Autor Wątek: PES 2013 z nowym silnikiem?!  (Przeczytany 38290 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 19, 2012, 23:08:41 »
Nowy silnik.. nowe błędy.. ehh

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 20, 2012, 10:12:10 »
moje zdanie też takie że widać że z tego silnika wydusili ile mogli.
efekt blur to już szukanie czegokolwiek by gra wygladała inaczej niż poprzednia edycja. No i efekty czasteczkowe nie do przejscia niszczących się muraw też chyba poki na starym będzie gra nie uświadczymy


Ten silnik jest wyduszony bo jak inaczej rozumieć że od 2009 gra w sumie różni się kosmetycznie. Fizyka to też tak naprawde obracanie sie w kółko wokolo jednego modelu.

Ja tam chce nowy silnik bo wiem że Konami pod wzgledem wydajności tworzy świetne - spojrzcie na obecny  dziala niemal wszystkim duzej grupie na full detalach podczas gdy wymagania Fify sa już dużo wieksze.

będzie dobrze a może i bardzo dobrze jesli spojrzec na dawne optymalizacje
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2012, 10:16:56 wysłana przez longfly »

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 20, 2012, 11:03:52 »
moje zdanie też takie że widać że z tego silnika wydusili ile mogli.
efekt blur to już szukanie czegokolwiek by gra wygladała inaczej niż poprzednia edycja. No i efekty czasteczkowe nie do przejscia niszczących się muraw też chyba poki na starym będzie gra nie uświadczymy


Ten silnik jest wyduszony bo jak inaczej rozumieć że od 2009 gra w sumie różni się kosmetycznie. Fizyka to też tak naprawde obracanie sie w kółko wokolo jednego modelu.

Ja tam chce nowy silnik bo wiem że Konami pod wzgledem wydajności tworzy świetne - spojrzcie na obecny  dziala niemal wszystkim duzej grupie na full detalach podczas gdy wymagania Fify sa już dużo wieksze.

będzie dobrze a może i bardzo dobrze jesli spojrzec na dawne optymalizacje
Co do grafiki to nie ogranicza jej silnik a możliwości konsol.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 20, 2012, 12:00:49 »
onomatopeja - wyluzuj. jak umiesz wiecej wyiagnac to dzialaj. z checiaobejrze twoje wyniki.
miejmy nadzieje ze pes 2013 przyniesie duuuzo swiezynek, a optymalizacja zostanie na obecnym swietnym poziomie. zobaczymy, czy uda im sie powrocic do dawnych tradycji.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 20, 2012, 14:28:44 »
bardzo mi zależy na licencjach

kokus98

  • Gość
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 20, 2012, 14:53:46 »
bardzo mi zależy na licencjach

Każdemu zależy na licencjach.

PS. Może się mylę,ale zauważyłem,że od dodania silnika(obecnego, od PESa 8) zaczęły się dziać problemy z multi(lagi itd). Wcześniej grając w PESa 6 nie miałem ŻADNYCH LAGÓW(no może z 2-5% miałem czasem,chociaż mam niezłe łącze).Na pewno, ktoś powie odwrotnie, bo jemu chyba zależy na nowych błędach w nowym silniku.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 21, 2012, 12:13:46 »
a mi zależy na ilości, a nie na licencjach :)
żeby dali jeszcze dodatkowe 2 ligi, bo jak widzicie, w patchach cały czas są te same ligi :)
wiem, że dla patchmakerów byłaby to kupa roboty,
ale np. do Fify powstają patche z ogromną
" border="0

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 21, 2012, 20:16:31 »
ja jednak wolalbym licencje, bo 2 zespoly na cala premier league, to zdecydowanie za malo. fakt, ze mogliby dodac kilka drugich lig, ale nie chce, zeby ich przybylo na zasadzie "ej dodajmy kilka mniejszych lig, ale nie bawmy sie w licencje. po co to." mogliby tez bundeslige zrobic z licencjami. miejmy nadzieje, ze optymalizacja graficzna na laptopy nie bedzie kulala tak jak teraz.

kokus98

  • Gość
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 21, 2012, 21:01:15 »
Ponieważ w laptopach, netbookach są karty zintegrowane, a one są przystosowane do prac biurowych, nie były robione do gier-ale mogłoby pomyśleć Konami o wsparcie dla tych kart.

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 23, 2012, 17:41:57 »
Jak maja zrobić grę dla słabej zintegrowanej grafiki?
To forum jest żałosne,cenzura jak w PRLU admini sa tu tylko po to żeby zarabiać kasę na tych bublach jakim ostatnio jest pes.

Offline mateuszcwks

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 1165
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • Zwycięzca konkursu na najładniejszą bramkę PES2013
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 23, 2012, 17:51:45 »
Jak maja zrobić grę dla słabej zintegrowanej grafiki?
To forum jest żałosne,cenzura jak w PRLU admini sa tu tylko po to żeby zarabiać kasę na tych bublach jakim ostatnio jest pes.

zaciołes się? tylko umiesz słowo bubel? admini są i powinni być od tego żeby takiego właśnie bubla jak ty wywalić z tego forum, nie podoba się to nikt Cie tu nie trzyma, baj
Zapraszam NEW FILM !!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 23, 2012, 17:57:48 »
Jakby nie admini to można było by przeczytać za jakiego bubla się płaci kasę a tak wszystko przeciw pes leci do kosza zanim ktoś przeczyta żeby przypadkiem sprzedaż nie spadła.

Tej grze nowy silnik potrzebny jak umarłemu organka.Tej grze potrzebna jest poprawa bugów lagów i i zmiana calego online na nowoczesny a nie jakiś prymityw,w sumie pierwsza i ostatnia gra konami sieciowa wiec zrobić nie umieją.

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 23, 2012, 18:43:09 »
Jakby nie admini to można było by przeczytać za jakiego bubla się płaci kasę a tak wszystko przeciw pes leci do kosza zanim ktoś przeczyta żeby przypadkiem sprzedaż nie spadła.

PES jak każda inna gra ma wady, bugi, błędy itd. Jak zapewne większość z was wiek, każdy "produkt" w tym przypadku grę można przedstawić w dobrym oraz złym świetle. Manipulowanie informacją to coś normalnego w tych czasach. Dlatego nie dziwie się adminowi, że usuwa posty pełne goryczy i rozpaczy dzieci, które by rozniosły to forum gdyby im pozwolić. Krytyka konstruktywna to nie krytykowanie wszystkiego na całej linii i zniechęcanie w tym przypadku do pesa innych.
Na forum o Fifie pewnie krytykujesz Fifę z całych sił.. na forum o sierotce marysi krytykujesz pewnie sierotkę marysię.

Skoro nazywasz pesa bublem to opuść to forum, przecież nikt cię tu nie chce z takim poglądami... prawda jest taka, że jesteś trolem podobnie jak longfly... wzywam was do opuszczenia tego forum.

Skoro sądzisz, że pes jest taki fee.. to podaj mi lepszą grę o piłce nożnej?


Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 23, 2012, 18:50:56 »
Ale tutaj nikt nikogo nie zmusza do kupowania PESA. Każdy wie na co się pisze kupując tego "bubla".

Jednemu podoba się to drugiemu tamto. Ja wybrałem produkt Konami.

Odpuść...

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 23, 2012, 20:31:58 »
FlamingAwe ty już właśnie chyba dość natrolowałeś w poprzednich postach "prograczu" znający "haki" nie do pokonania....


Odpuść sobie ten ton bo nie jesteś nikim wiecej jak uzytkownikiem forum. Jeśli ja trolowałem co można powiedziec o tobie..

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 24, 2012, 08:32:04 »

Na forum o Fifie pewnie krytykujesz Fifę z całych sił.. na forum o sierotce marysi krytykujesz pewnie sierotkę marysię.




Nie wiem co to forum fifa bo  nie słyszałem o takim.
Na forum powinny być opinie pozytywne i negatywne,tu negatywne są momentalnie usuwane.

Offline CescFàb

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.01.2012r.
  • Visca el Barça!
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 24, 2012, 14:22:08 »
Niech lepiej zrobią lepsze strzały ;)

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 24, 2012, 17:05:51 »
PES jak każda inna gra ma wady, bugi, błędy itd. Jak zapewne większość z was wiek, każdy "produkt" w tym przypadku grę można przedstawić w dobrym oraz złym świetle. Manipulowanie informacją to coś normalnego w tych czasach. Dlatego nie dziwie się adminowi, że usuwa posty pełne goryczy i rozpaczy dzieci, które by rozniosły to forum gdyby im pozwolić. Krytyka konstruktywna to nie krytykowanie wszystkiego na całej linii i zniechęcanie w tym przypadku do pesa innych.
Na forum o Fifie pewnie krytykujesz Fifę z całych sił.. na forum o sierotce marysi krytykujesz pewnie sierotkę marysię.

Skoro nazywasz pesa bublem to opuść to forum, przecież nikt cię tu nie chce z takim poglądami... prawda jest taka, że jesteś trolem podobnie jak longfly... wzywam was do opuszczenia tego forum.

Skoro sądzisz, że pes jest taki fee.. to podaj mi lepszą grę o piłce nożnej?




obiektywnie patrząc to FIFA póki co jest przed PES'em... Król dopiero się odbudowuje... PES12 zrobił duży krok w stronę fify... Jednak wciskanie gry za 100zł z taką ilością bugów jest kpiną z gracza... PES'a pamiętam od PSX i to były kopanki niesamowite... dużo bardziej wolę PES'a niż fifę ale obiektywnie patrząc to EA zaczęło robić to co robiło kiedyś konami...
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 24, 2012, 19:22:33 »

obiektywnie patrząc to FIFA póki co jest przed PES'em... Król dopiero się odbudowuje... PES12 zrobił duży krok w stronę fify... Jednak wciskanie gry za 100zł z taką ilością bugów jest kpiną z gracza... PES'a pamiętam od PSX i to były kopanki niesamowite... dużo bardziej wolę PES'a niż fifę ale obiektywnie patrząc to EA zaczęło robić to co robiło kiedyś konami...

Jestem tego samego zdania bo tez pamiętam pesa z wcześniejszych wydań,miałem przerwę co prawda kilka lat i gdy wpadł mi w ręce pes11  zagrałem i stwierdziłem co to ku***  ma być?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 24, 2012, 19:31:46 »
tu się zgodze bugi z przechodzeniem ciał przez zawodników są prawie na każdej powtórce biorę daje replay i gdzie jest walka 2-3-4 zawodników o piłkę znajde tez ręke nogę czy głowę w drugim zawodniku no trochę przesada.... :-\ to tez mozna zauwazyc jak zawodnik prowadzi piłkę to ona czasem znajduję się w jego stopie czy jakims dziwnym sposobem przechodzi przez nią jak duch przez scianę a tu nagle jest z przodu... to bardzo wpływa na przypadkowość rozgrywki
Skoro nazywasz pesa bublem to opuść to forum, przecież nikt cię tu nie chce z takim poglądami... wzywam was do opuszczenia tego forum.

No wez nie osmieszaj sie juz jestes z komuny czy ze srednowiecza ::) ::) ::)
Cytuj
Skoro sądzisz, że pes jest taki fee.. to podaj mi lepszą grę o piłce nożnej?
jest taka jedna... a ogolnie z tą "fee" są razem we dwie... no więc wysil się geniuszu rozgryz ta zagadke i domysl sie o ktora chodzi
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 24, 2012, 19:31:46 »