myśli są różne, ale czarne tło dobrze komponuje się z postacią. 7/10.
Sygnatura: Całkiem niezła, gdyby była większa i ostrzejsza dałbym więcej niż 6/10.
Użyt.: Uczę się od Ciebie, lubię Cię za to (chociaż się nie znamy), że wyrażasz własną opinie, + lubisz Manchester. Ogólnie jesteś spoko, co do mojego rocznika.. Dokładnie to 98, wiem, że czasami napisze bzdury które potem mam chęć usunąć, ale tak to już bywa. Z czasem zachowanie zmieni się na jeszcze lepsze. :P

AreQ:
Nick: oryginalny, i fajny :) 8/10
Avatar: zwykły herb i szczególnie za Manchesterem nie przepadam sorry NexaT ale wolę Barcę 7/10
Sygnatura: Manchester znowu masz 7/10
User: Miły, da się z nim dogadać i gdyby te niepotrzebne bzdury i kłótnie to miałby 10, no ale jest młody wydorośleje, a tak to tylko 9,5/10

Mejor:
Nick: Co tu pisać 7/10
Avatar: Jestem fanem Realu więc nie lubię Messiego choć go oczywiście bardzo szanuje, a avek dość ładny 7/10
Sygnatura: Jak na moderatora przystało 6/10
User: Bardzo zaangażowany w rozwój pesleague.pl, a to bardzo ważne 9/10

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej