Archiwum > Rozrywka

Oceń swojego poprzednika..

<< < (19/142) > >>

Nederland:
Nick: zerżnąłeś po mnie imię, ewentualnie masz średnio chlubną ksywkę. 4/10
Avatar: idź mi z tym. Poza tym jesteś kolejną osobą, która nie wie że avatar na tym foro powinien mieć odpowiednie rozmiary, inaczej się rozciąga... 2/10
Sygnatura: -
User: był tu kiedyś jeden kubiks, graficzną karierę MU pisał. Ale to chyba ty. Ciebie nie znam.

cinosław:
Nick: Ciekawy, oryginalny co tu dużo pisać - 9\10.
Avatar: Nie kojarzę typka, no ale normalne rozmiary - 6\10.
Sygnatura: Też nie wiem co oznacza no ale - 7\10.
User: Wydaje mi się, że jeden z najbardziej inteligentnych użytkowników tego forum. Zawsze ma swoje zdanie, często wchodzi w głębokie dyskusje ale zawsze ma konkretne argumenty. Pisze poprawnie ortograficznie, często się udziela. Jego posty są pisane sensownie i przyjemnie czyta się jego opinie na poszczególny temat. Oczywiście 10\10 oby więcej takich userów.

NexaT:
Nick: Jak dla mnie to trochę zuo, ale dam 6/10.
Avatar: Biała gwiazda, całkiem ładnie wyszło. Lubie Wisłę, więc dam 7/10.
Sygnatura: Wykonana bardzo przejrzyście i estetycznie, postaci nie znam, ale to nie ważne. 7/10.
User: Widać, że gości tutaj bardzo długo, patrząc na ilość postów. Ja niestety nie znam za bardzo, widać, że ogarnięty więc dam 6/10. (6/10 ponieważ Cię nie znam, chyba rozumiesz). :P

ExiTer:
Nick: Bardzo ciekawy i wpada w oczy. 8/10
Avatar: I love Red Devils :). 6/10
Sygnatura: Bardzo fajna, tylko szkoda że ze sezonu 2008/2009 ale 7/10
Użytkownik: Nie znam tu wszystkich ale tego użytkownika mniej więcej znam z wątku o Manchesterze, jest bardzo spostrzegawczy, i tak jak ja jest fanem Czerwonych Diabłów. 7/10

Nederland:
Nick: w miarę, z tym że za bardzo kojarzy mi się z "wyjściem". 4,5/10
Avatar: mówiłem już coś o herbach. 2,5/10
Sygnatura: -
User: na starcie trochę przypomina NexaTa. Póki co bez oceny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej