Autor Wątek: Odp: Bayern Monachium By CJKarl-3 Kolejka LM.Bayern - Zenit St.Petersburg.  (Przeczytany 14393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Problem rozwiązany-Kariera wznowiona!
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 01, 2011, 19:56:18 »
O dobrze że nie kończysz , bo kariera była ciekawa  . Z niecierpliwością czekam na mecze . Powodzenia .

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Problem rozwiązany-Kariera wznowiona!
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 01, 2011, 20:35:23 »



Besiktas JK 0-1 Bayern Monachium








2 Kolejka fazy grupowej ligi mistrzów w której Bayern gra na wyjeździe z drużyną Besiktasu.Zapraszamy na skrót.



8 min.Groźnie zaatakował Bayern płasko dośrodkował Robben a strzał w polu karnym oddał Muller jednak fantastycznie zachował się bramkarz gospodarzy.

39 min.-Nudny mecz mało akcji ale teraz atakuje Bayern z dystansu próbował strzelać Gomez piłkę odbił obrońca a futbolówka dotarła do Gustavo ten ładnym strzałem z przed pola karnego pokonał bramkarza gości.1-0 dla Bayernu.

52 min.-Za faul na Fernandesie Lahm otrzymał 2 żółtą kartkę i wyleciał z boiska

72 min.-Nudy ale jest jednak jakieś chwilowe ożywienie a akcje przeprowadza Besiktas.Guti efektownie podał do znajdującego się w polu karnym Almeidy , Portugalczyk natychmiast odegrał do swojego rodaka , Simao a ten uderzył bez namysłu jednak obok bramki Neuera.

90+4 min.-Koniec tego bardzo nudnego meczu ale ze szczęśliwym rozstrzygnięciem dla Bayernu bo to oni wywożą z Turcji 3 punkty.


Składy
Gol Gustavo
Źółta a potem czerwona kartka dla Lahma
Tabela grupy C

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-2 Kolejka Fazy Grupowej LM.Bayern - Besiktas.
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 01, 2011, 20:41:25 »
Pewne zwycięstwo nad Besiktasem, szkoda tylko kartki dla Lahma.
Prowadzisz w grupie i mam nadzieję,że tak będzie do końca ;).
Zajrzyj do mnie w wolnej chwili ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-2 Kolejka Fazy Grupowej LM.Bayern - Besiktas.
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 01, 2011, 20:47:33 »
Zdobywasz kolejne bardzo ważne trzy punkty po trudnym meczu w Turcji. Besiktas jest nieprzewidywalny i czasami może sprawić niespodziankę. Na szczęście teraz tego nie uczynił i Ty wygrywasz po bramce Luisa Gustavo.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-2 Kolejka Fazy Grupowej LM.Bayern - Besiktas.
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 01, 2011, 21:06:55 »
Dobrze, że uporałeś się z problemami i nadal będziesz pisał. Spotkanie może i nie należało do najciekawszych, ale udało się Wam zdobyć 3 punkty po golu Gustavo (bardzo lubię tego gościa, cieszę się, że strzelił). Później czerwoną kartką ukarany Lahm, jednak na szczęście nie miało to jakiegoś efektu ubocznego :D Besiktas po tej kartce tylko raz Wam zagroził, ale strzał był niecelny i 3 punkty pojechały do Monachium.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-2 Kolejka Fazy Grupowej LM.Bayern - Besiktas.
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 01, 2011, 21:19:36 »
Ładnie rozpoczęliście ten mecz, i ładnie skończyliście.
Już w 8' min. przeprowadziliście groźną akcje, strzał Mullera jednak świetnie wybronił golkiper.
39' min. to bardzo fartowny gol Bayernu. Na początku strzał z dystansu który trafia w obrońcę, piłkę przejmuje Gustavo, i tym razem bramkarz bez szans.
20 minut przed końcem swoją 1, i ostatnią okazje zmarnowali gospodarze. Strzał minął minimalnie bramkę Neyuera. Trochę szczęścia, ale gdyby padł gol nie byłby on zasłużony.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-2 Kolejka Fazy Grupowej LM.Bayern - Besiktas.
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 01, 2011, 22:22:57 »
fajnie, że nadal piszesz bo kariera jest ciekawa. Mimo dobrego składu nie wygrywasz za wysoko. W lidze mistrzów po słabym i nudnym meczu dokładacie kolejne 3 oczka , co jest najważniejsze.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-2 Kolejka Fazy Grupowej LM.Bayern - Besiktas.
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 01, 2011, 22:26:42 »
Spokojne zwycięstwo bramkę zdobywa Gustavo. Potem głupie zachowanie Lahma, ale udało się doprowadzić korzystny wynik do końca, a to na pewno cieszy.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Klęska z Schalke , fatalna gra obrońców.
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 02, 2011, 17:44:08 »


Bayern Monachium 1-3 Schalke 04 Gelsenkirchen



7 kolejka Bundesligi i szlagier.Bayern spotyka się z drużyną Schalke Gelsenkirchen.Już pierwsza akcja w 14 minucie przyniosła Schalke bramkę fatalna postawa obrony i ładnym strzałem z przed pola karnego Raul pokonał Neuera.Radość Schalke nie trwała jednak zbyt długo już 22 minucie Bayern wyrównał za sprawą Riberyego gdzie ograł sprytnie jednego z obrońców Schalke i precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę wyrównał stan meczu.W 2 połowie to tragiczna gra obrońców Bawarczyków Boateng chciał odegrać do Neuera jednak podanie było za lekkie i do  piłki dopadł Hunterlaar a ten nie zmarnował sytuacji i wyprowadził Schalke na prowadzenie.Jest 75 minuta i kolejna bramka z winy obrońców tym razem zawinił zmiennik Boatenga a mianowicie Breno który stał jak wryty a Uchida ominą go jak tyczkę i zdobył bramkę.Jeszcze w 88 minucie Ribery chciał zdobyć bramkę jednak będący w świetnej sytuacji Francuz jednak przestrzelił.To była sromotna klęska Bayernu który spadł na 3 miejsce w lidze na rzecz Wolsburga a Borussia znowu wygrała i z 21 punktami prowadzi w tabeli i przy takiej grze może spokojnie obronić tytuł.Bayern natomiast jeżeli chce dorównać Borussi musi wzmocnić obronę.


Składy
Gol Raula
Gol Riberyego
Trafienie Huntelaara
Uchida dobija Bayern
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2011, 17:46:12 wysłana przez CJKarl »

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Klęska z Schalke , fatalna gra obrońców.
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 02, 2011, 19:13:16 »
No i w końcu nadszedł czas niestety na porażkę. Kiedyś to musiało się stać. Po pierwszej połowie wydawało się jednak, że nie będzie tak źle. W drugiej części obrona popełnia błędy (skąd ja to znam...) i niestety tracicie dwa gole nie potrafiąc odpowiedzieć chociaż jednym. Czasami obrońcom zdarza się takie spotkanie, ciesz się, że nie zawalają Ci co drugiej bramki bo uwierz, że nie jest to zbyt fajne.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Klęska z Schalke , fatalna gra obrońców.
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 02, 2011, 20:37:53 »
Hitowy pojedynek z Schalke nie wypadł po waszej myśli. Niestety bardzo słabo zagrała wasza formacja defensywna i taki jest tego efekt. Hmm Borussia 7 meczy 21 oczek, oj będzie cięzko to odrobić. Ciekaw mnie, kogo będziesz chcieć kupić na obronę. Wywal Van Buyten bo to jest wolny jak nic czołg...

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Klęska z Schalke , fatalna gra obrońców.
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 02, 2011, 22:58:03 »
Ehh no szkoda wielka bo każdej serii jakieś potknięcie zawsze może lekko dobić (tak jak to jest w moim przypadku). Schalke dziś zagrało po prostu bardzo dobry futbol, choć twoja obrona ułatwiła w pewnym sensie im te zwycięstwo.

Offline MattMiz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.06.2011r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Klęska z Schalke , fatalna gra obrońców.
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 03, 2011, 13:35:23 »
Hit kolejki i Bundesligi nie poszedł po waszej myśli. Schalke zagrało kapitalnie i wykorzystało wasze błędy w obronie. Szkoda bo głupio stracone 3 punkty i to z takim przeciwnikiem.


Mistrz! Mistrz! Nasz TS!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - The Potters by MattMiz!

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Klęska z Schalke , fatalna gra obrońców.
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 03, 2011, 16:39:12 »
Schalke rozniosło Twoją drużynę w pył. Mam nadzieję, że to było tylko jednorazowe potknięcie, a nie początek jakiegoś większego kryzysu. Musicie się szybko podnieść po tak bolesnej porażce.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Klęska z Schalke , fatalna gra obrońców.
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 03, 2011, 17:49:11 »
Szkoda porażki, ale prędzej czy później musiałeś przegrać :D.
No,ale cóż, mam nadzieję,że nie wpadniesz w kryzys i będzie dalej wygrywać ;).
Powodzenia i zajrzyj do mnie w wolnej chwili :).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-1 Runda DVB-Pokal.
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 03, 2011, 19:08:53 »


Bayern Monachium 3-1 Union Berlin



1 Runda DFB Pokal.Bayern na początek rozgrywek spotkał się z drużyną Union Berlin.W tym meczu Heycknes wystawił rezerwowy skład a najbardziej jak sam mówił będzie ciekawy obrony.Wynik meczu w 37 minucie otworzył Petersen , Usami popędził prawą stroną boiska płasko dośrodkował do Petersena a ten mocnym strzałem zapewnił prowadzenie Bayernowi.44 minuta i 2 bramka dla Bayernu którą zdobył ponownie Petersen napastnik przeprowadził samodzielną akcję i gdy już oszukał obrońców w sytuacji sam na sam strzleił swoją 2 bramkę.Piłkarze Union Berlin nic nie pokazywali w tym meczu jednak pozory mogą mylić bo w 63 minucie pięknym uderzeniem z dystansu popisał się Rau , piłka jeszcze otarła się o ręce Sattelmeiera i wpadła do bramki.Wynik w 80 minucie ustalił Kroos precyzyjnym uderzeniem z przed pola karnego.Jeszcze w doliczonym czasie gry kontuzje odniósł Van Buyten.Na razie nie wiadomo jednak co Belgowi dolega.


Składy
Gol Petersena
2 gol Petersena
Żółta kartka Tymoschuka
Gol Raua
Gol Kroosa
Kontuzja Van Buytena

Offline sebastian1996

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Jastrzębie Zdrój
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.10.2011r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-1 Runda DFB-Pokal.
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 03, 2011, 20:09:46 »
Bez szans drużyna z Berlina. Petersen pokazuje klase, jednak szkoda kontuzji Van Buytena, oby nie była poważna bo to wielka strata.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-1 Runda DFB-Pokal.
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 04, 2011, 19:24:09 »
za duzo zdjec z meczu i do tego za duzych rozmiarow. opis w porzadku. brakuje mi tutaj statystyk z meczu. :)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-1 Runda DFB-Pokal.
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 04, 2011, 19:28:01 »
No w tym spotkaniu drużyna z stolicy nie miała zbyt wielu szans na zwycięstwo, no i oczywiście ulegli. W 63 złapali wiatr w żagle, ale na nic więcej ich stać nie było.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Bayern wygrywa , Borussia przegrywa - Wywiad.
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 04, 2011, 21:10:07 »
8 Kolejka



Bayern Monachium 2-1 1.FC Nurnberg






Bayern po pewnym zwycięstwie w DFB Pokal nad Unon Berlin w dobrych humorach przystępował do 8 kolejki Bundesligi.Bayern jako pierwszy zdobył bramkę w 12 minucie kiedy po ataku pozycyjnym Robben dostał piłkę i niepilnowany pokonał bramkarza Nurnberg.2 bramka dla Bayernu to dosłownie kopia sytuacji z 1 bramki też przeprowadzali atak pozycyjny piłkę dostał Muller jednak stracił ją ale od razu odegrał z powrotem do niego Gomez i Muller spokojnie zdobył bramkę.Bayern przy prowadzeniu 2-0 spuścił trochę z tonu i zaprzestał ataków niestety to wykorzystali gracze Nurnberg i po składnej akcji całego zespołu bramkę z jakiś 12,13 metrów zdobył Mak.Mecz zakończył się rezultatem 2-1 a znakomita wiadomość nadeszła z Dortmundu po 7 z rzędu zwycięstwach porażkę odniosła Borussia przegrywając z Leverkusen 2-1.Bayern jest na 2 miejscu w Bundeslidze i ma tyle samo punktów co Wolsburg.



Składy
Gol Robbena
Trafienie Mullera
Gol Maka










Heycknes przemówił - wywiad z trenerem



DZ:Witam trenerze chciałbym z panem przeprowadzić krótki wywiad dotyczący dotychczasowych spotkań drużyny.
JH:Oczywiście chętnie zamienię kilka zdań z panem redaktorem.
DZ:A więc jak pan ocenia te wszystkie mecze i w Lidze Mistrzów w Bundeslidze oraz DVB  - Pokal?
JH:No tak może zacznę od ligi początek sezonu w naszym wykonaniu nie był najlepszy a najbardziej jestem zmartwiony obroną szczególnie Boatengiem jednak potem z każdym meczem było coraz lepiej aż do momentu porażki s Schalke no ale teraz znowu jest dobrze i mam nadzieje że to się utrzyma.Co do Ligi Mistrzów to jest narazie bardzo dobrze wygrana z Chelsea i Besiktasem obyśmy teraz nie wyszli z rytmu.A co do DFB Pokal to tam wystawiam rezerwowy skład i jestem ciekaw jak ta drużyna wypadnie w tych rozgrywkach.
DZ:Wszyscy wiemy że Boateng gra nie najlepiej i w składzie zastąpił go pan Diego Contento proszę powiedzieć czy to już jest koniec Boatenga w pańskim zespole?
JH:Ja tego nie powiedziałem że Jerome jest już do skreślenia.Chłopak ma teraz może obniżenie formy i to za wcześnie aby cokolwiek mówić o skreśleniu go z zespołu.
DZ:Wiemy że do okienka transferowego zostało jeszcze trochę czasu ale proszę powiedzieć czy coś juz zamierza pan zmienić w zespole?
JH:No zobaczymy oczywiście jeżeli obrona się nie poprawi wystarczająco to będe zmuszony kogoś na tą pozycję sprowadzić narazie jednak jeszcze do transferów daleko i nie zaprzątam sobie zbytnio tym głowy.
DZ:Dziękuje za wywiad i powodzenia.
JH:Dziękuje.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Bayern Monachium By CJKarl-Bayern wygrywa , Borussia przegrywa - Wywiad.
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 04, 2011, 21:10:07 »