Autor Wątek: TURNIEJ DNIA - start 20:15  (Przeczytany 3582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
TURNIEJ DNIA - start 20:15
« dnia: Grudzień 09, 2011, 08:13:59 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zapraszamy wszystkich posiadaczy PES 2012 na "TURNIEJ DNIA". TURNIEJ odbędzie około godz. 20:15!!! Zapisy będą otwarte na 15 minut przed startem.

Gramy teamami klubowymi others/losowanie wykluczając 4 najsilniejsze teamy tj.
- Bayern München
- Galatasaray AS
- FC Rubin Kazan
- FC Zenit St Petersburg.


Podczas Turnieju używamy Lagdetectora w wersji 16 PL.

W fazie grupowej:
* kondycja ZWYKŁA
* kontuzje WYŁĄCZONE
* warunki pogodowe DOBRE
* czas meczu 10 minut bez dogrywki i karnych

W fazie pucharowej:
* czas meczu 10 minut z dogrywką i karnymi
* kondycja ZWYKŁA
* kontuzje WYŁĄCZONE
* warunki pogodowe DOBRE

UWAGA!!!
- obowiązuje ld v.16
- każdy uczestnik musi przebywać na kanale mIRC w trakcie trwania Turnieju Dnia.
- gramy kolejkami czyli najpierw rozgrywasz 1 kolejkę , kolejno 2 itd.(CHYBA, ŻE TERMINARZ JEST NIELOGICZNY - WTEDY MOŻNA ZAGRAĆ NIE POKOLEI)
- na rozegranie jednej kolejki w grupie mamy maksymalnie 20 min / w wypadku lekkiego przekroczenia czasu nie będzie żadnych konsekwencji (w wypadku problemów typu rozłączenie brak możliwości połączenia zgłaszamy się do opiekunów)
- na rozegranie spotkań w fazie pucharowej mamy maksymalnie 30 min.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2011, 08:29:16 »
Fajnie że jest turniej dnia tylko dlaczego zawszę musimy się męczyć drużynami ** ??? nie można zrobić np *** czy **** o ile fajniejsza jest gra nie dlatego że piłkarze są lepsi tylko dlatego że mniej jest randomu i grania na wrzutke pozdro ;)

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2011, 08:37:18 »
jest mała zmiana ale i tak będziesz musiał się męczyć :)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2011, 08:41:32 »
powodzenia jak ktoś wylosuje Helsinki :D

Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2011, 08:47:00 »
No i takimi teamami można grać 8)

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2011, 09:36:34 »
Ciekawiej by było jakby nie wykluczyć te teamy. Może by pojawiłą sie jakaś sensacja gdyby ktoś wygrał z takim team`em załóżmy  Helskinkami :)  ( pozdro dla es_sabbiego) Oczywiście to nie podlega dyskusji tylko takie małe spostrzeżenie.
 
  Apeluje do adminów w imieniu graczy którzy mają bana za nie dyspozycyjność w lidze. Ja wiem że zaraz tu ktoś wpisze że takie są zasady  i ogólnie rzecz biorąc każdy kto to będzie czytał od razu zauważy ociekającą dumę adminów. Jednakże apeluję o przywrócenie im możliwości grania w pucharach i w turniejach, oraz we wyzwaniach. Ci panowie nie mogą grać w lidze gdyż jest tam dużo meczy, ale nie raz znajdą czas na dwa-trzy wyzwania czy raz na miech zagrać puchar dnia.
 
  Odbieracie tym ludziom wszystko bo  zazwyczaj nikt nie chce grać sparów a dzięki przywróceniu ich do możliwości rozgrywania meczy dajecie też innym mozliwośc wykazania się teraźniejszym graczom. Być może w "odrzuconych" jest gdzieś ukryty talent???

APEL

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 09, 2011, 10:09:15 »
Kapral, przed zapisem do Ligi byłeś zapewne informowany o tym że na tydzień przypadnie siedem spotkań ligowych. Powinieneś wiedzieć że za tydzien możesz nie mieć czasu mimo że w dniu zapisu go masz. Jakaś kara za rezygnację musi być bo to bywa irytujące jak ktoś po 3 meczach rezygnuje.

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 09, 2011, 10:39:05 »
Kapral, przed zapisem do Ligi byłeś zapewne informowany o tym że na tydzień przypadnie siedem spotkań ligowych. Powinieneś wiedzieć że za tydzien możesz nie mieć czasu mimo że w dniu zapisu go masz. Jakaś kara za rezygnację musi być bo to bywa irytujące jak ktoś po 3 meczach rezygnuje.
Byłem informowany i oczywiście liczyłem się z tyloma meczami lecz nie ukrywam że też mam kłopot je rozgrywać bo nie każdy tu chodzi do szkoły i wpier lala gile. Są ludzie którzy pracują na rózne zmiany i ciężko się ze synchronizować.  W weekendy natomiast jest też problem bo nie zawsze się "urwie" te minuty by zagrać. 
To jest gra i ma przynosić satysfakcję. Zauważ że nie walcze o swoje tylko o innych. Ja gram i będę grał ligę do końca tylko po to by mieć możliwość grania poźniej wyzwań, bo po zakończeniu sezonu zrezygnuje. Gram tylko dlatego żeby mieć możliwość grania później wyzwań. Nie chce wegetować 3 miechy z powodu urojonych pomysłów. Kupiłem sobie gre jak każdy i chce w nią grać. A ban na 3 miechy to 1/4 roku  o kant dupy potłuc. Co ci ludzie mają grać szybkie rozgrywki czy z ulungami z innych krajów. Wcale tym nie poprawia sie poziom Polskiego PESa. Wiadomo skoro  mowa o karaniu to oki niech maja zakaz gry w lidze na 3 sezony do przodu ale na Boga nie zabierajcie im wyzwań.

Offline josedratewka

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 200
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2011, 11:12:46 »
Jeśli nie masz czasu na rozegranie 7 spotkań w tydzień to po kij się do ligi zapisujesz?

Pracujesz, ok. Myślę, że ludzie to szanują ale to nie jest żadne usprawiedliwienie. Widzisz gdybyś się nie zapisał do ligi mógłbyś grać w TD, PD czy PL.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 09, 2011, 11:33:03 »
Ciekawiej by było jakby nie wykluczyć te teamy. Może by pojawiłą sie jakaś sensacja gdyby ktoś wygrał z takim team`em załóżmy  Helskinkami :)  ( pozdro dla es_sabbiego) Oczywiście to nie podlega dyskusji tylko takie małe spostrzeżenie.
  
  Apeluje do adminów w imieniu graczy którzy mają bana za nie dyspozycyjność w lidze. Ja wiem że zaraz tu ktoś wpisze że takie są zasady  i ogólnie rzecz biorąc każdy kto to będzie czytał od razu zauważy ociekającą dumę adminów. Jednakże apeluję o przywrócenie im możliwości grania w pucharach i w turniejach, oraz we wyzwaniach. Ci panowie nie mogą grać w lidze gdyż jest tam dużo meczy, ale nie raz znajdą czas na dwa-trzy wyzwania czy raz na miech zagrać puchar dnia.
 
  Odbieracie tym ludziom wszystko bo  zazwyczaj nikt nie chce grać sparów a dzięki przywróceniu ich do możliwości rozgrywania meczy dajecie też innym mozliwośc wykazania się teraźniejszym graczom. Być może w "odrzuconych" jest gdzieś ukryty talent???

APEL

Apel odrzucony :)
panowie nikt nikogo nie zmuszał do zapisania się do ligi, ja sam często analizuje czy mnie stać na grę w jakiś rozgrywkach, jeżeli jesteście na tyle nie odpowiedzialni w swoich decyzjach wasz problem.
Od razu też info dla tych którzy chcieli by załapać temat i do upadłego prowadzić dyskusje - temat zamknięty :P


Miałem odpuścić ale widzę że Kapral nie wiesz o co tutaj chodzi po pierwsze widzisz tylko czubek swojego nosa czyli uważasz że jak np po połowie sezonu stwierdzisz lub jesteś zmuszony do zrezygnowania podaję tylko przykład - to wszystko jest ok .
Grubo się mylisz nie każdy ma olewkę na ligę, wkur... jest dla tych którym zależy że poświęcili Tobie czas na grę a potem ten wynik tak czy tak zamieniany jest na WO - kolejna sprawa jak ktoś rezygnuje to nie zawsze o tym informuje najpierw olewa/zwodzi wszystkich przez tydzień lub dłużej - to samo myślicie że inni gracze nie mają co robić tylko użerać z tymi co mają wszystko w ........ no i na samym końcu ekipa pesleague.pl jeżeli ktoś z was myśli że My tylko czekamy na możliwość wpisywania poprawiania wyników bo Wy jesteście nie odpowiedzialni to tu i teraz informuje że NIE, poza tym nie mamy czasu i możliwości na rozpatrywanie czy to rzeczywiście kogoś zmusiła sytuacja czy po prostu nas olał - dlatego też jasne i przejrzyste zasady które obowiązują każdego nawet nas członków ekipy.Co do stwierdzenia że musisz grac tylko z obcokrajowcami z tego co wiem nikt nie zakaz przebywania na Ircu tam można również umawiać się na sparingi.
Odnośnie temat zamknięty informuję że nic się nie zmieni co do prowadzenia monologu proszę bardzo ...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 12:02:53 wysłana przez belzebub »

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 09, 2011, 11:43:24 »
Jeśli nie masz czasu na rozegranie 7 spotkań w tydzień to po kij się do ligi zapisujesz?

Pracujesz, ok. Myślę, że ludzie to szanują ale to nie jest żadne usprawiedliwienie. Widzisz gdybyś się nie zapisał do ligi mógłbyś grać w TD, PD czy PL.
Mało mam czasu ale mam i rozgrywam mecze. Zauważ że piszę to w imieniu innych co to by było można zagrać wyzwanie z takimi ludźmi ale niestety jest jak jest. Za ostra kara dla tych ludzi. Później się dziwić że powstają inne ligi i wszystko się rozpierzcha. Skończe sezon i zrezygnuje z ligi na rzecz  ligi fair play ( o ile powstanie) . Już kiedyś doświadczyłem bana na 3 miechy. bo było zdaniem adminów za mało meczy rozegranych. Ale mniejsza o to. Jeśli taki zawodnik co to sie zapisal w lidze bo podjarał się na starcie PES i chiał zwojować świat nie może zagrać to co za problem WO wpisać i jechać dalej meczyki. Nikt na tym nie traci. To jakby przegrał z każdym. Ehhhh  

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 09, 2011, 11:54:29 »
Belze teraz to pojechałeś PiSem. Ja wiem Wasza piaskownica i Wasze wiadereczka czy łopatki. Nie wiem czy to takie demokratyczne że od razu zamykasz temat. To nie są próby reperowania budżetu państwa tylko gadamy o grze. Ja wiem że Tobie najłatwiej kliknąć - KONIEC TEMATU- a być może później banem straszyć za ewentualne wyhylanie sie . Czy nie lepiej zrobić ankiete albo naprawdę zrobić jakiś dobry uczynek na święta i dać chłopakom szanse. W końcu 3 miechy są poblokowani. Ehhh  władza absolutna.


Cytat " Miałem odpuścić ale widzę że Kapral nie wiesz o co tutaj chodzi po pierwsze widzisz tylko czubek swojego nosa"
Zauważ że nie walczę  o siebie bo nie mam bana tylko chce by inni mogli grać, więc z tym czubkiem nosa nie trafiłeś. Co do reszty masz racje. Nawet bardzo. Ale niektórym należalo by sie bana zdjąć   :)
Pozdrawiam  i nie chce być czyimś koszmarem forumowym.

PS. Z tą metaforą o banku to żeś trafił jak Tupolew w Smoleńsku.   :)  ( za poważne porównanie. bankowość>gra)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 12:18:19 wysłana przez KapRal »

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:08:04 »
Belze teraz to pojechałeś PiSem. Ja wiem Wasza piaskownica i Wasze wiadereczka czy łopatki. Nie wiem czy to takie demokratyczne że od razu zamykasz temat. To nie są próby reperowania budżetu państwa tylko gadamy o grze. Ja wiem że Tobie najłatwiej kliknąć - KONIEC TEMATU- a być może później banem straszyć za ewentualne wyhylanie sie . Czy nie lepiej zrobić ankiete albo naprawdę zrobić jakiś dobry uczynek na święta i dać chłopakom szanse. W końcu 3 miechy są poblokowani. Ehhh  władza absolutna.

tak się składa że tak jest, "władze" na tym forum jak i na stronie sprawuje ekipa pesleague.pl a główne decyzje podejmuje zarząd w porozumieniu z ekipą lub też bez porozumienia o ile stwierdzi że jest taka konieczność, proste jak drut a Twoje zarzuty są po prostu śmieszne to tak jakbyś wszedł do banku i zażądał wypłaty 10 000zł pomimo że nie masz w nim nawet 100zł a potem miał pretensje że decyzje tam sprzeczne z Twoją wolą podejmuje tam zarząd i właściciele :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 12:30:08 wysłana przez belzebub »

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:10:54 »
co do tematu tego proszę bardzo załóż temat w odpowiednim dziale - ten tutaj dotyczy dzisiejszego T

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:39:21 »
jeszcze na sam koniec taka bardziej polubowna informacja ale w 100% szczera, Panie i Panowie zauważcie że wszystkie decyzje które podejmujemy są oparte o nasz regulamin i taryfikator proszę nie piszcie że zachowujemy się jak PiS *bo to już totalna obraza z tego co wiem jesteśmy jedynym portalem-społecznością która w tak przyjazny a zarazem odpowiedzialny sposób prowadzi jakieś rozgrywki wszystko co dotyczy was dotyczy również nas nie ma i nie było niczego na pesleague.pl co było podyktowane jakimś "widzimisie".
Zarząd ---> ekipa ---> regulamin i taryfikator, ja osobiście gram jeszcze w CS-a i grałem na wielu serwerach i tam to dopiero jest "moja piaskownica moje zabawki" admin coś powie bo ma gorszy dzień nawet nie masz prawa odp bo lecisz, blokują i wywalają tych których chcą od tak. To samo inne ligi dotyczące PES-a które kiedyś były/są obecnie lub jeszcze w przyszłości się pojawią w 95% kopiują nasze rozwiązania i nasze metody :)

Offline Fener

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 09, 2011, 15:18:42 »
POPIERAM BELZEBUBA W 100!!!

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 10, 2011, 09:52:51 »
Sory ze zasmiecam ale w najblizszych dniach bede miec lepszego neta i planuje kupno PES-a moglby ktos napisac jak wyglada gra online?w stylu 11 czy jest moze lepiej lub gorzej?chodzi mi o lagi i spowolnienia,pozdro

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: TURNIEJ DNIA - start 20:15
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 10, 2011, 09:52:51 »