Archiwum > Rozrywka

Porozmawiajmy o filmach!

<< < (4/24) > >>

pawlodar_10:
Mejor, 70% podobieństwa :)

Mejor:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEMejor, 70% podobieństwa :)

--- Koniec cytatu ---
gustopodobni™

madridista1400:
Z polskich stworzonych po PRL-u zdecydowanie Czas Surferów, chociaż humor w ogóle nie w moim typie, to jest jednak wyjątkiem. Nie polecam Trzej Muszkieterowie 3D. Twórcy chyba chcieli pójść śladem serii Piraci z Karaibów, ale coś im to nie wyszło. W podstawówce to byłby pewnie mój ulubiony film. Jedyne co mi się podobało to głos REJESTRACJA lub LOGOWANIE (ten w środku, brodaty).
Z tych mniej znanych polecam Zapowiedź z Nicolas'em Cage'm, mimo wielu niejasności i niedociągnięć. 23:14 (Jedenasta czternaście) z Patrick'iem Swayze; film w którym widac wpływy z twórczości Quentin'a Tarantino. Z innych polskich to Wesele (kilka Oscarów powinno się posypać), Dzień Świra, Vinci, Ciało (też wpływy od Tarantino). No i klasyk, ulubiony, stworzony w czasach PRL-u, Jak rozpętałem II wojnę światową. Zawsze się podczas tego filmu śmieje. No i jak barthez7 wcześniej wspomniał Boisko bezdomnych.
Mój ulubiony to Skarb Narodów i jego sequel Skarb Narodów: Księga Tajemnic.

Która wg Was cześć serii Piraci z Karaibów był najlepsza?

Mejor:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEKtóra wg Was cześć serii Piraci z Karaibów był najlepsza?

--- Koniec cytatu ---
Pierwsze 3 części na prawdę stoją na dobrym i równym poziomie.

kopson:
Dziewczyna z sąsiedztwa-oglądałem kiedyś, to była komedia, nie pamiętam za bardzo, ale fajny, 8/10 :P Komedii za często nie oglądam, ale to pamiętam.
Pirania 3d- jak ktoś chce obejrzeć to z myślą, że to horror, to lepiej niech nie ogląda. Połowa filmu to komedia, a druga połowa to rozrywanie ciał :D 6,5/10
Drogi bez powrotu 1 i 2- świetne filmy, polecam obejrzeć, 8/10
Drogi bez powrotu 3 i 4- jeszcze lepsze, szczególnie 4, w której aż roi się od makabrycznych scen :D Noi w końcu nie motyw lasu, a opuszczonego Szpitalu. 9,5/10
Wzgórza mają oczy (1977)- godny obejrzenia. Jak na tamte czasy to był to film uważany za jeden z najlepszych. 7/10
Wzgórza mają oczy 1- Bardzo dobry film, ale moim zdaniem nie dorównuje tym powyżej. 7,5/10
Wzgórza mają oczy 2- słabiutko w porównaniu do pierwszej części- 5/10
Paranormal Activity 1- obejrzałem jak dotąd tylko tą część, może kiedyś obejrzę inne. 8/10
Teksańska Masakra Piłą Motorową-psychiczny film :D jednak klasyk trzeba obejrzeć-8,5/10
Piła 1- chyba najlepsza część 9/10
Piła 2- w porównaniu do 1 była dużo mniej genialna, ale też dobra, tutaj była rywalizacja aktorów :D 8/10
Piła 3- Dokładnie nie pamiętam, dawno oglądałem, ale w tej części chyba na początku była gra, w której wygrał ten, który odetnie sobie więcej ciała. 8/10
Czarna Owca- pewnie mało kto zna, ale ja oglądałem-film bardzo dziwny. Polecam obejrzeć, choć budżet tego filmu był raczej mały. 8,5/10
The Ring- oj to chyba każdy zna :D Jak pierwszy raz obejrzałem, to nieźle się przestraszyłem. 9/10 Oglądałem też japońską wersję tego filmu, no ale nie  lubie za bardzo ich filmów, 7/10


Noi nie pamiętam nazwy jednego z ciekawych filmów. Film prawdopodobnie z początku naszego wieku, bo oglądałem go kilka lat temu. Zaczął się od tego, że dowiedzieliśmy się że akcja rozgrywa się w przyszłości, nie wiem w jakim to było miejscu, może jakieś laboratorium, na pewno wszystkie pomieszczenia były białe. Dowiadujemy się też że była epidemia. Ludziom wyrastały z pleców takie kolce itd. I było kilku głównych bohaterów, w tym jakby laboratorium, a z nimi walczyły takie jakby zombie, ale nie pamiętam dokładnie. Pod koniec filmu walczyli z powiedzmy Bossem, który był też jakby zoombiem, ale był tak jakby bez skóry, z samego mięsa. Pod koniec jednemu z bohaterów wyrosły kolce z łopatek. Wie ktoś co to za film ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej