Autor Wątek: OM by Michał16ZenitSP-29 kolejka za nami, mecz z Napoli też, jak poszło OM ??|||  (Przeczytany 35544 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze-sprawdź nad kim||WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 12, 2011, 11:31:39 »
No, no Marsylia w lidze nadal nie pokonana, ciekaw jestem jak długo tak wytrzymasz i kto przerwie tą passę ;)

Zdrowia życzę ;]

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-dwa zwycięstwa w lidze-sprawdź nad kim||WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 12, 2011, 14:03:06 »
W 5 kolejce dość nudne spotkań bez wielu bramek, ale na całe szczęście udało ci się wygrać. W kolejnej kolejce mierzyłeś się z OL i tam wygrałeś 1-2. Cieszy mnie, że idzie ci jak na razie tak dobrze no i oby Boriello strzelał tak do końca sezonu.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
OM by Michał16ZenitSP-pierwsza porażka w lidze-sprawdź nad kim|WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 13, 2011, 15:14:45 »
2 kolejka Ligi Mistrzów

PSV Eindhoven vs Olympique Marsylia 1:2
0:1-Borriello(J.Morel)
1:1-Wijnaldum
1:2-Niang(Senna)
Opis meczu:To był trudny mecz,zarazem ciekawy dla kibiców.W pierwszych ośmiu minutach padło dwa gole, po jednej dla każdej z ekip.Najpierw, w szóstej minucie meczu, Morel dośrodkował na głowę Borriello,a Włoch wykorzystał złe ustawienie obrony PSV(na spalonego) i strzałem głową pokonał Isakssona.Dwie minuty później Wijnaldum przebiegł 20 metrów i strzałem w lewy dolny róg pokonał Mandandę.Między 33 a 41 minutą Marsylia szturmowała bramkę Isakssona,ale Szwed dwa razy obronił strzały wicemistrzów Francji i do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił.W drugiej połowie, z godnych uwagi sytuacji, w 78 minucie PSV ... miało rzut karny. Toivonen wykorzystał gapiostwo obrony i popędził na bramkę Mandandy.Czarny Francuz faulował Finlandczyka i zarobił żółtą kartkę.Jednak Lens zmarnował jedenastkę i wciąż było 1:1.Gdy wydawało się,że mecz zakończy się remisem, Marcos Senna wpadł z piłką w pole karne,podał do rezerwowego Nianga, a ten pokonał Isakssona ustalając wynik meczu.Taka mała ciekawostka na koniec, Marsylia zagrała w tym spotkaniu w strojach(chyba) Sturmu Graz :D, widać okazały się szczęśliwe.W tabeli Marsylia jest pierwsza z 6 punktami, drugi jest PSV z 3,ale ma bilans bramkowy 4-4 i w tym względzie wyprzedza Manchester City,który ma tyle samo punktów.
GALERIA Z MECZU:


Skróty meczów, wrzucę gdy wrócę do domu, teraz mój PLAY za długo by to wrzucał na YT.

7 kolejka Ligue 1
Pierwsza porażka w lidze, chyba już nie zagram meczu będąc w szpitalu.
OSC Lille vs Olympique Marsylia 3:2
0:1-Borriello(Marcos Senna)
1:1-Tulio De Melo(Rozehnal)
2:1-Debuchy
2:2-Borriello
3:2-Payet
Opis meczu:Miłe złego początki.Mimo,że gola w pierwszej minucie strzelił Borriello,to potem było już tylko gorzej.W 25 minucie wyrównał po dośrodkowaniu Rozehnala, Tulio De Melo wyrównał wprawiając kibiców w szał radości.Dwie minuty później prawdziwa ekstaza,Lille wyszło piątkom zawodników do kontry, po tym jak źle do Valbueny podał Gignac, piłkę przejął Bonnart i zaczęło się, potem uderzył Hazard, a Debuchy trafił do pustej bramki.W drugiej połowie podanie Cheyrou i błąd Pedrettiego wykorzystał Borriello, strzelając siódmego gola w lidze.W 78 minucie jednak mistrz Francji zadał decydujący cios,a w zasadzie zadał go Payet celnie uderzając z rzutu wolnego z 35 metrów.
GALERIA Z MECZU:



Jutro mam zabieg operacyjny, więc przez najbliższe kilka dni raczej nie będzie wpisu,ale to nie oznacza,że nie liczę na Wasze komentarze :).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Damieen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.12.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-pierwsza porażka w lidze-sprawdź nad kim|WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 13, 2011, 15:32:29 »
Zawsze musi być ten pierwszy raz. i lepiej jeśli ma nastąpić teraz niż w decydującej fazie sezonu. Ten rzut wolny Payeta, to musiała być cudowna bramka. 35 metrów i gol. :)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-pierwsza porażka w lidze-sprawdź nad kim|WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 17, 2011, 17:59:35 »
W lidze Mistrzów pewnie ograliście drużynę PSV,dobrze w tym meczu zagrali ściągięci przed tym sezonem przez ciebie napastnicy Boriello i Ninang.
Za to w Lidze Francuskiej nie było tak dobrze odnieśliście swoją pierwszą porażkę o waszym katem okazało się moje Lille,mecz był bardzo wyrównany jednak to Lille ostatecznie wygrało po bramce Payeta z rzutu wolnego aż z 35 metrów.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-pierwsza porażka w lidze-sprawdź nad kim|WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 17, 2011, 18:14:32 »
No z PSV łatwo nie było dopiero gol w końcówce zapewnił wam cenne trzy punkty. z Lille także łatwo nie było. Szliście cios za cios no i niestety to Lille zdało decydujące trafienie po którym już się nie podniosłeś :D.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-pierwsza porażka w lidze-sprawdź nad kim|WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 17, 2011, 19:19:51 »
Ciekawy mecz z PSV nie mineło 10 min a tu już 2 bramki padło ostatecznie zwycięstwo zapewnił wam Niang.Co do meczu z Lille to wielka szkoda że przegraliście no ale tak to już jest.Cieszy dobra dyspozycja Borriello.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
OM by Michał16ZenitSP-powrót z Wrocławia i dodanie skrótów rozegranych meczów|||
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 17, 2011, 19:20:40 »
Dzisiaj wróciłem z Wrocławia,więc zgodnie z umową wrzucam skróty meczów rozegranych we wtorek 13 grudnia(później nie mogłem i nie miałem ochoty,ani siły grać)

PSV Eindhoven vs Olympique Marsylia 1:2(opis meczu str.3)
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8966281890eb5bc87d5dfdf929f54c82&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8966281890eb5bc87d5dfdf929f54c82&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Lille vs OM 3:2(opis meczu str.3)
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8966281890eb5bc87d5dfdf929f54c82&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8966281890eb5bc87d5dfdf929f54c82&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Przed nami Brest, czyli czego można się spodziewać ???
Jak wiecie mecz pucharowy z Porto był najgorszy jaki rozegrałem, gdy prowadziłem Smoki.Jako,że wielu piłkarzy narzeka na przemęczenie grą m.in. Mandanda,Diawara czy Niang zamierzam oszczędzić ich na mecze w LM i Ligue 1.Jaki wynik typujecie w meczu z beniaminkiem Ligue 1 ??
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-pierwsza porażka w lidze-sprawdź nad kim|WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 17, 2011, 21:15:44 »
Trudny mecz z PSV ostatecznie wygrałeś. W tabeli LM jesteś liderem.

7. ligowa kolejka była dla Ciebie pechowa. Poległeś w dramatycznych okolicznościach.

Btw: Można wiedzieć jaki zabieg? ;P

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-pierwsza porażka w lidze-sprawdź nad kim|WAŻNE INFO!!
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 17, 2011, 21:45:52 »
No widzę że oba mecze były bardzo emocjonujące. Gospodarze zmarnowali karnego, wy strzeliście bramkę w końcówce. Patrząc po opisie i skrótach jest się czego obawiać jak będę z nimi grał. Teraz krótko o meczu z Lille, pierwsza porażka w lidze faktem, ale mecz był bardzo ciekawy dla postronnego kibica. Ciekaw jestem meczu z Brest.

Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Szkoda porażki z Lille, mogliście wygrać. Ogólnie ładny mecz i gol Payet'a? 35 metrów - ładnie. Dobrze, że wygraliście z PSV, teraz umocnicie się na prowadzeniu i będzie łatwiej w wywalczeniu awansu. W meczu z beniaminkiem obstawiam 3:0 dla was

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-jutro opis meczów z Brestem, z karnymi w tle||||
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 18, 2011, 23:01:05 »
Przepiękne trafienie Dimitriego! Brawo! Bardzo dobrze idzier Ci w Lidze Mistrzów, a także powodzenia z Brestem, który jednak nie powinien sprawić Ci kłopotów.



Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: OM by Michał16ZenitSP-jutro opis meczów z Brestem, z karnymi w tle||||
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 19, 2011, 09:07:19 »
Piękne gole z twojej strony, ale też w łatwy sposób niektóre straciłeś...
Jaki obstawiam wynik? Remis 1:1 - ot to! Nie będzie to łatwa przeprawa!

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-jutro opis meczów z Brestem, z karnymi w tle||||
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 19, 2011, 15:05:28 »
Ja stawiam na gładką wygraną 3-1. :D

Ostatnie dwa mecze : Wygrana z teoretycznie lepszym przeciwnikiem jakim jest PSV
Jednak porażka z Lille mogła trochę popsuć humory w twoim obozie.
Bramka PSV na 1-1 niesamowita ale tak to już jest w tym PESie :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
OM by Michał16ZenitSP-po meczu Pucharu Francji i przed dwoma meczami w lidze||||
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 19, 2011, 15:46:52 »
Remis 1:1 - ot to! Nie będzie to łatwa przeprawa!
Strzał w dziesiątkę Krzychu,tylko nie wziąłeś pod uwagę,że w tej rundzie gramy tylko jeden mecz,więc zwycięzca musiał być.

Puchar Francji-1 Runda


Nie umiem grać w pucharach krajowych,czyli porażka po karnych.
Olympique Marsylia vs Stade Brestois 1:1(karne 1-3)
1:0-Niang(Alou Diarra)
1:1-Roux
Opis meczu:Zgodnie z przewidywaniami zmieniłem parę ogniw w składzie(patrz galeria z meczu) i momentami zacząłem tego żałować,bo gdyby nie Cheyrou i jego interwencje w polu karnym to mógłbym przegrywać nawet 0-2 w pierwszej części gry.Ale po kolei-w 40 minucie Cheyrou podał prostopadle podobnie do Alou Diarry, jak w meczu z Nancy do Valbueny,ten zagrał do Nianga i było 1:0.W drugiej połowie dalej atakowałem bramkę beniaminka i gdy byłem blisko kluczowego podania do Gignaca,Brest przejął piłkę, poszła kontra,uderzył Roux, piłka odbiła się od pięty Fanniego i zmyliła Mandandę,który wcześniej spokojnie obronił kilka strzałów z daleka graczy gości,a teraz nie dał rady i było 1:1.Ten wynik utrzymał się do 90 minuty.Na dogrywkę wpuściłem Marco Borriello za Nianga(a mogłem za Gignaca!!).Super Włoch był bardzo blisko decydującego gola zarówno w pierwszej, jak i drugiej części dogrywki, w pierwszej gdy minął całą obronę, uderzył na bramkę z rogu pola karnego, ale piłka trafiła w gracza gości i nadal było 1:1! W drugiej części dogrywki Borriello otrzymał kapitalne, prostopadłe podanie od Senny,ale trafił w wychodzącego bramkarza gości, Elanę,który został bohaterem rzutów karnych, w których tylko raz udało mi się go pokonać,nigdy nie lubiłem grać karnych w tak prestiżowych meczach(broń Boże od karnych w meczu fazy pucharowej LM!!!).
GALERIA Z MECZU:



SKRÓT MECZU:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8966281890eb5bc87d5dfdf929f54c82&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8966281890eb5bc87d5dfdf929f54c82&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Przed nami dwa mecze ligowe i mecz w LM.
Przeciwnikami mojego OM w najbliższych meczach będzie 13 w tabeli Toulouse'a i 11 w tabeli Ligue 1 Rennes.Potem przyjdzie czas na LM i pojedynek z Fenerbahce Stambuł u siebie.Jakie typujecie wyniki na te spotkania  ???
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu Pucharu Francji i przed dwoma meczami w lidze||||
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 19, 2011, 16:38:59 »
Cytuj
Elanę
:) Jak to piękne brzmi :) Bramkarz imiennikiem mojej miastowej drużyny :)

Co do samego meczu no to szkoda, że odpadasz już z Pucharu Francji.. Karne to zawsze loteria, a ty dziś okazałeś się w nich drużyną, której nie sprzyjało szczęście. Teraz możesz się skupić już na pozostałych rozgrywkach :D.

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu Pucharu Francji i przed dwoma meczami w lidze||||
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 19, 2011, 17:11:45 »
No szkoda że odpadliście z pucharów jednak to nie najważniejszy cel i teraz już możecie się skupić na lidzę i LM.Karne jak karne tu nie można się pomylić ale gracze OM nie zachowali zimnej krwi.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu Pucharu Francji i przed dwoma meczami w lidze||||
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 19, 2011, 17:12:52 »
Szkoda, bo wydawało się, że Brest to ogórki łatwe do ogrania. Ale cóż, rozumiem Cię, też nigdy nie idzie mi w pucharze kraju :)
Napastnik, który strzelił bramkę dla przeciwników to Nolan Roux. Jest bardzo ciekawym zawodnikiem, to taki młody talent Francuzów i sądzę, że niedługo znajdzie miejsce w reprezentacji i lepszym klubie. Radziłbym Ci się mu przyglądać!



Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu Pucharu Francji i przed dwoma meczami w lidze||||
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 19, 2011, 18:22:19 »
Stade Brestois sprawiło wam bardzo nie miłą niespodziankę eliminując was już w 1 rundzie pucharu Francji,z tą drużyną gra się naprawdę cieżko o czym sam się przekonałem w swojej karierze Lille,szkoda porażki dopiero po rzutach karnych,które nie są chyba twoją najlepszą stroną i w meczach pucharowych musisz ich unikać jak ognia.

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu Pucharu Francji i przed dwoma meczami w lidze||||
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 19, 2011, 21:20:33 »
No sensacyjna ta porażka w Pucharze Francji, szkoda, bo nie przystoi takiemu klubowi jak OM dostawać baty z przeciętniakami... w lidze liderujecie ale przewaga się zmniejszyła... widoczny więc jest spadek formy, ale na pewno szybko przełamiecie kryzys i zaczniecie wygrywać. :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: OM by Michał16ZenitSP-po meczu Pucharu Francji i przed dwoma meczami w lidze||||
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 19, 2011, 21:20:33 »