Autor Wątek: Jak wgrać stroje do Pesa 2012?  (Przeczytany 5037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sakret

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2012r.
Odp: Jak wgrać stroje do Pesa 2012?
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 22, 2012, 14:55:56 »
jakbyś przeczytał wyżej to byś wiedział że szukałem  ale żadnej informacji na temat 3 zestawu nie widziałem. Mam kit.png i dalej mi nie czyta ,stworzyłem temat ale został usunięty więc napisze jeszcze raz tutaj.Chociaż będzie to spam;

Stworzyłem w folderze kitserver\GDB\uni\club\  folder Wisla ,w którym storzyłem foldery ga,gb,pa,pb,pc(jak 3 zestawu nie można to tylko pa i pb) w tych folderach umieściłem plik  kit.png oraz numbers i font. Następnie dopisałem do pliku map.txt linijkę "1695, "Club\Others\Wisla" jednak po włączeniu gry nie widać tych nowych kitsów, tak więc co zrobić aby to działało?

Offline LiZoO.

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ząbkowice Śląskie
  • Wiadomości: 624
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.12.2011r.
Odp: Jak wgrać stroje do Pesa 2012?
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 22, 2012, 15:13:48 »
jakbyś przeczytał wyżej to byś wiedział że szukałem  ale żadnej informacji na temat 3 zestawu nie widziałem. Mam kit.png i dalej mi nie czyta ,stworzyłem temat ale został usunięty więc napisze jeszcze raz tutaj.Chociaż będzie to spam;

Stworzyłem w folderze kitserver\GDB\uni\club\  folder Wisla ,w którym storzyłem foldery ga,gb,pa,pb,pc(jak 3 zestawu nie można to tylko pa i pb) w tych folderach umieściłem plik  kit.png oraz numbers i font. Następnie dopisałem do pliku map.txt linijkę "1695, "Club\Others\Wisla" jednak po włączeniu gry nie widać tych nowych kitsów, tak więc co zrobić aby to działało?
Proszę bardzo. <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e19daccfc132e5debc2ceec782b677e8&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e19daccfc132e5debc2ceec782b677e8&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Link ten był u Donovana.

Offline olmajti

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 559
  • Dostał Piw: 29
  • Na forum od: 28.09.2011r.
  • Who dares, wins!
Odp: Jak wgrać stroje do Pesa 2012?
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 22, 2012, 18:07:24 »
jakbyś przeczytał wyżej to byś wiedział że szukałem  ale żadnej informacji na temat 3 zestawu nie widziałem. Mam kit.png i dalej mi nie czyta ,stworzyłem temat ale został usunięty więc napisze jeszcze raz tutaj.Chociaż będzie to spam;

Stworzyłem w folderze kitserver\GDB\uni\club\  folder Wisla ,w którym storzyłem foldery ga,gb,pa,pb,pc(jak 3 zestawu nie można to tylko pa i pb) w tych folderach umieściłem plik  kit.png oraz numbers i font. Następnie dopisałem do pliku map.txt linijkę "1695, "Club\Others\Wisla" jednak po włączeniu gry nie widać tych nowych kitsów, tak więc co zrobić aby to działało?
No przecież jak na dłoni widać gdzie masz błąd. map.txt nie zgadza się z lokalizacją. Wrzuć folder 'Wisla' do folderu 'Others' w \GDB\uni\club i będzie działało
'To fall doesn't mean to lose. To lose is to fall and not stand up'

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Jak wgrać stroje do Pesa 2012?
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 22, 2012, 18:07:24 »