Autor Wątek: FCB by TehBestCitizens  (Przeczytany 32254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 28, 2011, 13:50:32 »
Alexis asystuje=Messi strzela. Real-Barcelona 0:1

Na Santiago Bernabeu walka była wyrównana jak nigdy aż do 73 minuty, kiedy Alexis Sanchez wykonał prostopadłe podanie do Leo Messiego, a ten wykończył akcję strzałem obok Casillasa. Ten mecz mógł mieć inne oblicze, ale Real marnował wszystkie sytuacje jedna za drugą. Dobrze w bramce Barcelony spisał się debiutujący w La Lidze Tomas Kraft zastępujący kontuzjowanego Victora Valdesa.




Alexis Sanchez (od lewej) i Lionel Messi.

TV3- telewizja
L- Leo Messi

TV3: Witam cię, Leo.
L: Dzień dobry.
TV3: Gratuluję zdobycia bramki.
L: Większe gratulacje należą się Alexiowi, który wspaniale znalazł lukę w linii obrony i podał prostopadle piłkę. Dla mnie nie jest najważniejsze to, czy będę strzelał dużo bramek. Najważniejsze, aby drużyna wygrywała.
TV3: Jak odpowiesz na plotki o twoim odejściu do Anży Machaczkała?
L: Chyba nie ma w tej chwili na Ziemi piłkarza, który nie ma oferty od tej drużyny. Te plotki nie są prawdą. Nie mam zamiaru odejść z Barcelony. tu mam dom i przyjaciół. Nie mam zamiaru tego wszystkiego porzucać i jechać do Rosji. Żadne pieniądze nie są w stanie mnie to tego skusić.
TV3: Jak ocenisz swojego nowego klubowego kolegę, Tomasa Krafta?
L: Grał dobrze. Idealnie zastąpił kontuzjowanego Victora Valdesa. Mam nadzieję że będzie dostawał więcej szans w ważniejszych meczach i oczywiście mam nadzieję że Victor szybko powróci do zdrowia i pełni formy.
TV3: Dziękuję ci bardzo, Leo, za wywiad.
L: Ja również bardzo dziękuję.
[/size][/size]

Grupy ligi mistrzów rozlosowane.

Duma Katalonii w tegorocznej edycji ligi mistrzów UEFA znalazła się w grupie K razem z FC Porto, Szachtarem Donieck i Otelulem Galati.




Jedenastka na jesień sezonu 11/12


Sorki, że kilka informacji w jednym poście.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2011, 11:55:28 wysłana przez TheBestCitizens »

Lysy14Stilic

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 28, 2011, 15:58:18 »
Ja nigdy nikogo nie krytykuję i nie zamierzam ;) Masz we mnie stałego czytelnika. Na forum jest teraz dopiero moja 3 kariera i powoli się rozkręcam i nikt mnie nie krytykuje, więc nie załamuj się będzie coraz lepiej. Gratuluje zwycięstwo Superpucharu i Gran Derbi :) Powodzenia i prowadź tą karierę bardzo długo :)

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 28, 2011, 16:19:06 »
Trzecia kolejka. Derby Katalonii.

W trzeciej kolejce La Liga Barcelona zmierzyła się na własnym stadionie z lokalnym rywalem RCD Espanyolem. Mecz zakończył się rezultatem 2:1 dla gospodarzy po bramkach Joana Verdu w 35 minucie, Fabregasa w 78 i Pedro w 83.



Czwarta kolejka.

Tym razem Barcelona na Camp Nou podejmowała Racing Santander. Wynik otworzył w 48 minucie Taye Taiwo, a drugą bramkę strzelił Alexis Sanchez.






Powtórka z Superpucharu? Nie tym razem.
Duma Katalonii zremisowała 1:1 na wyjeździe z FC Porto w Lidze Mistrzów UEFA. Bramki padły po strzałach Hulka oraz Messiego. Na szczycie tabeli Otelul, a zaraz za nim Barca.



Piąta kolejka na Camp Nou z Bilbao.

W piątej kolejce La Liga Barcelona podejmowała Athletic Bilbao. Pierwszą bramkę zdobył w 5 minucie Xavi. Ten sam pan dołozył w 70 minucie drugie trafienie.



Puchar króla Hiszpanii. Padły aż cztery bramki.

Wieczorem Barcelona podejmowała na Camp Nou Getafe w rozgrywkach pucharu króla Hiszpanii. Dla gospodarzy strzelali Xavi, Messi i Dani Alves, a dla gości Casquero.

[/size]

Nowy cel dla Blaugrany.

Barcelona wyraziła chęć sprowadzenia na Camp Nou zawodnika Interu i reprezentacji Argnetyny, Estebana Cambiasso. Transfer miałby opiewać na kwocie 18 mln euro.
[/size][/font][/size]

Esteban Cambiasso
[/size]
[/center]

Troszkę sensacyjnie. Czyżby początek upadku Tito? Remis w Walencji.



W szóstej kolejce La Liga Blaugrana podejmowała na wyjeździe UD Levante. Żaden z zespołów nie zdołał trafić do siatki. Najlepszej okazji nie wykorzystał Lionel Messi, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył piłką w słupek. Levante także miało swoje okazje. Najlepszej nie zamienił na bramkę Farinos również uderzając w słupek.







Dani Alves

Znowu sory, że tak dużo informacji.

- Ten symbol oznacza zawodnika meczu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2011, 14:47:47 wysłana przez TheBestCitizens »

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 30, 2011, 14:49:41 »
Podoba wam się wersja meczy ze screenami i zawodnikiem meczu?

Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 30, 2011, 15:09:29 »
No mi się podoba tylko gdzieś mógłbyś umieścić wynik oraz ewentualnych strzelców goli.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2011, 15:12:26 wysłana przez Gap12 »


TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 30, 2011, 15:11:32 »
Ok, nie ma problemu. Będę robił z tym screeny, ale kilka następnych meczy będzie prawdopodobnie bez tego, bo robiłem screeny z kilku meczy na przód.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2011, 15:29:28 wysłana przez TheBestCitizens »

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 30, 2011, 15:49:08 »
Porażka z Szachtarem. Barca pokonana


W środę na Camp Nou Barcelona zastała pokonana przez Szachtar Donieck. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Douglas Costa. Barca zagrała bardzo słabo i marnowała dużo okazji. Najlepsza szansa trafiła się Cescowi Fabregasowi, który uderzeniem głową trafił w poprzeczkę. Pierwsze w tabeli Porto, drugi Otelul, trzeci Szachtar i ostatnia Barcelona.
[/size]










Kobin

Nudny mecz w Sewilli. Betis - Barcelona 0:0.



Siódma kolejka La Liga. Barcelona na wyjeździe mierzyła się z Realem Betis Sewilla. W całym meczu nie padła ani jedna bramka. Trener Tito Vilanova ustawił bardzo ofensywną formację z aż czterema napastnikami, jednakże ani to posunięcie nie przyniosło korzyści bramkowych. W tabeli na pierwszym miejscu pozostaje Barcelona z przewagą jednego punktu nad drugim miejscem.









Lionel Messi

Tito Vilanova zwolniony! Na jego miejsce zatrudniono....
... Holendra, Marco van Bastena. Tito został zwolniony przez słabe wyniki Barcy w ostatnich spotkaniach. Nowy trener, Marco van Basten, ma przywrócić zespół do porządku. Został on wybrany decyzją ankietowanych (czyli was) większością głosów (87.5 %).


Nowy trener ekipy Dumy Katalonii, Marco van Basten

Carles Puyol zrzeka się opaski kapitana!!!

Na swoim profilu na twitterze kapitan Blaugrany, Carles Puyol, poinformował o rezygnacji z funkcji kapitana Barcy. Wyjaśnia, że nie jest już najmłodszy i pragnie, aby ktoś inny, bardziej wytrzymały i pełny chęci do walki w defensywie został kapitanem. Sam już nie wytrzymuje 90 minut i często zaczyna spotkania na ławce rezerwowych. Serwis fcbarcelona.cat ogłasza ankietę z zapytaniem, kto powinien zostać nowym kapitanem FCB.

Były kapitan Blaugrany, Carles Puyol.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2011, 21:31:12 wysłana przez TheBestCitizens »

Dawid_90

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 01, 2012, 16:44:14 »
Pique na kapitana !
PS: możesz do tej kariery dodawac filmiki z golami lub najlepszymi okazjami meczu

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 04, 2012, 21:06:43 »
Mam jeszcze prowadzić karierę czy nie?

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 04, 2012, 23:32:23 »
mam pytanie:
Jaki masz patch bo fajnie wyglada to z logami barcy?
A kariera dobra.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 04, 2012, 23:43:02 »
Mam jeszcze prowadzić karierę czy nie?
Jeżeli chcesz żeby ktoś ci komentował to ty musisz komentować innym zwłaszcza gdy jesteś nowy i musisz zbierać sobie czytelników :).

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 04, 2012, 23:47:45 »
Kariera z każdym wpisem coraz lepsza. Mimo, że nie idzie Ci najlepiej (w sensie wyników) to jakoś to urozmaicasz. Prowadź dalej - jestem jak najbardziej za. :)

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:15:14 »
Patch mam PES Edit 2.5.1.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:23:34 »
W sumie to komentuj, kariera z chwili na chwilę staje się coraz bardziej estetyczniejsza.
" border="0

leomessifan

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:28:08 »
W sumie to komentuj, kariera z chwili na chwilę staje się coraz bardziej estetyczniejsza.
tak tak tak komentuj!!! Pochłonęła mnie jak żadna kariera. Szczególnie podobał mi się wywiad z Tito. Kariera z każdym meczem staje się coraz estetyczniejsza i lepsza. Szkoda tylko, że słabe wyniki (mecze w PES) i tak jest super!!! Komentuj kariery innych ::)

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:39:17 »
Jako, iż to mój pierwszy post witam :)

Wciągnęła mnie ta kariera. Szkoda słabych wyników...

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:46:22 »
Getafe pokonane. Blaugrana walczy dalej o puchar.



Wieczorem Barca podejmowała na wyjeździe Getafe, w ramach Pucharu Króla. W poprzednim meczu wygrała na Camp Nou wysoko 3:1 i miała już spokojny awans. Jednak nowy trener, Marco van Basten chciał w swoim debiucie w roli trenera FC Barcelony odnieść zwycięstwo i dlatego ustawił na ten mecz optymalną jedenastkę. W początkowych minutach szło jak po grudzie, jednak Lionel Messi powiększył prowadzenie w tym dwumeczu do 4:1 na korzyść Blaugrany. Ten sam pan strzelił drugą bramkę i zrobiło się 2:0 (ogółem 5:1). W ostatniej minucie sytuacji oko w oko z bramkarzem Getafe nie wykorzystał Pedro Rodriguez, ale nie wpłynęło to na nic. Barca gra dalej w Pucharze Króla. Następna runda będzie rozgrywana z Granadą.













Tytuł się oddala. Porażka 0:1.



W południe na Camp Nou drużyna Marco van Bastena podejmowała Sevillę. mecz był wyrównany, ale to goście strzelili więcej bramek i wygrali. Ta przyjemność strzelenia przypadła na Jesusa Navasa, który strzelił do praktycznie pustej bramki. Pierwsza porażka Barcy w La Liga stała się faktem.


 










Jesus Navas




Mallorca pokonana. Valdes bohaterem!!!



W południe Barca podejmowała na wyjeździe drużynę Mallorki. Zaczęło się nieprzyjemnie, bo w 9. minucie sędzie podyktował kontrowersyjny rzut karny. Marti oko w oko z Valdesem. Kto górą? VALDES!!! Wyczuł zamiary Martiego i rzucił się w (jego) prawo. Chwilę później (min 18.) pan stojący w bramce Blaugrany musiał wyjmować piłkę z siatki. W późniejszym czasie meczu wybawcą okazał się... Alexis Sanchez. Strzelając dwie bramki (min 45.+, min 76.) doprowadził do zwycięstwa Barcy. Mallorka - Barcelona 1:2.













Lionel Messi

« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 18:41:17 wysłana przez TheBestCitizens »

Dawid_90

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 06, 2012, 12:55:02 »
gratuluje zwycięstwa

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 06, 2012, 13:29:05 »
Barcelona wraca na miejsce nagradzane awansem. FC Barcelona - Otelul Galati 3:0.



W środowym meczu Ligi Mistrzów UEFA Barcelona podejmowała na Camp Nou drużynę z Rumunii, Otelul Galati. Na pewno miłym zaskoczeniem dla Tomasa Krafta była jego obecność w wyjściowej jedenastce. Bramki zdobywali dla Barcy Alexis Sanchez (min 15.) i Lionel Messi (min 32., 40.). W drugiej połowie nie padła żadna bramka. Barcelona wraca na drugie miejsce w tabeli w grupie H. Tomas Kraft w kolejnym swoim występie pokazał, że nie można mu strzelić bramki (poprzednie jego występy to mecz z Realem Madryt i z FC Porto, oba zakończone z czystym kontem).











Lionel Messi
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 13:36:01 wysłana przez TheBestCitizens »

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 06, 2012, 13:33:54 »
Krótko mówiąc, kariera jest niezła, używasz dużo grafik w małej rozdzielczości co w ostateczności jest ładnie, jako że nie jestem zbyt wymagającą osobą, nie mam żadnych zastrzeżeń co do estetyki.

Duma Katalonii pewnie pokonała Rumunów, Messi strzelił dwie bramki a Sanchez jedna, dla mnie jest to normalka, widzę że Kraft nieźle sobie radzi jako bramkarz Barcelony.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 13:35:51 wysłana przez MaciekPL »
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FCB by TehBestCitizens - odświeżone
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 06, 2012, 13:33:54 »