Autor Wątek: AS Monaco - Les Rouge et Blanc Nouvelles. Cisse...  (Przeczytany 24985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
Za dużo transferów i mało realne.
Odrobina nierealności też jest ciekawa :).

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Za dużo transferów i mało realne.

A jak biedniejszy Wolfsburg sprowadził ok. 12 czy 13 zawodników to jest realne, a bogate Monaco nie mogło sprowadzić podobnej ilości. No może Henry nie przyszedł by do drugiej ligi, ale w Europie jest o co walczyć a w USA masz tylko ligę i jakieś marne puchary kontynentu w których jest gó&no do grania .

leoarsalan90

  • Gość
Nie no transfery zarypiaszcze, a szczególnie Dudek :D Tak to na pewno awansujesz do pierwszej ligi ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Przeczytałem wszystko i muszę powiedzieć, ty to Kuba masz łeb nie od parady w tych wymysłach. Macie prawdziwą armię, który na papierze powinna zmasakrować każdego w Ligue 2, ale jak dobrze wiemy tacy gracze muszą się jeszcze zgrać i dopiero coś robić. Liczę na długą i ciekawą karierę, mam nadzieję że zakupów wam już starczy. :D

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
AS Monaco FC - Les Rouge et Blanc News
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 24, 2012, 01:59:18 »


Les Rouge et Blanc News

Sezon 2011/2012 zmierza wielkimi krokami. AS Monaco obłowiło się w dużą dawkę piłkarzy. Najwięcej przybyło ich do linii ofensywnej Czerwono-białych więc każdego nurtuje pytanie jak Deschamps poukłada zespół. Najprawdopodobniej w ataku zagra trójka przedstawiona na fotografii powyżej - Wiltord, Cisse i Henry. Linię pomocy mieliby tworzyć lewy pomocnik Malouda, prawy pomocnik Giuly i defensywny pomocnik Annan. Na ławce zasiadł by m.in. Fernando Morientes, który miałby być jokerem i wchodzić za kogoś z trójki Francuzów. Ustawienie 4-3-3 wydaje się najbardziej optymalne przy obecnej kadrze Monaco. Atak złożony z kolegów mógłby wypalić, boki w postaci Maloudy i Giuly'ego także więc ten sezon może być na prawdę udany dla podopiecznych Deschampsa.

______________________________________________________________________________________________

Niech nasi fani...
Najprawdopodobniej będziemy grali właśnie w formacji 4-3-3. Kto będzie występował jednak w wyjściowej jedenastce będzie zależało od wielu czynników. Rywala, obecnej formy czy taktyki na mecz. Początkowo myślę, że będziemy mieli problemy ze zgraniem się jednak z czasem powinniśmy się rozkręcić na dobre więc niech nasi fani nie oczekują pogromu na inauguracje ale w późniejszych etapach sezonu. - Didier Deschamps.

______________________________________________________________________________________________

Cel jest jeden

Nie ważne ile będziemy tracili goli, ile ich będziemy strzelali, ile razy wygramy, zremisujemy czy przegramy to cel jest jeden. Chodzi nam tylko i wyłącznie o awans do Ligue 1 a potem pożyjemy zobaczymy. Mamy dziadków w składzie jednak chcemy grać jako AS Monaco a nie jako Dom Starców Monaco, myślę, że stać nas na awans i walkę o czołowe lokaty Ligue 1 jednak nie chcę niczego zapeszać. Piłka nauczyła mnie pokory, wiem, że będzie trzeba w tym sezonie walczyć i to trzeba zrobić. W Ligue 2 nie ma pięknej gry, awansują tylko Ci którzy walczą. Tak jest na każdym zapleczu każdej europejskiej ligi. - Thierry Henry.

______________________________________________________________________________________________

Czas ucieka

Jestem już prawie czterdziestolatkiem jednak czuje się na prawdę młodo. Mimo wszystko czas ucieka i myślę, że zdrowie pozwoli mi jeszcze na rozegranie maksymalnie trzech pełnych sezonów i to i tak byłoby wielkie osiągnięcie. Awansować i strzelić gola w Ligue 1 na zakończenie kariery to byłoby coś, a najlepiej w Lidze Mistrzów <śmiech>, niczego nie można wykluczyć. - Sylvain Wiltord.

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: AS Monaco FC - Les Rouge et Blanc News
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 24, 2012, 10:25:02 »
Didi mądrze mówi, tak na wszelki wypadek, żeby kibice się nie zniechęcili ;)

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: AS Monaco FC - Les Rouge et Blanc News
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 24, 2012, 11:38:32 »
Atak zapowiada się nieziemsko mocny, ale jak będzie wyglądać linia obrony, bo to że Jerry będzie bramkarzem to już chyba wiemy ;) .

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Monaco FC - Les Rouge et Blanc News
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 24, 2012, 12:26:15 »
Formacja ofensywna jest waszą wielką siłą, ale jak to będzie to przekonamy się już niedługo.  Kiedy zaczniecie walczyć o awans do Ligue 1. Macie silny, ale też bardzo wiekowy już zespół, nie wiadomo jak długo niektórzy zawodnicy będą w stanie grać na swoim dość wysokim poziomie. Wiltordowi życzę zdobytej bramki w Ligue 1 lub LM na koniec piłkarskiej kariery.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: AS Monaco FC - Les Rouge et Blanc News
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 24, 2012, 12:42:08 »
Właśnie sezon zbliża się wielkimi krokami oby sezon był tak dobry jak zawodnicy których przed nim sprowadziłeś :)

Czekam na pierwsze spotkanie bo jak na razie to wielka nie wiadoma :) !

leoarsalan90

  • Gość
Odp: AS Monaco FC - Les Rouge et Blanc News
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 24, 2012, 13:14:43 »
No z nowym składem mecze mogą być ciekawe i pasjonujące ;]

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Macie prawdziwą armię, który na papierze powinna zmasakrować każdego w Ligue 2, ale jak dobrze wiemy tacy gracze muszą się jeszcze zgrać i dopiero coś robić.

Tja, tak samo było u mnie  w karierze, z początku grałem piach, i nadal są mecze w których powinienem dostać ładne baty, a wygrywam ::) Tu mam nadzieję, że Pikachu od początku będzie wygrywać i nie będzie musiał się męczyć, choć dla przebiegu kariery porażki byłyby ciekawszymi wydarzeniami ;)

Dobra formacja, oby tylko Annan podołał wyzwaniu będąc samemu w środku pola.  Znakomite trio napastników, doświadczenie zmieszane z dobrą techniką, ustawianiem się i dosyć dobrą jak na te lata szybkością może gwarantować sporo goli, no i oby tak było ;)

Rozumiem, że żadnego sparingu nie będzie?

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Monaco FC - Les Rouge et Blanc News
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 24, 2012, 14:10:24 »
Ciekawe jak będzie wyglądała twoja gra. Zawodników masz wielu i na pewno będziesz mógł próbować różne warianty gry. Myślę, że ta formacja 4-3-3 jest najlepsza dla twojej drużyny i powinna przynieść ona dobre wynik, ale czy tak będzie to okaże się w pierwszej kolejce :).

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
AS Monaco FC - Stroje na sezon 2011/2012. Zapowiedź 1 kolejki Ligue 2.
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 24, 2012, 23:50:16 »

Les Rogue et Blanc News



Dziś wieczorem na Stade Louis II wybiegli piłkarze AS Monaco by oficjalnie się zaprezentować. Po krótkich przemowach niektórych piłkarzy nadszedł czas na prezentacje nowych stroi na sezon 2011/2012. Na strojach nadal będzie widniał "napis" Fedcom, który z AS Monaco jest od dobrych paru lat. Zmiana jest jedna, zamiast Pumy czy innych sponsorów od dziś ubierać Czerwono-białych będzie firma Nike. Bramkarskie stroje prezentował Jerzy Dudek, są one fioletowe z czarnymi spodenkami. Domowy strój przypadł piłkarzowi, który zwie się - Thierry Henry. Francuz zaprezentował klasyczny strój, który fani mogli już oglądać. Czerwono - białe barwy, białe spodenki i czerwone getry. Wyjazdowy trykot zaprezentował Dribril Cisse. Wyjazdowa szata jest żółta z podobnie jak to miało miejsce w przypadku bramkarskiego stroju czarnymi spodenkami. Stroje są proste, skromne ale ładne. Jak wiemy trykoty nie grają ale te miejmy nadzieje, że pomogą osiągnąć sukces.

Zapowiedź


1 kolejka Ligue 2 - 20.08.2011

Angers SCO vs AS Monaco

Angers Sporting Club de l'Ouest (Angers SCO) - francuski klub piłkarski, grający obecnie w Ligue 2, mający siedzibę w mieście Angers, leżącym w regionie Kraju Loary. Klub został założony w 1919 i jak do tej pory jego największym sukcesem jest awans do Ligue 2. Na papierze Monaco powinno zmieść z powierzchni ziemi ten klub jednak nie wiemy na co stać tak na prawdę podopiecznych Deschampsa.


Jedenastka na ten mecz: Dudek - Boka - Afolabi - Squillaci - Angeleri - Malouda - Annan - Giuly - Cisse - Henry - Wiltord


Jesteśmy faworytem jednak faworyci lubią od czasu do czasu zaskoczyć i przegrać. Może teraz tak się stanie z nami? Nie możemy być już pewni awansu. Owszem, klub zakupił świetnych piłkarzy jednak nazwiska nie grają. Tutaj trzeba prezentować się dobrze, rywale nie są słabi i o awansie może zadecydować jeden punkt bądź jeden gol. Trzeba szanować każdego rywala i nie można nikogo zlekceważyć. To moja osobista recepta na sukces. - Thierry Henry.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: AS Monaco FC - Stroje na sezon 2011/2012. Zapowiedź 1 kolejki Ligue 2.
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 24, 2012, 23:57:13 »
Mądre słowa Henry'ego. Gracze Monaco nie mogą zlekceważyć nikogo. Wspaniale prezentuje się skład na mecz, już nie mogę się doczekać.

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
Odp: AS Monaco FC - Stroje na sezon 2011/2012. Zapowiedź 1 kolejki Ligue 2.
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 25, 2012, 00:08:28 »
Zapowiada się ciekawy mecz, okropnie cieszy mnie pozyskanie Dudka, to świetny bramkarz i jestem pewien że będzie pomagał drużynie w 100 procentach ;)
Henry dobrze mówi, to nie nazwiska grają, lecz to wy jesteście faworytem i uważam że zdobędziecie 3 oczka ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Monaco FC - Stroje na sezon 2011/2012. Zapowiedź 1 kolejki Ligue 2.
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 25, 2012, 00:30:34 »
Stroje dość ciekawe :). Szczególnie podoba mi się ten prezentowany przed Henrego :)
Na początek grasz z klubem, którego w ogólne nie znam, ale jak to mówi wspomniany wcześniej przeze mnie Henry nie można ich zlekceważyć bo czasem i takie słabe drużyny potrafią urwać punkty :).

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
AS Monaco FC - Powrót króla na Stade Louis II!
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 25, 2012, 02:16:47 »

1 kolejka Ligue 2 - 20.08.2011

Henry, Henry, Henry!

Angers SCO 0:3 AS Monaco

Henry 15', Henry (Wiltord) 23', Henry 31'

Riise 68', Maazou 77', Morientes 77'

______________________________________________________________________________________________

Malouda 68', Giuly 77', Cisse 77'

                         

Ligowe rozgrywki w Europie czas zacząć. Ligue 2 tak jak inne ligi europejskie wystartowała 20 sierpnia 2011 roku. AS Monaco wzmocnione przez klasowych graczy zakupionych za łączną wartość 63 000 000 € przystępuje nie tylko do tego spotkania jako faworyt ale także do tego sezonu.

Przypuszczenia przedsezonowe dotyczące składu podopiecznych Deschampsa sprawdziły się w 100%. Atak złożony ze starych francuskich wyjadaczy: Cisse - Henry - Wiltord w pomocy także weterani pokroju Maloudy czy Giuly'ego. Obrona i bramka to także doświadczenie, które w tym meczu zaprocentowało. Od pierwszych minut widać było, że pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto ofensywne ustawienie spadkowicza z Ligue 1 totalnie zmiotło Angers z powierzchni ziemi. Jedynym bohaterem dzisiejszego meczu był Thierry Henry. Titi bo taki pseudonim nosi Francuz w szesnaście minut ustrzelił klasycznego hat tricka, który dał jasno gospodarzom do zrozumienia kto zgarnie dziś punkty. Zaczęło się od 15 minuty kiedy to Henry po podaniu Cisse popisał się perfekcyjnym strzałem z lewej nogi w długi róg bramki Malickiego. Zaledwie osiem minut później Thierry wpisał się ponownie na listę strzelców, tym razem wykorzystał podanie Wiltorda i ponownie pokonał golkipera Angers. Po tym golu Henry znów potrzebował ośmiu minut na ponownie pokonanie Malickiego. W 31 minucie Francuz najlepiej odnalazł się w polu karnym i wślizgiem zdołał po raz trzeci w dzisiejszym spotkaniu wbić piłkę do bramki gospodarzy.  W drugiej połowie emocji było mniej ale Monaco i tak miało swoje okazje na podwyższenie rezultatu.

Świetne widowisko, Henry wrócił na Stade Louis II w iście królewskim stylu zdobywając klasycznego hat tricka i tym samym zapewniając swojej drużynie pierwsze ligowe trzy oczka.


______________________________________________________________________________________________

Coś niesamowitego

Powrócić do ojczyzny miałem u schyłku kariery jednak zdecydowałem się na to w tym momencie i nie żałuje tego. Zagrać ponownie w koszulce Monaco to coś niesamowitego. W dodatku gdy dowiedziałem się jakie osobistości będą miał u swego boku, radość była większa. Po pierwszym meczu śmiało mogę stwierdzić, że czuje się tutaj świetnie i zamierzam rozegrać tak dobry sezon byśmy awansowali tam gdzie jest nasze miejsce czyli Ligue 1. Ten mecz był bardzo udany jednak przed nami jeszcze 31 spotkań i nie możemy teraz spocząć na laurach. Jesteśmy mocni ale wpadki są kwestią czasu, nikt nie jest idealny. - Thierry Henry.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: AS Monaco FC - Powrót króla na Stade Louis II!
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 25, 2012, 08:43:59 »
No na prawdę wielki powrót Henry'ego ! Strzelił trzy bramki i zapewnił pewne zwycięstwo swojej drużynie na wyjeździe .
Monaco odniosło bardzo ważne i cenne zwycięstwo ,które daje im wysokie miejsce w tabeli .

Powodzenia !

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: AS Monaco FC - Powrót króla na Stade Louis II!
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 25, 2012, 12:52:47 »
Wymarzony powrót Henry'ego do Francji! Wspaniała sprawa, ma swoje lata a mimo to potrzebował tylko 16 minut by wbić 3 bramki i nie pozostawić żadnych szans rywalowi.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Monaco FC - Powrót króla na Stade Louis II!
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 25, 2012, 13:25:40 »
Świetnie spotkanie w twoim wykonanie, a w zasadzie to w wykonaniu Henrego :D. Trafić trzy bramki w " debiucie " i to w 16 minut to na pewno niezły wyczyn. Tak jak piszesz tym meczem pokazałeś rywalom, gdzie jest ich miejsce w szeregu tak samo jak wczoraj podczas zawodów w skokach narciarskich, gdzie jury także pokazał gdzie jest nasze miejsce, no ale to tak na marginesie. Sezon rozpocząłeś godnie i mam nadzieję, że kolejni rywale nie będę mieli także zbyt wiele do powiedzenia. :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: AS Monaco FC - Powrót króla na Stade Louis II!
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 25, 2012, 13:25:40 »