Autor Wątek: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat. The End..  (Przeczytany 112727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 26, 2011, 13:34:35 »
Jeżeli jakby już były transfery to jakieś takie realne, a nie sprowadzanie np. takiego Donovana do polskiej ligi..
Racja. ale w sumie patrząc to kogo możnaby sprowadzić, tak by się wzmocnić a byłoby to realne? :)

Offline Bonito

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 769
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.02.2010r.
  • vamos barca !
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 26, 2011, 15:04:58 »
Jeżeli jakby już były transfery to jakieś takie realne, a nie sprowadzanie np. takiego Donovana do polskiej ligi..

Według mnie mogą być i nawet takie transfery, tylko niech każdy dostanie równy budżet.. A nie takie np. Podbeskidzie czy ŁKS nikogo nie mogą kupić, a Lech czy Wisła się obkupują. Jak każdy dostałby 5 mln na transfery z ograniczeniem np. 8 ogólnych transferów (w tym i sprzedaż i kupno), byłoby super.
" border="0

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 26, 2011, 15:30:52 »
Przegrana, a szkoda bo GKS prowadził.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 26, 2011, 16:27:02 »
Też jestem za tym, by każdy na początku dostał równy budżet, np. 15 mln złotych, na same transfery, a po zdobyciu jakichś tam trofeów dodatkowe premie, żeby dopiero wówczas nastąpiło jakieś rozwarstwienie, choć i tak ono jest od samego początku, bo kadry Wisły,Legii,Lecha czy Śląska są mocniejsze niż kadry Podbeskidzia, Cracovii czy Zagłębia.
Dobrze by było (choć to odrealniłoby naszą grę) gdyby takie 'transferowe okienko' zrobić powiedzmy "teraz-zaraz", żeby sezon nie wkroczył w jakąś głęboką fazę bez kadrowych przemian. ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 26, 2011, 16:45:25 »
Można zrobić tak, że każdy klub dostanie po 10 milionów na początek.

Offline Bonito

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 769
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.02.2010r.
  • vamos barca !
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 26, 2011, 16:47:08 »
Ja też jestem za 10 mln na początek + ograniczenie ogólne 8 transferów (w tym sprzedaż oraz kupno). A ceny oczywiście z transfermarkt.
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 26, 2011, 16:50:15 »
Ja też jestem za 10 mln na początek + ograniczenie ogólne 8 transferów (w tym sprzedaż oraz kupno). A ceny oczywiście z transfermarkt.

Oczywiście jak są transfery między klubami z ligi to menadżerowie ustalają ceny :). Bo wiecie taki jakiś gracz co jest mało warty w PESIE może błyszczeć, a zwłaszcza w naszej lidze to, aż szkoda go puścić za grosze...

Offline Bonito

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 769
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.02.2010r.
  • vamos barca !
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 26, 2011, 17:16:04 »
Oczywiście jak są transfery między klubami z ligi to menadżerowie ustalają ceny :). Bo wiecie taki jakiś gracz co jest mało warty w PESIE może błyszczeć, a zwłaszcza w naszej lidze to, aż szkoda go puścić za grosze...

No tak, oczywiście, ale chodziło mi o transfery spoza ligi :P.
" border="0

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 26, 2011, 17:33:25 »
Ale mnie zaskoczyliście panowie, właśnie przyszedłem z meczu ŁKSu  patrze a tu tyle komentarzy. Dobrze! Takimi dyskusjami pokazujecie ze interesuje was ta "mała" działalność.

Co do podsumowania kolejki, jutro ono chyba nie będzie, ponieważ chcę zrobić je w jak najlepszej jakości, a takie podsumowania są czasochłonne, nie dlatego że muszę je komentować, bo komentarz wymyślę w kilka minut odpowiedni, ale chodzi o same konwertowanie, sklejanie tego, o dodatkowe efekty, i żeby ścieżka audio była w jak najlepszej jakości. Jeszcze wrzucić to na YouTube po wszystkim. Czasochłonne i to bardzo. Więc podsumowanie kolejki na pewno ukaże się do wtorku, o to się nie martwcie, dzisiaj w nocy biorę się do roboty, kto wie, może będzie wcześniej.

Transfery... Tak zamierzałem od samego początku dać równy budżet dla każdego klubu, jednak nie wiedziałem jaki on ma być. Ale myślę, że 10 mln na początek, to dobra inicjatywa dla każdego.

Kiedy będzie okienko. Dzięki Marcinowi14 ono będzie najprawdopodobniej od tego tygodnia od poniedziałku do piątku, albo od następnego. Muszę znaleźć kolejne godz. ponieważ transfery będą wiązały się z aktualizowaniem OF'a, to też jest czasochłonne.

Co do transferów-okienka podam info na dniach.
Pozdrawiam.   

Offline Bonito

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 769
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.02.2010r.
  • vamos barca !
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 26, 2011, 17:51:14 »
No i git, będzie i okienko. Na pewno to da więcej emocji w lidze jak i w Europie. A także takie zespoły jak Podbeskidzie, Zagłębie czy Widzew będą mogły być teraz na równi takiej mojej Polonii, Śląskowi czy nawet Lechowi. Wszystko jednak zależy od tego, jakie transfery dokonacie i czy zrobicie to rozsądnie :).
" border="0

Offline sebav18

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2010r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 26, 2011, 18:34:26 »
Bodzio, mógłbym zaklepać że jak ktoś przestanie prowadzić klub to mogę wskoczyć za niego??
Bo bardzo bym chciał, ponieważ są wyrównane na start budżety na transfer co jest bardzo dobrym posunięciem.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 26, 2011, 19:09:42 »
Wywiad z Bodziem   (trener Zagłębia)


Witam. Pierwsze spotkanie w roli trenera za Panem, wygraliście w Krakowie z tamtejszą Cracovią. Jakie odczucia po meczu?

Witam. Odczucia? różne.. W tym etapie zwycięstwa nie są najważniejsze, liczy się dobre zgranie całego zespołu, jeśli ono będzie, będą i dobre wyniki.. Mimo tego jestem zadowolony ze swoich podopiecznych bo nie zagrali najgorszego meczu, ale liczą się trzy oczka.

Powinniście wygrać ten mecz nie wychodząc nawet na boisko ponieważ trener Cracovii zachował się mało profesjonalnie, bowiem nie ustawił pierwszej jedenastki. Mimo iż PZPN zgodził się na rozegranie meczu, i nie potwierdzenie walkoweru ten mecz wygraliście 0:1.

Tutaj chciałbym poruszyć temat sprawy organizacyjne Cracovii bo jak na razie wygląda to słabo i taka mała prośba do menadżera Cracovii. Chłopie ustalaj wyjściową kadrę na każde spotkanie i nie dopuść do walkoweru, ponieważ Cracovia to bardzo ambitna drużyna walcząca do końca, co mogliście zauważyć w czasie meczu, baliśmy się do ostatniego gwizdka o wynik, bowiem Cracovii w ostatnich minutach nas zdominowała i mogła strzelić wyrównującą bramkę. Co do meczu i naszej gry. Wynik cieszy, pokonaliśmy jednego z głównych rywali do spadku, nie oszukujmy się Zagłębie w tym sezonie ma bronić się przed spadkiem i taki jest nasz cel, nie mierzymy tutaj w europejskie pucharu, ponieważ mamy za słabą kadrę na europejską piłkę. Nie ukrywam, że moim oraz kibiców celem jest po cichu środeczek tabeli, ale o to będzie cholernie trudno..

Wasza gra prezentowała się różnie, raz byliście stroną przeważającą, a drugi raz broniliście się i stawialiście "autobus" w bramce..

No racja, nasza gra mimo iż wygraliśmy ten mecz to nie wyglądała dobrze, wiele strat, niecelności, i brak podjęcia odpowiedniej decyzji w niektórych sytuacjach. Dzięki słabej grze gospodarzy wyciągnęliśmy to zwycięstwo, myślę że jakby Cracovia była lepiej dysponowana w tym meczu, to byłoby trudno nawet nam o jeden punkt. Możemy być tylko zadowoleni że przetrwaliśmy natarcia "pasów" i trzy punkty jadą do Lubina.

Ostatnio wiele mediów pisało ze obecna sytuacja, która panuje w klubie jest tragiczna, ledwo co wywalczyliście licencję w tym sezonie, nie z powodów stadionu, tylko z powodów finansów. Jak Pan się o tym wypowie?..

Na pewno obecna sytuacja w klubie jest gorsza niż lepsza, ale nigdy nie jest najgorzej i trzeba wierzyć w poprawę. Finanse stoją na niskim poziomie jak Pan wspomniał, ale na razie dajemy radę.

Na razie? jaka jest przyszłość Zagłębia?

Przyszłość? hmmm... Na chwile obecną mamy pieniądze, które wystarczą na tą rundę, i na pewno do następnej rundy mamy fundusze dla piłkarzy.

A co będzie wraz z kolejną rundą?

Tego nie wiem, ja tu jestem tylko po to by utrzymać ten zespół w ekstraklasie.

W piątek podejmujecie u siebie Jagiellonie, która wygrała ostatnio z ŁKS'em 3:0. Jakie oczekiwania przed tym meczem?

Jagiellonia to trudniejszy rywal i więcej wymagający od Cracovii, ale myślę ze z dobrym nastawieniem i jak zaatakujemy od początku to damy radę osiągnąć chociaż remis.

Taktyka na mecz?

Nie dać strzelić "Jadze" pierwszą bramkę, widzieliście jak to działa na Jagę jak strzeli pierwszą bramkę, chociażby w meczu z ŁKS'em. Musimy zaatakować od samego początku i strzelić szybko bramkę, potem za wszelką cenę nie dać sobie strzelić gola.

Niech Pan zachęci kibiców do przyjścia na mecz...

Kibicu przyjdź i śpiewaj do końcowego gwizdka! Potrzebujemy waszej obecności na każdym meczu, sytuacja w klubie nie jest różowa, i tylko teraz możemy liczyć na was. Zapraszam!.

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 27, 2011, 05:15:43 »
Lipa.. Teraz powinienem rzucać przekleństwami na każdą stronę, ale zachowam kulturę przynajmniej na łamach forum.. ; p Nie będzie niestety podsumowania z moim głosem, ponieważ spieprzył mi się mikrofon, słaba jakość głosu mimo iż mówię głośno, nieraz wgl nie nagrywa, a raz nagrywa... Totalna lipa, próbowałem 4 godz naprawić go lub znaleźć jakieś wskazówki w internecie żeby wszystko poprawnie nagrywało. Na pewno w najbliższym czasie nie będzie podsumowań z moim głosem, będą one się pojawiać, ale z muzyczką w tle. Sry, ale sam się wkurzyłem.. Zmarnowałem ponad 5 godz.. Podsumowania normalnie będą, tylko bez komentarzu głosowego, dopóki nie zakupię lepszego mikrofonu, teraz nie mam na to kasy, nie władam pieniędzmi na lewo i prawo, jestem z biednej rodzinny, cóż... W grudniu powinienem mieć już lepszy mikro, którego nie wiem, ale w grudniu ukaże się podsumowanie z moim głosem.. A na razie musicie się zadowolić tym, trudno...
Pozdrawiam

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 27, 2011, 12:22:17 »
Spokojnie :). Teraz możesz ukazać bez głosu, a potem nas mile zaskoczysz :).

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 27, 2011, 13:11:53 »
Spokojnie :). Teraz możesz ukazać bez głosu, a potem nas mile zaskoczysz :).


Tak właśnie myślałem że jak mi się uda z kasą, to na same święta będziecie mieć miły prezent. :)

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 27, 2011, 15:10:21 »
Dobrze  teraz wstawisz samo video , potem dodasz głos i będzie OK.

Takie małe pytanko co do transferów będzie jakiś limit wieku sprowadzanych graczy np. <35?

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 27, 2011, 17:48:07 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b7d8c30728315f16d73535bdcd1eb58c&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b7d8c30728315f16d73535bdcd1eb58c&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 27, 2011, 18:05:44 »
Już widzę, że napastnik się przyda -.- 40% celnych strzałów to masakra jakaś.

Gratuluję wszystkim drużynom wspaniałych goli i przepraszam, ze mój Górnik zaniżył średnią bramek w tej kolejce ;d

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 27, 2011, 19:56:17 »
1. Tak z ciekawości ile wgrywałeś te podsumowanie?

2. Z którego patcha korzystasz?
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2011, 19:59:58 wysłana przez Katalonbar »
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 27, 2011, 20:03:41 »
1. Tak z ciekawości ile wgrywałeś te podsumowanie?

2. Z którego patcha korzystasz?

1. Wgrywałem, ale to zależy o co Ci chodzi. Całe montowanie zajęła mi ok. 30 min. a wrzucenie na YouTube ok. 2 godz.

2. RSC v. 4.2 by Lewy

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: T-Mobile Ekstraklasa Główny temat.
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 27, 2011, 20:03:41 »