Autor Wątek: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Wyrównany mecz z Polonią...  (Przeczytany 39143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Końcówka rundy jesiennej...
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 01, 2012, 12:54:18 »
Co ty zrobiłeś w meczu z Górnikiem ?  :o. Z Cracovią także nie było to dobre widowisko, jednak udało ci się trafić tam te trzy bramki.. Z GKS'em udało ci się zdobyć trzy punkty. Następnie ten mecz z Legią. Prowadziłeś już 1-2, lecz ostatecznie przegrałeś i znów kończysz mecz bez dorobku bramkowego. Z Ruchem udało ci się zdobyć trzy punkty, ale potem już z Kolejorzem przegrałeś i znów nie masz punktów. No cóż nie idzie ci za dobrze, ale myślę, że te transfery, które chcesz przeprowadzić w czymś ci pomogą. :)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Końcówka rundy jesiennej...
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 01, 2012, 13:28:07 »
Śmieszne te tytułu ;)
Szkoda, że taka forma ale co zrobić. Liczę, że na wiosnę będzie ciekawiej.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Końcówka rundy jesiennej...
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 01, 2012, 13:56:14 »
Runda jesienna w pigułce!

Ogólne statystyki:
Mecze ogółem: 18
Pozycja w lidze: 16
Puchar Polski: Odpadli w 1. rundzie
Zwycięstwa: 4
Remisy: 3
Porażki: 11

Żółte kartki: 18
Czerwone kartki: 2

Naj... ŁKS w rundzie jesiennej

Najwięcej meczów...
Krzysztof Mączyński (16 meczów) - Krzysiek nie grał tylko w jednym spotkaniu ligowym, opuścił także spotkanie Pucharu Polski. Nie ma jednak w tym nic nadzwyczajnego, trener Tarasiewicz na innych pozycjach stosował rotację biorąc pod uwagę formę. Mączyński nawet podczas drobnego dołka był zawodnikiem lepiej dysponowanym od Tomka Nowaka. Były Wiślak nie miał wielkiej konkurencji, to wystarczyło, żeby zagrać w niemal wszystkich spotkaniach rundy jesiennej.

Najwięcej bramek...
Krzysztof Mączyński, Marek Saganowski (po 4 bramki) - No tutaj nie ma nic nadzwyczajnego. Najlepsi strzelcy zdobyli tylko po cztery bramki, to niestety jest słaby wynik. Cztery gole Mączyńskiego można jeszcze zrozumieć, od niego nie wymaga się bramek - od niego wymaga się rozgrywania. Jednak w przypadku Saganowskiego kibice zdecydowanie liczyli na więcej. Wychowanek łódzkiego klubu w każdym meczu bardzo się starał, walczył, jednak do tej bramki trafić nie mógł, być może brakowało mu czasami wsparcia, bo nieraz osamotniony Sagan czekał z piłką na kolegów na połowie przeciwnika.

Najwięcej asyst...
Marcin Mięciel (6 asyst) - Trzeba przyznać, że w ekipie ŁKS wielu tych asyst nie było, jednak Mięciel jest zawodnikiem, który wybił się nawet na tle całej ligi. Więcej asyst od Mięciela mają tylko Melikson i Mila, czyli klasyczni rozgrywający w swoich drużynach. Mięcielowi bardzo posłużyło przesunięcie na prawą stronę pomocy, gdzie był chętniej wystawiany przez Tarasiewicza niż młody Kosecki, z którym wiązano tutaj wielkie nadzieje.

Najlepsza średnia ocen (powyżej 7 spotkań)...
Marcin Mięciel (średnia: 6,5) - Przy tylu asystach to chyba żadne zaskoczenie zwłaszcza, że wielu bramek nie miał kto w ŁKS strzelać, więc najlepszym zawodnikiem rundy został Marcin Mięciel, napastnik, który przez Tarasiewicza został przesunięty na prawą pomoc i jak widać poradził sobie świetnie. Z początku nie zapowiadało się na to, żeby Mięciel grał w ogóle w pierwszym składzie łodzian. W ataku grał Saganowski, który miał raczej niepodważalną pozycję, zaś na skrzydle hasał Kosecki. Mięciel zagrał jednak w meczu z Wisłą Kraków w miejsce Kosy, i świetnie wykorzystał tą okazję wkradając się do pierwszego składu kosztem młodego zawodnika.

Największe objawienie...
Pavle Velimirović - ŁKS przed sezonem sprowadził nikomu nieznanego czarnogórskiego bramkarza, sporo osób pukało się w głowę - przecież mamy w zespole Bodzia W., on musi grać! Pavle pokazał jednak, że nie gra się za zasługi, a za umiejętności i w kilku meczach pokazał wysoką klasę. Szczególnie w pamięci zapadły na pewno jego interwencje w derbach Łodzi, gdyby nie on to myślę, że do przerwy ŁKS przegrywał by co najmniej trzema bramkami. Stracił miejsce w bramce pod koniec rundy na skutek jego kilku dziwnych błędów i niepewnych interwencji. Nie jest jednak skreślony, na pewno będzie walczył o miejsce w bramce, a o tym który z nich wyjdzie w pierwszym składzie w derbowym spotkaniu, które zainauguruje rundę wiosenną zadecyduje pewnie trener Tarasiewicz tuż przed przedmeczową rozgrzewką.

Największe rozczarowanie...
Sebastian Szałachowski - Sprowadzany z Legii zawodnik był wielką nadzieją łódzkiego klubu. Wiadomo, że umiejętności ma nie małe, jednak jego karierę przystopowały kontuzje. Niestety, Szałach nie zdążył rozegrać jeszcze debiutanckiego spotkania w ŁKS a już złapał kontuzję, musiał odpoczywać od piłki ponad cztery miesiące. Był to wielki cios zarówno dla piłkarza jak i dla klubu, który równie dobrze mógł sprowadzić go pół roku później, całego i zdrowego, a tak musiał tylko w imię zasady "czy się stoi, czy się leży..." płacić zawodnikowi. Sebastian wrócił do składu pod koniec listopada, zagrał nawet w dwóch spotkaniach - zdobył gola, zaliczył asystę, nie można mieć do niego pretensji, jednak przez tą kontuzję zyskał właśnie to miano. Miał być wybawcą na skrzydle, a okazał się darmozjadem. Mamy nadzieję, że w rundzie wiosennej uda mu się choć trochę pograć, chociaż jeśli teraz mu się nie uda to nie wróżę mu długiej kariery w Łodzi.




Transfery w ŁKS...


ŁKS zaczął wzmacniać się tuż po zakończeniu ligowych bojów w rundzie jesiennej. Jak mówił Tomek Wieszczycki będą polować oni na tanich graczy zza granicy, nie chcianych w swoich klubach. Polacy są po prostu drodzy, ŁKS musi utrzymać się w lidze, jednak nie ma także nieskończonego budżetu. Szukano jak najtaniej, jak najlepiej. I obrano kierunek Niemcy. Tam, z Kaiserslautern wyciągnięto doskonale znanego w Polsce Iljana Micanskiego. Bułgar kompletnie nie poradził sobie w Bundeslidze i chciał przenieść się do innej ligi - najlepiej wrócić do Polski. Jedyną - jak się później okazało - ofertę z Polski złożył ŁKS i Micanski postanowił pomóc zespołowi z Łodzi w utrzymaniu się w Ekstraklasie. Kaiserslautern chciało za niego jedyne 200 tysięcy, sam zawodnik nie stawiał także wygórowanych żądań finansowych. Podpisał jednak tylko roczny kontrakt. Na pewno czynnikiem głównym - jeśli chodzi o przedłużenie kontraktu będzie pozostanie ŁKS w Ekstraklasie. Micanski jest bowiem chyba nieco za dobrym zawodnikiem, aby marnował się w pierwszej lidze... ŁKS udało się także wyciągnąć dwóch zawodników z HSV, którzy byli za słabi na pierwszą drużynę, i jesienią grali jedynie w drugim zespole ekipy z Hamburga. ŁKS za ok. 600 tysięcy pozyskał dwóch młodych, ledwie 21-letnich zawodników. Są to niemiecki ofensywny pomocnik - Tolgay Arslan oraz czeski środkowy obrońca - Miroslav Stepanek. Jeśli chodzi o Arslana, to jest to zawodnik, który pewnie długo miejsca w Łodzi nie zagrzeje - jest to bardzo perspektywistyczny gracz, dla którego Polska jest jedynie przystankiem jeśli chodzi o dalszą karierę. Inaczej miewa się sprawa Stepanka, o którego wielkiej walki nie było, jeśli chciał regularnie grać nie miał właściwie innego wyjścia - musiał przenieść się do innego klubu, a ofert brak. Mamy nadzieję, że ŁKS będzie miał z tych zawodników pożytek, i nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Na pewno głównym priorytetem tych transferów była myśl o utrzymaniu w Ekstraklasie. Jeśli się uda, to pewnie nikt nie będzie robił problemów jeśli któryś z graczy dostanie dobrą ofertę od lepszych polskich klubów, czy zza granicy...

Dwóch zawodników zostało także przesuniętych do zespołu grającego w Młodej Ekstraklasie. Są to napastnik Przemysław Kita oraz pomocnik Volodya Papikyan. Zawodnicy Ci nie rozegrali w rundzie jesiennej ani minuty w barwach ŁKS i bez celu trzymani byli w licznej kadrze ŁKS. Jeśli jakiś klub zechce ich kupić, ŁKS na pewno nie będzie robił problemów.

Oto gracze, którzy zasilili ekipę ŁKS w zimowym okienku transferowym.

 - (#19) 25-letni napastnik Iljan Micanski z Bułgarii (Kaiserslautern),
 - (#26) 21-letni pomocnik Tolgay Arslan z Niemiec (HSV II),
 - (#24) 21-letni obrońca Miroslav Stepanek z Czech (HSV II)

PS. Jeśli chcecie pisać, że transfery nierealne to od razu możecie sobie odpuścić. Wszyscy zawodnicy z polskich klubów, których chciałem odmawiali mi, więc musiałem się ratować graczami z listy transferowej. Jestem ostatni w lidze, walczę o utrzymanie i gówno mnie w tej chwili obchodzi realność transferów, chociaż mocno przesadzone to one chyba nie są...

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Podsumowanie rundy + transfery
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 01, 2012, 14:00:51 »
No nie ciekawie, jeszcze gorzej niż w rzeczywistości. Cóż, mam nadzieję, że runda wiosenna będzie lepsza, i ŁKS zdoła się utrzymać.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Podsumowanie rundy + transfery
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 01, 2012, 14:56:16 »
No półmetek sezonu nie wygląda najlepiej. Jest szansa na utrzymanie wystarczy wygrana i szczeście i już w następnej kolejce możesz być minimalnie nad strefą spadkową.  Lech też słabo gra za to rewelacją okazuje się Cracovia która w rzeczywistości broni się żeby utrzymać a tu proszę.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Podsumowanie rundy + transfery
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 01, 2012, 15:15:25 »
Ciężko wam idzie. Te transfery Sagan, Mięciel, Szałach zapowiadały, że ŁKS na pewno się utrzyma w lidze. Tabela widzę ładnie przewrócona. GKS Bełchatów, Cracovia czy Zagłębie walczą o utrzymanie, a tutaj są na czele. Także pozycje Lecha, Legii czy Jagi są niespodzianką. Wg mnie transfery realne. Pamiętam Micańskiego jak grał w Lubinie i został królem strzelców I Ligi. Przyda ci się on, bowiem Sagan nie spisuje się najlepiej jako strzelec. Cztery gole to mało jak na niego tym bardziej, że wymagano od niego sporo.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Podsumowanie rundy + transfery
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 01, 2012, 15:19:46 »
No coz... Pozycja niska, szkoda. Dobrze, ze teraz sa transfery moze to cos pomoze :) Bo ta jesien byla bardzo slaba. No ale LKS to w koncu "Rycerze Wiosny" :) Ladne podsumowanie ;)

Tak w ogole, to dziwna ta tabela :P Jakie druzyny w pierwszej czworce :P

« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2012, 15:49:41 wysłana przez mpoesp »

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Podsumowanie rundy + transfery
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 01, 2012, 15:46:47 »
O miło mi widzieć Bełchatów na szczycie tabeli bo bardzo lubię ten klub od czasów gdy grywał tam Matusiak czy Garguła. ŁKS gra słabo i pokazuje to tabela. Brakuje zawodników z Łodzi we wszystkich statystykach jedynie Mięciel się wyróżnia asystami. Nie jest dobrze jednak runda wiosenna musi być lepsza.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Podsumowanie rundy + transfery
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 01, 2012, 16:10:20 »
Podsumowanie bardzo fajnie wykonane :D. No tak ta sytuacja najlepsza nie jest. Zajmujesz ostatnią pozycję w lidze, choć do Korony nie brakuję ci wiele. O dziwo na czele ligi jest GKS Bełchatów  :o. Także największe Polskie klubu zawodzą, ale ratuje ich to, że tutaj różnice nie są duże i wszystko da się odrobić. Tak patrząc to pozycja " 10 " jest bardzo realna. Twoje transfery są dość dobre. Całą trójka pozyskanych graczy ma już pewne doświadczenie bo przecież grali w niemieckich ligach, także myślę, że wniosą oni sporo świeżości do ŁKS'u.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Podsumowanie rundy + transfery
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 01, 2012, 16:37:30 »
Jak dla mnie to transfery też są realne, Micanski to bardzo dobry gracz, pamiętam jak grał w moim rodzinnym Zagłębiu, teraz bez niego nie ma kto w ekipie Miedziowych strzelać :(.
A Ci zawodnicy z rezerw HSV powinni podnieść poziom, zarówno obrony jak i pomocy, myślę,że Arslan nie jedną zaliczy asystę ;).
Tabela dla Twojej ekipy prezentuje się nieciekawie,ale myślę, że w/w transfery pomogą Ci zakotwiczyć poza strefą spadkową.Zaskakuje mnie pozycja Cracovii i Górnika,ciekawe jak długo będą zajmować to miejsce :D.
Powodzenia w derbach Łodzi, oby Micanski zdobywał gole jak najszybciej to możliwe :).
Liczę na rewanż w moim temacie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Podsumowanie rundy + transfery
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 01, 2012, 16:39:39 »
Liczę na Micanskiego. Przed wyjazdem do K'lautern był czołowym graczem całej naszej Ekstraklasy. Mam nadzieje, że ten gracz podniesie ŁKS z tarapatów. Co do innych transferów się nie wypowiadam, bo nie znam.
Co zaskakuje? Na pewno wysoka pozycja GKSu, Górnika i bardzo niska Lecha, Legii i Wisły.
Czekamy na rundę wiosenną. ; )

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Podsumowanie rundy + transfery
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 01, 2012, 17:49:15 »
18 kolejka
20.01.12 r., Stadion im. Ludwika Sobolewskiego (widzów: 10000)
Derby są nasze, ŁKS derby są nasze!

Widzew Łódź      0:2      Łódzki K.S.
Marek Saganowski 31', Krzysztof Mączyński 78'

brak
brak


Wstęp do meczu:
Na początek rundy wiosennej od razu byliśmy świadkami wielkiego spotkania. 62. derby Łodzi, tym razem na stadionie Widzewa. W pierwszym spotkaniu tych ekip w tym sezonie Widzewiacy wygrali 2:0 po dwóch bramkach Grzelczaka. W barwach ŁKS zadebiutowało dwóch nowych graczy - Micanski oraz Stepanek. Trener Tarasiewicz w końcu postawił także na wariant z dwoma napastnikami. Parę tą tworzyli Micanski wraz z Saganowskim.

Sytuacje godne uwagi:
31' - Przed polem karnym przez Ukaha faulowany był Micanski. Do piłki ustawionej na 19 metrze podszedł Marek Saganowski i bardzo precyzyjnym uderzeniem tuż przy słupku wyprowadził ŁKS na prowadzenie!

78' - Saganowski z piłką na 7 metrze odwrócony plecami do bramki zauważył nadbiegającego Mączyńskiego, wystawił mu piłkę na 15 metr, Krzysiek uderzył bardzo precyzyjnie z pierwszej piłki nie dając szans bramkarzowi Widzewa!

Podsumowanie:
Wygrał lepszy w tym spotkaniu zespół. Zespołem lepszym był ŁKS, zdecydowanie na to zwycięstwo zasłużył. Drużyna z al. Unii Lubelskiej 2 na zwycięstwo w derbowym spotkaniu na stadionie Widzewa czekała aż 15 lat i przyszło ono w najodpowiedniejszym momencie. ŁKS zajmuje bowiem ostatnie miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Tarasiewicza pokazali w tym meczu, że mogą być groźni w rundzie wiossnej. Niezłą formę prezentowali już na koniec jesieni, jednak wtedy trafili akurat na mecz z Lechem czy Legią. Jeśli forma zostanie podtrzymana, to będzie dobrze!

Pochwała od trenera Marek Saganowski (+3)
Nagana od trenera brak


Saganowski ładnie przymierzając z wolnego wyprowadził ŁKS na prowadzenie. Był także zdecydowanie najlepszym graczem na boisku.


Następny mecz



Jagiellonia w tym sezonie spisuje się podobnie jak ŁKS - czyli słabo. Ekipa z Białegostoku jest tuż nad strefą spadkową. Jeśli ŁKS myśli o utrzymaniu, to na pewno spotkania z bezpośrednimi rywalami trzeba wygrywać. Mamy nadzieję, że podopieczni trenera Tarasiewicza potwierdzą dobrą formę i w pierwszym spotkaniu na własnym stadionie po nowym roku pokonają Jagę!

Przewidywany skład ŁKS na to spotkanie:

Velimirović   -   Marciniak, Klepczarek, Stepanek, Golański   -   Smoliński, Łukasiewicz, Arslan, Kaczmarek   -   Micanski, Saganowski (c)


___________________________________________________________________________________

Saganowski: Dla kibiców!

- Bardzo dobre spotkanie w Naszym wykonaniu. No i wygraliśmy derby! To jest dla kibiców najważniejsze, to im dedykujemy tą wygraną. Cieszy ta wygrana tym bardziej patrząc na ligową tabelę. Każde punkty są dla nas zbawienne, jednak to zwycięstwo osiągnęliśmy po 15 latach posuchy, od 15 lat ŁKS nie wygrał na stadionie Widzewa, teraz w końcu się udało, jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Nieważne kto strzelił bramki, chociaż dla mnie jako wychowanka ŁKS, a także kibica jest to niesamowita sprawa. Bardzo się z tego cieszę, choć to nie był mój pierwszy gol w derbach Łodzi. Mam jednak nadzieję, że zarówno my jak i Widzew utrzymamy się w Ekstraklasie, żeby w przyszłym sezonie znów ekscytować się derbami w centralnej Polsce!

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | 62. derby Łodzi...
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 01, 2012, 18:34:02 »
No to był ewidentnie twój dzień. Zagrałeś dobry mecz i pewnie ograłem Widzewa. Już po nieco ponad dwóch kwadransach pięknym trafienie tuż przy słupku popisuję się Saganowski. W drugiej połowie także zdobyłeś gola i to znów głównie dzięki Markowi, który wyłożył dobrą piłkę do Krzyśka. Saganowski widzę nie kryję radości po wygraniu tego spotkania. Derby zawsze rządzą się własnymi prawami i te zwycięstwo po tylu latach na pewno bardzo ucieszyło kibiców.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | 62. derby Łodzi...
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 01, 2012, 20:40:06 »
Teraz to wy jesteście lepsi w Łodzi. Świetny mecz Sagana. Nie dość, że strzelił gola z wolnego to jeszcze asystował przy bramce Koseckiego. Zasłużenie wygrywacie i naprawdę widać u was lepszą formę. Liczę, że ją podtrzymacie. Super, że Sagan dedykuje to zwycięstwo kibicom. Oni są teraz w siódmym niebie  :D

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | 62. derby Łodzi...
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 01, 2012, 20:59:11 »
ladnie ladnie, lks rzadzi w lodzi i oto chyba chodzilo, zeby wlasnie pokonac rywala zza miedzy w derbach glownie, bo na mistrza to raczej w tym sezonie was juz nie stac, a to jest wielka szkoda. mam jednak nadzieje ze uda sie wam troche nadrobic strat.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | 62. derby Łodzi...
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 01, 2012, 21:06:20 »
No to odbiłeś się od dna, gratuluję udanego rewanżu nad Widzewem ;).
Saganowski po raz kolejny pokazał klasę, ciężko byłoby Ci bez niego(powtarzam się ku*** mać :D).
Z meczu z Jagiellonią typuję 1:1, miejmy nadzieję,że nie skończy jak w przypadku Górnika gdy typowałem ten sam remis :D.
Regularnie Ci się wpisuję, to może łaskawie się zrewanżujesz ::) ::).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | 62. derby Łodzi...
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 01, 2012, 21:24:52 »
Derby są nasze ŁKS derby są NASZE!

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | 62. derby Łodzi...
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 01, 2012, 21:29:34 »
19 kolejka
29.01.12 r., Stadion Miejski w Łodzi (widzów: 5000)
Są kolejne trzy punkty! Odrodzenie ŁKS?

Łódzki K.S.      1:0      Jagiellonia Białystok
Marek Saganowski 81'

Hermes (Jagiellonia)
brak


Wstęp do meczu:
ŁKS podbudowany zwycięstwem nad Widzewem przystąpił do spotkania z Jagiellonią, na własnym stadionie. Ekipa z Białegostoku ma pięć punktów przewagi nad zespołem ŁKS, wygrana mocno przybliżyłaby łodzian do chociaż tej ekipy, zresztą na pewno pomogłaby w uciekaniu ze strefy spadkowej. W podstawowym składzie wyszli wszyscy trzej nowi piłkarze, w tym Arslan, który w meczu z Widzewem na murawie się nie pokazał.

Sytuacje godne uwagi:
81' - Aut dla ŁKS na wysokości pola karnego Jagiellonii, Golański zagrał do końcowej linii boiska do Arslana, ten zdecydował się płasko podać w pole karne, minął się z piłką bramkarz gości, Sagan wyprzedził Skerle i z 7 metrów wpakował piłkę do pustej bramki!

Podsumowanie:
ŁKS po raz kolejny zaprezentował się z bardzo dobrej strony, i po raz kolejny był zespołem lepszym, chociaż długo nie mógł znaleźć recepty na bramkarza Jagiellonii. W końcu jednak odrobina geniuszu Arslana i udało się strzelić upragnionego gola. Młody pomocnik pokazał, że łódzki klub może mieć z niego sporo pożytku a za jakiś czas oddać za spore pieniądze na lepszego, europejskiego klubu.

Pochwała od trenera Marek Saganowski (+4), Tolgay Arslan (+1)
Nagana od trenera brak


Sagan budzi się! Kapitan ŁKS zdobywa swojego drugiego gola w rundzie wiosennej, oby na tym nie poprzestał!


Następny mecz



Wydaje się, że to pierwszy poważny sprawdzian dla łodzian tej wiosny. ŁKS dotychczas spisuje się bardzo dobrze, nie chodzi tylko o wyniki. Gra także daje nadzieję na spokojne utrzymanie. Ciekawi jesteśmy jak ŁKS poradzi sobie na tle silniejszego rywala, w którym gra przecież nie jedna gwiazda polskiej ligi. Myślę, że chociaż remis jest do ugrania!

Przewidywany skład ŁKS na to spotkanie:

Velimirović   -   Marciniak, Klepczarek, Stepanek, Golański   -   Szałachowski (Kaczmarek), Kascelan, Arslan, Mięciel   -   Micanski, Saganowski (c)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Dobry prognostyk...
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 02, 2012, 00:07:04 »
No i wszystko powoli zaczyna się układać. W tym meczu byłeś ekipą lepszą, jednak przez długi okres czasu nie mogłeś pokonać bramkarza rywali. W 81 minucie dobrym podanie popisał się Arslana, ale tutaj także błąd bramkarza, który minął się z piłką. Nie mniej piłka dotarła do Marka i to on znów zdobywa bramkę, która daję ci trzy punkty. Teraz ciężki mecz ze Śląskiem. Mam nadzieję, że ta dobra passa będzie ciągła się w najlepsze :D.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Dobry prognostyk...
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 02, 2012, 11:39:01 »
ŁKS natchniony wygraną w derbach, teraz skromnie wygrał 1:0 z Jagą.
Znakomicie zadebiutował Arslan, którego kupiłeś za grosze. Myślę, że nie transfer Micańskiego tylko On jest strzałem w "10" !
Co więcej podziwiam Cię, że nie porzuciłeś kariery i PESa mając tak słabe wyniki! Brawo!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Łódzki Klub Sportowy by Emilek1908 | Dobry prognostyk...
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 02, 2012, 11:39:01 »