Autor Wątek: Odp: Bayern Monachium By CJKarl-3 Kolejka LM.Bayern - Zenit St.Petersburg.  (Przeczytany 14079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-1 Kolejka Ligi Mistrzów,świetne widowisko w Londynie.
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 31, 2011, 16:22:36 »
Mimo iż Chelsea nie istniała to jednak jej jako pierwszej udało się zdobyć bramkę. Ty na trafienie Torresa dwukrotnie odpowiedziałeś w drugiej części gry i to ty kompletujesz trzy punkty.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-1 Kolejka Ligi Mistrzów,świetne widowisko w Londynie.
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 31, 2011, 17:04:34 »




5 Kolejka Bundesligi rozpoczęta.Bayern podejmował u siebie drużynę FC Koeln.Heycknes posadził 3 graczy z podstawowego składu a mianowicie Gomeza , Riberyego i Mullera.Tego pierwszego zastąpił Petersen , Riberyego Kroos a Mullera Usami




7 min.-Akcja Bayernu dobre podanie od Gustavo dostał Usami kapitalnie przedarł się przez obrone i pewnym strzałem pokonał Rensinga.Jeszcze nie mineło 10 min gry a Bayern już prowadzi.

19 min.-Ładną pozycyjną akcje rozgrywa Bayern tym razem dobrze pokazał się Kroos który z piłką zszedł do środka boiska i próbował strzelać z dystansu dobrą interwencją popisał się Rensing.

25 min.-Atakuje Koeln niestety błąd obrony Bawarczyków i świetnie z klepki Ionita odegrał do Novakovicia ale na drodze staną mu Neuer który ratuje Bayern przed utratą bramki.

34 min.-Bayern atakuje dobrze Usami rozrzucił grę do Robbena ten dośrodkował piłkę wybił Brecko i przeją ją dopiero Lahm który widział niepilnowanego Usamiego a ten tylko dopełnił formalności.2-0.

47 min.-Jeden z niewielu ataków Koeln tym razem na samodzielną akcje odważył się Podolski który doszedł już w pole karne i uderzył.Uderzył na szczęście dla Bayernu w słupek.

54 min.-Bayern próbuje podwyższyć wynik kolejnym strzałem z dystansu uderzał Schweinie ale świetnie obronił to Rensing.

80 min.Koeln nie istnieje w tym meczu a jeszcze jedną akcje przeprowadza Bayern tym razem błąd obrony Koeln Tymoschuk który wszedł za Robbena w 2 połowie zobaczył niepilnowanego Petersena a młody napastnik wykorzystał szanse 1 na 1.Na Allianz Arena Było 3-0.

90+2 min.-Koniec spotkania to była przyjemność patrzenia na gre Bayernu po zwycięztwie z Chelsea teraz pogrom z Koeln.Może Bawarczycy weszli już na dobrą drogę.



Składy
Trafienie Usamiego
2 Bramka Usamiego
Gol Petersena
Tabela po 5 Kolejkach

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-5 Kolejka Bundesligi-Kapitalna gra rezerwowych!!
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 31, 2011, 17:12:30 »
Przed przerwą prowadzisz już 2-0, lecz twoi rywale też mieli szanse na zdobycz bramkową. W drugiej połowie dopełniłeś formalności strzelając bramkę w 80 minucie. Na razie idzie ci dobrze, choć w lidze BVB gra jeszcze lepiej.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-5 Kolejka Bundesligi-Kapitalna gra rezerwowych!!
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 31, 2011, 17:32:52 »
Mimo, że nie wystawiliście trzech bardzo ważnych dla Was zawodników to i tak bardzo pewnie pokonaliście Koln. Rezerwowi dobrze się zaprezentowali, strzelając wszystkie bramki także masz potencjał na ławce.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-5 Kolejka Bundesligi-Kapitalna gra rezerwowych!!
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 31, 2011, 18:17:59 »
No proszę rezerwy dały radę i rozbiły kolonię. Może warto im dawać częściej szansę. Myślę, że nie pożałujesz. Bayern wraca do formy, co widać po ostatnich wynikach.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-5 Kolejka Bundesligi-Kapitalna gra rezerwowych!!
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 31, 2011, 18:25:19 »
No, bardzo ładnie rozpoczęliście to spotkanie. Rezerwowy już w 7'min. strzela bramkę, po ładnej akcji.
Kolejne minuty, dalsza dominacja Bayernu. Ładny strzał Kroosa, ale dobra interwencja golkipera gości.
Później twoja obrona troszkę przyspała, na szczęście Neuer pokazuje swoje zdolności, i świetnie broni.
Jeszcze pod koniec drugiej połowy strzeliłeś kolejną bramkę, po indywidualnej akcji. Mecz tak na prawdę był jednostronny, co potwierdza wynik. ;)
Druga połowa to dobra akcja Podolskiego, na szczęście chybił, i trafił w słupek.
Dalsza część pojedynku to nadal dominacja gospodarzy, wykorzystują swoją szanse, i ustalają wynik na 3:0.

Offline Milten4867

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.06.2010r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-5 Kolejka Bundesligi-Kapitalna gra rezerwowych!!
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 31, 2011, 18:39:13 »
Dobrze, że dałeś zagrać kilku rezerwowym ci się odwdzięczyli i z tego kolejne zwycięstwo i to 3-0.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-5 Kolejka Bundesligi-Kapitalna gra rezerwowych!!
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 31, 2011, 18:58:34 »
Świetny mecz. Z każdym meczem idzie wam lepiej. Fajnie, że łapiecie formę. Skład rezerwowy ale dał rady. Usami, Petersen..wielkie talenty i warto im dawać czasem szansę. Dziwi mnie tylko Kros na skrzydle..kiedy on tak super gra na rozegraniu,,tam gdzie ustawiłeś tego Japończyka.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-6 Kolejka Bundesligi-Cudowny gol Schweinsteigera
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 31, 2011, 20:33:45 »


Bayern Monachium 2-1 Werder Brema




6 Kolejka i chyba najciekawsze spotkanie pomiędzy Werderem Brema a Bayernem Monachium.Obie ekipy przystąpiły do meczu w najsilniejszych składach.



8 min.-Pierwsza akcja w tym meczu dobrze Muller obsłużył Robbena który uderzył tuż sprzed linii pola karnego jednak dobrze interweniował Wiese.

17 min.-Groźna sytuacja praktycznie z niczego piłkę z pola karniego chyba za lekko wybił Boateng piłka poszybowała przed Arnautowicia i ten pięknym strzałem z powietrza chciał zaskoczyć Neuera ale bramkarz Bayernu był czujny i wybił piłkę na rzut rożny.

27 min.Ribery przebiegł prawie pół boiska dograł do Gomeza ten jeszcze zrobił pare kroków i uderzył z dystansu na posterunku Wiese.

39 min-.Pizarro chciał oszukać obrone Bayernu w ostatniej chwili odegrał do Bakfrede ten z pierwszej piłki do Pizarro i gdy już był każdy pewny że padnie gol Pizarro zachował się jakby pierwszy raz grał w piłkę.Posłał ją wysoko ponad bramką

54 min-.Bayern atakował i to przyniosło skutek w 54 min Gomez ograł 1 z obrońców Werderu dograł do Mullera a ten mimo że był zasłonięty oddał płaski strzał i pokonał Wiese.

68 min-.Cudoooowny gooool Schweiniego!!!!!Bramka prawie z połowy boiska.Bayern tworzył atak pozycyjny piłkę dostał Schweinie i prawie z połowy boiska zdobył cudownego gola.To chyba będzie gol sezonu w Bundeslidze.


79 min-.Nikt się nie spodziewał że Werder strzeli bramkę jednak tak się stało Rosenberg podał do Pizarro obrońcy stali jak zamurowani a napastnik Werderu spokojnie zdobył bramkę.

90 min-.Koniec meczu.Dobre spotkanie zagrał Bayern to jest już 3 zwycięstwo z rzędu a ozdobą spotkania jest na pewno trafienie Schweiniego z prawie połowy boiska.


Składy
Gol Mullera
Z tej pozycji strzelał Schweinsteiger.Cudowne trafienie
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 20:35:37 wysłana przez CJKarl »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-6 Kolejka Bundesligi-Cudowny gol Schweinsteigera!!
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 31, 2011, 20:55:10 »
Pierwsza połowa bez bramkowa za to druga już wyśmienita. Pierw gol Mullera, a potem niesamowite trafienie Schweiniego. Gol z połowy robi wrażenie :D. Gości stać było tylko na honorowe trafienie w końcówce.

Łap loga bez tła:

Liga: REJESTRACJA lub LOGOWANIE   Polsat sport: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

EDIT: Jak chcesz to mogę podrzucić ci paczkę z logami drużyn :).
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 20:57:46 wysłana przez mojsesh »

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-6 Kolejka Bundesligi-Cudowny gol Schweinsteigera!!
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 31, 2011, 21:21:09 »
ciekawą karierę prowadzisz. i dawno już "nieużywanym" w tym dziale klubem. jedyne co mnie denerwowało przeglądając ten temat to loga z tłem. ale mojsesh już ci zapodał te właściwe. i będzie estetyczniej :D
gol Schweinstengera faktycznie urokliwy, miał te swoje 40 metrów do bramki i uderzył przecudnie. :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-6 Kolejka Bundesligi-Cudowny gol Schweinsteigera!!
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 31, 2011, 21:24:16 »
No widać,że się obudziliście na dobre i teraz wygrywacie mecz za meczem. Gol Schweisteigera cudowdny, ależ bomba z 40 metrów. Chyba gol sezonu.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-6 Kolejka Bundesligi-Cudowny gol Schweinsteigera!!
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 31, 2011, 23:10:26 »
Dobre spotkanie rozegraliście, chociaż Werder też miał swoje szanse na bramki. To, co zrobił Schweinsteiger to po prostu cud, miód i orzeszki. Chciałbym zobaczyć video z tym golem. Możecie dopisać sobie kolejne 3 punkty do tabeli, oby tak dalej.

Offline Milten4867

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 129
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.06.2010r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-6 Kolejka Bundesligi-Cudowny gol Schweinsteigera!!
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 31, 2011, 23:34:49 »
Dobre spotkanie pozytywny wynik jest ok. Szkoda, że nie wstawiłes tej bramki Shweinstaigera  >:(

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-6 Kolejka Bundesligi-Cudowny gol Schweinsteigera!!
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 01, 2011, 10:27:57 »
Pomocy!!Dzisiaj zainstalowałem sobie patcha pesedit 1.1 dodam ze grałem na patchu 1.0.Gdy chcę odpalić pesa wysakiwał mi fatal error a potem wyskoczyło że 1 z plików jest wirem więc go dodałem do wyjątków potem wyskoczyło że Pes exe jest wirem i zrobiłem tak samo potem wyskakiwało że nie mam uprawnien a następnym razem gdy klikałem na ikonkę pesa to właczał mi się settings.Mam nadzieje że pomożecie bo nie chciał bym zaczynać kariery od nowa.

Dorzucam jeszcze screena:


« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 10:34:08 wysłana przez CJKarl »

Offline ExiTer

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2011r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-POMOCY!!!
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 01, 2011, 10:52:25 »
Kariery nie musisz od nowa grać. Po prostu w folderze ''save'' masz tam save z kariery Bayernu. Skopiuj go i wklej np. na pulpit, odinstaluj grę i patcha, potem wgraj najpierw grę, potem PESEdit 1.0 a jeszcze później 1.1, wchodzisz w dokumenty,Konami, Pro Evolution Soccer 2012 i do save i wklejasz tam save z kariery. Może zadziała, bo jak mi coś się stanie z grą to ją odinstalowuje i instaluje od nowa i działa

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-POMOCY!!!
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 01, 2011, 11:17:55 »
Pobierz tylko rld.dll z internetu i wklej do folderu z grą.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-POMOCY!!!
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 01, 2011, 14:16:19 »
Teraz gdy pobrałem rld.dll z neta to wyskakuje mi:Failed to initialize the emulator.

Jak nic nie wykombinuje to przeinstaluje pesa.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-POMOCY!!!
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 01, 2011, 17:17:31 »
Skopiuj folder save, i przeinstaluj grę.
Wgraj patcha 1.0, 1.1 czy jak tam trzeba, podmień folder save, i spróbuj włączyć.
Jak nadal nie będzie działać, to.. albo wina patcha, albo save jest uszkodzone.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-POMOCY!!!
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 01, 2011, 19:50:42 »
Problem rozwiązany.Przeinstalowałem pesa i wgrałem patcha 1.0.Nie będe ryzykować wgrywać 1.1.Kariera wznowiona :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Bayern Monachium By CJKarl-POMOCY!!!
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 01, 2011, 19:50:42 »