Autor Wątek: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012  (Przeczytany 12242 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 29, 2012, 19:29:48 »
Tyle gram i jeszcze takich goli nie widziałem jak te od inovation2.

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 29, 2012, 19:41:13 »
nie chodzi o to aby bramkarze byli idealni... tylko aby w takich sytuacjach które są na ogół banalne do obronienia to żeby wykazywali chociaż chęć obrony... do tego płynne animacje też by się przydały... no ale idąc dalej musieli by oddać nam dużo lepszy system strzelania... mi osobiście by się przydało aby bramkarz miał możliwość swobodnego chodzenia po szesnastce bo obecnie parę kroków to kpina... a już fantastycznie by było gdyby bramkarz miał możliwość szybkiego wznowienia - czyli np. po wrzutce łapię piłkę biegnie parę metrów i daleko ją rzuca... tego mi brakuje... czy konami stać na takie coś?! (w zasadzie czego ja wymagam xd)
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 29, 2012, 20:02:04 »
ale to że wy jesteście mega zawodowcy nie znaczy że każdy będzie chciał grac na pass suport 0 bo wy uwazacie to za najlepsze. Zrobcie sobie lige z pass suport 0 i macie spokoj.

Ja z galki nie korzystam przynajmniej dopoki gram padem od ps3 a nie xboxem i nie mialbym zamiaru nic zmieniac bo ktos uwaza sie za hardkora  i lubi taka symulacje.

nie narzucajcie innym co wam niemile bo sapewno i tacy sa co wypelnia ta ankiete z pass support na maxa.

Kiedys precyzja podania byla jedna bez regulacji i nie bylo dyskusji

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 29, 2012, 21:31:17 »
Wyjasnijmy jedna kwestie z pass support.
PES = symulacja pilki noznej = pass support 0
PES = aracadowa kopanka = pass support 3-5
Juz nie mowie o asystach, smiac mi sie chce jak ktos ma wlaczone i przy dosrodkowaniach sam automat strzela super gola, a ów zawodnik sie tym mocno podnieca...

Czy to nie dziwne, a moze musze isc do psychiatry ?

Poczatki były inne poznawalismy nowego PESa i sam nie wiedzialem ze takie coś jest, teraz wiem i liga powinna tak wygladac.

Znowu wracamy do tego ze ktos nie gra na gałkach itd, ale tak samo jest z innymi symulacjaimi, np rfactor, tam nie pograsz na klawie. bo serwer jest ustawiony na symulacyjna jazde, tak samo powinno byc w pesie, a jezeli ktos ma klawe i chce grac lige to owszem moglby, ale wtedy wygrac mecz byloby bardzo ciezko..

Wtedy zapisac sie do ligi = kupic pada i grac na gałkach taki przyklad daje.
Duzo osob nie rozumie pojecie symulacja i niesetety Konami chcialo zrobic wybów ułatwienia zeby przyciagnac wiecej ludzi, konkurencja fify.

I tak liga pesleague staje sie arkadową ligą, czyli jak 10000 lig fifowych. bez roznicy :D. Niestety to wina juz samego KONAMI :(. Dajac ułtwienie kazdy z niego korzysta, bo przeciez nikt tego nie kontroluje, kazdy chce wygrac itd...


Zapewniam i juz nie tylko Ja, bo juz dosc duzo osob gra na pass 0 i asysty off i wie ze taki mecz to zupelnie inny PES, ktorego niestety wiekszosc z Was nie zna.

Ustawcie sobie tak profil ci co nie wiedza gdzie:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

i spróbujcie z kims zagrac na takim samych ustawieniach, poczujecie MOC PESA... :)

Pozdro.

PS. Tu nie chodzi o chwalenie i ze jestesmy super zawodowcy, chodzi o sam smak takiej gry, ja akurat gram dla funu, bawie sie i lubie zrobic ciekawa akcję. Zawodowcem jestem w rfactor :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 21:39:13 wysłana przez haker1983 »

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:21:50 »
Ostatnio grałem bez asyst na klawie i grałem swobodnie, więc nie trzeba mieć analoga :) To zawsze takie tłumaczenie - nie chce mi się uczyć, nie mam czasu (a rozegranych 500 spotkań), wolę tak bo tak :P A jak już ktoś ma asysty że sam mu strzela to pożal się Boże...

Co do bramkarzy to wystarczy strzelić rykoszet a bramkarz stoi w miejscu, czeka czeka czeka... piłka turla się obok niego, rzuca się w miejscu i gol. Za coś takiego od razu minus trzy punkty. Do tego w sam na sam ich tak łatwo minąć że szkoda gadać. Nie liczę z wolnych bo to raczej bugowe strzały niż interwencje.

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:27:45 »
. Gra trwa 10 minut - kiedy wy chcecie gola strzelić ? Jeszcze raz...dla mnie bramkarze nie są idealni ale nie są też najgorsi. Na 1 na pewno nie zasługują.


Problem polega na tym ze strzały nie do obronienia broni jak szalony a [cenzura] wpuszcza.
W 12 bramkarze są jeszcze gorsi niż w 11,chociaż dzisiaj grałem sobie w kolega w 11 i nagle mój bramkarz po prostu znikną.

Jeżeli chodzi o opinie o grze to jakby admini nie usuwali postów na temat 11 i 12 to było by tego pełno.

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:40:59 »

to chcialbym sie dowiedziec jak wygladaly poprzednie pesy byly symulacja czy arkadowka;]  i jak to wogole ustalic

wyposrodkowany pass support powinien byc na 3 czyli posrodku kompromisowo tak samo jak na psx byla regulacja szybkosci gry a i teraz jest

to bardzo wgledne kwestie  ja nie ruszam support i zostawiam tak jak firmowo natomiast przelaczanie zawodnikow mam na assisted bo niby z jakiej racji to mialbym sobie utrudniac  a z symulacja realnej pilki ta opcja ma zero wspolnego. zreszta chyba najlepiej by bylo jakby istniala oddzielna liga i ogolna gdzie kazdy ustawia jak chce.



Ja mowie o tej wersji PESA, w tym momencie takie ustawienie manualu daje najbardziej symulacyjna wersje PESa od wersji  06. Przełaczanie zawodnikow nie nalezy do pomocy PESA dla samego gracza.
Pomoce to pass support i Asysty, reszta to juz jak wszedzie w kazdej  piłce czy pes czy fifa. Mowiy tylko o pomocach pass i asyst.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 29, 2012, 23:33:59 »
Na 1 na pewno nie zasługują.
No ale na 4 to tak... :D :D :D ::) ::) ::)
" border="0" border="0

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 29, 2012, 23:53:56 »
No ale na 4 to tak... :D :D :D ::) ::) ::)

Hehe dałem się tak samo ponieść jak i wy tylko, że w drugą stronę :) W skali 1-5 - dla mnie 3. W skali 1-10 dla mnie 6.

Rzygać już się chce tymi asystami ;p Dlaczego innym chcecie nakazać Wasz styl gry. Lubicie pass support 0 no i fajnie...grajcie tak, my nie mamy nic przeciwko - ja lubię (mam default, nic nie przestawiałem) i super. Opcja jak każda inna dostępna w grze.

Popatrzcie na młodych ludzi albo takich, którzy dopiero co zainteresowali się pes'em - to już nie jest gra jak kilka lat temu, gdzie było mało ruchów, mało możliwości i po kilku meczach można było już wygrywać z najlepszymi. Tutaj naprawdę ciężko jest się odnaleźć nowym (zawołałem kiedyś do siebie kumpli, co w ogóle nie mają styczności z pes'em, fifą itd...). Te asysty chodź trochę ułatwiają grę.

Jednak nie jest też tak, że mając asysty wygrywamy wszystko. Mój przykład: Gram w pes'a od pes4, a wcześniej jeszcze na psx, gram z asystami - według Was powinienem wygrywać wszystko, a tak niestety nie jest ;)

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 30, 2012, 06:48:08 »
Deimian czy ja narzucam cos ? Nie.  Była ankieta wiec tam dalem propozycje. Co chodzi o wygrywyanie to masz racje przeciez. Bez asyst bez problemu sie da wygrać.  Najsmieszniejsze jest to, ze dobry zawodnik grajac ze mna bardzo mocno wierzy w te asysty i podaje jak automat a tu nagle on zawodzi, a potem lamenty sa ze bug w  grze, jak to mozliwe ze to ostatnie podanie nie doszło....Przecez gram na 3-4 kreskach haha. Co moze tak nie jeste spotkalem sie juz tutaj z takmi zawodnikami co pisali wlasnie tak ze to nie mozliwe ze w takiech sytaucjach nie strzelili bramke.

Druga sprawa, co piszesz z nowymi zawodnikami, tak oczywsicie asysty ułatawiają przyswoić się tej wersji PESa, ale czy oto chodzi? PES nie ma byc dla duzego grona ludzi, ta opcja ma być dla FIFY. Zapomnieliscie chyba dawniejsze czasy jak rzadziła FIFA, a PES był masakycznie trudny, a teraz te 2 gry sa  hmmm blisko tego samego poziomu trudnosci. Szkoda, naprawde ze KONAMI taki blad zrobiło.

Pozdro,

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 30, 2012, 08:38:26 »
. Zapomnieliscie chyba dawniejsze czasy jak rzadziła FIFA, a PES był masakycznie trudny, a teraz te 2 gry sa  hmmm blisko tego samego poziomu

Niby kiedy to było?

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 30, 2012, 08:53:53 »
Deimian czy ja narzucam cos ? Nie.  Była ankieta wiec tam dalem propozycje. Co chodzi o wygrywyanie to masz racje przeciez. Bez asyst bez problemu sie da wygrać.  Najsmieszniejsze jest to, ze dobry zawodnik grajac ze mna bardzo mocno wierzy w te asysty i podaje jak automat a tu nagle on zawodzi, a potem lamenty sa ze bug w  grze, jak to mozliwe ze to ostatnie podanie nie doszło....Przecez gram na 3-4 kreskach haha. Co moze tak nie jeste spotkalem sie juz tutaj z takmi zawodnikami co pisali wlasnie tak ze to nie mozliwe ze w takiech sytaucjach nie strzelili bramke.

Druga sprawa, co piszesz z nowymi zawodnikami, tak oczywsicie asysty ułatawiają przyswoić się tej wersji PESa, ale czy oto chodzi? PES nie ma byc dla duzego grona ludzi, ta opcja ma być dla FIFY. Zapomnieliscie chyba dawniejsze czasy jak rzadziła FIFA, a PES był masakycznie trudny, a teraz te 2 gry sa  hmmm blisko tego samego poziomu trudnosci. Szkoda, naprawde ze KONAMI taki blad zrobiło.

Pozdro,
masz sporo racji. Mysle ze juz te cale asysty nie sa o tyle zle co myslenie ze zalatwia cala akcje same:) fajnie sie nimi klepie owszem ale jakby sie wszyscy umowili to taki mecz tez bylby uczciwy a troszke bardziej pilkarski.

Dla mnie obecny pes ma dosc wysoka o dziwo skale trudnosci- najwyzszy poziom chyba pierwszy raz jest wyzwaniem. Mam jednak wrazenie że komputer nieco oszkuje strzelajac czasem wolne zawodnikami wcale nie tak dobrymi i to z daleka.

Ina sprawa to w sumie bramkarze ogolnie dobrzy ale jak gdzies pisalem wyciagaja bomby a puszczaja nieraz wolne pilki albo o masakra puszczaja bramke w siebie bo sie poloza przed pilka;))))

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 30, 2012, 09:29:19 »
z bramkarzami to powiem tak jest roznie,czasem bronia fenomenalnie strzaly ktorych nie powinni np sam na sam 5 razy pod rzad,a czasem strzal z przed pola po ziemi a bramkarz pieknie sie rzuca tylko za pozno jak pilka jest w siatce,strasznie nie podobaja mi sie strzaly glowa a raczej ich nie bronienie,czasem strzal z 11-16 m bramkarz nawet nie drgnie to juz przesada,czaesto tez sa problemy z animacja i bramkarzowi pilka przelatuje przez brzuch:D

Offline haker1983

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location: POLSKA WIOSKA
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.02.2011r.
  • Gram w: PES 19, iRacing, AC
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 30, 2012, 09:32:16 »
longfly, to jest wlasnie to, ze ludzie boja sie zagrac, albo zagraja 1 mecz przegraja i spowrotem wlacza pomoce, trzeba byc troszke cierpliwym, duzo osob dostrzeglo wielkie + własnie gry na manualu, ale nie w tej lidze ;).

Co chodzi o CPU, nie gram w ogole z nimi, no moze na poczatku cos tam zagralem zeby przetestowac gre, ale jak juz wyszlo online i koledzy kupili gre, to tylko gram z zywym graczem.
Tutaj masz racje, CPU napewno oszukuje, wiec dla mnie jest bezsensem grac na  prof, czy amator, bo na najwyzysz poziomie pewnie jest ciezko jak piszesz. Nawet nie bede sprawdzał tego, szkoda dla mnie czasu :). Wole pograc z kumplem z pracy.

Pozdro.

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 30, 2012, 10:46:26 »
No i poszła ankieta. Pomoże nie pomoże ale jakoś kitajcom narzuci obraz ludzkich opini. Każdy ma swoje zdanie ale za pewne sięgnie sie bramkarzom. Tu zdecydowanie konami powinno zareagować. Forumowicze tu dobrze zaznaczyli że bramkarze bronia nieraz takie "petardy" a [cenzura] z łatwością wchodzą w siate. Bolączką jest to że oprócz słabej animacji bramkarzy ( wyglądają  jak ślepy przed wystawą telewizorów - ta przyczajona kwadratowa postawa zabija całą gre) jest fakt rzucania sie na każdą dosłownie piłkę którą wcześniej niecelnie przeciwnik posłał w pole karne. Zamiast przystopować piłkę ( przydałby sie trik z markowaniem  chwytu piłki i podnoszeniem jej  w stosunku do zbliżającego sie przeciwnika) to te barany rzucają się na nia jak hieny na padline.
 Kolejny minus który się da zauważyć to  pomysłowa funkcja ale nie dopracowana z tym wypuszczaniem zawodnika prawym analogiem. Do czego zmierzam, otóż załóżmy wypuszczamy Alvesa RB  i koleś biegnie sobie prawą stroną a my w tym czasie rozgrywamy piłkę w środku czekając aż Alves uzyska odpowiedni pułap do podania. Niestety Alves dobiegnie za środkową linię boiska i się zatrzyma. Nie pociągnie dalej chyba że znowu do sie zaznaczy. A powinien moim zdaniem naparzać aż do złamania lini spalonego.
 Brakuje też "rogali" przy wolnych. Strzały z R2 już nie są tak soczyste jak kiedyś. Wszystko  niby próbuje zaokrąglać lot piłki ale niestety to już nie ten rogal co kiedyś.
 No i odwieczny problem  - asysty. Zlikwidować to  w diabły.  Wtedy była by to mega symulacja. Ktoś tu pisał że jak kupi gre nowicjusz to  asysty pozwolą mu na granie z lepszymi. Ale w ten sposób taki gracz się nie będzie rozwijał bo jak  zacznie grać na asystach to po co mu później  sie trudzić z manualem skoro ma asyste. A Grając w gre symulacyjną  szlifujesz swoje umiejętności. Więc mały Jacuś czy Krzysiu kupując gre najpierw bedzie dostawać bencki by później nabrać umiejętności i grać jak równy z równym.
 To tyle co mi  na myśl przyszło przy rozwiązywaniu  ankiety.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 10:48:44 wysłana przez KapRal »

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 30, 2012, 11:34:45 »
W każdą grę trzeba nauczyć się grać. Czy to są wyścigi, czy strzelanka, czy piłka nożna, czy rpg. Dopiero po spędzonych kilku godzinach, albo i większej ilości czasu gdy opanowaliśmy grę, mamy z niej prawdziwą radość po godzinach wkurzania, że nic nam nie wychodzi, że inni robią to lepiej. I z każdym meczem możemy się nauczyć czegoś nowego, podpatrzeć jak robi to przeciwnik i próbować powtórzyć jego wyczyn, znaleźć poradnik, w którym może będzie wytłumaczone jak w jakiś sposób zagrać.

Konami stworzyło różne sposoby pomocy, zamiast jak było do tej pory identyczne warunki dla wszystkich, chcąc przyciągnąć większą ilość graczy tym, że największy laik stworzy piękną akcję, a właściwie tylko powciska przyciski i akcja się sama zrobi, ale taki laik to się cieszy, że fajnie się gra. TAK, ale ileż tak można grać, też grałem na asystach ale mi się znudziło i też mnie irytowało ze aż tak złe podania komputer robi, nie to co bym chciał, teraz gram bez asyst i teraz jest zabawa, pierwszy mecz to kilka podań tylko miałem dokładnych, ale trening czyni mistrza i z meczu na mecz było coraz lepiej. Wszystko jest do wyczucia i do wyuczenia, trzeba tylko chcieć.


Chcąc przyciągnąć większą ilość graczy moim zdaniem dzieje się odwrotnie. Starzy wyjadacze narzekają, więc już konami traci. Nowi gracze (ci laicy)... iluś tam się ich znajdzie, ale jak zobaczą że FIFA i PES z asystami są podobne, a FIFA ma licencje... no to lepiej pograć w fifę ze znajomymi polskimi drużynami niż tutaj w niektórych przypadkach nie wiedząc czym się gra.

Ktoś chce łatwo grać ładne akcje tworzyć, piękne gole strzelać z dużą łatwością już w pierwszym rozegranym w życiu meczu - Grajcie w fifę
Kto chce się potrudzić, pokombinować by coś ugrać i potrzebować treningu by osiągnąć jakiś poziom - PES bez asyst.

Mam doświadczenie jak pisałem w grze z asystami i bez. W drugim przypadku gra się o wiele lepiej, także mogę się wypowiadać co jest lepsze i przekonywać do swego. Tylko że do grania bez asyst trzeba treningu, grania, ogarniania. Bez asyst... to nic nie trzeba tylko liczyć na szczęście i ze komputer chce żebyśmy wygrali :)

Pozdrawiam wszystkich. Nie tłumaczcie że nie macie pada, gracie na kawie, albo że pad już wysłużony i analog nie jest taki oskonały jak być powinien. Zakupcie sobie nowego Pada. Logitecha można kupić już za 70zł także do ulubionej gry chyba można zainwestować tak małe pieniądze. oczywiście można kupić pada do xboxa za 200 czy ponad tą kwotę, ale takie logitech za 70 jest idealnym rozwiązaniem :) a przyda się też do innych gier. a jak ktoś gra tylko w pesa, tj ja, to tym bardizej powinien kupić żeby mieć prawdziwą radość z jedynej gry w jaką gra.

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 30, 2012, 12:27:44 »
A ja bym zostawił te gole z rykoszetów i "szmaciane bramki", ale pod warunkiem, że będzie to zależne od danej formy bramkarza i jego poziomu umiejętności. Chociaż w życiu także nawet najlepszym zdarza się spartolić na bramce.

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 30, 2012, 12:49:32 »
Żadne tłumaczenie na granie z asystami dobre nie jest :) Jest to kompletne ułatwienie i tyle.
Koleś panikuje, w obronie, widzę że nacisnął podanie na pełną moc a piłka leci do najbliżej ustawionego zawodnika, do nóżki i wychodzi z opresji. Albo gra z klepki - pyknie guzik i piłka leci do zawodnika oddalonego o 10 metrów i tak wymieni 4 podania. Do tego gra Barcą i można już sobie tylko poganiać za takim :) Ale wielu tego nie rozumie, bo liczy się zwycięstwo, a jak to już nieistotne.
Możemy o tym długo gadać, nikomu nic nie narzucimy i w sumie ja tam nie narzucam. Grajcie sobie jak chcecie ale nie mówcie że nie chce Wam się uczyć, nie macie czasu lub gracie na klawiaturze albo nie wiecie gdzie się to zmienia. Bo od takich tekstów mi się śmiać chce szczególnie gdy widze że koleś ma rozegranych 500 spotkań.

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 30, 2012, 12:54:30 »
Bramkarze powinny byc takie , jakie sa w Fife 12. Tam bronia super.

Offline KapRal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Turek
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2005r.
Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 30, 2012, 13:02:08 »
Bramkarze powinny byc takie , jakie sa w Fife 12. Tam bronia super.
To fakt, we FIFIE te parady  i akcje z dobitki z którymi sobie radzą bramkarze są o niebo lepsze od PES. Zawsze może być lepiej ale słuszna uwaga.

A ja bym zostawił te gole z rykoszetów i "szmaciane bramki", ale pod warunkiem, że będzie to zależne od danej formy bramkarza i jego poziomu umiejętności. Chociaż w życiu także nawet najlepszym zdarza się spartolić na bramce.

Rykoszety  były są i będą nieodłacznym elementem gry. To właśnie jest ta losowość. ŚP trener Górski sam mówił mądrze że piłka jest okrągla a bramki są dwie i że piłka nożna to prosty sport opierający się na błędzie przeciwnika który to błąd doprowadza to korzystnego wyniku. A ja ma tu być mowa o błądach jak asystent z taką Barcą czy kórewskimi nie ozwala za duzo na błędy?? I po co te statystyki podać przy zawodnikach( ich umiejetności) skoto asystent to i tak zrobi po swojemu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 13:05:11 wysłana przez KapRal »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Konami chce wiedzieć, co myślicie o PES 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 30, 2012, 13:02:08 »