Autor Wątek: Matip 125 - pałka się przegła...  (Przeczytany 1456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
Matip 125 - pałka się przegła...
« dnia: Luty 13, 2012, 18:49:16 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Witam. Na forum PesLeague zaglądam regularnie już od bardzo dawna. Jednak zarejestrowałem się dopiero nieco ponad dwa miesiące temu. Do tamtej pory nie czułem potrzeby rejestrowania się, jednak różnego rodzaju patche i karierki zmusiły mnie do tego. Od tamtej pory odwiedzam forum codziennie. Dużo czytam, czasem piszę, a sam posiadam własny temat z karierą. Jednak ten temat poświęcony jest jednemu, konkretnemu użytkownikowi. Jest nim Matip125. Nie mam pojęcia jaką funkcję ten człowiek pełni na forum, ale zapewne nie jest zwykłym szarym userem. Jego zachowanie wskazuje na to, że jest Bogiem, pozjadał wszystkie rozumy i jest lepszy od innych... Uważam, że ten człowiek delikatnie mówiąc przegina. Jest chamski i arogancki . Skoro ma dbać o to, aby forum działało w należyty sposób, to niech do cholery właśnie tym się zajmuje! Ale jego głównym zadaniem jest pokazanie, że to on wie lepiej i on tu rządzi! Nienawidzę takiego traktowania. W czym zwykli userzy są gorsi od tego pyszałka? Przytoczę teraz moją prywatną rozmowę z tym oto człowiekiem.  Dodam, że rozpocząłem ją ja, pytając Matipa o jego wiek, kiedy zaczęły irytować mnie jego wpisy.  Wcześniej usunął on temat, w którym ostro zacząłem go krytykować. A to dla tego, że usunieto moją karierę, a ja zapytałem dlaczego. W odpowiedzi od matipa otrzymałem " Podpis też usunąłem". Widocznie człowiek ten nie ma nic lepszego do roboty tylko usuwać podpisy. I to tylko te które jemu nie pasują, bo wiele wiele innych jest sygnatur większych od tamtej mojej. Oto ta rozmowa:

JA: I usunięte. drogi matipie, czyż byłby pan tak dobry i raczył zaspokoić moja ciekawość, odpowiadając na pytanie, ile przeżył pan wiosen?
Matip: Chcesz z kims "poczatowac" to wejdz na wp.pl onet.pl lub interia.pl itd
JA: Co ty sobą prezentujesz człowieku? Nie odpuszcze rozumiesz? Nie będę tolerował takiego chamstwa. Nie spuszcze pokornie głowy tak jak inni tylko dlatego że jesteś jakimś tam opiekunem. Trzeba cię trochę przytemperować kolego...
Matip : Jezeli masz cos sensownego do przekaznia, to chetnie wyslucham...
JA: Jeszcze przed chwilą nie miałeś na to ochoty, odsyłając mnie do czatow... Mam ci do powiedzenia tyle, że nie będę dłużej tolerował twojego chamstwa. I postaram się abyś zmienił swoje postępowanie, jeżeli nie to cóż... Zobaczymy co da się zrobić


Na tym się skończyło, ale ja nie zapomniałem i nadal obserwowałem chamskie wpisy tego "opiekuna" czy też "moderatora".  Ostatnio założyłem karierkę  gdzie gram Ronaldo (R9). W tym celu postanowiłem stworzyć sobie sygnaturkę. A że nigdzie w regulaminie nie znalazłem jaki dokładnie rozmiar powinien mieć podpis (przykładowo 100 na 100 pikseli), ściągłem sygnaturkę jednego z userów i na tym rozmiarze się wzorowałem. Dodam, ze szanowny pan Matip nie miał do niej żadnych zastrzeżeń (jak do wielu innych zresztą). Powoli zaczynałem o wszyskim zapominać lecz dziś otrzymałem wiadomość od Pana Matip123 o takiej treści:
"Podpis usuniety
Proponuje zapoznac sie z regulaminem"


No to szlag mnie trafił! Gościu widać zajmuję się tym czym powinien! Nie powiem, ok niech sobie usuwa nieregulaminowe podpisy, ale od JASNEJ CHOLERY niech robi to w sposób sprawiedliwy! A nie usuwa tylko tym userom którzy mu podpadli, albo raczej raczyli się mu postawić...

Równie dobrze mogłem wysłać ta wiadomość do administracji. Ale po pierwsze nie mam pewności, że ktoś się tym zainteresuje. A po drugie, dobrze wiem że nie tylko mnie irytuje zachowanie Matipa. Pozbadł on wiele osób i mam nadzieje, że własnie w tym dziale ktoś poprze moje starania i przyzna mi racje.

Według mnie ktoś taki jak Matip123 nie powinien pełnić tu zadnych funkcji, przynajmniej dopóki nie nauczy się szanować innych i wykonywać rzetelnie swoich prawdziwych obowiązków...

Pozdrawiam - LevyR9

« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2012, 19:13:42 wysłana przez LevyR9 »

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Matip 125
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2012, 18:51:37 »
Ten opiekun od dawna przesadza.

Offline AreQ

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 791
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 17.12.2009r.
  • Sparta Szepietowo
Odp: Matip 125 - pałka się przegła...
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2012, 19:04:44 »
powiem tak.
1. post zaraz będzie usunięty za pewne
2. a jak nie to dostaniesz od niego miła odpowiedź :) jak pozostałe
3. lepiej trzymaj się z dala od niego i jak coś to zgłaszaj do moderatorów (on jest opiekunem bo pisałeś że nie wiesz jaką funkcję pełni) i wtedy nie będziesz miał żadnych problemów
4. jest tutaj od dawna wkurza nie tylko Ciebie i zarząd go lubi (w sprawach zarządzania stronką robi to co powinien, jednak komunikacja z użytkownikami na forum mu nie wychodzi) więc raczej nie odejdzie
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2012, 19:44:49 wysłana przez AreQ »
2013-03-02 800 Wiadomości !! Ponad 4 lata z Wami !!

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Matip 125 - pałka się przegła...
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2012, 20:06:33 »
... odpisze jak się ogarnę temat zamknięty

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Matip 125 - pałka się przegła...
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2012, 20:59:28 »
Matip125 nie chcę widzieć więcej tego typu odzywek jeszcze raz i przestaniesz pełnić jakąkolwiek funkcję w której masz bezpośredni kontakt z użytkownikami - będziesz działał tylko z zaplecza. Ostatnie ostrzeżenie albo będziesz się odzywał/zwracał do każdego z należytym szacunkiem albo będziesz działał tylko z zaplecza i nie interesuje mnie czy walniesz focha czy nie
pozdr.

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Matip 125 - pałka się przegła...
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2012, 17:45:27 »
Co do  podpisu to osoby ktore maja za duzy podpis sa wylapywane sporadycznie (czyt. przy okazji zazwyczaj przy przegladaniu jakis watkow).
To ze uwazasz sie za ofiare, ze uwzielem sie na Ciebie to bardzo mi przykro mysl sobie jak chcesz...
Jakos dwa dni temu usunelem chyba z 20 podpisow i hm... Czemu nikt z tym problemu nie mial? Kazdy odpisal spoko, ok, sorry nie wiedzialem  itp.
Gdybys mial podpis zgodny z regulaminem a nie super wielki zeby kazdy go zauwazal (nie wiem po co) to nie bylo by tematu.
Tyle ode mnie...

PS. Belze przyszlosciowo wysluchaj obu stron, bo nie chce mi sie wysylac jego PW do mnie ;)

Areq chociaz nie przesadzaj, bo to Ty uwazasz sie za nie wiadomo kogo od czasu gdy dostales moda i chcesz byc matka teresa...

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Matip 125 - pałka się przegła...
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2012, 19:19:05 »
matip ja nie widzę tylko jednej strony ja wiem jak potrafisz się odezwać do graczy i nie tylko :), a jeżeli ktoś złamał regulamin to mimo to Twoim obowiązkiem jest zachować zimną krew i zgłosić to do mnie
nie może być tak bo ktoś coś zrobił to i ja tym bardziej takie zachowanie nie przystoi u kogoś z ekipy a przynajmniej ja na to nie pozwolę
pozdr.
po temacie zakładam że dla każdego wszystko jasne jest

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Matip 125 - pałka się przegła...
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2012, 19:51:07 »
Ciezkie do zrozumienia, ale przyjelem do wiadomosci

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Matip 125 - pałka się przegła...
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2012, 19:51:07 »