Autor Wątek: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!  (Przeczytany 18086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 3 kolejka Serie A za nami !!!
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:04:04 »
No klose 2 bramki. pierwsza była ładna ale podanie do cavaniego najładniejsze.
Dobry mecz. ciekawe gdyby nie karny to czy byś wygrał.
Szczerze ? Po stracie tej bramki zdołowałem się i chaotycznie dostałem się pod bramkę... a faul oczywiście był na Klose. :PP

Sklado - chyba byłaby nie do pokonania xD.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 3 kolejka Serie A za nami (ankieta) !!!
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:17:05 »
Zmień czcionkę opisu bo polskie znaki są inaczej pisane :).
Co do samego meczu to było to dobre spotkanie. Zagrałeś dobrze w ataku, jednak słabiej w defensywie. Na całe szczęście Miro Klose zdobył dwie bramki i to głównie dzięki niemu zdobywasz tutaj trzy punkty.
Co do pytania w ankiecie to postaram się tu wchodzić co raz częściej, jednak sam wiesz. Teraz jest tutaj pełno karier także ciężko jest to wszystko ogarnąć za jednym razem :).

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 3 kolejka Serie A za nami (ankieta) !!!
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:31:22 »
I znowu ten Klose..
Mecz był lepszy w waszym wykonaniu, tworzyliście mądre i przemyślane ataki, co skutkowało trzema punktami.
Zawiodłem się na Napoli, to trudny rywal, ale w tym meczu nie pokazali kompletnie nic.
Klose pokazał także, że rzuty karne nadal są jego specjalnością. Wspaniały piłkarz. ;)

Offline Corver

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 3 kolejka Serie A za nami (ankieta) !!!
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:45:26 »
Miejmy(? - dziwne słowo) nadzieję , że Klose nie nabawi się kontuzji ! Bez niego byłoby chyba ciężko , ale Klose to rasowy napastnik , zawsze jest tam ,gdzie powinien być ! Przełam tą Passe Klose i strzel kimś innym ;d

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 3 kolejka Serie A za nami (ankieta) !!!
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:00:25 »
Wygrana z Napoli 2-1 i to na ich terenie  brawo . Klose znowu błyszczy :)

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 3 kolejka Serie A za nami (ankieta) !!!
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:20:26 »

4 Kolejka



Rezerwy dają sobie radę
Lazio Rzym   1-0   Fiorentina

58' Cisse


Statystyki pomeczowe:



Relacja z meczu:

Stało się ! Lazio wygrywa mecz bez strzelenia bramki przez Miroslava Klose ! Co prawda Niemiec w pierwszej połowie miał swoją sytuację, ale świetnie w bramce zachował się Artur Boruc. Pierwsza połowa upłynęło po bardzo nudnej, długiej i nie efektywnej wymianie piłki przez piłkarzy Fiorentiny. Wykonywali dziesiątki podań które nie przynosiły żadnego skutku. Fiorentina grała tak, jakby bała się gospodarzy. Rzymianie natomiast gdy mięli piłkę zachowywali się bardzo chaotycznie, nie mieli pomysłu na akcję i w dziwny sposób próbowali stworzyć atak. W drugiej połowie natomiast Lazio stworzyło jedną, niesamowitą akcję która przyniosła efekt bramkowy. Diakite posłał górna piłkę do Lulica, ten z pierwszej piłki dośrodkował do Djibrilla Cisse który nie miał najmniejszego problemu z wpakowaniem piłki do siatki z najbliższej odległości. 1:0. Po tej akcji Fiorentina ruszyła do szalonych ataków, jednak były one bardzo niefrasobliwe. W 71 minucie boisko opuścił Miroslav Klose ale tym razem bez bramki na koncie, jednak i tak został obsypany brawami na stojąco przez kibiców Lazio. Tuż przed końcem spotkania Rocchi który zmienił Klosego miał świetną okazję, jednak obrońcy Violi nie zaspali. Sędzia zagwizdał po raz ostatni.


Wypowiedz piłkarza meczu:

,,Jestem zadowolony z siebie i gry zespołu. W ostatnim czasie nie pojawiałem się zbyt często na boisku i nie mogłem pokazać co tak naprawdę potrafię. Dziś dostałem szansę, wykorzystałem ją i jestem szczęśliwy. Następny mecz będzie bardzo ciężki ale myślę że mamy szanse wydrapać Interowi jeden punkt.


Galeria pomeczowa:



Oceny zawodników:



Skrót spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 18:27:53 wysłana przez fcbm18 »

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 3 kolejka Serie A za nami (ankieta) !!!
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:22:15 »
Ojej... Klose ma chyba spadek formy ;D żart;D

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 4 Kolejka już za nami !
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:11:56 »
O cisse trzela, a klose jedna z najniższych not w drużynie. Spadek formy.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 4 Kolejka już za nami !
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 15, 2012, 16:06:56 »
Jaka szkoda Klose nie strzelił... ale liczą się 3 punkty.
widzew.png" border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 4 Kolejka już za nami !
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 15, 2012, 18:16:03 »
Fiorentina nie grała najlepiej.
W pierwszej połowie przetrzymywali piłkę i nie umieli stworzyć sobie akcji.
Szkoda, że Klose nic nie ustrzelił, ale kibice i tak ładnie się zachowali, miał grad oklasków na stadionie.
Skromna wygrana po golu Cisse, z najbliższej odległości, ale to jest chyba mało istotne.
Szkoda także tego, że oba zespoły jak już tworzyły ataki, to były one nieprzemyślane i chaotyczne.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 4 Kolejka już za nami !
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 15, 2012, 18:23:27 »

5 Kolejka


Pogrom na Stadio Olimpico !
Lazio Rzym   3-0   Inter Mediolan

27' Zarate   76' Zarate  90'+ Zarate


Statystyki pomeczowe:



Relacja z meczu:

Niemożliwe staje się faktem ! Lazio Rzym pokonuje na własnym stadionie Inter Mediolan aż trzy do zera. Przyjezdni wyglądali tak, jakby byli skazani na porażkę. Pierwsza akcja należała do Rzymian, dobre dośrodkowanie z prawej strony na bramkę próbował zamienić Mauri, jednak piłka poleciała nad poprzeczką. Po tej akcji Inter zaczął grać śmielej, jednak było ich stać tylko na jeden groźniejszy atak. Dobre podanie od Sneijder'a otrzymał Forlan, lecz niedokładnie próbował lobować i strzał przeszedł tuż nad bramką. Po tej akcji Lazio zaczęło postępować coraz śmielej. Częste ataki gospodarzy były dzisiaj częstym widokiem na Stadio Olimpico. W 27 minucie imponującym prostym podaniem popisał się nie kto inny jak Miroslav Klose, piłkę otrzymał Mauro Zarate i po fatalnym ustawieniu Julio Cesara młody zawodnik pakuje piłkę do bramki. 1-0. Do sytuacji strzeleckiej doszedł Klose, jednak dobrym refleksem wykazał się Julio Cesar. Koniec pierwszej połowy. W drugiej połowie wygląd gry nieznacznie się zmienił, akcja toczyła się w środkowej części boiska. Dopiero w 76 minucie po rzucie rożnym piłka po raz kolejny wpadła do siatki i po raz kolejny była to siatka Interu Mediolan. Ponownie Mauro Zarate. Po tej bramce mogło wydawać się, że Inter ruszy do zabójczych ataków, jednak tak się nie stało. Lazio przejęło całkowitą kontrolę nad grą czego najlepszym dowodem jest trzecie bramka Mauro Zarate w doliczonym czasie gry. Nie mała sensacja na Stadio Olimpico ! Lazio 3-0 Inter !


Wypowiedz piłkarza meczu:

,,Mecz był bardzo trudny. Oczywiście jestem bardzo zadowolony ze swojej postawy w tym meczu i pewnie będę go pamiętał do końca życia. Takie mecze w karierze piłkarza rzadko się zdarzają, ale gdy już nadejdą to człowiek jest z siebie bardzo dumny i jest bardziej zmotywowany do pracy.


Galeria pomeczowa:



Oceny zawodników:



Skrót spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>


Tabela zespołów i strzelców po 5 kolejce:


« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 02:17:40 wysłana przez fcbm18 »

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Mecz z Interem !!!
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 15, 2012, 18:26:37 »
WOW!!!

No Lazio zagrało bardzo dobrze, szkoda niewykorzystanej sytuacji Mauriego. No ale wygrana i to z takim zespołem jak Inter to jest na pewno coś.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 22:13:41 wysłana przez TheBestCitizens »

Offline Osirian.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Mecz z Interem !!!
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 15, 2012, 18:31:34 »
Niesamowite zwycięstwo z Interem. Pokazałeś, że na prawdę możesz w tym sezonie ograć każdego. Inter nie miał za dużo do powiedzenia. Zarate pokazał, że nie tylko Klose umie strzelać bramki. Jestem ciekaw kto strzeli ich w tym sezonie więcej.  :)

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Mecz z Interem !!!
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 15, 2012, 18:47:55 »
Tak tylko uprzedzam zbędne pytania typu "na jakim grasz poziomie?". Gram na poziomie profesjonalista.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 19:12:13 wysłana przez fcbm18 »

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Mecz z Interem !!!
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 15, 2012, 20:31:41 »
Wypowiedzi pomeczowe:

Edoardo Reja:

,,Jestem dumny z mojego zespołu. Wszyscy zagrali świetne zawody, nie było żadnych wyjątków. Zazwyczaj uspokajam zbytni entuzjazm w moim zespole, jednak tym razem duma i samozadowolenie jest w stu procentach uzasadniona. Inter to przeciwnik z najwyższej pułki a my z nimi wygraliśmy. To coś niesamowitego gdy gromisz Inter Mediolan, my mieliśmy tylko patrzeć na to jak oni wbijają nam bramki jednak z takim zespołem jaki posiadamy to nic z tego. Zagraliśmy koncertowo, twardo w obronie i skutecznie w ataku."


Stefano Mauri:

To niesamowite wygrać z takim przeciwnikiem i to na własnym obiekcie. Kibice są z pewnością z nas dumni. Prowadzimy pewnie w lidze, mamy niesamowitych napastników i bramkarza który nigdy nas nie zawodzi i oczywiście mamy aspiracje do tego aby wygrać Ligę i puchar Włoch. Oczywiście na zapominam o naszym trenerze bez którego nie dalibyśmy rady osiągnąć takiego wyniku."


Claudio Ranieri:(mina chyba mówi wszystko :D)

,,Nie wiem co się stało w tym meczu, byliśmy faworytami a tu proszę, nie miała niespodzianka. Jestem wściekły na moich piłkarzy ponieważ nie zagrali tak, jak chciałem. Przez tą porażkę spadliśmy w tabeli na 6 miejsce i mamy coraz trudniejszą sytuacje. Nie mam nic więcej do powiedzenia."


Javier Zanetti:

,,Niestety, takie mecze też się zdarzają. Musimy połknąć gorzką pigułkę porażki i trenować dalej, nie możemy podłamać się jednym meczem. To było by coś najgorszego co możemy teraz zrobić. Musimy potrenować nad pewnymi aspektami gry, wyszkolić je a w następnym meczu z Lazio na naszym stadionie zrobić to, co oni zrobili z nami tutaj, w Rzymie.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Wypowiedzi pomeczowe !
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 15, 2012, 22:02:28 »
TheBestCitizens - pokazałeś właśnie, że gó** czytasz. :)

Bardzo dobre spotkanie rozegrał Zarate.
Już od samego początku, to ty pokazałeś, że grasz na trzy punkty.
Szkoda tego strzału z główki Mauriego, a także strzału Klose przed końcem pierwszej połowy.
Cesar może i pierwszą połowę rozegrałem dobrze, ale co z tego, jeśli w drugiej wpuścił trzy siaty. ;)
Czternaście minut przed końcem znowu pakujesz gola z rożnego, mogę Ci tylko pogratulować, ja swoim Manchesterem nigdy nie mogę strzelić. ;)
Jeśli dobrze czytałem, to Inter przeprowadził tylko jeden groźny atak, w pierwszej połowie. (Sneijder i Forlan)
PS. Znalazłem 2 i 3 bramkę, ale 1 nie mogę.. tzn. czytam, czytam i nigdzie nie jest napisane jak pierwszą bramkę strzelił Zarate. Sam sprawdź, i być może popraw. ;)

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Wypowiedzi pomeczowe !
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 15, 2012, 22:10:05 »
Graty za wygraną z Interem, gdy grałem karierę we Włoszech to Inter był nie do pokonania.
Świetny mecz Zarate, który dał ci zwycięstwo. Dobra passa wciąż trwa i życzę, by trwała ona jak najdłużej.

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Wypowiedzi pomeczowe !
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 15, 2012, 22:18:17 »
Imponująca wygrana z Interem 3:0 :)

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Wypowiedzi pomeczowe !
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 15, 2012, 22:23:13 »
O kurcze, masz rację @destruction.  :o Się człowiek zapędzi przy pisaniu i takie byki wychodzą, przepraszam.

Już poprawiłem.

Tym że wyłapałeś taki błąd pokazałeś mi, że tylko tak naprawdę ty czytasz wszystkie mecze. Albo po prostu inni nie potrafią czytać ze zrozumieniem. :D (żart, bez obrazy). ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 22:27:18 wysłana przez fcbm18 »

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Wypowiedzi pomeczowe !
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 16, 2012, 14:16:59 »

6 Kolejka


Powrót Klosego do żywych !
Bologna FC   0-3   Lazio Rzym

29' Mauri  50' Klose  88' Klose


Statystyki pomeczowe:



Relacja z meczu:

,,Kolejne zwycięstwo Lazio !" ,,Niesamowita passa trwa !" - to tylko niektóre nagłówki gazet po niedzielnym meczu Lazio. Rzymianie tym razem na wyjeździe rozprawili się z Bologną 0-3. Festiwal strzelecki w 29 minucie rozpoczął Mauri. Po perfekcyjnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Hernanesa, doświadczony Włoch nie miał problemów ze skierowaniem piłki do siatki. 0-1. Po tym golu Lazio poczuło się pewniej, dochodzili do częstych sytuacji bramkowych, jednak w pierwszej połowie bramki już nie padły. Na początku drugiej połowy świetną akcję okraszoną golem stworzyło Lazio i powiększyło swoją przewagę do dwóch bramek. Był do pierwszy gol Niemca od meczu z Napoli. Po tej bramce Rzymianie przejęli całkowitą kontrolę nad meczem. Najlepszym dowodem tego jest 88 minuta i nieco przypadkowy gol Miroslava Klose. 0-3. Sędzia zakończył mecz.


Wypowiedz piłkarza meczu:

,,Jestem zadowolony że przełamałem swoją złą passę, a zarazem podtrzymałem inną passę klubu. Mecz przebieg po naszej myśli, wygraliśmy go w takim stylu, w jakim chcieliśmy, pod pełną kontrolą."


Galeria pomeczowa:



Oceny zawodników:



Skrót spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Wypowiedzi pomeczowe !
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 16, 2012, 14:16:59 »