Autor Wątek: Arsenal Londyn by Dawid_90 Skrót kilku meczów, Arsenal wciąż niepokonany  (Przeczytany 16172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 14, 2012, 21:34:12 »
Oooo... Ciekawie się zapowiada. Już samo "Arsenal - Tottenham" budzi emocje! ;D

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:06:28 »
Dobra mecz i jest wygrana. 3 punkty do przodu

Dawid_90

  • Gość
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:07:57 »
ÓSMA KOLEJKA BPL, ARSENAL - TOTTENHAM, WIDOWISKO NA EMIRATES


Składy:




OPIS SPOTKANIA:

43'   Pavlyuchenko (Krancjar)
45'+   Pavlyuchenko (Krancjar)
47'   Walcott
59'    Song      Ramsey
66'    Wilshere      Diaby
66'    Arteta      Park Chu Young
68'    Lennon      Kaboul
68'    Bale      Livermore
70'   van Persie (Ramsey)
72'    Huddlestone      Walker
90+'   Walcott (Sagna)


- Do 40 min meczy był bardzo wyrównany, ale potem coś się spieprzyło i Kanonierzy stracili dwie bramki. W drugiej połowie Kanonierzy wzięli się do roboty i trochę przycisnęli rywala aż 70 min RvP strzelił bramkę kontaktową. Zdesperowany Arsene Wenger wykorzystał limit zmian i przesunął formację maksymalnie do przodu, a wyglądało to tak:
    i opłaciło się, bo The Gunners doprowadzili do remisu w ostatnich sekundach meczu.



Najciekawsze akcje meczu:
 
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=83b5b2ee3748c83de01668a1c3e8011d&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=83b5b2ee3748c83de01668a1c3e8011d&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Statystyki spotkania:




Man of the Match:

- Robin van Persie [7.5]


Pozostałe wyniki kolejki:





TheBestCitizens

  • Gość
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:09:00 »
Oj coś ci nie szło chyba jak ci Pawluczenka strzelił dwie bramy w Pierwszej p. No ale RVP i Walcott dali o sobie znać.

Dawid_90

  • Gość
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 15, 2012, 11:57:19 »
DZIEWIĄTA KOLEJKA BPL, STOKE - ARSENAL, GRAD GOLI NA BRITANNIA STADIUM


Składy:




OPIS MECZU:

7'  van Persie
20'  van Persie (Arteta)
30'  van Persie (Wilshere)
33'  Gervinho
44'  Jones (Crouch)
45'+  Walcott
47'  Wilshere
61'  Ethernigton      Tonge
65'  Pennant      Soares
67'  Koscielny      Jenkinson
67'  Wilshere      Ramsey
67'  Walcott      Miyaichi
72'  van Persie (Vermaelen)
88'  Woodgate      Huth
 



- Zdeterminowany po remisie Arsenal rozgromił na wyjeździe Stoke City 5-1 a głównym bohaterem meczu został Robin van Persie, który strzelił 4 bramki i pociągnął cały zespół do zwycięstwa. Niestety Wojtek Szczęsny nie zachował czystego konta, gdyż tuż przed przerwą po błędzie obrony Kanonierów, Garncarze strzelili honorową bramkę.


Najciekawsze akcje meczu:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=83b5b2ee3748c83de01668a1c3e8011d&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=83b5b2ee3748c83de01668a1c3e8011d&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Statystyki meczu:




Zawodnik meczu:

- Robin van Persie [8.0]


Pozostałe wyniki kolejki:




Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:05:31 »
Co za pogrom!
van Persie 4 bramki, ewidentnie jest w formie.
Stoke to na pewno czarny koń rozgrywek, w każdym sezonie, taka duża wygrana cieszy.

Dawid_90

  • Gość
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:47:10 »
TRZECI MECZ W GRUPIE LM, ARSENAL LONDYN - BAYER LEVERKUSEN

Składy:




OPIS MECZU:

31'  Renato Augusto (Ballack)
45'+  van Persie
62'  Song      Koscielny
62'  Wishere      Diaby


- Ten mecz nie należał do widowiskowych, po zawodnikach Arsenalu wyraźnie było widać zmęczenie. Pierwszą bramkę strzeliła drużyna Niemiec, po rzucie rożnym. Kanonierzy wyrównali po 15 min. W drugiej połowie nie obejrzeliśmy już żadnych bramek. Widać było, że The Gunners chcieli wygrać, ale znów zawiodła skuteczność.



Najciekawsze akcje meczu:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=83b5b2ee3748c83de01668a1c3e8011d&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=83b5b2ee3748c83de01668a1c3e8011d&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Statystyki meczu:




Zawodnik meczu:

- Robin van Persie [7.5]













Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:03:42 »
Po Kolej wygrana z Beniaminkiem Norwich na ich terenie bardzo cenne zwycięstwo . potem derby z Tottenhamem zakończone remisem 2:2 . Rozbite Stoke City 5:1 i w końcu LM i remis z mocnym Leverkusen . Dobra robota choć szkoda meczu w LM miałeś znaczną przewagę .

Dawid_90

  • Gość
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:09:43 »
Po Kolej wygrana z Beniaminkiem Norwich na ich terenie bardzo cenne zwycięstwo . potem derby z Tottenhamem zakończone remisem 2:2 . Rozbite Stoke City 5:1 i w końcu LM i remis z mocnym Leverkusen . Dobra robota choć szkoda meczu w LM miałeś znaczną przewagę .

w meczu z Bayerem mój zespół oddawał dość dobre celne strzały ale bramkarz rywali też nie próżnował

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:14:23 »
Dużo miałeś strzałów w meczu z Bayerem, ale jedna bramka.

Offline heenro19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:17:22 »
Grasz bardzo dobrze w ataku, w obronie już gorzej, masz dużo szczęścia że mecze kończą się takimi wynikami a nie innymi ;)
Kolejny mecz uratował pociągnął do przodu RvP...Co ty byś począł bez Robina van Persiego ;p
" border="0  " border="0  " border="0

Dawid_90

  • Gość
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:18:17 »
Dużo miałeś strzałów w meczu z Bayerem, ale jedna bramka.

mówi się "trudno"

jak dla mnie remis wystarczy

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:09:16 »
No dzięki van persiemu masz remis ale tylko remis niestety.
Które miejsce w grupie?

Dawid_90

  • Gość
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:41:31 »
DZIESIĄTA KOLEJKA BPL, ARSENAL - WIGAN


Składy:




OPIS MECZU:

'17  Koscielny (Arteta)
35'  Rosicky      Wilshere
43'  Wilshere (Arteta)
57'  Maloney
57'  Arteta      Ramsey
65'  Mccarthy      Piscu

67'  Song      Diaby


- To był łatwy mecz dla zawodników Arsenalu. Kanonierzy grali ,,na luzie". W pierwszej połowie strzelili dwie bramki i już nic ich nie obchodziło, obudzili się dopiero wtedy, gdy Maloney strzelił bramkę kontaktową, lecz do końca meczu wynik już się nie zmienił.


Najciekawsze akcje meczu:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=83b5b2ee3748c83de01668a1c3e8011d&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=83b5b2ee3748c83de01668a1c3e8011d&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Statystyki meczu:




Zawodnik meczu:

- Robin van Persie [7.5]






Tabela ligowa po 10 kolejkach:






Ranking goli:




Ranking asyst:




Offline Osirian.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:50:18 »
Bardzo dobry mecz z Wigan. Strzeliłeś dwie bramki w pierwszej połowie i spokojnie kontrolowałeś przebieg spotkania. Chociaż po bramce Maloneya mogła być nerwowa końcówka. W tym sezonie w BPL jeszcze nie przegrałeś i to wielki "plus". Masz niedużą stratę do pierwszego miejsca, a Gervinho i RVP mogą zdobyć koronę króla strzelców w tym sezonie. ;)

Dawid_90

  • Gość
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 15, 2012, 17:44:09 »
KONFERENCJA PRASOWA LONDYN, OFICJALNIE O TRANSFERACH:





- Zwołałem tą konferencje, ponieważ ostatnio w mediach słyszałem plotki o zwolnieniu niektórych piłkarzy i kupnie Garetha Bale. Chciałbym to sprostować, a mianowicie zwolniłem Manuela Almunie i Yossiego Benayouna, ponieważ po ostatnim meczu tych dwóch podeszli do mnie i zaczęli kierować obelgi i przekleństwa w moją stronę, po prostu mnie wyzywali. Taką sytuacje wywołało to, że wystawiłem ich listę transferową i nie dawałem im szans do gry, ale miałem swoje powody nieważne jakie. Nie mogłem tak po prostu im wybaczyć, musieli ponieść jakieś konsekwencje, więc ich zwolniłem. Druga sprawa, serfowałem wczoraj po internecie i zauważyłem kilka artykułów na temat przejścia Garetha Bale do Arsenalu, to w nie dokońca prawda, ponieważ obserwujemy tego piłkarza, i mamy zamiar go kupić, ale póki co nie złożyliśmy jeszcze żadnej oferty Tottenhamowi. Chciałem też wspomnieć, że mam zamiar wypromować dwóch juniorów, a chodzi mi o 18-letniego skrzydłowego z Japonii i 17-letniego bramkarza z Polski, ale oficjalnie wszystkiego dowiecie się po otwarciu okna transferowego. Są jakieś pytania?

- Panie Wenger, czy wszyscy w składzie są zdrowi? - Dziennikarz

- Owszem, nikt nie złapał kontuzji, do zdrowia wraca także Maroune Chamakh, którego i tak chcem sprzedać. - Arsene Wenger

- Z kim w następnej kolejce zagra Arsenal? - Dziennikarz

- Zagramy derby Anglii z Manchesterem United. - Arsene Wenger

- Nie mam więcej pytań. - Dziennikarz

- A więc na tym skończymy dzisiejszą konferencje prasową. Dziękuje.







Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 15, 2012, 18:26:27 »
Dobry mecz z Wigan.
Szybko strzeliliście dwie bramki, rywal zdołał zdobyć honorową bramkę, ale zimna krew była z wami.
To jednak dobrze, bo mogłeś zrobić coś głupiego i stracić 3 punkty. ;)

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 15, 2012, 21:22:55 »
Zagrałeś całkiem niezły mecz z Wigan, pierwsza połowa wystarczyła do triumfu nad rywalami. Odnosząc się teraz do planów Wengera, Chamakh jest za słaby na ekipę Kanionerów, więc sprzedaj go, nie musi się marnować na ławce rezerwowych. Ja w takie plotki o przejściu Bale do Arsenalu nie wierzył bym nawet realnie, on nie pasuje mi do Arsenalu więc dobrze że go nie kupujesz :).
" border="0

Dawid_90

  • Gość
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 16, 2012, 17:47:55 »
Zagrałeś całkiem niezły mecz z Wigan, pierwsza połowa wystarczyła do triumfu nad rywalami. Odnosząc się teraz do planów Wengera, Chamakh jest za słaby na ekipę Kanionerów, więc sprzedaj go, nie musi się marnować na ławce rezerwowych. Ja w takie plotki o przejściu Bale do Arsenalu nie wierzył bym nawet realnie, on nie pasuje mi do Arsenalu więc dobrze że go nie kupujesz :).
Chamakh jest u mnie na liście transferowej, a nad Bale to się zastanawiam, jest niezły. A wy jakiego proponujecie lewo-skrzydłowego ?

Dawid_90

  • Gość
Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 16, 2012, 18:37:10 »
JEDENASTA KOLEJKA BPL, ARSENAL - MANCHESTER UNITED, DERBY ANGLII NIE DLA MANCHESTARU!


Dziś odbył się długo wyczekiwany przez kibiców mecz Arsenalu z Manchesterem. Przed meczem Arsene Wenger nie mówił dużo o zwycięstwie powiedział tylko, że to będzie trudny mecz, ale Kanonierzy chcą podtrzymać passę 17 meczów bez porażki, natomiast sir Alex Ferguson przechwalał się, że z pewnością wygra i, że to będzie niezapomniane upokorzenie Arsenalu na ich własnym stadionie. Losy meczu jednak potoczyły się inaczej.


Składy:




OPIS MECZU:

16'  Rooney (Welbeck)
35'  Walcott (van Persie)
40'  Arteta
43'  Mertesacker
58'  Mertesacker      Kosicelny
58'  Arteta      Ramsey
65'  Welbeck      Chicharito
85'  Berbatov      Owen


- Kanonierzy wbrew tego, że we wcześniejszych meczach szybko tracili gole po kontrach szybko ruszyli do przodu, niestety strzał Robina van Persiego przeleciał nad bramką. I w 16 min stało się, Arsenal stracił bramkę po kontrze, gdyż pod nieobecność Sagni (prawo-obrońca nie zdążył wrócić) Danny Welbeck szybko zagrał do Rooneya a ten ograł Wojciecha Szczęsnego i strzelił bramkę. Do wyrównania doszło w 35 min, kiedy RvP zagrał prostopadłą piłkę do Theo Walcotta a ten fachowo wykończył akcję, i do końca pierwszej części gry już nic poważnego się nie działo. W drugiej połowie mecz zdecydowanie zdominowali podopieczni Arsene Wengera, którzy wyprowadzali akcję za akcją. Bohaterem meczu został Kieran Gibbs, który w 86 min strzelił bramkę na 2-1. Po meczu cały zespół razem z trenerem szalał z radości a sir Alex Ferguson wręcz kipiał złością.


Najładniejsze akcje meczu:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=83b5b2ee3748c83de01668a1c3e8011d&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=83b5b2ee3748c83de01668a1c3e8011d&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Statystyki meczu:




Zawodnik meczu:

- Kieran Gibbs [7.5]


Pozostałe wyniki kolejki:




TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Moja Kariera Arsenalem Londyn
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 16, 2012, 18:37:10 »