Archiwum > Rozrywka

Porozmawiajmy o filmach!

<< < (23/24) > >>

Mejor:
Na FW wchodzisz w zakładkę forum i tam są quizy.

hose444:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEA mogliby tak jakiś quiz z polskiego kina dodać. Ja miałem 93%, ale jestem trochę geekiem pod tym względem (walnąłem się chyba w jednym z najprostszych pytań). Będąc fanem filmów z lat 90. zebrałem dziwnie 58%...

--- Koniec cytatu ---
Ja znowu z tych lat 90. miałem więcej od Ciebie, a założę się, że więcej filmów z tych lat obejrzałeś. Jakieś niezbyt miarodajne te quizy, za mało pytań moim zdaniem. Ale to tylko luźna zabawa  :)

Obejrzałem "Obecność". Dałem 8/10, bo jak wiecie nie jestem ani specem, ani fanem horrorów, ale film budzi emocje, naprawdę bardzo dobrze napisany i zrealizowany. Nie straszy, ale jak się położyłem o pierwszej w nocy w pustym domu to myśli nachodziły  :D

NexaT:
Od jakiego czasu zbrzydły mi filmy... 10 razy bardziej wole przeczytać jakąś książkę.
Dzisiaj chciałem obejrzeć Tron we krwi, ale nie dam rady.

Mejor:
Ja mam to samo, z tym że przez ostatnie kilkadziesiąt dni, a może więcej skupiłem się na oglądaniu serialu i czytaniu książek, a filmy odstawiłem. Teraz po skończeniu obu trudno mi jakoś z powrotem wbić się na filmowe tory.

"Six Feet Under" - niedawno zakończyłem. Kapitalny serial (dramat obyczajowy, czarna komedia). Najlepsze zakończenie serialu ever, a i tak dobrego filmowego zakończenia też nigdy nie widziałem.

hose444:
Ja ostatnio oglądam moje ukochane seriale. Glinę chyba już czwarty raz, House'a też oglądałem już długo, aktualnie ostatni sezon, no i chcę znów obejrzeć sobie True Detective (oczywiście 1.sezon). Oglądam to co już widziałem i dalej czuję emocję, frajdę i tak dalej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej