Ankieta

Który mecz

SUN v CHE
MU v SWA
ARS v CRY
LIV v MID
LEI v STO

Autor Wątek: Liverpool FC by Bambaryla |Świetna passa Liverpoolu | Ankieta na bramkę Lutego  (Przeczytany 49245 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Gol nr 3

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
3 zwycięstwa w tym pogrom z Twente, świetna forma The Reds, kapitalne spotkania rozegrał Downing który we wszystkich z tych meczy został wybrany jako mvp spotkania.
Według mnie najładniejszą bramką jest gol nr. 3

P.S: Wiem mogę się trochę czepiać, ale według mnie kiedyś lepiej opisywałeś karierę, teraz wrzucasz wszystko w 1 poście, wygląda to trochę jakbyś robił to na szybko.Ale to oczywiście tylko moja opinia :)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Ależ ci idzie tym L'poolem. Jak na razie nic nie wskazuję na to abyś nie wygrał Ligi i Ligi Europy, no ale jak wiemy nie oczekiwany kryzys może przyjść w każdym momencie tego sezonu. Z Twente było bardzo ciekawe spotkanie już po pierwszym kwadransie prowadziłeś 1-3, a to przecież nie częsty widok :).

Co do bramki to gol nr 3 :).

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Ostatnie trzy mecze były dla was udane, najpierw w lidze mimo lekko rezerwowego składu pewnie pokonaliście drużynę Wilków 2-0,  później w lidze Europy po fantastycznym meczu rozgromiłeś Twente 5-1, za to z Fulham tak łatwo już nie było przyjezdni rozegrali bardzo dobry, mecz i tylko dzięki sporemu szczęściu mogliście sobie dopisać po tym meczu 3 punkty.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Bardzo dobre ostatnie 3 spotkania w waszym wykonaniu. Graliście bardzo mądrze i też szczęśliwie, o czym świadczy mecz z Fulham. Dobrze się tam broniliście i w końcówce okazaliście się lepsi o jedno trafienie niż rywale. Mój głos idzie na bramkę nr 3. Ładny strzał z powietrza Gerrarda.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Proszę o przeniesienie do archiwum.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer