Autor Wątek: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!  (Przeczytany 18112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 1 Runda Coppa Italia ! Wielkie zaskoczenie !
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 20, 2012, 21:06:27 »

10 Kolejka


Zwycięstwo na trudnym terenie !

Udinese Calcio   1-3   Lazio Rzym

45'+ Kwadwo Asamoah - 55' Cisse  73' Cisse  89' Cisse


Statystyki spotkania:



Relacja z meczu:

Lazio po raz kolejny zgarnia trzy punkty ! Tym razem w pięknym stylu Biancocelesti pokonali na wyjeździe Udinese Calcio aż jeden do trzech.

Pierwsza połowa spotkania wyglądała mizernie z obu stron. Brak jakichkolwiek sytuacji podbramkowych sprawił, że kibice znajdujący się na stadionie zamiast oklaskiwać swoich pupili to gwizdali. Powody do radości kibiców gospodarzy nadeszły dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy. Świetnym zagraniem popisał się Agyemang-Badu a piłkę z pierwszej uderzył Kwadwo Asamoah. 1-0. Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy.

Gdy wszyscy znajdujący się na stadionie myśleli, że bramka do szatni podłamie przyjezdnych, jednak nic z tych rzeczy ! Pierwsza groźna akcja w drugie połowie to dobre podanie do Klosego od Foggi i nie za dobre wykończenie Niemca. Po tej sytuacji przyszła 55 minuta kiedy to świetną akcją popisał się duet Radu-Cisse. Po zagraniu Cissego do Radu, Francuz wybiegł na pozycję, Radu podał mu piłkę w tempo i były piłkarz Panathinaikosu nie miał problemu z wpakowaniem piłki do siatki. 1-1. Następna akcja miała miejsce w 65 minucie. Świetne podanie od Hernanesa otrzymał Klose, uderzył z pierwszej piłki, ale bramkarz gospodarzy obronił strzał. Kolejna bramka wpadła w 73 minucie. Tym razem Cisse samotnie rozpoczął i zakończył akcję świetnym, technicznym strzałem. 1-2. Druga bramka dla gości podłamała doszczętnie gospodarzy. W 89 minucie świetną piłkę do Cisse posłał Miroslav Klose, a ten z pierwszej piłki strzelił w lewy górny róg. 1-3. Sędzia kończy mecz. Niesamowita passa trwa ! Czy ktoś ją przerwie ?


Wypowiedz piłkarza meczu:

,,Wygraliśmy mecz na bardzo trudnym terenie. W końcu Udinese to nie byle jaki klub. W pierwszej połowie zagraliśmy nie tak, jak oczekiwał od nas trener. Natomiast druga połowa była najlepszą drugą połową jaką zagraliśmy w tym sezonie."


Galeria pomeczowa:



Oceny pomeczowe:



Skrót z spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>


Tabela klubów i strzelców po 10 kolejkach Serie A:


« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2012, 12:37:25 wysłana przez fcbm18 »

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Kolejny mecz Serie A ! Tym razem z Udinese !
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 20, 2012, 21:09:34 »
Przepraszam Was ale przez następny tydzień nie ruszę mojej kariery. ;) Są przecież znajomi a także inne gry np. The Elder Scrolls V: Skyrim ! :D

przybyl10

  • Gość
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Kolejny mecz Serie A ! Tym razem z Udinese !
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 20, 2012, 21:14:58 »
Gratulację zwycięstwa z Udinese jest to bardzo wymagający rywal.Niesamowity Cisse grają na zmianę  z klose raz on strzela a raz klose.Widzę że rewanżujemy się raz ja ci daje komentarz raz ty mi teraz twoja kolej xd zapraszam do mnie

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Kolejny mecz Serie A ! Tym razem z Udinese !
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 20, 2012, 21:18:46 »
Gratulację zwycięstwa z Udinese jest to bardzo wymagający rywal.Niesamowity Cisse grają na zmianę  z klose raz on strzela a raz klose.Widzę że rewanżujemy się raz ja ci daje komentarz raz ty mi teraz twoja kolej xd zapraszam do mnie
Jeszcze raz napisze ktoś u mnie "zapraszam do mnie" to nigdy nie wejdę w jego karierę. Ogarnijcie. Sam tak pisałem, prawda, ale przestałem.

przybyl10

  • Gość
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Kolejny mecz Serie A ! Tym razem z Udinese !
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 20, 2012, 21:20:08 »
dobra sorki już nie będe tego pisał

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Kolejny mecz Serie A ! Tym razem z Udinese !
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 20, 2012, 22:24:22 »
No no Cisse się...
Bardzo dobry mecz, z Klose zrobiłeś rozgrywającego ;D
Sprzedaj Cisse bo Klose bramki nie strzeli ;)

PS:
Czasami denerwuje ta zasada ale na samym początku kariery powinieneś napisać np:
"Nie uznaje zasady koment za koment" "Komentuje tylko kariery które mnie zainteresują" :)
widzew.png" border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Kolejny mecz Serie A ! Tym razem z Udinese !
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 20, 2012, 23:49:12 »
Pierwsza była bez sytuacji, można powiedzieć.
Klose w drugiej połowie grał dobrze, zmarnował jednak dwie świetne akcje, chyba forma mu spadła.
Cisse jednak uratował twój zespół, straciłeś jako 1 gole, ale nie złamało Cię to, tylko dodało skrzydeł.
PS. Od ilu spotkań ty tak wygrywasz? Świetna passa! :P

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Kolejny mecz Serie A ! Tym razem z Udinese !
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 21, 2012, 00:00:08 »
Pierwsza była bez sytuacji, można powiedzieć.
Klose w drugiej połowie grał dobrze, zmarnował jednak dwie świetne akcje, chyba forma mu spadła.
Cisse jednak uratował twój zespół, straciłeś jako 1 gole, ale nie złamało Cię to, tylko dodało skrzydeł.
PS. Od ilu spotkań ty tak wygrywasz? Świetna passa! :P
Od początku ligi czyli 10 meczy. :D Niesamowite, w dodatku w tych 10 spotkaniach miałem dwa hity, Inter i Juve. ;)

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Kolejny mecz Serie A ! Tym razem z Udinese !
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 21, 2012, 02:18:35 »
Udinese pokonane!.Po wspaniałym hat-tricku Cissego.Sorry że to powiem ale tam powinno być trzy do jednego a nie trzy do zera ;).No passę masz nie samowitą.Wygrać 10 meczy z rzędu to na prawdę coś życzę Ci abyś miał ich więcej.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Kolejny mecz Serie A ! Tym razem z Udinese !
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 30, 2012, 18:06:47 »

11 Kolejka


Lazio po raz kolejny zwycięskie !

Lazio Rzym   3-0   Calcio Catania

24' Rocchi  45'+ Zarate  29' Zarate


Statystyki spotkania:



Relacja z meczu:

Catania na kolanach ! Lazio po raz kolejny zwycięskie. Tym razem ofiarom Rzymian padła bezbronna Calcio Catania.

Już od początku meczu piłkarze Lazio przystąpili do ataków. Pierwszą i jak się później okazało bramkową okazję mieli Biancocelesti. Z rzutu wolnego świetnie uderzył Hernanes, piłka odbiła się od poprzeczki i spadła wprost pod nogi Rocchiego który nie miał najmniejszych kłopotów z wbiciem jej do bramki. 1:0. Po tym golu Catania zamiast ruszyć do ataku, cofnęła się. Dowodem tego były kolejne ataki Lazio. W 28 minucie mocnym ale niecelnym strzałem wykazał się niezwykle aktywny w każdym meczu, lewy obrońca Lazio, Radu. Kolejny atak do dobre dogranie Hernanesa do Mauriego, ten obrócił się z piłką i uderzył, jednak piłka poleciała ponad bramką. W 37 minucie meczu wspaniałym podaniem popisał się Lulic, piłkę otrzymał Bresciano i próbował technicznym strzałem pokonać bramkarza Catani, jednak piłka trafiła w słupek. Kolejny gwóźdź do trumny wbił Mauro Zarate. Wbiegł z piłką w pole karne, uderzył w długi róg i piłka zatrzepotała w siatce. 2-0.

Koniec pierwszej połowy.

W drugiej połowie Lazio starało się utrzymać wynik no i jeżeli nadarzyła by się okazja, podwyższyć go. Okazja ku temu nadarzyła się 4 minuty po wznowieniu gry. Wspaniałym rajdem popisał się Bresciano, posłał piłkę po ziemi wprost do Zarate a ten nie miał problemu z skierowaniem piłki do siatki. 3:0. Po tej sytuacji gra toczyła się w środku pola. Nie było ciekawych akcji więc nasza relacja zakończy się.


Wypowiedz piłkarza meczu:

,,Zagraliśmy wspaniałe zawody przed własną publicznością. Zagraliśmy konsekwentnie w ataku i twardo w obronie. To się ceni. Jeżeli potrafimy wykorzystać swoje okazje i robimy to, nie możemy przegrać w meczu."


Galeria pomeczowa:



Oceny pomeczowe:



Skrót z spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 30, 2012, 18:16:09 »
Bardzo, dobry mecz z Calcio.
Wygrana 3-0, bardzo dobry mecz.
Czekam na następną kolejkę.

Czemu Klose wszedł z ławki a nie grał w pierwszym składzie?
widzew.png" border="0

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 30, 2012, 18:26:28 »
Bardzo, dobry mecz z Calcio.
Wygrana 3-0, bardzo dobry mecz.
Czekam na następną kolejkę.

Czemu Klose wszedł z ławki a nie grał w pierwszym składzie?
Zmęczony był. ;) Poza tym wolałem dać szansę rezerwowym. Jak widać opłacało się. :D Komentujcie !!!  :P

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 30, 2012, 19:39:47 »
Zarate dwie bramki bardzo dobrze.Widocznie się rozwija.Wstaw tabelę zobaczymy jak jest w Serie A.
Jeszcze taka jedna uwagaGrasz spotkanie ligowe a tam są bandy z ligi mistrzów ;D

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 30, 2012, 20:03:50 »
Zarate dwie bramki bardzo dobrze.Widocznie się rozwija.Wstaw tabelę zobaczymy jak jest w Serie A.
Jeszcze taka jedna uwagaGrasz spotkanie ligowe a tam są bandy z ligi mistrzów ;D

Wiem wiem, ale co mam poradzić jak nie znalazłem Stadio Olimpico do pobrania ? :( Podajcie link jak ktoś ma, bardzo proszę.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 30, 2012, 20:07:00 »
Mecz rozstrzygnięty w pierwszej połowie ;) Rywal bez szans. Jeden strzał rywali i do tego niecelny ;D A jak wygląda tabela?

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:08:43 »
No mecz załatwiła wasza koncertowa gra w pierwszej połowie. Zagraliście świetnie, wpakowaliście rywalom 3 bramki i w drugiej części mogliście nieco obniżyć tempo. Rywal był dziś bez szans. Ciekawe jak tam tabela.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:18:46 »
Tak bardzo chcecie tą tabele to macie ! :D



Tabela Serie A po 11 kolejkach:


Tabela strzelców i asystentów po 11 kolejkach:


Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:22:57 »
No staty niezłe, nie dziwi mnie tabela bo to wiadome że jesteś pierwszy.
Klose w następnym meczu 10 goli i ma spokój na 10 kolejek :)
Prowadź Lazio do mistrzostwa.
widzew.png" border="0

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:24:05 »
Absolutnie zdominowałeś pierwszą część sezonu, ale to dobrze, że Lazio wraca na szczyt, bo jako jeden z niewielu włoskich go lubię, choć chyba nie powinienem za pamiętne wyeliminowanie z PUEFA mojej Wisełki :)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:29:59 »
Kapitalnie spisujecie w pierwszej części sezonu, jak do tej pory wygraliście wszystkie 11 spotkań w tym sezonie i macie całkiem sporą przewagę nad drugim Milanem, mimo to sezon jeszcze długi i może się wiele wydażyć.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:29:59 »