Autor Wątek: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Mecz ze Śląskiem| Nowy pomocnik!  (Przeczytany 27324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Nowy napastnik w Lechu! Kto? Wejdź i zobacz!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 26, 2011, 16:12:13 »
Nie wiem po co Lechowi Dawidowski... W Warszawie i Krakowie chyba odetchnęli, Lech robi transfery godne politowania, oby to tylko nie uśpiło czujności głównych faworytów do MP. :)

Offline kowal2709

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2011r.
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Nowy napastnik w Lechu! Kto? Wejdź i zobacz!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 26, 2011, 16:23:20 »
DAwidowski do Lecha nie wiem czy to dobry pomysł ale zobaczymy jak się sprawdzi czekam na pierwsze mecze. I zapraszam do mnie
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - Polska Piłka 12/13 Zapraszam!!!

Redboy1993

  • Gość
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Nowy napastnik w Lechu! Kto? Wejdź i zobacz!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 26, 2011, 17:14:53 »
Hehe, najlepsze są wypowiedzi kibiców Lecha i Lechii :) Ale Dawidowski już najlepsze lata ma za sobą.

Fajnie by było gdyby Świerczok zgodził się przejść, a Rudnev by został. Gdy odejdzie, to osłabi potencjał Lecha w napadzie. Ubiparipa bym się pozbył bez mrugnięcia okiem. Jego transfer był niewypałem.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Nowy napastnik w Lechu! Kto? Wejdź i zobacz!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 26, 2011, 19:22:47 »
Zapowiada się bardzo ciekawie ten Portugalczyk i Świerczok na pewno będą dużymi wzmocnieniami,nie wiem po co ci Dawidowski,nie jest on najlepszym zawodnikiem,ale może w Lechu troche odżyję.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Nowy napastnik w Lechu! Kto? Wejdź i zobacz!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 26, 2011, 20:07:21 »


Ubiparip na pół roku w Belgradzie!



Vojo Ubiparip poszedł na półroczne wypożyczenie do FK Crvena zvezda Belgrad

Ubiparip w większości meczów poprzedniego sezonu przesiadywał na ławce rezerwowych. Znacznie częściej grał w zespole Młodej Ekstraklasy. Jednak i tam nie błyszczał.
Miał być silnym zmiennikiem Artjoma Rudnewa, ale nawet na tle młodszych rywali z zespołu grał beznadziejnie.
Belgradzki klub Crvena Zvezda chcieli wykupić 23-letniego napastnika za 600 tysięcy euro, ale skończyło się na półrocznym wypożyczeniu.

Wypożyczenie do mojego rodzinnego kraju będzie szansą na odrodzenie się. Przede wszystkim chcę osiągnąć dobrą formę pozwalającą grać na poziomie ekstraklasy. Wrócę silniejszy i zapewniam wszystkich kibiców, że nie zabraknie mi motywacji, żeby wrócić do składu. - powiedział Vojo.

Jest przykładem, jak trudno niektórym piłkarzom zaistnieć po zmianie klubu. W Serbii strzelał mnóstwo bramek, a w Poznaniu ma duże problemy z aklimatyzacją. On potrzebuje też wsparcia kibiców. Chcemy, by grał dłużej i wrócił do dyspozycji strzeleckiej. Mój poprzednik Bakero "zdegradował" go do zespołu Młodej Ekstraklasy i tam miał się odrodzić, ale przecież Mł.E nie jest na poziomie Ekstraklasy. Serbska liga może nie jest mocniejsza od polskiej, ale z pewnością o wiele prestiżowa niż młodzieżowe rozgrywki. Pół roku to szmat czasu, można sporo nadrobić i wtedy zobaczymy jaka będzie jego przyszłość.- powiedział Tomasz Kafarski



Sześciu graczy wcielonych do pierwszego składu!

Tomasz Kafarski zdecydował o przesunięciu sześciu zawodników do kadry A. Odtąd będą oni trenować z pierwszym zespołem i być może otrzymają swoje szanse. Ci zawodnicy to:
Aleksander Wandzel (BR, 16 lat), Tomasz Kędziora (PO, 17 lat), Tomasz Kowalczuk (ŚP, PP, lat 18), Szymon Drewniak(OP, lat 18), Patryk Wolski (ŚN, lat 18) oraz Wiktor Bagiński(ŚN, lat 17)

Mówi się, że największą szanse na zaistnienie ma Kędziora, oraz Wolski.



Golla zawodnikiem Pogoni Szczecin!



Wojciech Golla podpisał  3,5 letni kontrakt z Pogonią Szczecin

19-letni ofensywny pomocnik jest wychowankiem Sparty Złotów. Do zespołów juniorskich Lecha trafił na początku 2008 roku. Od obecnego sezonu był członkiem pierwszej drużyny, ale zadebiutować w niej nie zdołał. Kilka razy był jedynie w osiemnastce meczowej. Był za to podstawowym zawodnikiem zespołu Młodej Ekstraklasy, dla którego jesienią zdobył pięć bramek.

Wstępne rozmowy z Wojtkiem prowadziliśmy już latem. My byliśmy zadowoleni z jego rozwoju i on również był usatysfakcjonowany pozycją w zespole. Przedstawiliśmy mu konkretną ofertę, ale on wraz ze swoim agentem zdecydowali się przyjąć propozycję Pogoni. Na siłę nie jesteśmy w stanie nikogo zatrzymać. To była suwerenna decyzja zawodnik - mówi dyrektor sportowy Lecha Poznań, Andrzej Dawidziuk.



Rudnev zostaje w Lechu!



Od kilku tygodni nie tylko w  polskich mediach spekulowano na temat przyszłości Łotysza i wszystko wskazywało na to, że piłkarz już podczas tego okienka transferowego pożegna się z Poznaniem. W Lechu nie chcą jednak słyszeć o oddaniu swojego lidera.

Można powiedzieć, że nie jesteśmy zainteresowani sprzedawaniem Artioma w letnim okienku transferowym.Sami nie pracujemy nad transferem i nie mamy zamiaru tego robić. Jeśli pojawi się jakaś propozycja, zostanie oczywiście rozważona, ale do czerwca chcemy Rudneva u nas. Po sezonie zatrzymać go w Poznaniu będzie trudno. - mówi dyrektor sportowy Lecha Poznań, Andrzej Dawidziuk.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2011, 20:21:47 wysłana przez thekrzychu »

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 26, 2011, 20:45:27 »
Świetna wiadomość, Rudnev to 70% siły Kolejorza. Golla do Pogoni, tak jak w realu prawdopodobnie. Ubiparip niech wyjeżdza najlepiej na stałe, nie jest już tu mile widziany. Niech nie pie*doli głupot, że wróci silniejszy, bla bla bla. Ten pan już pokazał, że nie jest w stanie podołać wymaganiom nawet tak słabej ligi, jaką jest Ekstraklasa.



Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 26, 2011, 20:52:13 »
Cieszy mnie że prowadzisz mój ukochany klub z Polski. Druga dobra wiadomość do że Rudniev zostaje. Mam nadzieję że będzie strzelał tak jak w realu ;). Bardzo dobry transfer Świerczoka liczę że razem super się zgra z Artiomę. Powodzenia oczywiście będę zaglądał.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:42:10 »
Cieszy mnie ta wiadomość że Rudiew zostaje w lechu.To on daje sygnał do ataku

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 27, 2011, 00:08:47 »
Bardzo dobre decyzje z Waszej strony. Wypożyczenie Ubiparipa powinno dać coś temu zawodnikowi. Oby tylko grał, bo grzać ławę to może nawet w Poznaniu. Na plus także dołączenie aż sześciu młodych zawodników, ciekawe ile dostaną szans gry, chociaż w walczącym o mistrza Lechu może być im ciężko. No i najważniejsza informacja - kolejna pozytywna. Rudnev zostaje w Lechu, mam nadzieję, że strzeli jeszcze więcej bramek niż normalnie w realu. :D

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 27, 2011, 12:26:33 »

Świerczok, Gorawski i Yazalde nie dla Lecha!

Wydawałoby się, że Damian Gorawski, który ostatnimi czasy zmagał się z kontuzjami, już wyleczony podpisze kontrakt z Kolejorzem.
Tymczasem, podczas treningu z zaprzyjaźnionym klubem z jego rodzimej miejscowości z GKS Grunwald Ruda Śląska (IV Liga), odniósł kolejną kontuzję wykluczającą go na kolejne 2 miesiące.
Gorawski zdecydował się zostać w Rudzie Śląskiej i przywrzeć biało-zielone barwy.

Kilka dni temu informowaliśmy Państwa, że Polonia Bytom zezwoliła na transfer Świerczoka.
Bytomianie nadal mają kilka ofert z klubów polskiej ekstraklasy i z zagranicy wśród nich jest Lech Poznań.
Niestety żadna oferta nie usatysfakcjonowała Świerczoka i ten zdecydował się pozostać jeszcze na pół roku w Polonii.
Zarząd i trener Polonii nie ukrywali zadowolenia...

Yazalde w Lechu Poznań?! To zwyczajna plotka. Wiąże go umowa z Bragą, a w Rio Ave gdzie przebywa na wypożyczeniu czuje się doskonale. Yazalde być może będzie chciał zmienić klub, aczkolwiek jeszcze nie teraz. -  powiedział agent zawodnika.



Towarzysko z AEK Ateny!





<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>












Kolejni sparing-partnerzy!

Zarząd klubu KKS Lech Poznań oświadczył, że Lech Poznań rozegra jeszcze dwa spotkania towarzyskie przed nadchodzącym sezonem Ekstraklasy.
Przeciwnikami będą:
Ruch Radzionków oraz  Sandecja Nowy Sącz



Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 27, 2011, 12:35:12 »
Byliście wyraźnie lepsi od AEK, a Rudnev to wasza w tej chwili największa ofensywna lokomotywa. Kluczem do sukcesów w tym sezonie będzie właśnie jego postawa. Jego no i Stilicia, no chyba, że kogoś sprowadzisz jeszcze... W każdym razie - mecz sparingowy wam się udał, ale to tylko sparing. ;)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 27, 2011, 14:02:36 »
Szkoda że nie udało wam się ściągnąć Swierszczoka,narazie musicie za wszelką cenę,utrzymać u siebie Rudneva,który jest waszym najlepszym zawodnikiem co pokazał sparing z AEK,gdzie jego bramka dała wam remis.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 27, 2011, 14:19:20 »
Mimo że faworytem nie byłeś to zaprezentowałeś się dobrze i wygrałeś mecz pomimo że przeciwnik miał więcej okazji do zdobicia gola.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 27, 2011, 14:37:16 »
O Gratuluje. Dobry mecz z Ateńczykami. Zdominowaliście ten mecz i zasłużenie wygraliście. Mam nadzieję, że Stlic w lidze także pokaże wysoką formę.;)

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |sparing z Sandecją.
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 27, 2011, 16:15:50 »

Znakomity debiut Szymona Drewniaka !

Z góry uprzedzam, że Drewniak to kopia Możdżenia, tyle, że nominalną i jedyną jego pozycją jest OP. 
Obniżyłem mu o -10 każde podania, ale dałem mu +10 w shot acc i +10 w free kick. Dostał też kartę "classic nr.10".







<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>









Lysy14Stilic

  • Gość
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 27, 2011, 16:58:08 »
Cieszę się, że Rudnev zostaje i mam nadzieję, że Dawidowski okaże się dobrym transferem. Myślę, że to wypożyczenie dobrze zrobi Vojo i po powrocie będzie lepszym zawodnikiem. Widzę, że Kafarski daje szanse młodym, a meczów towarzyskich nie komentuje chociaż Drewniak mnie zaskoczył :)

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 27, 2011, 17:00:12 »
Mimo że przeciwnik do najlepszych nie należał to cieszy postawa Drewniaka który nieźle się rozkręcił w tym meczu.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 27, 2011, 17:43:33 »
Hmm piłkarz o bardzo ciekawym nazwisku "Drewniak", świetnie się spisał w meczu z Sendecją. Dobry wynik w sparingu.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 27, 2011, 21:42:13 »
Świetny mecz rozegrał Szymon Drewniak. Ofensywy pomocnik dwa razy odnalazł drogę do siatki i wydatnie przyczynił się do zwycięstwa.  :)

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 28, 2011, 10:39:19 »

Zabrakło skuteczności, a przede wszystkim szczęścia




Skrót meczu:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE








Pierwsze 3 kolejki w lidze:

Cracovia Kraków - Lech Poznań
Zagłębie Lublin - Lech Poznań
Lech Poznań - GKS Bełchatów

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: KKS Lech Poznań by TheKrzychu |Co z Rudniewem? Zostaje czy odchodzi?
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 28, 2011, 10:39:19 »