Autor Wątek: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!  (Przeczytany 15972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 27, 2012, 16:27:15 »
Z Racingiem rozegrałeś świetny mecz i zasłużenie wygrałeś.  ;) Transfery bardzo dobre, ale zupełnie nierealne.  ;)

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 27, 2012, 16:57:21 »
Dobry mecz z Racingiem :) Tylko jeden minus to kontuzja Salomona, mam nadzieje że zawieszą tego brutala co go faulował :D Ogólnie ciekawe transfery, Onuoha moim zdaniem w ogóle nie doceniany w City, a to bardzo dobry solidny gracz.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 27, 2012, 16:59:31 »
Porządnie wzmocniliście się przed tym sezonem, szczególnie dobrym posunięciem mógłby się okazać Kalou, niestety w sparingu wypadł aż na 7 miesięcy i w tym sezonie długo nie pogra, mimo tego kadra jest silna, i na pewno będziecie walczyć o awans.

Offline Nevermind

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • .
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 27, 2012, 16:59:48 »
Dobry mecz z Racingiem :) Tylko jeden minus to kontuzja Salomona, mam nadzieje że zawieszą tego brutala co go faulował :D

G*wno mu zrobią ;) Nawet kartki nie dostał, a sędzia nie odgwizdał faulu ;) Słabo sędziują w tym najnowszym pesie :|  Też tak macie?

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 27, 2012, 17:03:29 »
G*wno mu zrobią ;) Nawet kartki nie dostał, a sędzia nie odgwizdał faulu ;) Słabo sędziują w tym najnowszym pesie :|  Też tak macie?
Tu się nie zgodzę!
Sędziowie maja problem z faulami tylko przy naciskaniu "X" (a jest to wkurzające)
A tak karne są, wolne, ogólnie ja się ciesze.
widzew.png" border="0

Offline Nevermind

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • .
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 27, 2012, 17:05:49 »
Tu się nie zgodzę!
Sędziowie maja problem z faulami tylko przy naciskaniu "X" (a jest to wkurzające)
A tak karne są, wolne, ogólnie ja się ciesze.

Jak ty faulujesz? ;p Bo mnie przeciwnicy prawie w ogóle nie faulują ;) Przegrałem już 2 sezony Man City i jak będę miał więcej niż dwa wolne przed polem karnym przeciwnika to jest święto ;)

[Niedługo mecz pierwsza kolejka, ewentualnie ostatni transfer (wypożyczenie, albo awans do pierwszej drużyny z młodych zawodników/rezerw), podsumowanie okna transferowego.]

Eee a zna ktoś jakąś kombinacje na symulację faulu, karnego w tym pesie 2012 ? Jak to np. było w poprzednich wersjach?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2012, 17:25:46 wysłana przez kamikazeManCityFan »

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 27, 2012, 17:20:56 »
Normalnie gram, a czasami użyje jakiegoś zwodu (nie symulacja!). :)
widzew.png" border="0

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 27, 2012, 19:19:09 »
Dobry mecz z Racingiem, fatalna sprawa z tym Kalou ale myślę, że masz dobry zespół i dasz sobie radę.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 27, 2012, 19:28:48 »
Gdy przeczytałem "Millwall" od razy przypomniał mi się film "hooligans" na pewno będe wpadać jak sobie radzisz na zapleczu Premier League.Wzmocniłeś się dobrym zawodnikiem i napewno ci pomoże w awansie do najwyższej ligi w Anglii

Offline Nevermind

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • .
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 27, 2012, 19:35:55 »
"Słaba gra formacji obronnej..."

1 kolejka
   Watford FC   3 : 1   Millwall FC      


8 minuta - Sordell (McGinn)
15 minuta - Jô  (J.Henry)
38 minuta - Sordell (Forsyth)
49 minuta - Beattie (Forsyth)




Najważniejsze wydarzenia:

8 minuta - Prostopadłe podanie od McGinna, Paul Robinsom się poślizgnął, Sordell staje sam na sam z bramkarzem, i mamy bramkę!
15 minuta - Odpowiedź Lwów, dobre dośrodkowanie z prawej strony J.Henry'ego pewnie wykorzystał Jô strzelając ładną bramkę głową!
38 minuta - Kontra Watford, wrzutka w pole karne Forsytha, Robinson nie zdążył z kryciem, Sordell strzał i bramka na 2:1!
49 minuta - Kolejna dobra akcja Forsytha na lewym skrzydle, strzela na bramkę, Forde wybija przed siebie, strzał dobija Beattie, i niestety 3:1!
72 minuta - D. Henderson odebrał piłkę obrońcy, bez zastanowienia uderzył na długi róg bramki, słupek! Ajć! Tak niewiele brakowało!
90+ minuta - Dośrodkowanie Jô z lewej flanki przed pole karne, Batt wraz przyjęciem minął obrońcę, huknął z prawej nogi, piłka nad poprzeczką!


Zawodnicy meczu:
Forsyth - ocena 7.5   |   Jô - ocena 7.0

Statystyki:
3     Bramki     1
3     Asysty     1
9(5)     Strzały ogółem (celne)     5(2)
1(1)     Faule (spalone)     6(1)
6     Rzuty wolne     1
0     Rzuty rożne     1
50%     Posiadanie piłki     50%


Następny mecz
FC Southampton - Millwall FC
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 16:47:56 wysłana przez kamikazeManCityFan »

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 27, 2012, 19:44:29 »
Symulacja - RB + RT + LB + LT (L1, L2, R1, R2)[wciskasz wszystko na raz]
To jest kombinacja na symulacje (upadek).
Szkoda porażki z Watford w pierwszej kolejce.
Powodzenia dalej i zwycięstwa życzę!
widzew.png" border="0

FreunD

  • Gość
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 27, 2012, 20:31:55 »
Ależ dużo tych karier npower championship.A co do meczu szkoda tej porażki z Watford w tym meczu było widać brak Kalou.obecnie twoją gwiazdą patrzeć po meczach jest Jô dobrze że jest w dobrej formie i strzela bramki.Życzę zwycięstw i awansu

Offline Nevermind

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • .
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 27, 2012, 20:46:54 »
w tym meczu było widać brak Kalou.
Ja tam nie widzę straty, bo w sparingu i tak grał piach ;) Najbardziej brakuje mi klasowego środkowego pomocnika, takiego rozgrywającego,  szkoda, że żadnego lepszego nie udało mi się ściągnąć. Mogłem pomyśleć o tym przed ściągnięciem Kalou czy Onuohy, no ale cóż za błędną politykę transferową się płaci takimi porażkami jak te ;)

Tak na marginesie. Obecnie negocjuję jeszcze z takimi piłkarzami jak:
Barry Bannan (Aston Villa) ,Pedro Moreira (Gil Vicente F.C.), Antônio da Silva (Borussia Dortmund) oraz Lee Lucas (Swansea)
Ale chyba nikt się nie skusi :) Być może przekształcę jakiegoś skrzydłowego w środkowego ofensywnego pomocnika (np. Brian Howard, bądź Ryan Mason)jak widać, mam kilka wariantów i pewno przetestuje je w trakcie sezonu więc będzie ciekawie ;) Owszem mam w składzie jeszcze Abdou i Rayona, ale oni to defensywni pomocnicy i nie za bardzo ciągnie ich do rozgrywania i do gry do przodu.

W sumie nawet nie wiem po co to piszę  :):):)


============================================



"Scotty" wypożyczony do Burnley!



26 letni Scott Baron przeszedł na roczne wypożyczenie do ekipy Burnley. Wychowanek Ipswich Town, mający ponad 90 spotkań na koncie w barwach Millwall, w okresie przygotowawczym przegrał walkę o pierwszy skład z Shane'm Lowry'm - 21-letnim wychowankiem Aston Villi środkowym obrońcą, który ma aspiracje do gry ofensywnej (trener Lwów widzi go jako lewego obrońcę) oraz (o dziwo!) z wiecznie rezerwowym w kilku klubach 29-letnim Jordanem Stewartem.


W zeszłych sezonach mialem zagwarantowane miejsce w składzie, przed nowym sezonem trener stwierdził, że mam poszukać sobie nowego klubu.Nie wiem co wstąpiło w KJ. Byłem bardzo zawiedziony, teraz jestem też zaskoczony bo trener nie ściągnął innego zawodnika na tę pozycję, a uważam, że dając z siebie wszystko byłem lepszy od moich rywali, mam wielki żal do trenera, ale nie do klubu. Chciałbym jeszcze wrócić i zagrać w barwach Lwów, na wypożyczeniu pokażę, że trener się mylił co do mojej osoby. - powiedział lewy obrońca "Scotty"


« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2012, 21:34:27 wysłana przez kamikazeManCityFan »

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 27, 2012, 21:06:05 »
Nieźle, kupiłeś Salomona Kalou a on wypada Ci na parę miesięcy, trzeba mieć wielkiego pecha
transfery dobre, ale w 1. kolejce zaczynasz od porażki
" border="0

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 27, 2012, 21:24:48 »
Chłopak pogra sobie w Burnley, rozegra się i wróci do Millwal, kto wie może nawet wygryzie rywala i przekona tym samym do siebie trenera. A co najważniejsze jest jeszcze dość młodym graczem

Offline lukus62

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2011r.
    • http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=121e67368dd2482598f783d686454515&/topic,112415.0.html
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 27, 2012, 21:28:34 »
Aaaaaj, transfer, i od razu kontuzja! Ależ pech! Ale jest w tym jeden +
Lekarze mają co robić :D

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 27, 2012, 22:32:52 »
No nie ciekawie sie to zapowiada po pierwszym przegranym meczu. Jeszcze kontuzja Kalou. Ale skoro mówisz, że grał piach, to straty nie odczujesz. Jednak liczę na transfery i na pierwsze zwycięstwo w lidze.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 27, 2012, 22:49:40 »
Dobre transfery ,które na pewno pomogą w awansie do Premier League . Pierwszy mecz miał dwie strony . Ta jedna to wspaniała gra i wygrana z Racingem 3-1 ,a druga to fatalna kontuzja Kalou ,który będzie bardzo długo pauzował . Kontuzja będzie trawała tak długo jak ta Valencii z przed roku . Życzę powodzenia i braku kontuzjii .

FreunD

  • Gość
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 27, 2012, 23:09:42 »
Mam nadzieję że  następnym meczu zdobędziesz 3 pkt

Offline Nevermind

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • .
Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 27, 2012, 23:30:26 »

Harris odchodzi z Millwall!



34 letni napastnik Neil Harris odszedł do Southend United (League 2), rodzimego klubu,by tam pograć jeszcze ze trzy lata i skończyć karierę. W Millwall spędził 11 lat, wystąpił w 432 spotkaniach strzelając 138 bramek. W poprzednim sezonie Harris jako rezerwowy zagrał w 30 meczach (21 razy wchodził z ławki rezerwowych), zdobył tylko 3 bramki, ale wypracował wiele bramek swym kolegom.Neil odchodzi jako legenda, oraz rekordzista klubu pod względem ilości strzelonych bramek.


W życiu każdego piłkarza nadchodzi taki dzień, w którym trzeba się usunąć nieco w cień. Millwall walczy o wysokie cele, ja z racji swojego wieku nie jestem już tak sprawny jak kiedyś, więc zdecydowałem się opuścić klub i zrobić miejsce innemu młodemu napastnikowi. Odszedłem do klubu w mojej rodzinnej miejscowości, tam postaram się jeszcze pokopać piłkę, co prawda już na niższym poziomie, ale również będę dawać z siebie wszystko. Millwall na zawsze pozostanie w mym sercu. Dostałem propozycje pracy jako trener napastników, ale jeszcze nie teraz, za trzy góra cztery lata z chęcią rozważę tą propozycję. Życzę Lwom sukcesów w nadchodzących latach! - powiedziała legenda Lwów


|| Mecz z Southampton już rozegrałem, ale dopiero jutro rano go opiszę i wstawię na forum ;) Dobranoc ;)


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: ► Millwall F.C. ◄ Cel: awansować do Premier League!
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 27, 2012, 23:30:26 »